Někdo na mě volal, kdo je to?

11.5.2015 v Poradna 3

Dotaz:

Ahoj Aluško,

mám takový dotaz, protože včera se mi stalo něco docela dost divného.

Včera v pátek odpoledne, jsem seděla na posteli a psala jsem si pár příběhů a vzpomínek do sešitu..a v tu najednou, jako kdyby mi něco „cvaklo“ v levém uchu. Už se mi to stalo jednou, jak jsem byla mladší, ale tohle mělo ke všemu ještě takovou maličkost.

Šla jsem do obýváku, kde mluvili rodiče a bratr a jako kdyby, když mluvili jsem slyšela takový ,,druhý hlas“.

Zkoušela jsem zpívat a taky, takový jemný druhý hlásek..zkusila jsem tedy, ač už nerada, zapnout televizi a zrovna byla nějaká nesmyslná reklama a měla jsem z toho divný pocit. Ty hlasy v reklamě jako kdyby byly zkreslené a prostě divné..musela jsem to hned vypnout.

Pak jsem si sedla a najednou jako kdyby mi fungovalo jen to levé ucho a najednou slyším v tom uchu: ,,Dany..Dany..Dany…“ Jemný, ženský hlásek… jako kdyby mi něco chtěl říct, protože ‚to‘ chtělo mluvit dál, ale já jsem se bála, tak jsem zakroutila hlavou a polkla a už to zmizlo.

Stejně tak i ten druhý hlásek, už nic nebylo zkreslené… Navíc jsem se ten den zabývala takovými otázkami o životě… a tak… Nevíš, co ten hlásek mohl být a jestli se to ještě někdy vrátí?

S pozdravem a úsměvem,

D.


Odpověď:

Ahoj,
První jsem se spíš lekla, aby to nebyl zánět středního ucha, nebo něco podobného. Ale pokud na tebe hlas volal tvým jménem – a samozřejmě pokud jinak nemáš problémy s ušima – byl to anděl.
Velká škoda, že ses bála a spojení přerušila. Všimni si jaký je to paradox. Když ten dar dostaneš, tak ho ze strachu odmítneš, ale pak se ptáš, jestli se to ještě vrátí 🙂

Jestli se vrátí, to já nevím. To záleží na tobě a na něm.
Pokud jsi hodně mladá, nebo vyloženě malá, je možnost o dost vyšší, že se ti to stane znova. Naopak čím jsi starší, tím se obecně možnost spontánního spojení snižuje.

Pokud to chceš zažít znova, vzpomeň si na ten hlas, snaž si ho vybavit – hlavně si ten zážitek ZAPIŠ!!! abys na něho nezapomněla, aby nezmizel z tvého vědomí – poděkuj, že na tebe promluvil a projev radost, vděk. Protože něco takového spousta lidí nezažije celý život a může se o to snažit jak chce. Je to pocta.
A pak ho popros, aby to někdy zkusil znova, že o komunikaci stojíš.

Můžeš to spojení navodit i sama, zkusit mu třeba v duchu něco povídat, nebo na něho myslet a zkoušet si vykládat andělské karty. Tím to spojení budeš sama posilovat.

Je ale potřeba vědět, že v této oblasti nic nejde, pokud budeš tlačit na pilu a paradoxně takové zážitky se nejvíc objevují ve chvíli, kdy je vůbec nečekáš. Mně to nejlíp funguje, když zrovna nic nedělám, na nic nemyslím a čučím ,,z blba do pitoma“, protože to je chvíle uvolnění, kdy je člověk nejvíc vnímavý. Takže se jen tak flákám a najednou třeba vidím kolem sebe létat světla, podobně jsou na tom i hlasy. Taky při usínání je pro anděly snadné se s tebou spojit, protože jsi uvolněná.

s pozdravem

Alue

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho BE 2015-05-14 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono sa vraví, že väčšinou keď sa otvoria ony dvere, väčšina ľudí sa tak "zľakne" alebo je vyjevená, že v istom náhlom chaose,namiesto aby nakukla do tých dverí a popošla, tak ich pribúchne. A keď sa udeje nejaká dobrá vec, tak to nepripočítajú "dobrej vôli" či daru zhora, ale si pomyslia či povedia, "stalo sa to náhodou".  JJ, viera. – Keď IM za to stojíš tak ťa pícknu znova, a znova, kým uveríš.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-21 06:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuju si, že jasnoslyšení mě provázelo mým dětstvím(vždy jsem právě

Ikona diskutujiciho hanka 2020-07-14 14:23:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, já jsem slyšela takový hlas dvakrát při probuzení. Volal moje jméno. Bylo to nádherné:)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek