Nebojujte, ale přijímejte

28.5.2009 v Poselství 0

Svět je úplně prosycený energiemi bojů, válek, zápolení, nesouladu… ale proč?

Lidé neustále válčí. – Válčí sami se sebou, válčí spolu navzájem, válčí proti všemu a všem, kteří mu nesedí a nejsou s ním v souladu.

Takže bych ráda sepsala takové zamyšlení, když dovolíte 🙂

Když se lidem něco nelíbí, řeší vše silou. (A nebo dělají, že to nevidí a neřeší to vůbec. Obojí ale není dobrý nápad.)

Neustále slyšíte jen boj proti drogám, boje proti kouření, demonstrace proti špatnému zákonu…

– ale málokdy slyšíte hnutí za mír, za čisté prostředí…

Lidé jdou za něco bojovat, tedy spíše proti něčenu, pak se tam pomlátí mezi sebou, nebo někde vyřvávají, dojedou tam policajti, rozeřenou je, nebo je pomlátí, nebo je zchladí proudem vody… demonstranti kromě rozbitých tváří ničeho nedosáhnou, jdou domů a situace zůstává neřešena. – Protože na to šli špatně.

Nemůžete za dobrou věc bojovat. Nemůžete ji odmítat, protože tím pouze nasytíte celou situaci nedobrými energiemi, které vaše cíle zhatí.

Ale tohle se neděje jen u různých hromadných nepokojů, ale děje se to denně v hlavách téměř všech lidí na této planetě.

Rodiče táhnou uplakané děcko městem, pak jim dojde trpělivost, zvedne se vlna hnněvu, kterou si vybijí na svých vlasních dětech. – Ale co udělá ubohé malé dítě, když ho praštíte? – Pomůže to? – ne. Bude plakat ještě víc.

Ale kterého rodiče napadne si dítě někam odtáhnout, posadit, sednou si k němu a počkat, až se vyřve? – Ono ho to přejde a nemusíte ho mlátit.

To samé platí při obraně před démony. – Nemůžete s ním bojovat, ani se zlobit. – Protože ten kdo řve, ten se bojí, není si jistý sám sebou a snaží se získat převahu.- Myslíte si, že démon to ví? – Samozřejmě že ano. A svými destrutkivním energiemi mu jen odevzdáte to, co od vás chtěl.

Ale když zůstanete klidní, zavoláte si k sobě nějaké bytosti, nebo energie a pak ho pomocí vizualizace v zneškodníte, potom si ta černá potvůrka ani neškrtne.

Lidé (tedy spíš bioroboti.) dnes neumí už nic řešit v klidu. – U všech problémů řvou a vysílají do destruktivní a disharmonické situace jen opět destrukci a disharmonii. – Ale proč? – Protože je to prostě tento svět naučil a většina lidí už není schopna samostatného, mírumilovného myšlení.

A pak se lidé diví, že mají v životě problémy, že je každý mlátí, je na ně zlý, že se jim nedaří, že pořád šlapou do sraček, když do vesmíru přesně tohle vysílají? – Jak můžete chtít klidný a spokojený život, když že chováte, jako zběsilé stádo?

Ano, přiznávám, je pravda, že čím hodnější amilejší jste, tím více si na vás matrix dává pozor a snaží se vás zničit. – Ale dobrého, konstruktivního, mírumilovného člověka, který myslí, nikdy nemůže tento systém udolat pokud jde tou správnou cestou a je silný. – Ne ve svalech, ale v hlavě.

To je rozdíl, mezi myslícím člověkem, který, pokud umí své myšlení správně používat, umí ovládat tuto ,,realitu” a mezi zběsilým stádem násilníků, které neumí nic jiného, než jen plodit destrukci.

Vždyť na tom zdejší lidstvo rezonuje.

Všichni řeknou ,,Prášek proti chřipce.” – Ale málokdo vám řekne ,,To je dobré na chřipku; To pomáhá při chřipce.”

Lidé uvidí problém a řeknou si: ,,Tomu musím dát pořádně na prdel!” – Ale kdo si v klidu sedne a popřemýšlí: ,,Co jsem udělal špatně, že se mi stala taková věc? – Co mi tím asi vesmír, či tento systém chce číct? A co mám udělat, aby to bylo takové, či onaké?” – A kdo řeší problémy s čistou a chladnou hlavou?

Lidi, nebojujte proti problémům… nenechávejte se neustále vykolejovat, nebijte své děti, když pláčou, ale chovejte se důstojně, jako bytosti, které nesou jméno ,,člověk, nejvyšší myslící bytost ve vesmíru.”

Nebuďte to násilné stádo, které se řítí do propasti. Přesně takové vás systém potřebuje. Nejlépe ještě očipované.

Naučte se brát zodpovědnot za svůj život do vlastních rukou. Neházejte své problémy na ostatní, ale přemýšlejte, co jste udělali špatně a jak to můžete napravit. – Pokud vás nevysvětlitelně a nepřekonatelně štve něčí povahové vlastnosti, neřvěte po něm, že je takový či onaký. – Pamatujte, že pokud vám něco vadí, je to možnost, jak se můžete naučit ovládat sami sebe.

Ano, daná osoba může mít nějaké vady, ale pokud jste teda tak moc dokonalí, jak si o sobě často myslíte, tak by vám to přece nemělo vadit?

Prázdné hrnce dělají největší kravál, a je to pravda. – Sobec řve, že všichni okolo jsou sobci. – Lhář žve, že všichni okolo jsou lháři. Slaboch vidí všechny okolo jako slabochy. – Blbci po všech vyřvávají, že jsou hloupí. – A koho z nich napadlo v klidu se zamyslet, jestli to náhodou není jejich chyba?

Máte problémy? – Tak myslete. – Zamyslete se nad sebou, nad ostatními, nad situacemi… snažte se věc uchopit a ovládnout, ne se nechat zmítat hněvem a vlnami násilí, které jen podpoří zmatek, který zde vládne.

Třiďte situace na důležité a nedůležité. Nehažte vše na okolí a buďte trochu sebekritičtí. – Ale všeho moc škodí, buďte k sobě sebekritičtí s láskou. – Protože pokud nebudete mít rádi sami sebe, nemůžete mít rádi ani nikoho jiného a opět jen sytíte ty špatné energie, kterých se naše planeta tak úpěnlivě snaží zbavit.

Vadí ti manžel? – Tak s ním nežij. Máte spolu děti? – Vidíš to jako problém? – A myslíš si, že tvé děti budou šťastné v nešťastném manželství? – To ani náhodou.

Jsi nemocný? Nevyléčitelně? – Blbost. Veškeré nemoci mají svůj počátek v duši. – Vše se dá léčit, pokud člověk správně myslí.

Tělo, situace, ostatní lidé. – Vše. Žádný problém není neřešitelný, vše se dá vyřešit, pokud vložíte ty právné, konstruktivní energie. Něco bude hned, něco potřebuje trochu času, ale nikdy nejste ve slepé ulici. – Slepí můžete být pouze vy sami.

Neříkejte, že vám manžel udělal spoustu dětí a pak se o ně neuměl postarat. – Na dělání dětí jsou vždy dva. – Buďte zodpovědní za své životy, nikdo nejde vaši cestu za vás, jste to pouze vy sami. – Jste svobodné myslící bytosti, které si samy vytváří svůj život na základě svého myšlení a jednání. – A pokud máte problémy, můžete za ně vy a ne ostatní.

V tomto světě, ani nikde jinde nemá smysl s čímkoliv bojovat. Jediná cesta je svobodná a pravdivá mysl. – Nic vám nepatří kromě vaší duše a svobodné volby rozhodnutí, které vám nikdy nikdo nesmí a nemůže vzít, jinak se mu to velice zle vymstí.

To nejcennější, které máte, jsou vaše vědomosti. – Ne vaše auto, ne peníze… ale vědomosti. Ovšem pozor, ne ty hlouposti, které vás učili ve škole. – Tyhle vědomosti dostanete zadarmo, budou léčivé a pomohou. – Ovšem jen, pokud k tomu svolíte a budete konstruktivně rezonovat na pravdivých vědomostech. – S opačnou rezonancí pro vás bude lež pravdou a pravda lží.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek