Nebojte se ničeho

27.2.2009 v Poselství 0

Neustále poslouchám, že tu někdo má strach… komentáře, maily, běžný život… – dnes už pro to nemám moc pochopení, ale přesto jsem se rozhodla napsat pro vás článek.

Často se ptáte, jak se máte svého strachu zbavit… víte na některé vaše otázky je mi doslova blbé odpovídat, protože si říkám, že je problém odpovídat na něco takového někomu, kdo si neumí poradit sám se sebou a se svými emocemi… – zní to možná hrubě, ale je to holá pravda.

Problém pak bývá, že když to obsáhle někomu popíšu, tak on to stejně nějak nepobere, nebo dojde někdo, kdo se zeptá na to samé. – a dost. Napíšu pořádný rozebraný článek o strachu, snad vám tím pomůžu… 🙂

Odpověď na jednoduchou otázku, jak se zbavit strachu, je jednoslovná a výstižná, tedy: ,,UVĚDOMĚNÍM.” – kdo to ale pochopí, když nezná souvislosti? – odpověď je jednoduchá, ale sledujte, na jak dlouho se protáhne vysvětlení.

Vemte si třeba mě, jako malá jsem měla strašnou hrůzu ze tmy. Také proto, že v domě, ve kterém jsem vyrostla je plno démonů a jako malá jsem nic nevěděla a neuměla jsem si nic pobrat do souvislostí.

Zavolal na mě anděl, ale jak mě mohlo napadnout, že to byl anděl, já šla a hledala jsem po celém baráku někoho, kdo na mě mohl volat… uviděla jsem záblesk energií a nechápala jsem, o co jde. -stejným způsobem jsem nechápala samu sebe. Neustále jsem se ptala sama sebe (tenkrát mi mohlo být tak šest let) ,,Čeho se vlastně bojím?”,,Tmy.” – odpověděla jsem si sama… a pokračovala jsem ve vnitřním dialogu: ,,A co je to tma?”,,Tma je, když zajde slunce a země je temná.”,,Přibude, nebo ubyde něčeho v té tmě? Změní se místo, nebo snad někdo příjde?” -,,Ne, vše je stejné, jako ve dne. Jen je tu tma.” – ,,Čeho se tedy bojím, když nadejde noc?” – ,,Vlastně ničeho, jen té tmy, která vlastně nemá hmotnou podstatu a nemůže mi ublížit.” – Tímto způsobem jsem si už jako malinká holka uměla vyvrátit strach ze tmy. V té době, když nikdo nebyl doma, jsem si naschvál v nejhlubší tmě sedla přesně doprostřed pokoje, když bylo teplo, tak jsem i otevřela okno a snažila jsem se mít zavřené oči. – to byl pro mě tenkrát ten nejhorší stimul strachu. Nebýt ničím krytá, nemít nic a nikoho, kdo by mě ochránil a ještě k tomu nevidět ani milimetr okolo sebe a nevědět, co se okolo mě děje, nebo hýbe… A já naschvál, jen v noční košilce jsem se vydala přesně tam, kde sídlí můj největší strach… ničím jsem se nezakryla, žádného anděla jsem nevolala. Jen jsem seděla v té tmě, vnímala svůj obrovský strach a snažila jsem se ho mermomocí překonat. – Postupem času jsem takto zjistila, že můj strach byl zbytečný. Že strach ze zelené ruky pod postelí, nebo že na mě vyskočí obrovská černá ohořelá mrtvola, je něco naprosto zbytečného. Postupem času jsem si vyvinula malé techniky, jak čelit svému strachu ze tmy…dnes už vím, že jsem často byla obětí démonů, kteří se na mě často slétali. Ale já nezalezla a neschovávala jsem se, já jsem si do té hrůzy ještě sedla, odhalila se a cvičila samu sebe a své uvědomění, jak strašně hloupý je můj strach. Tenkrát jsem netušila nic o démonech, ani o andílcích, nikdo mi nic neřekl.

Dnes už se tmy nebojím. Vím, že když je noc, mají temné síly větší moc, ale já se ničeho nebojím, a když bych nálet démonů nezvládla sama, vždycky je tu pro mě Laurej, nebo jiná bytost, nebo jiná technika, která mi pomůže. Dnes už to je dokonce tak, že když je noc a já jdu sama temnou ulicí, cítím se jakoby schovaná před světem… procházka ve tmě mi dělá dobře, protože mám pocit, že mě nevidí lidé. Mě v životě dokázali skutečně ublížit jen lidé, ne démoni. Znám jedno přísloví, nevím odkud je, zní asi takto: ,,Nebojte se mrtvých, bojte se těch živých.” – Já říkám: ,,Nebojte se ničeho.” – ale je pravda, že ti živí jsou mnohem horší, než ti mrtví. Akorát vy jste si na to už zvykli a máte akorát strach z neznámého… kdybyste žili celý život sami na hřbitově mezi duchy a démony a pak potkali poprvé v životě člověka, byli byste asi tak připochcaní, jako když poprvé dnešní člověk potká démona.

Neříkejte mi, že když se umí malé šestileté dítě takto zbavit svého strachu ze tmy, že vy to nezvládnete…

Jak říkám, jediná cesta ke zbavení se svého strachu je UVĚDOMIT si, čeho se bojíte…

________________________________________

Předložím vám příklad naprosto typického rozhovoru mě a nějakého klienta:

,,Mám problém, chci vidět a vnímat anděly, ale pořád mi to nějak nejde… už se dlouho o to moc snažím, sháním rady atd, ale pořád to nejde, prosím, pomoz mi…”

,,Proč si myslíš, že ti to nejde? – zkoušel jsi někdy nějaké cvičení? – co se stalo?”

,,Cvičení jsem zkoušel… ale když jsem byl v nejlepším, nebo jsem měl pocit, že začínám něco vnímat, dostal jsem strach, že to budou démoni, stáhl jsem se a nevyšlo to.”

________________________________________

– Co chcete na tohle říct? – Jednoduchá věc: Někdo by řekl: ,,Když na tom neumíš, tak na to nelez!” – 😀 😀 😀 😀 – dobrá, já se ale umím do nějaké míry krotit… v takovém případě je nutné vyřešit první jeho strach.

Dám vám řečnickou otázku: Jak chcete být duchovně daleko, jak chcete být v pravdě, jak chcete znát i ta nejkrásnější tajemství, jak chcete být prospěšní, jak chcete pomáhat lidem, jak můžete chtít, aby jste byli spokojení a aby se vám dařilo, KDYŽ SE POŘÁD ZBYTEČNĚ NĚČEHO BOJÍTE?!?

Mám pocit, že se opakuji, protože na téma srachu zdejších lidí jsem už v minulých článcích narážela a snažila jsem se to stručně přiblížit, ale dodnes jsem tomu nevěnovala extra článek.

Strach není člověku vlastní, není to přirozená emoce. Strach je nástroj zdejšího světa/matrixu, jak ovládnout a zotročit lidstvo. Když dokážete své ovečky udržet v dostatečném srachu, nemusíte se potom přeci bát, že se najdou nějaké neposluchy…chcete být poslušné ovečky? – víte, kam vás vede váš strach?!?

– Řekněte mi, čeho se proboha pořád bojíte?!? – Démonů? – A co vám mohou udělat? – Pokud nejste prostě blbci a nestrkáte nos do okultismu a do věcí, kterým nerozumíte, potom nechápu, proč se démonů bojíte? – Démon ve vás vyvolá strach, skrze ten vám vysaje energii, kterou využije pro temné účely… – Vy mu tu energii vážně chcete dát tak snadno? – Když se ho nebudete bát a nebudete si ho všímat, pište si, že odejde, protože pro něj nebudete zajímaví.. půjde jinam, za někým, kdo se ho bát bude… – Pokud to umíte, zlikvidujte ho na potkání, ale potom pamatujte na riziko, že si vás matrix všimne a budete mu muset čelit.

Protože ovečka, která neposlouchá, vymkne se ze stáda a nechce jít do salámu je jako virus, který je nutno zničit. – Ale i tato ovečka, která bude muset neustále vzdorovat těm, kteří se ji budou snažit opět zotročit na tom bude milionkrát lépe než ty,které už jsou jednou nohou v tom salámu!!!

Máte strach, že něco nevyjde? – Dám vám radu: ,,CO SE MÁ STÁT, TO SE STANE.” – jděte do všeho s úsměvem a s očekáváním něčeho hezkého a když na vás někdo bude dělat ksichty, nic si z toho nedělejte, to je jeho problém, on má komplex, ne vy…

Bojíte se, že místo anděla uvidíte v meditaci démona? – řeknu vám… NOACO??? – Můžete bý rádi, že něco aspoň uvidíte a můžete se pro příště na toho anděla těšit, protože budete aspoň vědět, že umíte něco vidět… a co by vám ten démon udělal? – udělá BUDLIKY BUDLIKY, párkrát to takhle na vás zkusí a když uvidí, že to nefunguje, půjde pryč…

Útok démona bude bez následků, když se nenecháte… démon nemá hmotné tělo, aby vás zmlátil, zato člověk vedle vás ano. – Uvědomte si, kdo před vámi stojí!

Ze strachu plyne skoro všechno zlo po celém světě! – Všichni se pořád něčeho bojí. Podlehni svému strachu a podlehneš i matrixu!

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek