Našla jsem prokletý kámen. Jak se ho mám zbavit? / DOPORUČUJI

3.10.2013 v Poradna 29

Milí čtenáři, tento dotaz z poradny vám velice doporučuji k pročtení. Je poměrně drsný. – Lidé si moc neuvědomují, že z maličkostí se skládá svět, proto není dobré nedávat pozor na znamení, nebo snižovat význam různých symbolů a bez rozvahy se jimi obklopovat. Můžete totiž dopadnout i takto:


Dotaz:

Ahoj Alue, začnu pěkně od začátku.

Víš, nedávno jsem našla venku u lesa takový zvláštní kámen. Vypadá to totiž, jako kdyby na něm byla lebka. Takový kámen jsem ještě opravdu nikdy neviděla. Ale je zajímavá jedna věc…

Jakmile jsem si ho donesla domů, na druhý den, mi zemřela rybka. Ani nebyla nějak stará, jen asi měsíc. Když jsem se o tom dozvěděla, hned se mi mihl v hlavě kámen s tou rozšklebenou lebkou.

Přišla jsem k němu, chytila jsem ho do ruky a zjistila jsem, že je horký! A to nebyl vůbec na slunci, spíše v rohu mého pokoje, kde se sluneční paprsky vůbec nemohou dostat. Navíc ani venku, nebylo nějaké teplo.

Přemýšlela jsem, jestli za smrt mé rybky ten kámen může, ale nakonec jsem usoudila že je to blbost a nechala ho tam, kde předtím.

Ale co se nestalo! – Za pět dní, dostala má teta vážnou nemoc a teď leží v nemocnici. Nemohla jsem tomu uvěřit – teta byla téměř nejzdravější člen mé rodiny!

První co mě napadlo, byl opět kámen. Rychle jsem běžela k místu, kam jsem ho dala, ale nebyl tam. Prohledávala jsem celý pokoj, ale nemohla jsem ho najít. Pak jsem zase hledala a hledala, ale nikde nic. Úplně mě to rozrušilo. Nemám žádnou sestru ani bratra, co by mi ho mohli vzít, ani kamarádku jsem si nepozvala a rodiče se o mě zase až tak nestarají.


Ale to není všechno. Celou noc jsem nemohla usnout, asi tak ve tři ráno se mi to podařilo.

Zdálo se mi, že mě pálí celé tělo (cítila jsem to jako ve skutečnosti) a já jsem běžela a hledala jsem vodu. Nevím proč zrovna vodu, ale bylo to tak. Nakonec jsem doběhla k jakémusi potoku a vykřikla jsem. Celé dno potoku bylo posázeno kameny s lebkami.

– V tu chvíli jsem se probudila. Byla jsem úplně durch. Šla jsem se osprchovat a jakmile jsem si sundala pyžamo, nemohla jsem uvěřit, co z něj vypadlo. Ten pitomej šutr s lebkou mi přistál s tichým spadnutím přímo přede mnou.

Chvíli jsem hleděla s otevřenou pusou, jako blbec a zírala na kámen.

Najednou se otevřely dveře od koupelny a v nich stál táta s oznámením, že musejí jet s mamkou do nemocnice. Prej jí bylo strašně zle.

Jak odešel, vzala jsem kámen do ruky. Opět byl horký. Otevřela jsem kohoutek a polila ho vodou. Pak už zase nabral tu svou “kamenovou” teplotu.

A najednou jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde. Že nemohu dopustit, aby mi ten kámen zničil život. Ale co dělat? Najednou mě něco napadlo. Vím že jsi ochotná a hodná a že vždy pomůžeš. Proto chci požádat o pomoc právě tebe.

Alue, prosím, poradíš mi? Vůbec nevím co mám dělat! Napadlo mě ten kámen prostě zahodit, ale co když se to nespraví, já ten kámen pak už nenajdu a nebudu ho moci zničit? Ale zase, kdybych ho zničila, tak jak?

Tady jsou fotky toho kamene, snad ti to nějak pomůže:

photo edited for free at /skin/default/img/empty.gif

Děkuji mnohokrát, za případnou odezvu 🙂

(Tento článek můžeš publikovat na blogu, abych se podívala, co na to říkají i ostatní )

Odpověď:

Ahoj,
Aj aj… Než udělím radu, udělím i výchovné pokárání: Co tě to napadlo, brát si s sebou domů kámen s lebkou? Copak ty nevíš, že lebka je symbol smrti, nemoci, chudoby a neštěstí? Proč si takový kámen tedy nosíš domů?
Každý kdo se obklopuje motivy křížů, lebek, kostí, na sebe přivolává neštěstí a nemoci. A je jedno, jestli jsou to kameny zvenku, upomínkové předměty, obrazy, knihy, nebo cokoliv jiného.
Když na tom rezonuješ, tak se ti to začne dít. – Když si domů nosíš symboly smrti, přitahuješ smrt.

Bylo by možné se vrátit zpět na místo, kde jsi kámen našla, tam ho položit a říct mu, že už nechceš u sebe jeho energii a že ho vracíš zpátky. – To by mělo pomoci, ale úplně jisté to není.

Ještě jistější je tento návod: ,,Jak se zbavit prokletí?”
Když je kámen horký, zahřívá se od destruktivní energie, která přes něj prochází. Ono ani nejde tolik o ten kámen, ale ty jsi – z mně nepochopitelného důvodu -, otevřela nějaký kanál přes ten kámen, díky kterému ses napojila na něco, co ti nosí smůlu. Proto bych spíš doporučila ho tímto speciálním způsobem zahodit do řeky, je to jistější, než ho pouze vrátit zpátky, kde jsi ho našla. Určitě si na to najdi čas.

(fotky kamene mi nedorazily)

… A už domů nenos žádné lebky, ok? Jedna špatná zkušenost bohatě stačí. Teď víš že to takhle opravdu funguje, tak se tomu do budoucna vyhni.

Dodatek: Zajímavé je, že slečna mi chtěla poslat vyfocený kámen, ale poslalo se mi prázdné okénko s bílou plochou. Kdyby fotku zapomněla přiložit, vypadalo by to jinak. Nechápu to, ale on snad ani nejde vyfotit? – Tak tomu říkám Dokonale prokletý kámen.

linka

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho gretka 2013-10-03 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak ted sem mela dobrou husynu.snad udela ta holcina to co si ji doporucila.ale i tak je to fascinujici tyhle proklety predmety bylo by super kdybys nam napsala o tom nakej clanek jak vznikaj a tak….preju holcine aby se ji zase vratilo stesti

Ikona diskutujiciho M. 2013-10-03 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten konec tomu opravdu dodává grády (A to to začlo celkem nevinně rybičkou). Stát se mi něco podobného, a nevědět, že existuje Alue, popravdě bych nevěděla na koho se obrátit.

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-10-03 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, tak tohle tedy není žádná legrace. Jednou jsem taky našel podobný kámen, ale nebyl zdaleka tak silný, a pak ho stačilo prostě zahodit.

Ikona diskutujiciho Ilona 2013-10-03 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem zvědavá jestli ti to foto kamene dodá později a jaké bude mít vysvětlení.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-03 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fůůůůj úplně mě mrazí, jako to je fakt hustý…

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-10-03 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když tohle všechno čtu, vrtá mi hlavou jedno. Jak to, že někteří lidé žijí ve světě potměšilých nebo i zlých duchů, prokletých kamenů, destruktivních sil a vůbec všeho toho, co jim ubližuje a hází klacky pod nohy, prostě ve světě zla a strachu. A jak to, že někteří lidé v životě nic takového nepotkali a život jim spíš pomáhá a podporuje a síly, které potkává, jsou spíš ty konstruktivní a ochranné??

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-03 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Tys už někdy v životě potkala člověka, který by měl život na 100% v cajku dokonalý bez jakýchkoliv nepříjemných zážitků a vlivů? Opravdu? …. Nikdo takový neexistuje a každého z nás potkávají jiné průšvihy.

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-10-03 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ou..tak to tedy hodně štěstí. Takže abychom měli štěstí, žádné kříže, žádné lebky, žádné motivy kostí. Na to teda fakt nesmím zapomenout.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-03 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ve Svítání byl opět ten interpret, co vydává alba s epickou hudbou. Two steps from hell… Tahle se jmenovala východ slunce, ale ve kterém CD byla a jak byl originál název, to bych musela dohledat, nepamatuji se z fleku.

Ikona diskutujiciho Lori 2013-10-03 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: môžeš Aluš skúsiť spraviť niečo podobného ako Lumen tu: http://lumenn.blog.cz/rubrika/hudba

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-03 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. Mimochdoem víte kdo se mi právě ozval? Ten kluk, jak věří že je Superbůh… Asi to bude ještě zajímavé.

Ikona diskutujiciho M. 2013-10-03 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé já se asi špatně vyjádřila! Hledala jsem to, cos mi doporučila a dle výsledků hledání jsem pochopila, žes myslela, že hledám písničku k traileru.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-10-03 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Aspoň bude další video ;-)

Ikona diskutujiciho M. 2013-10-03 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

11.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-10-03 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Když jsem u toho videa, dokázala by sis představit, že bys měla jeden televizní kanál pro sebe? Třeba místo těch divných věštců či co ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-03 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Však já mám kanál… YOUTUBE KANÁL! 🙂 … A co se nenarve a youtube, to mi zblajzne VIMEO

Ikona diskutujiciho M. 2013-10-03 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co ta písnička?:-D 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-03 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Lothlorien – Enya… Doufám teda.

Ikona diskutujiciho M. 2013-10-03 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju!Já bych bez toho dneska fakt neusla. Je fakt uklidňující.:)

Ikona diskutujiciho Alena 2013-10-03 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla to být také nachystaná past a ten, kdo ji chystal jen čekal, kdo kámen vezme. Nebo ten kdo tam kámen nechal přesně věděl, kdo jej zvedne a odnese si. V takovýchto případech většinou není třeba kámen/předmět nosit domů, stačí se jen dotknout a je po srandě.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-10-03 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Taky pravda :-) Já jen, že mi to zrovna proběhlo hlavou, že bych i proti takovému programu v TV nic neměl. No třeba se ještě dočkám ;-)

Ikona diskutujiciho just it 2013-10-03 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Já jsem šťastná, že tady ta fotka teda není. Celou dobu při čtení článku jsem ji nechtěla vidět… Pak mě napadlo, s úlevou – není tu, že to zarazily buď nějaké ty konstruktivní síly, protože kdybychom se na něj všichni podívali, všechny by nás to ten den nějak ovlivnilo a všichni bychom tomu poslali spoustu energie… anebo za 2., naopak to nechtěly pustit ty destruktivní síly, protože Ty té slečně můžeš pomoct. Vrátila jsem se za Tebou po delší době, protože mě opravdu hodně naštval článek o očkování… ale začala jsem si o tom zjišťovat věci dál a dál a zas jsem tady, vidíš to… Nicméně v mém zkoumání stále pokračuju :D. Jo a video super

Ikona diskutujiciho Jara 2013-10-04 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám ještě jeden nápad. Kdybys měla čisté hedvábí, tak do něho kámen zabalit. Potom se žádná energie ke kameni dostat nemůže a tím kámen "vypneš". Pro jistotu bych kámen zabalený v hedvábí zavřel do celokovové krabičky.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-10-04 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Nepříjemné zážitky a negativní vlivy jsou jedna věc (kdo je nemá? ale těch není třeba se bát, nejsou tu od toho, aby nás zničily, ale pozvedly… že bych na to měla jiný pohled než ty? Zrovna dnes jsem o tom psala, o tom přijetí: http://zitjak.wordpress.com/2013/10/04/jen-jediny-krucek-ke-stesti/. Také je to z mé zkušenosti a také mi to funguje. Ale prokleté kameny, zlí duchové a vůbec temné síly, to je jiná. Z toho mi běhá mráz po zádech.  A pořád mi vrtá hlavou, jak to, že někdo se s nima potkává (kamarádka také vypráví o tom, jak vyháněla ducha z domu, a jak se na ni nějaká duše nalepila… a já jí věřím), žijí v jejich světě, lepěj se na ně, zatímco někdo nic takového nikdy nepotkal. A věřím, že takových lidí je dost a dost. A že nejde jen o to, že to prostě nepoznali, že je to z tohoto zdroje… Tak nevím, Alue, co myslíš?

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-10-04 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, můžu se zeptat v souvislosti se symbolem lebky – moje 10-ti letá dcera je má na ryflích (na knoflíkách), jsou originál od výrobce. Myslíš, že by jí to mohlo také ublížit?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-04 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Rifle nenosit. Nosí to smůlu.

Ikona diskutujiciho Mary 2013-10-04 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Počkej… to teď myslíš vážně? :D

Ikona diskutujiciho Mordor 2013-10-04 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alebo taká malá rada: Dať kameň pod tečúcu studenú vodu na očistenie… Ale to podľa mňa v tomto prípade na 95% nebude fugovať

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-10-06 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Aluška zřejmě myslela, že nosí smůlu noit lebku, ne ryfle.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek