Nejkrásnější dopisy čtenářů v poslední době

2.2.2013 v Čtenáři 7

1. Tenhle dopis mě tak potěšil, že jsem si ho přečetla hned 3x. Na web ale ocituji pouze kousek z jeho první části, protože je tu hlavně kvůli přiloženému souboru. – Dorazil totiž další pozdrav od prasátka, tentokrát plyšového 🙂

(Pokud jste noví a nerozumíte, fotky prasátek se zdravící cedulkou mi občas chodí od té doby, co jsem začala dělat Alutyjátr. – Hrané divadlo, kde je jedno z ústředních postav prasátko Vendelín.)

Ahoj Alue,

Budu se snažit být stručný co po tobě chci, i když nevím jestli mi to půjde. Omluv mé případné gramatické chyby, jsem jen jako hodně jiných člověk. Také jsem se rozhodl ti takto po mailu tykat, protože tu možnost nabízíš a myslím si, že se to teď bude spíš hodit. V osobním kontaktu s cizími lidmi samozřejmě ctím vykání. Ještě mi dovol v úvodním odstavci pochválit Tvoji celoživotní práci, nadměrné usilí, odvahu, neskutečnou výdrž, Tvoji bojovnost, píli, nebojácnost, empatii, otevřenost, cílevědomost, úctu k druhým, neoblomnost, zdravé sebevědomí, víru v sebe a moudrost a neskutečnou lásku, kterou rozdáváš kolem sebe. Určitě jsem ale jistě na něco zapomněl..

No vidím, že se asi kapku rozepíšu, i když vím že Tě tím okrádám o čas.. Já to ale asi jinak nebudu umět napsat, protože to oč tě chci prosit není jen tak, člověk se k tomu musí nějak prokousat.. A teď jak dál přemejšlim.


Tvůj web jsem našel na internetu náhodou, už dříve mě fascinovali věci jako Tebe, často jsem o nich debatoval všude možně, s kamarády, doma, pak v práci. Hlavně vesmír a vyšší moc.. Narozdíl od tebe ale disponuji pouze tak jednou padesátinou vědomostí co ty.

Z Tvého webu jsem se hodně naučil, a časem zjistil Tvoji naprostou otevřenost, osobní přístup, obětavost a láskyplnost, kterou jinde na internetu nelze najít v takové míře. To je naprostý unikát! A právě z toho důvodu je mi také jasné, že Ty jakož osoba veřejně činná nemáš v tomhle ohledu asi úplně jednoduchý život. Denně jsi bombardována desítkami mailů, proseb, přání ale i skeptickými a urážejícími dopisy. To může vydržet jen tak zocelený, energický, chápající a otevřený člověk jako Ty. Je to pro Tebe prací i koníčkem. Musí tě to ale opravdu velmi bavit, abys to zvládala s takovým přehledem (teď mám na mysli tu korespondenci, ne samotné téma esoteriky) a k tomu ještě zvládat chodit do normální práce.. Ty si (s nadsázkou) nemůžeš ani dovolit onemocnět, byť jen třeba krátkodobě. To by mohlo mít katastrofální důsledky:) Ne to trochu odlehčuju, přesto si myslím, že si za poslední 4 roky nebyla vůbec nějak zvlášť nemocná, protože se o své zdraví dokážeš postarat asi jako málokdo.

2. Také mám radost, že moje amatérská bižuterie dělá radost 🙂

Ahoj Alue,

chci ti moc poděkovat za modrý srdíčkový náhrdelníček, dorazil mi rychle a v pořádku a udělal mi ohromnou radost, už déle jsem chtěla mít něco od tebe ručně vyrobené, takže jsi mi i splnila přání. Od té doby jsem ho z krku skoro nesundala. Ať ti obchůdek pěkně prosperuje, jsou v něm moc pěkné věcičky.

Děkuji ti i za data, která předáváš na stránkách. Už je čtu pravidelně dva a půl roku i za odvahu, že jsi teď informovala o třech dnech temnoty, ať už se nakonec stane cokoli.

Jsem také moc ráda, že jsme se na posledních přednáškách TM v Brně mohli vidět i osobně. Přeci jen je to fajn, když čtu tvé stránky i tě mít možnost takhle potkat.

Díky moc za všechno a hezkou dovolenou

Ketty

3. Další člověk, který se dívá do slunce a Sisyfovský balvan mu neunikl.

Sisifos svým rozhodnutím udělal nejenom pro Tebe, ale pro další tisíce lidí ohromnou věc. Lidé platí velké peníze za popularitu a Tobě se o to postarali svou debilitou sisifini. VĚŘÍM, že díky tomu se začnou i další lidé dívat do Slunce tak jak to dělám i já již déle jak 8 let. Dověděl jsem se o tom od jednoho profesora csc, který mněl ordinaci na Národní třídě v Praze a pořádal zájezdy pro zájemce do “Jugoslávie” , kde je to učil. Je to nádherné i kdyby to zraku nepomáhalo, ale ono pomáhá. Po delší době koukání do slunce (ráno / večer) jsem zjistil, že člověk musí zízat, né zírat. Zízat neboli civět znamená se koncentrovat pomalu bez dechu a pak náhle člověk vidí vlny energie, které se chvějí.
Není to jako když se hodí kámen do vody. Energie ze slunce je pulsní a i frequenze se mění a proniká celým tělem. Proč se o tom zmiňuji?
Protože jsem zjistil, že se podobného efektu dá docílit díváním, civěním do svíčky, nejlépe do dvou vzdálených od sebe na vzdálenost očí a to na vzdálenost 60 – 90 cm. Ono v zimě je s tím sluncem problém i hodně dní.
Děkuji Ti za to. že jsi a miluji Tě.
PS. Nikdy netykám lidem, kterých si nevážím a obráceně.
Siggi

4. Karloss si dal práci a zkusil moje logo předělat digitálně do 3D podoby. Chci vám ukázat ,,dřevěnou verzi”, protože se mi moc líbí. Umím si to představit vyřezané ze dřeva doopravdy, nebo i podsvícené… Hezky se nad tím spekuluje 🙂 Ještě jednou děkuji…

5. Za tento dopis také moc děkuji 🙂

Dobrý den Alue

Již nějaký čas mám nutkání Vám napsat. Ale nějak jsem se nemohl odhodlat. Víte moc si vážím toho co pro nás ostatní děláte a patří Vám za to poděkování z celého mého srdce

Víte věcmi mezi nebem a zemí se zabývám se střídavými úspěchy již více jak 20 let. Cesta to byla samotářská a veškeré informace jsem získával pomocí knih. Nevěděl jsem o nikom ve svém okolí na koho bych se mohl obrátit. Ted už vím že to nebylo jenom štěstí že jsem nezabředl do nějaké sekty ,církve nebo náboženství.

Sákryž ted nevím jestli Vám mám vykat nebo tykat. Tykání je pro mne přirozenější. Tak tedy neber to jako neúctu, jelikož té máš u mne obrovskou, ale opravdu obrovskou hromadu.

Víš mé hledání a tápání dostalo směr a myslím i jakýsi řád, až tehdy když jsem a ted už vím že díky mým Andělům narazil na Tvé stránky. A o existenci a možnosti komunikace s Anděli vím díky Tobě a Tvým internetovým stránkám moc a moc děkuji.

Další věcí kterou jsi ve mne nastartovala je ta, že jdu do přírody s vědomím toho, že s ní mohu komunikovat. A ona opravdu komunikuje, ouha to je nádhera. Víš nevidím jednotlivé přírodní bytosti, vnímám spíše celek. Nejdříve jsem vnímal slabé mrazení v zátylku. Ale ted se to vnímání rozšiřuje a je intenzivnější.

Víš stalo se mi to na konci října. Jeli jsme na čtyři dny na ryby na Labe. po příjezdu na místo jsem měl takový krásný pocit klidu a krásy.

No nevím jak to popsat, ale po celé čtyři dny mi bylo nádherně. A co je zajímavé, příroda se mnou komunikovala daleko intenzivněji než v mém milovaném lese. Prostě úžasný nádherný a určitě emotivně dojemný. A za to že umím s přírodou takto komunikovat vděčím Tobě děkuji. Jo chytil jsem prdlajs.

Jednou v letě jsem se učil z Tvých stránek jak získat energii z vesmíru, pomocí vytvořeného tunelu nad hlavou, pnoucím se skze oblohu až do vesmíru. Pravda, mně se to povedlo, až když jsem si představil místo tunelu trychtýř nebo spirálu. No a pak jsem vyrazil do lesa, představoval jsem si bílou-stříbrnou energii jak do mne neustále proudí a představil jem si dále jak z mého otevřeného srdce prýští zlatá energie a nabídl ji s láskou okolní přírodě. Neumím ůplně popsat následující zážitek – krása pokora euforie něha. Jejda naprostý a nečekaný úžas..

Vidíš Aluško já se tady rozepisuji a možná Tě zdržuji od něčeho důležitého. Je toho ještě mnoho za co bych ti chtěl poděkovat.

Díky tobě komunikuji s Anděli, a to je pro mne opravdu zásadní sdělení , které se mi od Tebe dostalo. Moc za to děkuji.

Je úžasné vědět že každý okamžik mého bytí, při mne stojí tyto úžasné bytosti. Je úžasné s nimi komunikovat, u mne je to na úrovni pocitů-velmi příjemného mrazení takměř po celém těle. Také pomocí Andělských karet.

Jo mám ještě jednu komunikaci s Anděli. A to pomocí knihy od Doreen Viture Andělská terapie. Při čtení této knihy bylo doporučení, aby si čtenář otevřel knihu namátkou na libovolné stránce a tam že najde sdělení které momentálně potřebuje. A ono to opravdu funguje. Nedávno jsem se od kamaráda v práci po ránu dozvěděl že na internetu jsou záběry planety nibiru, která je vidět pouhým okem, nevím přesně, asi na severu zeměkoule. To video mi ukázal na mobilu.

A jelikož mám přečteno několik knih od Ivo Veisnera, kterého si mimochodem vážím, tak jsem se doslova dost vyděsil a zbytek dne stál za prd. Po příchodu domu jsem si už v relativním klidu namátkou otevřel knihu od Doreen a to přesně na úvodu kapitoly s názvem strach a to samé se mi stalo při ůvaze jestli Tě mohu vúbec napsat. No a otevřel jsem knihu na stránce 97-psaní. A tak ti píši.

Takže kontakt s Anděli je pro mne něco nového úžasného a doufám že i Andělé s kontaktu se mnou mají radost.

Aluško moc dlouho jsem váhal a i ted váhám s otázkou o dracích. Víš v posledních letech jsem vyhledával a přečetl moc knih o nich i o elfech. Ale víš draci pro mne vždy představovali ve spojení s člověkem (jezdcem) ůžasné moudré bitosti, spojené se svým jezdcem v pevném a nádherném duševním svazku.

No bude mi 46.let a tak se při prosbě, zda by jsi mi mohla něco o tomto tématu napsat, připadám jako malý kluk nachytaný na šveskách. Víš moc rád bych věděl, jestli existovali a nebo ještě nějak existují. Byla by jsi moc hodná, kdyby Ti na mne zbylo drobet tvého drahoceného času.

Aluško mocTi děkuji za všechno co jsi pro mne udělala už jenom tím že jsi.

A to co pro nás děláš pomocí svých stránek je věc, která si zaslouží neutuchající úctu a obdiv.

Přeji ti mnoho štěstí lásky a odvahy v Tvém životě. Mnoho zdaru v tvém konání a z celého srdce zdravím Tebe a Tvé Anděly.

S úctou a díky

Pueblo

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-02 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezlob se, ale ty dopisy, hlavně ten první, prý jsi unikát, mne náramně pobavily. Víc takových. :D

Ikona diskutujiciho silentday 2013-02-02 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné a zasloužené dopisy. 🙂

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-02-03 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten poslední dopis mě teda oslovil :-) Taky vnímám svého anděla pocitově přes příjemné mrazení po těle, i když moc zkušeností ještě nemám :-) A nutkání psát Alušce mám skoro obden :-D Dneska se mi o ní dokonce i zdálo 🙂 Víc takových úžasných lidí, jako je ona 🙂

Ikona diskutujiciho Thomas 2013-02-03 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Opravdu nechapu, co ti na tom prijde vtipneho. Aluska.org je velky unikat, to je bez debaty. Kdo tvrdi opak, musi byt slepy a uplne blby.

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-02-03 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někteří lidé dokáží být opravdu moc milí a hodní. Kéž by takových lidí bylo více.

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-10 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tak to by měla dostat ostrahu… spíš než Zemanova dcera. :D

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-11 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 4 – Ty trojúhelníčky a středový kolo by se daly z nějakýho kvalitního dřeva udělat poměrně snadno, přilepit na vyřezanou podložku buďto ze dřeva nebo z umělé hmoty, nápisy a víla už jsou ale složitější, musely by být dostatečně velké(jakož i celý podklad) aby se tenké stěny nezhroutily, vyrobit by se daly na gravírce obraběcíma jehlama nebo na frézovacím centru stopkovýma frézama z nějaké houževnaté hmoty a přilepit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek