Něco mě tahalo ven z těla. Byl to útok?

12.2.2015 v Poradna 9

Dotaz:

Ahoj Alue,
pišu, protože mám nutkání se Ti svěřit se svým zážitkem z dnešní noci, který se mi v minulosti sice stal už několikrát, ale ještě nikdy to nebylo tak intenzivní.

Šla jsem spát něco po půlnoci, unavená, a zdál se mi krásný sen. Setkala jsem se v něm s naší fenečkou, která nás v prosinci po deseti letech opustila a já jsem byla neskutečně šťastná, že jsem se s ní znovu viděla, mohla pomazlit a mohla jí říct, jak moc ji mám ráda a že mi schází. Na tohle opětovné shledání jsem čekala už nějakou dobu a měla jsem z něj opravdu velkou radost.

Po nějaké chvíli se ale sen přerušil. Cítila jsem, jako by mě něco doslova rvalo z mého fyzického těla, tahalo mě za tváře, ruce, nohy… Nevím, co přesně to bylo. Připadalo mi, jako by se mě to „něco“ drželo za astrální tělo?

Nevím jak jinak to popsat, cítila jsem to tak, že moje nohy jsem najednou měla vykroucené div ne za hlavou, zmítalo to se mnou a ten tlak a tah byl pořád silnější. Probudilo mě to, ale nemohla jsem se ani nadechnout, natož otevřít oči nebo se dokonce pohnout. Snažila jsem se s tím rvát, ale vůbec to nešlo. Vyděsila jsem se a začala volat svého andílka a ten tlak po chvíli skutečně přestal, trans povolil a já se konečně mohla posadit. Přísahat bych na to nemohla, ale jako bych vedle postele viděla černý flek, který se „vsáknul“ do sebe a zmizel.

Jak jsem psala, v minulosti jsem tohle zažila už několikrát, ale nikdy jsem nic černého nezahlédla a vždycky jsem měla za to, že to byl třeba můj neúmyslný neúspěšný pokus o AC.

Po zkušenosti z dnešní noci si tím ale nejsem vůbec jistá. Tohle se totiž nedělo z mojí vůle, opravdu mi připadalo, že se mě něco urputně snaží dostat z mé fyzické schránky a bála jsem se – hodně. Navíc jsem si v duchu jasně říkala, že tohle nechci a ať to přestane, ale namísto toho to ještě zesílilo. Zbytek noci jsem prospala s křišťálem v ruce.


Stalo se Ti někdy při AC něco podobného? A jestli to nebylo AC, byl to útok nějaké entity? Zkusím si svůj pokoj očistit podle Tvého návodu se svíčkou a budu doufat, že to zabere.

Sice si přeji, abych zvládla astrální cestování, abych dokázala jasně vidět anděly (občas vedle sebe pozoruju něco jako chuchvalce mlhy a vím, že jsou to oni, někdy je i slyším), ale sama vnitřně vím, že tak daleko zkrátka ještě nejsem a necítím se na to připravená. Proto mě to „tahání z těla“ dost vyplašilo a nemyslím si, že by to značilo něco dobrého. Spíš naopak.

Budu ráda, když mi napíšeš svůj názor, protože jsi asi jediná, komu se můžu takhle svěřit a o kom vím, že mě nebude považovat za blázna. Lidé z mého okolí, ačkoli před nimi mluvím o andělech a tak, si na čelo sice vyloženě neťukají, ale hovory na toto téma jsou jim nepříjemné, protože s tím nemají žádnou zkušenost a nevěří.

Přeji Ti jen to nejlepší a ať se Ti stále jen daří. Tvé stránky navštěvuji denně a vždycky tam najdu něco nového pro inspiraci a lepší náladu 🙂

Měj se krásně!
Katka

Odpověď:

Ahoj,
Neměj strach. Spánková paralýza, kdy jsi v transu, nemůžeš se fyzicky pohnout a astrální tělo mezitím dělá kotrmelce, je ,,normální“. Trvá tak dlouho, dokud probraný mozek nenaskočí a nezapne program ,,pohyb“, což mu chvilku trvá, když se probudíš zrovna ve chvíli, kdy je mozek v hluboké spánkové hladině. Je potom jak zpomalený počítač.
Astrální svět je velmi krásný, zajímavý a bezpečný, ALE musíš vědět, jak se v něm chovat a jak se pohybovat. Já měla spoustu těchto nepříjemných tahacích zážitků. Zábavné je, že čím větší strach máš, tím více prodloužíš jak spánkovou paralýzu, tak i spontánní tranz. Je to odzkoušený jev, že strachem umocňuješ fázi.
Astrální svět je svět myšlenek, které se okamžitě realizují. Vidíš v něm věci, které se dějí ve tvé hlavě. Proto jsi mohla vidět černý flek, přivolala sis to svým strachem. Astrální svět je jinak v podstatě velmi neutrální místo a může být velice příjemný pokud cestuješ pokojně, vědomě a bez strachu, ale velice nepříjemný a zmatený, pokud nevíš co se děje a dostaneš strach.

Tomu že jsi měla setkávací sen se svým pejskem a pak tě to koplo do zmateného tranzu a začínalo AC, se nedivím. Když máš sny, máš zároveň ideální mozkovou ,,aktivitu“ pro AC a pokud máš sen, který tě rozruší tak, že se po chvíli probereš, probereš se často právě do AC. A toho správný cestovatel využívá, že si hezky ze snu vyleze přímo do astrálu.

Rozhodně se nenech tímto zážitkem odradit, ani vystrašit.
Moje začátky vypadaly také tak, je to dáno neznalostí, nulovou technikou a strachem. Znalosti a tvůj přístup během AC/transu určuje podobu, jakou to celé bude mít. Když si přečteš některé moje zážitky z poslední doby, všimni si, jak je tam výstup z těla klidný a hladký. – To je ale až od té doby, kdy jsem vypilovala techniku a cestuji pokojně i se svou myslí. Nesmíš mít strach a musíš si uvědomovat neustále co děláš, co chceš dělat a co máš v hlavě. zazitky-astralni-cestovani

Opravdu bych se vsadila, že celá ta hrůza byla z tvého strachu. Pokud bys ve chvíli, kdy vnímáš že nějak divně visíš a něco tě tahá z těla ven zachovala klid, situace by nabrala úplně jiný spád. Buď by se ukončil tranz během pár vteřin a ty by sis na to jenom v klídku počkala, nebo bys jednoduše vystoupila a nechala se chvilku unášet astrální sférou. Ale vzhledem k tomu, že asi neznáš techniky pro stabilizaci, by ses po chvilce vrátila zpět do těla, protože bys pravděpodobně neudržela stabilní fázi… A celé by to bylo na pohodičku.

Já už to silné tahání skoro nemám. Když ano, tak si řeknu ,,juch, vytáhni si mě“ a ve chvíli kdy se tomu úplně poddám, to často povolí. Tak pak musím z těla vylézt sama svou vůlí… Dřív mě to vytáhlo a já plula vzduchem ale ve vzduchu jsem neprováděla techniky – nevím jak – tak mě to pak vracelo zpět samo. Dneska si musím už vylézt sama. AC se prostě změní, jakmile ho začneš dělat vědomě.

Určitě ti doporučuji prostudovat tuto knihu, je v ní skoro všechno, co potřebuješ vědět. Na další ,,akci“ už budeš lépe připravená a budeš vědět, co se s tebou vlastně děje: http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf (Není to černá kopie, autor ji poskytl takto pro ČR zdarma. V tištěné formě zde nevyšla, jenom takto.)

V astrálním světě samozřejmě existují destruktivní energie a bytosti, ale to jen pokud máš strach, přivoláš je, nebo si je tam vytvoříš přímo myšlenkou. Pokud řekneš, že na tebe něco zaútočilo, můžeš mít častečně pravdu, ale primárně je potřeba vědět, že když se nebudeš bát, podobná setkání ti pak vůbec nehrozí. Pouze ty sama určuješ, jaké to bude.

s pozdravem
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jenny 2015-02-12 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně takto se mi to děje také, už pár let a vždy spontánně v noci když spím.Nedávno se mi povedlo se přemoct, přestat mít strach a podat se tomu a najednou sem byla venku z těla u své postele, všechno bylo jakoby spomalený a celé to bylo strašně zvláštní.Pak jsem uslyšela jak mě někdo oslovuje mým jménem, opakoval ho párkrát po sobě takovým tónem jako by se mě snažil uklidnit.V tu chvíli mě napadlo že zkusím projít skrz dveře pokoje ven, ale nešlo to, tak jsem zkusila je otevřít a chtěla jít do jiné místnosti, ale dveře se mi sami prudce zabouchly a hned na to jsem byla zpátky ve svém těle.Nemohl to být můj průvodce, ten který mě oslovil a pak mi zabouchl dveře?Třeba proto, že ještě nejsem na astrální cestování připravená..každopádně to byl hodně zajímavý zážitek..

Ikona diskutujiciho Evik 2015-02-12 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je náhoda, zrovna před třemi dny se mi stalo něco podobného a také mě to dost vyděsilo, protože se mi zrovna zdálo o tom, že mě unáší mimozemšťani :D

Ikona diskutujiciho tomas 2015-02-12 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, a prosím tě, jednou jsem měl sen nebo ac, že letím a jsem přitahován k nádhernému a silnému světlu na konci tunelu, lehce rotuji a silně zvyšuji rychlost. pak jsem to s prosbou a strachem zastavil.  jak bys vysvětlila tento zážitek. děkuji

Ikona diskutujiciho blaf 2015-02-12 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě to teda moc jako klasické AC nepřipadá. Spíš bych se přikláněla k tomu úmyslnému vytažení.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-02-12 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co když někdo umře a v astrálu uvízne. Pokud nebude mít strach a černé myšlenky, může dlouhodobě v astrálu přebývat? A může cestovat, třeba na saharu, na tibet, kamkoli, nebo třeba tam kde už byl, nebo je to něčím podmíněno?

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-12 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto je znázornený na obrázku s mečom a krídlami Alue ? Dík.

Ikona diskutujiciho MW 2015-02-14 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude "normální" spánková paralýza… http://www.spektrumzdravi.cz/spankova-paralyza-dokaze-poradne-vydesit

Ikona diskutujiciho Valluš 2015-02-14 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem nedávno 10-14 dní nazpět měla dobrej zážitek. Máme ložnici s dětma i manželem v takovém kumbále. A já jsem najednou (v spánku) rotovala nad manželem pak jsem se koukla na své tělo a přišlo mi lagrační jak se mračím ve spaní. Bylo šero jako v noci bývá. Zkoušela jsem si lehnout zpět do těla, ale nějak to nešlo lehla jsem si obráceně nohama k hlavě pak jsem se otočila, ale stejně jsem byla tak nějak nakřivo. pak jsem si řekla že když nemám fyzické tělo tak bych mohla vyrazit někam na výlet a něco(kdo) mi řekl no proč né a říkala jsem si také jak je fajn, že se člověk vlastně nemusí bát smrti, že to je jen změna vědomí. Prošla jsem zdí ale pak jsem se ocitla v jakési nemocnici a to už asi spíš byl sen…

Ikona diskutujiciho Niki Bretschneider 2015-02-16 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Též si myslím, že to AC nebylo. Otázkou je, co to tedy bylo. Určité tušení mám.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek