,,Někdo tajemný se na mě dívá a já nemůžu usnout”

29.4.2008 v Poradna 1

,,Ahoj Alue, něco se děje, nevim, cítím že se na mě dívá někdo…. někdo tajemný a
kvůli němu nemůžu ani usnout a nejsem si tak vším jistá …nevíš prosím, jak
zjistit, co to je?? diky”

,,Mno já mám zase poslední dobou problém, že necítím a neslyším.. Myslím duchovně. Nechápu čím to je, možná útlum, snažím se ten závoj slepoty co na mě padl odkrýt, ale pořád mi to nějak nejde… Vidění ani vnuknutí andělů teď nedokážu rozeznat od vlastních myšlenek, takže teď ti tak nějak můžu poradit rozumově… zkus se toho něčeho zeptat co to je,a co chce.Dobře si zapamatuj, co ti odpoví a pak mi to povíš.. Ale pokud se na to něco pořád soustředíš, je to špatně a tím to ještě zesiluješ a přivoláváš.. Takže by bylo dobrý, nějakým způsobem odsunout myšlenky jinak, než na to, že na tebe někdo cizí kouká… Pamatuju si, že nedávno za mnou přišla nějaká potvora a chovala se dost hnusně – vlastně to bylo těsně před tím, co jsem začala mít problémy s vnímáním. – Naštěstí jsem měla zrovna na telefonu někoho velmi milého, takže jsem se na tu potvůrku nemohla soustředit a ona potom za chvilku odešla… – nemohla by jsi to před spaním zkusit tak jako já? vytvořit si podmínky, který tě prostě přinutí na to zapomenout a vnímat něco jiného? pokud nemáš měkký spánek, tak zkus třeba usínat u hezké hudby… nebo pokud to jde, tak si před spaním povídat s někým o úplně neduchovních věcech, aby jsi se naladila na jiný energie… – pomohla jsem ti?
jestli to odzkoušíš, podej mi zprávu.. budu moc ráda, jestli ti to pomohlo.”

,,jj tak to dneska zkusim kdyby něco …děkuji ale zvláštní je že když to cítím
tak se nemůžu zvednout můžu ale prostě to neudělám a když jo tak si jdu lehnout
na zem k bráchovi a tam nic neni takže tam usnu upe v pohodě lepší než nespat”

,,Pokud se můžeš/nemůžeš hýbat, pak je to skutečně něco negativního. Na sto procent. Mě tohle dělávali démoni… byla jsem šíleně slabá a cítívala jsem se vždycky jakoby připoutaná k posteli a jenom s hrůzou jsem vnímala ty – s prominutím – sračky, co do mě valil.
A ty děláš jednu velkou chybu, a to tu, že před ním utíkáš. – když utíkáš, znamená to, že nad tebou vyhrává. Měla by jsi brát tyhle potvory jako něco, před čím nelze utéct, protože tě to vidí pořád. Je potřeba tyhle negativní bytosti radikálně řešit. Ber je jako prostředek k tomu, jak se naučit temným nakopat prdel.
Protože co jsou to démoni? – Jeden démon, co ke mě jednou chodíval a vždycky se plazil jako temná postava k mojí posteli a za mými zády mi jednou dal odpověď, kterou jsem si vryla do srdce, protože to bylo snad poprvé, co jsem od někoho takovýho slyšela naprostou pravdu. DÉMON JE TVŮJ ZHMOTNĚNÝ STRACH. – Tohle je úplně přelomová myšlenka. Když tohle uvnitř pochopíš, a znáš sebe samotnou, velmi rychle se naučíš ovládat svůj strach a tím i démony. Já má s nimi velké zkušenosti. Nevím, jak dát jednorázový návod, jak se přestat bát a jak se zbavit všeho bez předchozích zkušeností, protože já se učila tou složitou cestou. S dmony jsem se vypořádala ve dvou letech. Teď mám bohudíky jakš takš klid.. semtam cosi dojde, ale už na ně prostě kašlu. Takže tybě teď můžu jenom radit z toho, co jsem sama zažila.
Opravdu si s tou potvorou promluv. Ber ho jako něco, co je v tobě samé.. jako součást sebe sama – jako svůj strach – jako něco, čeho němůžeš přeci bát, protože jsi to ty samotná. Prosímtě promluv si s ním. Pokud ucítíš, že s tebou mluví, popros ho, ať toho nechá.
Hlavně si s ním nejdřív promluv, pak s ním zkusíme něco udělat. Protože utíkat v podstatě před svým vlastním strachem je fakt na prd :)

Komentáře

Ikona diskutujiciho M 2010-01-11 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz se mi neco takoviho stalo ze me nekdo porad otravoval tak sem si pustil film u kteryho sem usl abych na to nemyslel . A pomohlo to vzdycky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek