Nejzajímavější reakce čtenářů na můj bludný balvan

24.4.2012 v Čtenáři 10

Říkala jsem si, že když už mi došly takové haldy, spisy, dopisy, že bych mohla vybrat některé nejvíc zajímavé a dát vám je k přečtení. – Většina obsahuje moc zajímavé závěry a názory, které by mohly obohatit také vás, nejenom mě.

Pravda je, že mi dopisy na tohle téma chodí pořád. – Dostala jsem šutr, udělala video, obhájila jsem své stanovisko, pak byl trochu hodně velký BOOM, a tím jsem prostě považovala celou věc za uzavřenou. – Stalo se, užila jsem si pořádnou srandu, super.. tak a jdeme zase dál.

Ve skutečnosti ten BOOM jaksi pokračuje, lidé video sdílí a sledují dál a dál. Proto nevylučuji, že nebude v budoucnu i druhá várka. Klidně se to může stát, zajímavé reakce na bludné balvany dostávám zkrátka pořád dál, každý den. Neskončilo to a evidentně to uzavřená věc není a ještě dlouho nebude, alespoň ze strany diváků.

Samozřejmě, že nebyly všechny reakce na tuto věc hezké. Byli lidé, kteří si v tom vykonstruovali něco víc než je, pak tu byli sprosťáci, úchyláci, hlupáci… také nějací ti záškodníci, vyděrači, nebo výhružníci. Ale já tyhle skupinky neřeším, jejich výplody nečtu a nesleduji, takže prostor nedostali a ani nedostanou.

Vám předkládám pouze pěkné a zajímavé dopisy, které mě nejvíc potěšily, nebo oslovily…


1. Velice pěkný, dojemný dopis

Ahoj Alue,
chtěla bych ti poblahopřát k ceně Bludného balvanu. Nikdy před tím jsem o Sisyfos neslyšela… To co na předávání cen předvedli, překračuje meze slušného chování a taky naprosto souhlasím se vším, co si zmínila ve svém videu. Ani se ti nedivim, že si se tak rozčílila, protože když jsem viděla a slyšela jejich úšklebky a urážky, tak sem najednou byla plná zlosti…. Mám pocit, že jsi také ve videu říkala, že ti teď spousta lidí posílá emaily, kde píší o svých zážitcích. Chtěla bych se taky svěřit, ale nic dlouhého to nebude.
Na základní škole (řekněme 7., 8. třída) jsem byla taková…no jak to říct… zaprdlá. Nevěřila sem si, každý večer jsem brečela, že nemám kamarády a taky se mi stávalo, že se mi ,,kamarádi“ vysmívali a kříčeli na mě, že jsem anorektička. Přitom jsem nebyla… Jenže jednoho osudného léta jsem dostala neštovice. Byla jsem už dost stará, tak jsem nakonec skončila v nemocnici s tím, že je mám i v krku nebo co… Narozeniny (15.) jsem oslavila připojená na kapačkách, ale o to nejde. Byla jsem na dně – narozky v háji, konec léta taky, žádní kamarádi – jsem prostě k ničemu.

Když se najednou otočilo všechno vzůru nohama. Dostala jsem totiž k těm narozkám notebook a když jsem pak ještě doma ležela, tak jsem různě surfovala po netu. Jednou jsem narazila na tvoje stránky. Už od malička se o tohle hodně zajímám (i jsem ti o tom psala…). Pročítala jsem článek po článku, seznamovala se s andílky, řídila se tvýmy radami a se vším tím přicházelo i sebevědomí. Dnes se mamka a celá rodina nestačí divit, jak jsem se změnila. Víc si věřím, kamarádů mám taky dost (radši klepu :D), už neposlouchám pomluvy a mám, jak se říká, svojí hlavu. Pro rady si ke mně chodí mamka, teta a babička. A za to můžu především poděkovat tobě a ezoterice nové generace!

Takže ať si Sisyfáci kecaj co chtěj, já vim, že víly, skřítkové, andílci a všechno to ostatní existuje, a že fungují tvé rady (k tomu koukání do Slunce – skutečně nedokážu pochopit, že někoho napadne, koukat do něj o poledni).
Tak to je k tomu přiběhu.
Tak tedy, děkuji mockrát za všechno a jsem velice zvědavá na odpověd od Sisyfos.
Karolina

2. Ozval se mi kolega-laureát, který dostal balvan také, ale za něco, co nikdy netvrdil!

Milá Alue,
aj ja som dostal bronzový bludný balvan za rok 2008.
Udelili mi ho za niečo, čo som nikdy netvrdil.
Upozorňoval som na to Sysifos – ale táto skutočnosť podľa nich nepotrebuje korekciu: nevadí im, že sám nezastávam stanovisko, za ktoré mi bol – podľa ich oficiálneho prejavu – balvan udelený.
Možno Vás zaujme, poteší, rozosmeje moja komunikácia so Sysifom. Je na mojom webe:
http://www.sophia.sk/polemiky
V prvom rade korešpondencia s Doc. Grygarom, ale aj ďalšími skeptikmi ako Prof. Heřt a iní.
Som bývalý vedecký pracovník SAV a UK v Bratislave. Robím prísnejšiu vedu než väčšina mojich kolegov, a celý rad mojich hypotéz v uplynulých 20 rokoch nezávisle potvrdili zahraničné univerzity.
Sysifáci boli ale takí arogantní a sebavedomí, že o ničom nevedeli, ani kto som, ani čo vlastne skúmam a čo tvrdím. Dopočuli sa len, že sa to nejako „týka anjelov“ a to im stačilo. Religionista a historik náboženstva sa ale môže zaoberať anjelmi, bohmi, mýtmi a pod. bez toho, že by tomu musel veriť. Azda preto, že už 15 rokov nie som pracovník SAV, ale robím výskum financovaný súkromne, tipli si asi, že som typický „ezoterik“.
Vaše osobné zážitky (napríklad s vílami v lese), môžu obsahovať kus pravdy, ale zostanú skôr osobné, ťažko sa dokazujú. Trebárs aj na to dívanie sa do slnka, ktoré by sa možno dalo preskúmať a potvrdiť, nemáte vedeckú štúdiu, len osobnú skúsenosť. Preto sa v polemike ľudia priklonia na jednu či druhú stranu podľa sympatie, a veľa z nich uverí docentom s titulmi.
V mojom prípade však išlo o objektívne platné zistenia, ktoré prešli nezávislými testami u kolegov po celom svete.
Keby sa môj prípad v Čechách dostal do médií, bolo by to pre Sysifos fiasko, aké ešte nezažili. Čudujem sa, že to nikto v Čechách zatiaľ nevyužil – hoci to pošliapavanie elementárnej etiky zo strany Sysifa leží určite mnohým v žalúdku.
Sympatické, ako si bojujete za svoju vec.
Ja sám by som Vám asi pripadal ako dosť skeptický vedec, voči všeličomu, čo hovoríte.
Mám napríklad dôvody myslieť si, že Anastázia neexistuje a je len Megreho literárnou postavou (čo ale neznamená, že všetky myšlienky tam sú úplne nesprávne). Alebo že Jasmuheen predsa konzumuje aj normálnu potravu (čo ale neznamená, že som vylúčil možnosť, že taká latentná schopnosť žiť z prány sa niekde v človeku neskrýva).
No ak aj s niekým nesúhlasím, malo by to viesť len k výmene argumentov, a nie k porušovaniu ľudskej etiky voči nemu.
S pozdravom, E. P.3. Tak trochu ,,duchovnější“ pohled na celou věc

Ahoj,
Milá Alue,
Právě jsem se Dodíval na tvé video o bludném balvanu a chápu tvoje reakce. Od malička jsem si též prošel nepochopením a odsuzovaním za to jakým jsem a to ať už na škole nebo ze strany rodičů..jsem si připadal jakoby na obtíž. Víme že láska je bezpomínečná. Nicméně..i to co prožíváš ty tak jistě moc dobře chápeš že jsou to zlaté zkušenosti pro tebe. Ti co udsuzují nastavují jen sami sobě vlastní zrcadlo a ty víš že nepotřebuješ jejich uznání pro to co děláš.
Každý si vybírá svobodně cestu kterou se vydá v životě..a i tito lidé co odsuzují mohou být duchovními učiteli i když si to neuvědomují.
Vysmívají se noa co..jen sami sobě..je to jejich problém. Nebudu zde rozepisovat své zkušenosti samozřejmě..ale jen chci napsat že ti moc držím palce a moc ti fandím a zcela nepochybuji že to ustojíš a mnohé si z toho bereš a vezmeš ještě. Ostatně rodíme se do světa hmoty a temnoty aby jsme se učili a ducha posilovali. Každý tu máme nějaké poslání. To co dělá sysifos tomu se říká černá magie neboli nevědomí prostě v tom žijí a jak jsi ve videu hezky popsala ani mnohési neuvědomují. Netřeba jim to mít za zlé avšak když je potřeba tak je též třeba někdy zavrčet a to ty umíš opravdu hezky 😛
Každý máme právo na svůj názor..ať už je to ze strany sisyfos nebo někoho jiného kdo zpochybňuje a nebo souhlasí..ale každý jsme na cestě učení. To co dělají oni je jejich nevědomá snaha a potřeba zbavit své vlastní tíhy kterou v sobě sami nosí a velice je trápí a to tím že projektují vlastní negativní energii do okolí..v tomhle případě do tebe. Ale to nejsi ty…tudíž je moc fajn že jsi si toho vědoma a že jsi tak statečná a nenecháš se.
Jako duch co studuje astrologii..mám své zkušenosti podobného rázu i když ne tak přímo veřejné jako ty.
Držím ti palce a přeji ti hodně zdaru, radosti nejen z toho co všechno všechno děláš ale hlavně z toho že štěstí že opravdu jsi v každém okamžiku který jak vidno využíváš zcela naplno.
Měj se moc hezky těšilo mě ti napsat co jsem měl na srdci.

4. Dopis, kterého si velice vážím

Milá slečno Alue.
Měl jsem bohužel tu smůlu, že jsem dokumenty viděl v obráceném pořadí, tedy nejprve Vaši reakci a pak teprve předávání kamenů. Musím říct, že se vůbec nedivím Vašemu rozhořčení. Když jsem zhlédl snímek s předáváním ceny, pomyslel jsem si, zda by pan Jiří Grygar neměl pouvažovat o přejmenování na Jiří Kašpar. Podotýkám však, že je to pouze má interní myšlenka, vyjadřující pocity z jeho vystupování.

Kdysi jsem tohoto člověka velice uznával, protože byl pro mne symbolem hlubokých znalostí fyziky, vesmíru a vědy vůbec. Ale člověk stárne a funkce mozku se „poněkud mění“ a v určitém období již nestačí novému vývoji. A tak zůstává bohužel ve stádiu té Newtonovské fyziky. Ale bohužel pak už ani té. Protože, kdyby pan Grygar mluvil o varu (nikoliv o vaření), pak by měl podle této fyziky definovat okrajové podmínky (tedy že se jedná o var vody, čisté vody bez příměsí, a za konkrétních podmínek, tedy zejména tlaku, atd.) Věděl by, že příměsi snižují nebo zvyšují bod varu, stejně jako tlak vzduchu (tedy přeneseně nadmořská výška a podobně). Takže pan Grygar zde prokázal nejen neznalost nových poznatků kvantové fyziky (a o esoterice už nemluvím raději vůbec – o té nemá ani páru) ale (a to se mi zdá zvlášť bolestné zjištění) hlavně již i neznalost té základní Newtonovské fyziky, kterou jej učili na základní škole.

Ale tohle vše jste již pochopila sama. Chtěl jsem Vám spíše říct, že bohužel bude ještě velice dlouho trvat, než lidé dospějí k nějaké toleranci, než dospějí k tomu, že nemusí mít pravdu za každou cenu, že jsou již za zenitem svých schopností. Myslím si, že je škoda, aby jste s takovými lidmi ztrácela svůj čas, svou energii. Použiji teď tak trochu vulgární výraz. Je to jako sypat perly sviním. Vzpomeňte si při podobných příležitostech na výrok “ A přece se točí“. Jděte dál svou cestou, jděte s lidmi, kteří sdílejí s Vámi shodné frekvence, kteří jsou spolu s Vámi v jiných dimenzích.
Jsem rád, že jsem měl příležitost se poznat s panem Jiřím Maria Maškem, s Igorem Chaunem, který mi poslal odkaz na Váš snímek a že takto na dálku jsem díky jim měl možnost poznat i Vás. Je ještě spousta věcí, které bychom si mohli vzpomenout. A lidé si časem „vzpomenou“ . Vždyť pro nastartování změny ve vědomí stačí pouhá druhá odmocnina z jednoho procenta populace (Mahariši Mahéš Jógí – to má něco společného s tou stou opicí :-)
Přeji Vám krásné sváteční dny.

5. Parádně trefný pohled

Ahoj Alue,

normálně takhle nepíši, tvé stránky jsem dnes viděl poprvé, ale vzhledem k situaci ohledně té Sisyfovské show, nějak cítím potřebu ti vyjádřit podporu před lidskou, i když akademicky honorovanou, blbostí. Nejdřív něco málo o mě, abych vše mohl zařadit do širšího kontextu. Praktikuji a vyučiji již několik let Integrální jógu, sám se zaměřuji na Átmavičáru a Kundalíni jógu, ovoce svého hledání pro druhé nabízím v podobě kurzů Reiki, které je dle mého názoru, ve své jednoduchosti ideální pro plošné šíření základního esoterického povědomí o nutnosti nalézání sebe.

A teď to hlavní proč ti píšu: Je zcela očividné, že páni akademici se ve tvém případě přepočítali, nezjistili si potřebná základní fakta o tématu na kterém tě chtěli lacině ugrilovat.

Toto je knížka, z které čerpám mnohé dobré pro mou praxi : Je to Vidžnána Bhajrava (v překladu Jiřího Krutiny, Praha 2010, str. 95) starobylý tantrický text, který byl sepsán v 7.století n.l., Jeho určení se však datuje do doby mnohem starší, cca 2000 let př.n.l. Je veden formou veršů v podobě rozmluvy Šivy s Šakti.

VERŠ 76

Samádhi v ponoření mysli ve slunečním světle

„Pohleď do prostoru naplněného slunečním světlem nebo jiným zdrojem světla, rozpusť v něm svou mysl a v dosaženém samádhi se uvědom v podstatě své mysli rozpuštěné ve světle, to je tvé pravé JÁ.

Při pohledu do sluneční záře na obloze je lepší si zavřít oči a nechat sluneční světlo, aby nás celé prostoupilo, zalilo a rozpuštěním mysli v něm si uvědom zdroj i neměnný základ tohoto samádhi, to je tvé vědomí JÁ.“

Jestli pánové a dámy z akademické blouznící obce Sisyfos ignorují vědecké studie ohledně vzniku vitamínů, jež vyprodukovali jejich kolegové taktéž vědci (kteří dělají svou práci na základě faktů, narozdíl od Sisyfovců) a toto shrnutí je pro laiky i odborníky dostupné na Wikipedii, nebudou už asi vůbec brát v potaz moudrosti vědecké komunity bádající na poli duchovních věd před 2 tisíci lety…ale co…ať si zůstanou ve svých klíckách, nechme je tam, bylo by od nás nerozumné je odtamtud tahat proti jejich vůli…Přijde čas kdy se podívají na svůj posměch z daleko širší perspektivy a tuším, že jim do smíchu moc nebude…

Přeju ti vše dobré, sílu a klid do tvých kroků

V. B.

6. Každý má holt svého kostlivce ve skříni…
Vážená Alue,
tohle není mail, na který čekám odpověď. Jsem si vědom hodnoty času 🙂
Ale přesto Vám po shlédnutí cca 1/3 Vašeho videa na Goscha TV 4 musím
něco napsat. Takže, pokud by se téma týkalo něčeho v posledních 2/3 videa,
tak abyste věděla.
Vaše upřímné rozhorlení nebo odpověď na trapárnu jménem Sisyfos zcela chápu
a naprosto celým srdcem i rozumem jsem v tomto s Vámi. Tohle se mi fakt líbí 🙂 !
Skutečně, i když jsem před časem navštívil Vaše stránky a v něčem s Vámi
nesdílím stejný názor, tak Vám držím palce a myslím, že jste udělala naprosto správnou
věc – myslím ono video. Já bych ve Vašich letech tu odvahu neměl …

Ale oč mi jde. Všimla jste si někdy, že třeba pan MUDr. Heřt (tvrdý Sisyfovec), jinak
taky profesor na LFUK (asi) publikoval na stránkách www.katolik.cz? aj.
Krásnou větu mj. : „AKUPUNKTURNÍ DRÁHY NEEXISTUJÍ, PROTOŽE SE NA NĚ NEPŘIŠLO PŘI PITVÁCH“

tak nějak, v tomto duchu …. co na to říct ?
Víte, že i pan Grygar je silně věřící a že jak tak brojí proti astrologii, tak mám ověřeno přes
100% spolehlivé známé, že kradmo chodí ke svému kamarádovi astrologovi konzultovat
s ním některé záležitosti? A Sisyfos je pro něj byznys a image.

Jinými slovy – ti, kdo bránili pokroku uplynulých 2000let, zavírali, zabíjeli a ničili duchovní kulturu
Evropy a později i na dalších kontinetech v tom všem mohou mít prsty.
Nejde jen o „nějaký spolek“. Buďte si jistá, že tahle …. organizace to jen tak nevzdá.
Možná, že nemáte tak zcela pravdu v narážkách na jejich inteligenci …
Vás by už dávno upálili jako čarodějnici, kdyby mohli. Díky Bohu – dnes nemůžou.
Pokud funguje fenomém 100opic, neboli morfopole, kolik lidí asi musí udělat správnou věc,
aby se zastavilo to duchovní temno, které začalo vládnout pár století po Kristu ?

Jestli se má na této planetě něco hnout, tak tohle je jeden z neuralgických
bodů – katolická církev a jejich vliv a propojení s těmi, kdo s ní sympatizují,
které je třeba vzít v potaz. Ježíše by dnes ani neposlouchali, šel by hned do blázince apod.
s přáním krásných Velikonoc 🙂
J.J.

7. Podpora a nadšení v jednom
Ahoj, obsahově se Ti to video moc povedlo 🙂
u některých pasáží (závěrečného textu) se člověk i od srdce zasmál.
Klobouk dolů, sundat někoho, kdo se do ostatních naváží, jeho vlastními zbraněmi, je super… Beru to i jako dobrý návod pro všechny, kteří chcou pomáhat ostatním, jak si nenechat sr*t na hlavu, a když už jim někdo šlápne do ksichtu, tak ukázat, že si tohle rozhodně beztrestně nikdo nemůže dovolovat. Jen ať vidí, že normální lidi ještě ví, jak se kouše.
Hrozně rád bych viděl reakci na to video od lidí, na které byla namířena… Rozhodně to rozvíří emoce, jsem zvědavej, co bude následovat.
Drž se a hodně štěstí 🙂
Podle videa to vypadá, že ses konečně vyhrabala z té nemoci, tak Ti držím palce ať je to zdraví čím dál lepší 🙂
——————————————————————————-
Pokud by ses rozhodla pokračovat v těchto video-cokoli(vzkazech) případně video-přednáškách, určitě bych Ti mohl pomoct minimálně s natáčením, aby to mělo taky náležitou technicko-uměleckou a estetickou úroveň 🙂

Měj se krásně a hodně štěstí
s Láskou a úsměvem, martin

8. Děkuji

Ahoj Alue.
Sleduji události posledních dnů a týdnů a chtěl bych Ti blahopřát k
rekordu na Tvém webu, ale hlavně k Tvému videu. Nejen že jsi se nám
ukázala (krásné oči, nádherný úsměv ), ale hlavně je to super
pro ostatní lidi, kteří se probouzí. Nejen, že jsi se bránila, což je
pochopitelný, ale hlavně vyplynulo to, že média a samozvaní lidé si
přivlastňují a vytvářejí lživá dogmata, kterými matou ostatní lidi, což
už mnoho lidí ví, ale Těch co to potřebují vědět je stále mnoho a mnoho.
V tomhle smyslu si myslím, že Tvoje video bude jedno z přelomových
na České scéně.
Apropó, kdyby jsi někdy potřebovala služby nahrávacího studia(samozřejmě
zdarma), tak se klidně ozvi.
Neuvažovala jsi někdy o vydání Tvé knížky jako Audio CD ? 🙂
Měj se moc fajn, ať se Ti vše daří a hlavně hodně energie pro to, aby
jsi mohla dál dělat všechny ty úžasný věci, co pro druhé děláš…

9. Tohle je vážně perlička, kterou jsem nemohla vynechat:

Zdravím a držím palce.

Jiří Wojnar
Šéfred. WM magazínu
Nositele Zlatého balvanu! :)

10. Pán který se evidentně vyzná, připsal vlastní velice zajímavé doplnění k tématu:

Milá slečna Alue,
veľmi som sa potešil, ako sa poteším každému mysliacemu človeku, ktorý si nenechá na seba …….
Ako 62-ročný penzista si dovolím poslať ti pár poznámok k tomu geriatrickému klubu Námahy:

1. Mozog, Jožo Ráž a pod.
Svojho času na Discovery ukazovali černocha, ktorému náhodou ustrelili polovicu hlavy. Doplnili ju polymérovým transplantátom, aby tam nebola diera a šlus.
Chlapík vyštudoval.

Mozog.
Je to len kopa buniek (cca 12 mld., tj. ako u koho), vzájomne prepojených. Vedomie sa (podľa vedy)odvodzuje až od určitého množstva. Preto, podľa vedy, a že máme najviac materiálu, máme aj vedomie.
Ale ak je to vedou len množstva prepojení, tak by vedomie mala mať aj medzinárodná telefónna ústredňa.
Lebo: Každý neurón je spojený s ďalšími aj s niekoľkými tisícmi neurónov naraz. Vyzerá to ako strom, ale od každej buňky.

Problém č.1.
Každé spojenie končí synaptickou štrbinou. Tu končí elektrický impulz končí. Mimochodom, kde je mozog a telo uzemnené – ukostrené, ako automobil o karosériu?).
Impulz na synaptickej štrbine nabudí jonty chémie, ktoré sú na začiatku štrbiny. A tak cez synaptickú štrbinu „pretečie chémia Mendelejevovej tabulky“. Táto na druhej strane nabudí elektrický impulz, ktorý pokračuje ďalej do druhej buňky. A opäť. Takže naša informácia je v určitom okamihu prenášaná chémiou!!! Aj Beatles, aj fotbalový zápas, aj tento text.

Problém č.2.
Elektrický impulz je neadresný!!!! Holý, ako svetlo v lampe. Zažnem – -vypnem, šlus = No info, no koment.
Neadresný impulz sa nedá uložiť, lebo ho v pamäti nenájdeme, lebo nemá adresu. Preto sa nedá ani vybrať.
Viď. práca na PC-čku.

Problém č.3.
Nemáme pamäť, lebo máme neadresné impulzy a nemáme centrum = jednu centrálnu buňku, kde sa spojí obraz, zvuk a hmat, aby som si overil, že neošahávam susedu, ale svoju manželku.

Problém č.4.
Pavúk má asi 4500 neurónov, ale kopec nôh. A čo už mravec, alebo mucha. Ale tá naša motorika, hrôza.
Tak načo nám je taká veľká hlava?!!, keď tam nie je ani pamäť?
Na emócie!!!! = výchova, aby každý pochopil, aj bez vysokej školy, aj Indián v džungli, aj matka eskymáka, aj Grygar, tých 10 Božích prikázaní v znení neskorších predpisov – blahoslavenstiev.
Preto je vedomie mimo hlavu a funguje všetko a ešte viac, ako si spomenula na videu. Preto po skončení výuky v škole života, odchádzame po smrti tela – DOMOV.
Keby v mozgu bolo vedomie, tak by z neho denne ukrajovala skleróza a každý výplach alkoholom.

2.
Zakázaná archeológia.
Kniha, ktorá hovorí o zamlčaných faktoch, ktoré nesedia do podvodných materialistických teórií komančov, kupodivu aj tých dnešných.
Hovorí o kostre normálneho človeka, ktorú našli v Afrike niekoľko metrov pod vrstvou, kde našli toho opočloveka, ktorý je v učebniciach a ktorého bol vo vrstve starej pár stotisíc rokov.
– Hovorí o neandertálcoch ako o zdegenerovanej vetve „ľudí“.
– Hovorí o obrázkoch dinosaurov na stenách a keramike, tj. o ich súčastníkov , ktorí to vyrobil a nakreslili.
– Hovorí o asi 2 železných guliach s vlnovkovitým ornamentom po obvode, ktoré vedci datujú na 4 mld rokov, tj. toľko ako vek Zeme.

3.
Veda a viera. F.Pres.
– Hovorí o pokuse, ktorý mal dokázať heliocetrizmus. Boli vyslané 2 sveteľné paprsky do kríža(niekoľko 100 m) a na konci zrkalom vrátené späť a mieste stretnutia navrátných odmerané. Pokus vyvrátil heliocetrizmus a dokazuje geocentrizmus!!!.
Vykonané koncom 19. st., zopakované v 20. st. niekoľkorát. Výsledok ten istý. Tak musel prísť Eistein so svojou spásou v podobe konštantnej rýchlosti svetla, ktorá je dnes vyvrátená. Ale stríco Albert dostali Nobelovku za zásluhy, oficiálne za optiku.
– Hovorí farby svetla prichádzajúcom z vesmíru do červeného pásma v spektrálnej analýze, ktoré hovorí, že Zem je stred vesmíru, ktorý sa točí okolo nej a preto ten červený posun.
– Hovorí, že vesmír môže byť ďaleko menší a vyvracia vzdialenosť až 15 mld svetelných rokov, ako hovorí veda o signáloch pulzarov z okraja vesmíru. Lebo by to musel byť pulzar o veľkosti galaxie, aby mal na takú vzdialenosť, taký silný signál.

4.
Reakciu na to tvoje video bych dával ako povinnosť pri diagnostikovaní osobnosti, napríklad pri udeľovaní povolenia na nosenie strelnej zbrane.
Reakcie v komentároch sú „symptomatické“, alebo ako by ľudovo povedal stríco na trhu: Trafená husa zagága.

5.
IQ.
Skrátka máš to nešťastie, že žiješ v regóne „cs“, kde je doslova prokletí, byť (naj)lepší, a tým viac, čím viac (naj). Príkladom je naša zjazdárka Veronika Zuzulová, ktorú pravdepodobne vyštvú z SK.
Sme zelený regón – celý rok zelený všezožierajúci závisťou.
Pekne to bolo vidieť na noskovej textoch, ktoré hovoria o tom, že hodne veľkú časť písala sama!!

6.
Hliva.
Dnes nájdeš kopec info na webe, ktoré odhaľuje hrôzu farmaceutických produktov. Text hovorí o tom, že rakovinu je možné zvládať aj „alternatívne“, že 4-ia z 5-tich lekárov by si nedali chemoterapiu pri rakovine, a ani očkovať svoje deti, že Pán Boh nech ochraňuje každého, kto sa raz dostane do rúk lekárov, lebo slovo lekár nie je odvodené od slova liečiť, ale od slova liek.
To je liečiteľ, ktorému sa lekári vysmievajú.
Ano: mechaniku tela a chirugické „zručnosti“ sú už pozoruhodné, čo všetko a kde všade už prišili a funguje to.
Ale ako prebieha ochorenie a liečenie o tom nemajú ani FŇ.
Lebo choroba nevzniká nákazením baktériami alebo vírusni. To sú kecy. To by potom Ježiš Kristus nemohol liečiť na počkanie, dokonca nevedomky, keď sa jeho plášťa dotkla žene s krvotom a vyzdravela. Choroba vzniká hriechom: Nehreš lebo ochorieš. (hebr.) Vyženieš zlého ducha choroby, až keď sa napravíš, ale len podľa Božej vôle a v súlade s Jeho vôľou, ináč „liečiš“ len symtómy a si predmetom neustáleho buzinesu, ktorý je druhý najväčší na svete, hneď po zbrojnom priemysle.
Lebo jeden liek vyvoláva ďalšie vedľajšie problémy, na ktorý Vám radi predáme ďalší liek atď.

7.
Tá trnda Přibilová,
to je len papagáj alebo magnetofón tých, ktorí ju s pozadia postrkujú. Je súčasťou už dnes na webe rozsiahlo publikovaných konšpiračných „teórií“ o tom, kto vládne tomuto svetu cez peniaze a prečo.
No a ty, milá Alue, do toho ich kšeftu nezapadáš. Smola. Strašná.
A preto je vždy dostatok neúspešných, zamindrákovaných blbečkov, ktorí sú plní kritiky a dôkazov, ako sa to alebo ono nedá alebo dokonca aj vyhrožovania, čože sa nesmie.
A v mene DEMOkracie by neváhali siahnuť aj na tvoj zadok. Mnohí, aj so slinkou v kútiku.

8.
Nedávno som sa potešil prvej lastovičke na webe (na freeglobe sú potvorské klebetnice), kde si jeden dovoli napísať to, čo ja tvrdím už desiatky rokov (ako vyučený ekonóm), že ekonómia nie je žiadna veda. Sú to len obyčajné konšpiračné teórie bankárov, a ich prisluhovačov = novinárov na osprostenie sveta.
Preto súhlasím s tvojim názorom na tú otitulovanú gerontológiu, ktorá si dovolila verejne vnucovať svoj DEMOkratický názor udeľovaním a nálepkovaním nejakého ……. .

9.
Ja viem, že mysliacemu človeku a peknej blondíne, je to za času na čas ťažké (však je na webe nekočiaci sa kopec vtipov na vás a niektoré sú fakt dobré, priam zo života).
Ale poznanie, dobrí ľudia a pevná vôľa pomôže a podržia, ale občas je to proste ťažké.
Našťastie u osobností, ako si ty, to netrvá dlho a väčšinou na to stačí spánok.

S pozdravom
V.B.

P.S. Ako kresťan si dovoľujem pripomenúť, že autorstvo = copyright na tento svet a na nás, má Boh Otec a nie nejaké „anonimous“ vedomie vo vesmíre.
Preto v tejto rovine som si dovolil byť inde.
Což nevadí, lebo v tvojom veku som vedel podstatne menej ako ty a teraz.

Ještě jednou děkuji za všechny zajímavé reakce, nejenom za tyto zveřejněné…

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-24 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi líbí vzkazy 2 a 4 🙂

Ikona diskutujiciho Blue 2012-04-24 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jsem pro audiobook.

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-04-24 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych řekla s.repes, co kdo kecá. To o tom J. Rážovi: vždycky jsem přemýšlela, jak to je s transplantací mozku, čistě teoreticky, jestli se pode vědců informace ukládají uvnitř, tak bych po transplantaci mozku absolventa práv měla znát všechny zákony a nevědět nic o tom, co se učím teď, ne? Ale jak to funguje doopravdy nevím, ovšem pokud to tak není…

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-04-24 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Víte, že i pan Grygar je silně věřící a že jak tak brojí proti astrologii, tak mám ověřeno přes

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-04-24 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou opravdu velmi zajímavé reagce na tvoje video o Sysyfosu. Hlavně ten poslední.

Ikona diskutujiciho GVKB 2012-04-24 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čistý mozek správně pracuje

Ikona diskutujiciho Josef Novák 2012-04-25 00:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na web jsem se dostal díky reklamě v Bludném balvanu. K něčemu je to dobré…

Ikona diskutujiciho Michal 2012-04-26 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No Aluška.

Ikona diskutujiciho Martina 2013-10-06 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, rada by som ti napísala mail 🙂 Bolo by to vôbec možné? ak áno dáš mi prosím nejaký návod, nemôžem tu nič také nájsť, dúfam že ma neodmietneš …dakujem 🙂 Prajem krásny večer

Ikona diskutujiciho M. T. 2014-08-26 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud vím, Sisyfos byl podle řecké mytologie muž, který svým chováním pohoršoval bohy, a tak skončil v podsvětí, kde musel pořád dokola valit do kopce balvan, jež mu vždycky spadl dolů… Aby tak tento spolek taky neskončil…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek