Návštěva paralelního světa

14.8.2016 v Nezařazené 29

30.července v noci jsem měla strašně zvláštní zážitek…

Večer jsem měla pocuchané energie, nemohla jsem kvůli tomu usnout, vždycky mi zaškubaly svaly a vytrhlo mě to.

Tak jsem si dala na srdce kartičku od TM. Hledala jsem původně svůj energetický krystal, protože jsem na něho zvyklá a na tohle mi zabírá nejlíp, ale nemohla jsem ho v té tmě nahmatat, takže jsem si dala kartu na srdce a usnula jsem s ní celkem rychle rovnou na zádech, zabrala mi tentokrát hodně dobře… A měla jsem ,,sen“, který nebyl úplně normální.

Objevila jsem se ve svém vlastním já, ale byla to jiná verze mé osoby, posunutá do budoucnosti a do jiné reality, tedy do nějakého vesmíru, kde moje bytost prošla trošku jiným příběhem.

Byla jsem tam asi o pět let starší, dům ve kterém jsem byla vypadal jako náš starý rodinný… V realitě je už dávno prodaný a peníze jsou ukradené, ale tady mi dům patřil.

Byli tam Moristek s Divočákem, oba kocouři byli domácí a krásně tlustí a spokojení, rozvalovali se v obyváku na koberci.

A moje paralelní já mělo jiného a nádherného partnera. Byl blond, vysoký a štíhlý a velice moudrý. Zní to jako idylka, ale i toto paralelní já z budoucnosti mělo svoje problémy a nedostatky.


Chvilku jsem mohla jenom pozorovat v jejím těle co říká, jak myslí a jak se chová. Pak jsem nad ní na chviličku spontánně převzala kontrolu a nahlas jsem se podivila, že v tomto světě mám obě kočky a jsou doma a jsou tak krásně tlusté, že by mě to nenapadlo, že toto tady bude společné.

A ten krásný blonďatý chlap byl jak z jiného světa, velmi rychle poznal, že to není ta žena se kterou žije, že do ní vstoupil někdo jiný. Ale spíš sledoval situaci, stejně jako já, protože jsem částečně sdílela i vzpomínky svého staršího já, takže jsem nebyla oddělená od té bytosti, kterou znal, byla jsem jenom její trochu jiná a udivená verze. V tom těle jsem měla dokonce i vzpomínky na ten život.

Najednou mi něco sáhlo na temeno a pak na rameno, byla to studená malá ruka a zároveň jsem ji viděla vnitřním zrakem, jako vizi. Polil mě mráz, úplně jsem vytuhla říkám ,,Co to proboha je?!

A on mi povídá, že jsou to nějaké zlé bytosti, že na mě zase útočí, že ty energie co jsem teď cítila, také vidí v mé auře… Tak jsem k němu přiskočila, automaticky ho objala jakobych u něho hledala bezpečí a prosím ho, ať mi od toho pomůže…

A on mi začal vysvětlovat, ze mě přece učil speciální ochranný rituál, ale jestli si pamatuji, tak jsem se tomu zasmála a nevěnovala jsem mu pozornost, takže teď je to jak je…

A já si to najednou pamatovala a uznala jsem, že to tak je… A hlavou mi prolítla myšlenka ,,Dokonalý chlap nechlap, jako neměnila bych, takové hnusy na mě šahat… V mém životě mě hladí po hlavě jemně andělé a tady v paralelním světě na mě sahají zlí duchové, fuj fuj fuj… A navíc tady nemám morčata!!“

Pak převzalo zpátky kontrolu moje druhé já nad svým tělem, ale já v něm pořád byla, už jenom jako pozorovatel… A mé druhé já svému partnerovi řeklo co se stalo a začali se ti dva spolu o mně bavit.

Ona mu řekla, že se na chvíli objevila v mém světě a řekla mu o mně celou řadu hodně osobních podrobností. Že v mém světě tento její blonďatý partner není, že já to vedu jinak… A že je zvláštní, že jsem se dostala do této reality během spánku a na chvilku jsem dokonce dokázala ovládnout její bytost a ona na chvíli prožila tu mou… A její partner se tomu podivil a zeptal se, proč ta druhá bytost pustila kontrolu nad jejím tělem.

A ona mu říká: ,,Já nevím, asi protože se začala probouzet.“

To už jsem začala vystupovat ven z jejího těla přes záda a vzdalovala jsem se jim…

Moje starší já z jiné reality bylo povahově trošku jiné a mělo trochu jiné dary. Bylo velice senzitivní a svým způsobem dětsky moudré. Šlo vidět, že v této teoretické realitě bylo ušetřeno části hrůzy a bolesti které jsem musela zvládnout já, takže bylo křehčí a naivnější. Ale postrádalo část vědomostí a zkušeností, které naopak tady mám já. Zajímavé ale bylo, že ty vědomosti a s tím související oporu jí poskytoval její partner, který ji částečně vedl a učil, zatímco ona byla za toho vidoucího… Úplně fascinující vyrovnaný vztah.

Pak jsem se fakt probudila a nemohla jsem vstát, byla jsem úplně šokovaná, paralyzovaná a prostě jsem věděla, že to nebyl sen, že jsem se dostala do nějaké jiné verze svého života, která existuje na nějaké teoretické rovině bytí, nějaká jiná paralelní osudová odbočka a ještě posunutá v čase!!

Taky mi utkvěla v paměti její slova, když říkala, ,,No, ale je to dobře že se tady podívala, alespoň ví, koho za pár let potká.“ A koukala na něho…

Tak jsem najednou ležela na zádech v ložnici a v hlavě jedno velké ,,CO – JSEM – TO -TEĎ – VIDĚLA.“

Asi hodinu jsem nemohla usnout, jak jsem z toho byla vyjevená, ale pak když jsem začala usínat, jsem se ještě několikrát do té reality částečně vrátila a viděla jsem ji v obrazech před sebou, i jsem slyšela dál rozhovory.

Pokaždé mě to ale tak udivilo, že jsem se rychle probrala a musela přemýšlet, co to je za podivné spojení, co trvá i po probuzení!

Chyba v Matrixu, co trvá několik hodin, kdy nahlížím do paralelního světa, očima svého já v jiném čase???

Bylo mi jasné, že to dělá ta karta od TM, že popotáhla určitou oponu, za kterou normálně nevidíme, a že mě vede k nějakému zvláštnímu poznání. Ale už jsem z toho byla vypsychlá a už jsem slyšela dost, tak jsem ji dala pryč a pak jsem usnula normálně a jela jsem normální snový maglajz, na jaký jsem zvyklá…

Ráno jsem se probudila a znova analyzovala svoji podivnou cestu. A vzpomněla jsem si na film Třinácté patro, nedávno tu na něj bylo doporučení. V něm se také prohazovali lidé mezi sebou skrz reality…. V návaznosti mě tak napadá úplně šílená myšlenka, jestli jsme fakt ve virtuálním světě. Prý na to věří čím dál tím více lidí, já vždycky Matrix brala spíše jako abstraktní pojetí, ale co když to není abstraktní? Ani TM, od kterého mám tu kartu, mi na tu otázku nemohl dát jednoznačnou odpověď, asi to neví nikdo z nás…

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-08-14 01:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy se mi stane to samé, ale uznávám, že to máš o něco příjemnější :D Já si to hlavně většinou vůbec nepamatuju a po vzbuzení mám problém rozeznat do které "reality" jsem se vrátil…Takže ráno vstanu a nevím co mám dělat, nevím kam jít, nepoznávám rodiče, psa, spolužáky ve škole…ono je to docela složité ráno vstát a nebýt si vědomý toho, že bych měl jít snídat a (teda, když nejsou prázdniny) jít na autobus do školy. Bývá to zajímavé, když mě někdo pozdraví "jojo čau čau i když nevim kdo jsi". Za pár hodin se to obvykle zpraví ale ty šoky :). Nejvíc se mi na to líbí, že si cestou do této "reality" vezmu obvykle nějaký suprčuprdupr nápad, takže mám hypotézu, že cestuju za svým "budoucím já" které mi radí s tím co bych měl v životě dělat a nedělat. Hlavně to nebývají jen tak ledajaká data co se mi vryjí do mysli, bývají to dost důležitá data, která rozhodnou jeslti se budu mít v budoucnu jak otrok nebo "jak prase v žitě". Jsem veeelmi velmi vděčný, že mám odbloklou tu schopnost tímto způsobem, ikdyž nepoznat svoji tvář v zrcadle nebo svoje jméno a dům, kde bydlím, je docela strašidelné :D hlavně zezačátku to bylo složité.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-14 01:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nádherný 🙂 je to hodně zajímavé s těma paralelníma světama, kdoví jak to je, ale pokud si dobře vzpomínám, jednou jsi psala něco ve stylu "že podnikáš i ve všech paraelních vesmírech".. Pokud je více realit, přál bych si navštívit tu, kde mě rodiče mojí bývalé přítelkyně mají rádi a kde spolu šťastně žijeme. Závidím Ti ten zážitek 🙂

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-08-14 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Njn, moudrýho krasavce budeš mít… :-) Snad dopadnu stejně! :D

Ikona diskutujiciho Mailine 2016-08-14 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni..Aluško, to zní naprosto úžasně.. kéžbych i já měla takové zážitky.. bohužel..nějak se mi to vyhýbá 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-14 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Hele já mám takový dojem, že vypadali snad stejně… Jsi mi to připomněl. o_O – No ale fakt :D

Ikona diskutujiciho Gummídková Míša 2016-08-14 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

páni, taky jsem si hned vzpoměla na film Třinácté patro….asi na tom něco bude…

Ikona diskutujiciho Terinka 2016-08-14 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Emaily ve zneni "Ja jsem ten muz ze snu, sejdeme se?" za 3, 2, 1….:D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-14 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Na stejný trik znova nenaletím 🙂

Ikona diskutujiciho romča 2016-08-14 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je hustý! Ale je to dosť zaujímavé, tiež som mala sem tam živé sny, kde som žila život inak  a po zobudení som nevedela kto som čo som :D Ale to boli len sny, som si tým istá :)Chcela by som niečo podobné ako ty zažiť, može to byť sice trošku psycho, ale aspoň na chvilku kuknúť do paralelného sveta, kde sa mám možno o mak lepšie…

Ikona diskutujiciho Anet 2016-08-14 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde se da sehnat ta karta? Jestli to pomaha mit takove zajimave sny, tak bych si ji taky poridila.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-14 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Normálně klasicky se koupit nedá… ale na takové sny to dělané není. Vlastně dřív jsem s tím spala hodně, dneska ji mám vždycky pod polštářem, ale to vůbec nemá takový účinek, jako když si to člověk položí přímo na kůži. A vyloženě takovýto zážitek jsem z toho měla fakt poprvé…. Zajímavé je, že to přešlo hned, jak jsem ji dala pryč. Okamžitě jsem usnula normálně.

Ikona diskutujiciho Milena 2016-08-14 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam asi dneska snad sneni behem dne. Velmi tezko se mi to popisuje. Neustale mam de javu. Cokoliv vidim, slysim , ctu, zazivam, tak je to vse prozite moment pred. Vidim to dvakrat a vim jak to dopadne. Jako nejaka chyba, az mi to trochu desi. Rikala jsem to odpoledne sve pribuzne, myslela jsem ze to prejde, ale mam to i ted vecer. Hrozne zvlastni prozitek v hlave, jsou to takove mziky, kdy je mi vse jasne, ze to vim, ze uz to jednou bylo, ale ono to je teprve vlastne ted. Jako by se delo neco s casem, neplynul jak ma. Nema to taky nekdo?

Ikona diskutujiciho Mary 2016-08-15 01:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dneska se mi zdal sen ze jsem byla v matrixu a sli po me,a to jsem ten film nevidela 5 let, zajimava nahoda.

Ikona diskutujiciho Veva 2016-08-15 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je uplně úžasné Alue. Já měla taky zvláštní sen, když mluvíš o tom Matrixu. Byla jsem jakoby někde ve městě, bylo to menší příměstí a najednou jsem se ocitla v San Francisku. Šla jsem po chodníku po ulici a zapadalo slunce, najednou jsem vešla do, ani né tak starého domu, jako domu kde byla nějaká továrna a najednou byl opuštěný, vešla jsem do obrovské místnosti která byla díky velkým oknám zalita jen do půlky světlem. Uprostřed místnosti vzadu seděla velice vážená stará a moudrá paní, měla pod sebou po pravé a levé straně ještě dva nějaké lidi v kápy, ale nepůsobili nijak strašlivě. Ptala jsem se jí co tu dělám, odpověděla mi, že jsem se sem došla učit. Nevěděla jsem čemu, a paní mi řekla "ty to ale víš, jsi velice citlivý člověk, funguješ jako spojka, ale i také jako  hromosvod" v tom mě napadlo, ó ano, jsem tu kvůli tomu aby se naučila jak se chránit před zlem. Mám totiž v noci od malička obrovský strach, je to způsobeno mojí výchovou, a samozřejmě hlavou. Stala jsem u ní a říkala "počkej chvíli už to příjde" Najednou se ke mně přiřítila nějaká temná bytost, já viděla jen stín ale cítila strach, najednou jako obraný mechanismus, jsem slyšela telepaticky, "udělej kolem sebe ochrannou bublinu, nejprve jako nárazovou ochranu, po té naplň jí světlem a pohlť jím tu bytost" Stalo se to v sekundě a zmizelo to, osoba mi po té řekla "využívej to ke své ochraně, budeš to potřebovat čím dál víc, nejsi špatný člověk, ale špatní lidé démony a zlo nepociťují, ale nechávají se jimi pohltit, ty víš jak se před nimi bránit, teď jdi." Poděkovala jsem za vědomosti, jako bych odešla zavřela dveře, po té se dům změnil na nějakou restauraci a už po velice moudré staré paní nebylo ani slechu. Tuhle techniku jsem už několikrát vyzkoušela. Třeba před pár dny, kdy mi u nohou stála fakt hnusná bytost, ale použila jsem tuhle techniku a v mžiku jsem v klidu spala a byla pryč.Sny jsou někdy opravdovými úniky z reality.

Ikona diskutujiciho orel 2016-08-15 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná to jsou lidé ze 4. dimenze a plánují, že si s tou ženou prohodíte fyzická těla. Ona pak zkusí přechod do 5., ze 4. to údajně nejde.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-08-15 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hustý ☺ Úžasný zážitek, skoro závidím. Taky bych chtěla vědět, jak žiju v paralelní realitě. A navíc zjistit, že potkám úžasného chlapa, to bych taky brala ? Jednou jsem ve snu měla možnost projít se ve svém těle z minulého života. Nebo se mi párkrát stalo, že jsem úplně nespala, uvědomovala jsem si, že ležím v posteli, ale zároveň jsem už měla jakoby sen, že jsem někde jinde a něco dělám, mluvím s lidmi. Bylo to jako být na 2 místech současně, docela psycho ? Tehdy mě nenapadlo, že by se to mohlo odehrávat v jiné realitě, ale teď mě to napadá. Myslíš že to je možné? Nebo jenom mám živé sny?

Ikona diskutujiciho kari 2016-08-15 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,díky za Tvé sdílení snu.Je to moc zajímavé počteníčko.V poslední době mám pocit,že se ve snech také dostávám do jiné reality.Jsou to velice živé sny a prožívám jiný život.Ničemu se nedivím a v tom snu si uvědomuji,že to není to,co žiju ve dne.Také se mi před několika lety po pár nocí stalo,že jsem měla sny o životě s bývalým manželem v prvním našem bydlišti.Na tom by nebylo nic zvláštního,kdybych s ním byla v dobrém vztahu(nyní je to už v pohodě),jenže  v té době mě přišla od něho sms,že se mu zdají zvláštní sny o nás dvou,kdy spolu normálně žijeme v jedné domácnosti.Hodně mě to vyděsilo.Dodnes si dávám otázky,jak je to možné a napadaly mě myšlenky o nekonečných paralelních světech,ve kterých můžeme dál existovat.Také jsem o tom něco četla v Sethovych promluvách.Mám pocit,že je v tom hodně pravdy.Díky i za komentáře dalších čtenářú.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-15 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Taky se mi stalo, že jsem byla napůl v posteli a napůl ve snu, vlastně mnohokrát.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-15 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, opět jsem dnes o Tobě měl zvláštní sen. Skoro si ho už nepamatuju, ale v zásadě: Byly jsme já a Ty a nějací další lidé v nějakým bytě (asi u mě). V tom bytě se najednou začaly otřásat talíře a další nádobí které levitovalo kousek nad kuchyňskou linkou. Já se začal dost bát a ptám se Tě co to je??? A Ty si byla taky trochu vyděšená a řekla jsi že to nic není, že tu o sobě jen dává vědět nějaká zlá bytost. Pak to přestalo, dál to mám trochu zmatený, ale šlo o to že všude běhaly něco jako malý krodýli a různý ještěrky. My jsme se je snažily s tou partou lidí odchytávat a Ty jsi řekla že je na nás poslali (reptoši, elity?) protože jsme už moc probuzení. Pak tam začala být spousta hmyzu, mouchy a žížaly, ale pochytaly jsme je.. Ty jsi potom odešla z té chytací skupinky a když jsem se ptal holky která byla Tvá nejlepší kamarádka v té skupině, tak mi řekla že jsi odešla za nějakou 11ti letou holkou, která plače. A mě bylo v té chvíli jasný že ta holka je nějakým způsobem důležitá, a že jí musíš pomoct, protože ona jakoby vidí důležité věci (indigové dítě?) a to byl myslím konec..

Ikona diskutujiciho David 2016-08-16 03:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, doufám, že Tě někdo naučí ochránit se před těmito útoky.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-08-16 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, tento text jsem četl už dříve a má s Tvou cestou velmi společného:

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-08-16 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Aha, díky. Nechci být zlá, ale zdá se mi, že TM hlavně chce, aby ho lidi o ty karty prosili. Jenom pocit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-16 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Myslíš, když o nich nikde nic není? A jak to mám jinak napsat, když jsem měla zážitek s touto věcí? Měla jsem ,,něco" ale nebudu psát co, nevím jakou tomu mám dát přezdívku.. ehehm no vlastně zapomeňte na to, žádný článek psát nebudu, když stejně nevíte co to je, tak je to jedno.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-16 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Navíc mě fascinuje to ,,TM chce…" ten ani neví, že tady takový článek vyšel, neřekla jsem mu nic. Ten by se asi hodně divil.

Ikona diskutujiciho esterka 2016-08-17 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tiež mávam také sny, o ktorých viem, že to nie sú sny, ale návštevy v iných verziách nášho sveta. Vyzerá to tam trošku podobne, ale inak ako v našej realite. Mám to veľmi rada, je to vždy totálny šok a zážitok na týždeň.

Ikona diskutujiciho David 2016-08-18 03:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TM karta tipnu si není to Trismegistos karta ?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-18 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  … to neznám. To si zagooglím.

Ikona diskutujiciho Adéla 2016-08-21 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla v Německu, trápilo mě něco podobného. Už si přesně nepamatuji jak to začínalo, ale vždycky mi přišlo že jsem absolutně nevyspalá. Jako kdybych ani nezalehla. Vtáhlo mě to do jiné reality, kde Německo vyhrálo druhou světovou. Já tam ale byla zmatená a snažila jsem se to napravovat, protože jsem věděla, že to takhle být nemá. Nikdo mě tam ale neposlouchal a jen se na mě dívali z parta a kroutili nade mnou hlavou. A také jsem se tam necítila na svůj věk, připadala jsem si mladší. Když nad tím zpětně přemýšlím, mám pocit, že jsem byla jako dítě odvedená od rodičů na převýchovu. Vracela jsem se do téhle reality docela často a ráno se budila kolikrát i s brekem. Jedno ráno mě viděla kamarádka a prohlásila, že vypadám jako kdybych viděla ducha. Až později jsem jí přiznala co se mi zdálo.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-27 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško a všichni, podívej se na film "The butterfly effect" je to film o skocích mezi paraelními realitami. Moc doporučuju!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek