Někdo na mě v noci zaútočil. – Co to bylo? A proč?

13.2.2010 v Poradna 13

(Dotaz)

,,Ahoj Alue,
moc se mi líbí Tvé stránky i Tvé články, vždycky mi dodají pozitivní energii :)
Ráda bych se s Tebou podělila o příhodu, co se mi v noci na dnešek stala. Myslíš, že bys mi dokázala poradit?
Spala jsem a náhle mě něco “vytrhlo” a já se dostala do takového polospánku. Ani jsem úplně nespala, ale ani jsem nebděla, protože jsem se nemohla hýbat. Měla jsem zavřené oči, cítila jsem ale, že se ke mě někdo blíží a viděla jsem jiskřičky energie, cítíla jsem takový klid, ale pak najednou jakoby náraz. Otevřela jsem oči a v tu chvíli jsem ucítila tlak vzadu v hlavě a celou myslí mi vířil takový pištivý sykot. Chtěla jsem vykřiknout, ale nemohla jsem, chtěla jsem se pohnout, nic, podívala jsem se na ruce, které byly nějak nepřirozeně zkřížené a zkroucené. Hlavou mi stále zněl sykot, který se zformoval na slovo smrt. Pak se ozval dominantní hlas, který intenzivně a agresivně pronesl něco ve smyslu, že: “Bude žít do 94 let…” a něco o samotě. To jsem ale nevydržela a rozhodla se bránit. Blesklo mi hlavou, že bych se měla pomodlit a požádat o pomoc a sílu. Udělala jsem to a najednou jsem přesně věděla, co mám dělat. Někde se ve mě vzala síla a já s vypětím “vyhodila” vetřelce z hlavy. Hned jsem začala vysílat síť bílého a zlatého světla, které obklopilo celý pokoj. Osvětlilo i vetřelce. Jednalo se o beztvarý dým či mrak, který ale zmizel za zdí. Cítila jsem však, že číhá. Stále jsem prosila o sílu, cítila jsem ale, že nesmím usnout, a tak jsem vysílala energii ve formě sítě po nějaký čas. Bylo zvláštní, že mě vysílání té energie vůbec nevysílilo, ba naopak jsem se cítila silnější a statečnější. Stále jsem věděla, že ten vetřelec číhá a chce se ke mě dostat. Dokonce jsem i odolala několika jeho útokům na tu mou síť. Nakonec jsem upadla do neklidného spánku. Aktivita vetřelce přestala asi s východem slunce, ale nevím to jistě.
Tak, to je můj příběh. Setkala jsi se s něčím takovým? Myslíš, že už se to nebude opakovat? Jak bych se mohla bránit, kdyby přišel znovu? Proč mě vlastně napadl? Neprovozuji nic, čím bych mohla někoho vyprovokovat, dokonce ani astrálně necestuji…
Děkuji moc za odpověď a přeju Ti krásný rok 2010 a mnoho štěstí a lásky.

S pozdravem
Kiki”

_________________________________________________________________

(Odpověď)

,,Ahoj Kiki
To co se ti stalo byl pravděpodobně rafinovaný útok, kdy se tě temná bytost pokusila vytáhnout z těla. – Hmotné tělo ve kterém jsme umístění slouží jako naše ochrana. Pokud se vědomě naše duše ocitne mimo masité tělo, záleží vždy na vnitřním vyzařování, vědomostech a schopnostech člověka, co se bude dít. Někdo má nitro velice světlé a nemá otevřené žádné kanály, kterými by ho mohly napadnout zlé bytosti. Někdo zase má sílu takovou bytost porazit nebo odehnat, pokud by na něj zaútočila. Většina lidí však takové věci mimo své hmotné tělo nezvládá, protože je nechrání hmotné tělo, naopak, je-li duše mimo hmotné tělo, zřídka se stává, že ho může ovládnout někdo jiný, nebo se na tebe něco napojí.
Neschopnost pohnout svým tělem a šílené zvuky v hlavě jako syčení, brnění, nebo dunění, to jsou věci, které lidé zažívání při transu, při kterém duše vystupuje z těla a cestuje po vesmíru. To je právě to slavné Astrální Cestování.
U mě na stránkách popisuji jak probíhal můj první tranz. Pokud tě takový článek zajímá, je tady:
,,Můj první Tranz”
Ale pozor, je to text starý 4 roky. Za tu dobu jsem se hodně změnila já i moje vědomosti a styl vyjadřování, je nutné na to brát ohled, ale pokud si ho pročteš, zjistíš, že popisuji zhruba ty samé věci, možná ti to ještě něco napoví, co jsem mohla zapomenout :)
Ty jiskřičky které jsi viděla byly tvé ochranné energie. Někdo je má jako malá sluníčka, já v jasnozřivých obrazech vídám jako symbol ochranné energie modré malé jiskřičky, které se rozlévají v provazcích. Při reálném vědomí vidím jiskřičky většinou duhové a bílé.
Tyto jiskřičky tě chránily před bytostí, která na tebe zaútočila.
Útok této bytosti byl očividně promyšlený. Věděla, že pokud jsi při vědomí ve svém těle, nemůže na tebe a proto tě probrala do změněného vědomí, aby s tebou mohla manipulovat. – Co potom chtěla dělat, to si můžeš jjn domýšlet. Možná se na tebe chtěla napojit a sát z tebe energii a ovlivňovat tvé vědomí a chování. – Takové příživnické bytosti říkám jednoduše ,,batoh”.
Způsob jak jsi se jí zbavila byl úplně správný, tomu není co vytknout.
Důvod proč takové bytosti útočí na lidi může být různý. Někdy pro jejich otevřené energetické kanály, přes které na tebe mohou, někdy pro jejich ego, někdy potřebují naši energii a snaží se proto vyvolávat v nás strach. Někdy se takto snaží zastrašit lidi, kteří jsou na dobré cestě. – Temné síly nenávidí hodné lidi s milým vyzařováním. A ten kdo navíc začne prosvětlovat svět, na toho se podnikají útoky. Lehčí forma jsou právě tyto bytosti, Nechtěla tě zabít, to by se děly jiné věci. Já bych to posoudila spíš na varování a snahu dostat z tebe energii, přinejlepším udělat ze sebe ,,batoha”.
Pokud máš obavu že se vrátí, doporučuji ti na noc rozsvěcovat vždy lichý počet svíček (3,5,7,9 atd) – Svíčky měj rozmístěné do kruhu a zapaluj je pravotočivě. – Tedy ve směru hodinových ručiček jendím plamenem rozsvítíš dokola všechny svíčky. Kruh uzavřeš tak, že plamenem kterým jsi všechny svíčky zapálila se dotkneš plamene první rozsvícené svíčky. – Opakuji, musí to být jeden plamen, pokud u každé svíčky škrtneš znovu, nefunguje to. Kruh musí být uzavřený.
– Tuto metodu jsem ještě u sebe na stránkách nepopsala, teprve se na to chystám, takže to máš v předstihu :)
Uzavřený kruh takto rozsvícených svíček způsobuje ochranu a nikdo ti nemůže brát energii. – Funguje to jak na lidi tak na démony. Můžeš to udělat večer, nechat je hořet a jít spát – Ale potom je riziko, že něco zapálíš :)
Nebo je můžeš před spaním zhasnout, poprosit o ochranu a jít spát. Můžeš je zapálit, pokud se v noci probudíš a budeš cítit, že něco zlého na tebe leze. Přinejhorším funguje stará dobrá metoda, prostě před spaním poprosit. ,,Andělíčku můj strážníčku opatruj mě v noci.” a můžeš být klidná :)
Kdyby jsi měla ještě nějaké nejasnosti, klidně se ptej, ale myslím, že jsem ti vyklopila všechno :)

Hodně štěstí :)
Alue”

Další malby od autora Jeffrey K. Bedrick najdete TADY

Komentáře

Ikona diskutujiciho Priscilla 2010-02-13 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajámavé..přesně něco podobného se mě včera v noci stalo taky..bylo kolem 11 a už jsem se chystala jít spát..lehla jsem a pořád nic..až najednou když už jsem zabírala a byla jsem v takovém polotranzu mi někdo šeptal do hlavy nerozuměla jsem tomu ale jevily se mě v hlavě hrůzné obrazy…potom jsem začala myslet na své andílky a prosila jsem je o pomoc..pochvíli šepot a zlé myšlenky přestaly..ale myslím že mi do pokoje cosi vlezlo zrcadlem..protože se toho zrcadla v noci bojí..a vlastně v tom pokoji nemůžu ani spát…..No tak přeji hezký den :)..a doufám že se Kiki dneska pořádně a v klidu vyspíme..:D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-13 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To o čem mluvíš dost sedí. Zrcadla jsou brány do jiných dimenzí a ,,cestují" nimi poslední dobou hlavně nedobré energie a bytosti. Možná by seti hodil tenhle článek:

Ikona diskutujiciho urabwe 2010-02-13 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo,zdál se mi jeden sen…bylo to dost složitý,ale v jednu chvíli jsem byla v nějaký chatě,ve který jsem byla i s jinýma lidma a na jednou začala jedna pani řikat,že tam vzadu v jedný místnosti je zrcadlo,a že nás pomocí něho můžou najít….ani nechtějte vědět co z něj pak vylezlo :D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-13 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ty jsi Karolína? 🙂 – nekecej… fakt?

Ikona diskutujiciho ham 2010-02-13 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..tak to je sila, tiež som mal "divnú noc", som asi hutnejšie drevo – takže som nepociťoval žiadne ohrozenie, ale motalo sa okolo mňa 4-5 divných bytostí (pôsobili na mňa cudzo a aj keď chceli byť milé, mal som iný dojem – snažili sa mi niečo darovať) a bol som 2x hore (zvyčajne spím ako dudok) :-) Vo fáze "ani sen ani bdenie" som ale nič necítil a spokojne som "dospal".

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-02-13 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mňa to asi začína ,,šumom mora". Nikdy sa v posteli neprehadzujem, vždy zaspím ako dudok a nezobudí ma ani výbuch atómovky :D

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-02-13 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred takými prípadmi/útokmi, ako opísala Kiki by nás predsa mal chrániť Duchovný štít, alebo ,,vajíčko", či neviem, ako to voláš Ty, no zdá sa mi, že si o tom už písala… alebo nie?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-13 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Mohu se zvědavě optat, co vlastně znamená tvoje přezdívka ,,ham"? – jakože ham… jakože rád jíš? 🙂

Ikona diskutujiciho ham 2010-02-14 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne sa to tiež tak vidí s tým vajíčkom – pár, krát sa mi stalo, že "keď som bol v úzkych", len som na to "vajíčko" pomyslel a zrazu na mňa nič nemohlo – a ak som sa ani potom neprestal báť, myšlienkou som zablúdil k stážcom/bohu (v podstate v tej chvíli to prebehlo tak rýchlo, že ani neviem) a zrazu som za sebou cítil niečo ako nejakú obrovskú-dobrú-silu a potom  sa už vždy všetko zlé bralo preč.. cítil som sa ako ten mravec so slonom za chrbtom :-D

Ikona diskutujiciho mojda 2010-02-15 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem se s něčím popral,hrozný to bylo ,protože jsem se toho bál.Při tom praní jsem si málem zlomil nohu.Hodně sem nad tím přemýšlel .Dnes si to tu vše čistím a hlavně se toho nebojím.Andělé jsou pořád při nás a za to jim děkuji.Tobě za tento blog taky 🙂

Ikona diskutujiciho singy 2010-12-11 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jadnou se mi talo něco jinčího.

Ikona diskutujiciho Deine 2011-04-25 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se mi taky stala taková zajímavá věc. Aspoň jsem teď pochopila o co šlo 😉 o AC jsem už toho věděla hodně, ale reálně jsem to nikdy na plno nezažila. A zdál se mi sen a pak jakoby se něco stalo tak mě to jakoby hodilo z velké výšky do něčeho měkkého… jako ,peřin", a jako kdyby mi u ucha někdo přidržel nějaký gong a ten zvuk byl šílený a ještě jakoby vibroval… no mě se to moc nelíbilo, takže jsem se snažila problem, první se ani nemohla hýbat a pak jsem byla jak obluzná, všechno se mi točilo. Moc jsem to nechápala až teď s jasnou hlavou. Ale byl to brutus no.

Ikona diskutujiciho pipi 2011-12-26 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj já od té doby než mě kamarádka ukázala tyto stránky jsem si tady nic nečetla a já bych se taky chtěla s něčím svěřit spíše se tě zeptat(poradit).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek