Návštěva kruhů v obilí okolo Kunštátu / Popis + Fotodokumentace

21.8.2010 v Zážitky 9

alue.cz

Dostala jsem echo, že se v Česku objevily malé kruhy v obilí. Vzala jsem foťák, batoh a vypravila se na určené místo.

Dostala jsem se tam 13. Srpna 2010, zhruba v 19:15 hod.

Nejdřívě troška teorie ohledně samotného nalezení kruhů. Vyšel o nich článek na iDnes.cz zde:

,,Ke kruhům v obilí nevedly žádné vyšlapané cestičky, líčí fotograf”

Cituji podstatné z článku:

,,Pravidelný kruh objevil fotograf Martin Roháček na poli u silnice číslo 150 u Skalice nad Svitavou. “Ve středu 11. srpna jsem jel kolem na kole a kruhu v obilí jsem si všiml,” uvedl Roháček.”

,,Pravidelný kruh v obilí má podle Roháčka průměr dvaatřicet kroků. “Jen doplním, že podobný záhadný kruh se ve stejnou dobu objevil v polích u obce Rozseč nad Kunštátem, což je odtud vzdálené vzdušnou čarou asi deset kilometrů,” uvedl fotograf.”

Já navštívila a vyfotila oba kruhy. První kruh u Rozseče nad Kunštátem jsem vyfotila pouze z auta, na místě samotném jsem se nezdržela. Druhý kruh u Skalice nad Svitavou jsem vyfotila, navštívila a prozkoumala. Mám podezření, že jsem pana Roháčka potkala v podobě týpka s oranžovým tričkem, který mě naštěstí neznal, ale ruku do ohně bych za to nedala, protože když týpek viděl, že se blížím, vzdálil se od kruhu a když viděl, že kruh jen zkoumám, vrátil se. Vypadalo to, jakoby měl strach, že ho jdu vyhodit. 🙂

Přikládám obrázek, kde se oba kruhy objevily:

mapa

Kompletní fotografie z mého výletu najdete v galerii zde: Kruhy v obilí, Kunštát 13.8.2010 (Otevřete si ji raději v dalším okně).

Obrázky prvního kruhu jsou dva: ZDE a ZDE.

Kruh vypadal na první pohled nepravidelně, ale to byl jen optický klam. Obilí okolo totiž rostlo zvlněně, proto pohled zboku celý tvar zkresluje.

Zbývající fotografie ve zmíněné galerii patří kruhu druhému, tedy tomu, do kterého jsem vlezla osobně a který se nachází u Skalice.

Odhadované tvary kruhů

Přikládám odhadovaný tvar obou kruhů, které jsem viděla. Bohužel nemám k dispozici letecké snímky, proto jsem je načmárala do malování, ale přesnost nezaručuji. Zrovna tvar druhého kruhu byl pro mě složitý na představu, ačkoliv jsem ho mnohokrát obcházela, nebyl dělaný podle principu zlatého řezu, tedy na mě působil nepravidelně.

Měla jsem v plánu zdokumentovat i nepoškozené, nahnuté obilí, ale fotoaparát zkolaboval a odmítl spolupracovat z nedostatku šťávy. Přesto se můžete na  obilí podívat přes článek na iDnes.cz, kde je jedna fotografie obilí. Sjeďte na spodní část článku a rozklikněte si ji pro zvětšení.

A nyní konečně mé závěry ohledně průzkumu:

Při vyhrabání obilí i s kořínky jsem hned poznala, že je kruh bezpochyby pravý a že ho nedělali amatéři s kusem dřeva. Obilí nebylo polámané, ale jemně slehlé přímo na zemi. Při vytváření kruhu změnily směr růstu i s kořeny v kolénkách se ohly. Nelze tedy tvrdit, že jsou kruhy fake.

Ovšem mnoho věcí je podezřelých. Druhý, lépe prozkoumaný kruh, byl slehlý levotočivým způsobem. Pravidelní čtenáři vědí, že levotočivý směr je destruktivní. Kdyby tyto kruhy vytvořili dobří lidé z Vesmíru, byly by kruhy jasně pravotočivé, životadárné a toto místo by vyzařovalo krásnou energii, kterou jejich technologie zakoduje. U těchto kruhů bylo obilí nejenže levotočivé, ale žádný léčivý magnetismus se na místě nenacházel.

Druhá záhada je rozměr kruhů. Takto malé jsou neobvyklé.

Třetí záhada jsou symboly v kruzích. První kruh připomíná symbol květinových dětí. Tento symbol není symbol míru, ale symbol rozdělení světa, tedy rozpolcení a války. Proč by takový obrázek někdo kódoval do kruhu?

Druhý kruh překvapuje svojí asymetrií. Ačkoliv nákres ukazuje měsíček nad pyramidou přiměřeně rovně, ve skutečnosti se zdá, že je nahnutý jakoby vlevo, navíc vnitřní kruh byl na několika místech přerušený tenkým páskem slehlého obilí, který není na nákresu znázorněný. Pásky jsem zkounala a nebyly uměle dodělané, obilí v nich slehlo jako ostatní. Byly tedy součástí obrazce. Proč je v kruhu pyramida, znak illuminátství? Znázorňují snad tenké slehlé pásky obilí záři pyramidy, tak jako je na Americkém dolaru?

Moje teorie je taková, že jsou kruhy sice pravé, ale rozhodně je nedělali lidé z Vesmíru. I pozemští lidé dnes už mají technologie, které umí tyto kruhy vytvářet. Bohužel jsou v rukou špatných lidí a právě oni mohli tyto kruhy vytvořit a do nich si zakódovat válku, rozpolcení a vládnoucí pyramidu. Pokud kruhy dělaly bytosti mimo naši planetu, rozhodně nebyly dobré.

Kam dál:

Podívejte se na Rajče.net pana Roháčka (přezdívkou ,,mysticsmile”), který zde své fotografie zveřejnil: Kruh v obilí u obce Skalice nad Svitavo

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dzejna 2010-08-21 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Soulasím s Tebou, Alue, takovéto symboly by Vesmírné bytosti Lásky a Světla nikdy nevytvořili. Oni kódují buď poselství nebo zanechávají pozitivní záření / symboly. Druhá strana zvyšuje útok, protože jí dochází dech – je to jako předsmrtná křeč. Všemu bude konec, dobro nakonec zvítězí, ale nyní je ještě vše v chaosu. Jejich snažení je doprovázeno chemtrailsy, manipulací počasí, neoznačené vrtulníky lítají hodně nízko… člověk má co dělat, aby to ustál (třeba teď slyším jezdit houkající sanitky mnohem častěji než předtím, lidi jsou dost agresivní nebo naopak apatičtí..), rostliny mají jakoby "propálené" listy… Navrhuju diskusi, co kdo pociťuje, pozoruje, teda jestli se do toho chceš pouštět, je to tenký led…

Ikona diskutujiciho Honza 2010-08-21 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jen chci odkázat na zajímavý dokument o kruzích v obílí. Velice mě vnitřně oslovil (to se u mě projevuje pláčem), možná i proto, že jsem před prázdninami absolvoval přednášku na toto téma a přednášející z něj pravděpodobně taky čerpal. Je to na uloz.to, jmenuje se to "Kruhy v obilí – brány z jiné dimenze?" (Crossovers from another dimension…). Zde je odkaz: http://www.uloz.to/5385126/kruhy-v-obili.rar

Ikona diskutujiciho 101% Cocotte 2010-08-21 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, kamarád mi zrovna říkal, že jeho přátele ,,navštívilo,, UFO (nevím to přesně, jen že se vznášelo nad domy a ráno našli i kruhy v trávě/obilí). A ty kruhy se taky zdály malé. Žeby se nám snažily vesmírné bytosti něco říct? :/

Ikona diskutujiciho Alue 2010-08-22 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ty kruhy? Před dvěma dny tam ještě byly. Co teď, nevím.

Ikona diskutujiciho ham 2010-08-22 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Príde mi to také "školácky jednoduché", už som videl podstatne sofistikovanejšie odkazy a tie boli spravidla pravé – mám dilemu jednak verím Alue, keď tam bola, že ich "tvorba prebehla korektne", ale nechápem potom tie rozmery. A symbolika by mi "z diaľky" pripomenula konfiguráciu možného preletu Nebiru. Ak by to mal byť polmesiac nad pyramídou, tak by to bolo vyobrazenie polmesiaca (pokiaľ je to pravé). Skôr by som sa chcel spýtať, či v súvislosti s pobytom v kruhu/och neboli u niekoho (nemusí to byť len Alue) pozorované "dozvuky".

Ikona diskutujiciho Alue 2010-08-22 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: No, právě proto je to celé nějaké podivné. Já právě žádné dozvuky neměla, ani nic nepatrného, což je taky podezřelé.

Ikona diskutujiciho ham 2010-08-22 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Platí veta:

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-08-23 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V každom prípade, je to podozrivé – myslím tie kruhy v obilí…

Ikona diskutujiciho Chacha 2011-06-20 01:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě nikdy jem to neviděl na vlastní oči, tak snad někdy…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek