Není těch pozemských andělů nějak moc?

8.6.2009 v Spiritualita 9

Všimli jste si, že se s pozemskými anděly a různými indigovými dětmi roztrhl pytel? – Nepřipadá vám to divné?

– Né, teď nemluvím o indigo fenomenu, ale naopak o netušeném podvodu, který lidé vytvořili sami díky své nevědomosti a mě se to nelíbí. Chtěla bych vás trošku z toho vyléčit, když dovolíte.

Podívejte se, kolik lidí okolo vás hrdě tvrdí, že je pozemským andělem? – skoro všichni, kteří se zajímají o jemnohmotný svět a podobné věci.

Nevím jak vy, ale já ze zkušenosti vím, že veliké procento těchto lidí jsou blázni, se kterýma se nedá bavit, protože jim tyto věci lezou na mozek a nevědí roupama co dělat. – Sami na nic nikdy nepřišli, vše vyčetli z knih, nebo někoho kopírují a v hlavě mají akorát zmatek. Jediné, co ,,vědí” je, že jsou prostě nějaký tip pozemského anděla, že jsou ,,extra duše.”

– Já si nedělám srandu, mluvím vážně. – Různí dreďáci a huliči, co mají depky… jo, hlavně že jsou pozemskými anděly.

Víte co? – Tihle lidi nic takového nejsou. Skutečný pozemský anděl nikdy nemá podredovanou hlavu, protože ví, že jen přirozené je krásné. Nikdy ho nepotkáte s tím šíleným předimenzovaným líčením, jaké je teď ,,vážně cool.”

Skutečně moudrý člověk, kterým pozemský anděl nepochybně je, se vždy jeví přirozeně.

Pravý pozemský anděl, ačkoliv je někdy v životě smutný, si vždy ví rady a nikdy se nevzdává. – Po ulici chodí s úsměvem na tváři a lidé se za ním ohlížejí. Pravý pozemský anděl vás zaujme na první pohled. Podíváte se mu do očí a ucítíte, že je někdo odjinud.

Pravý pozemský anděl má veliké vědění o vesmíru a jemnohmotném světě, aniž by musel číst knihy a setkávat se s různými lidmi, či chodit na přednášky. – Ale hlavně, pravý pozemský anděl nevykládá, že je pozemský anděl. – Nenajdete ho na forech, nikde se tím nechlubí, protože to nepotřebuje.

Když se zeptáte pravého pozemského anděla, zda-li je pozemský anděl, řekne, že to neřeší, že na světě jsou pro něj důležitější věci… pravý pozemský anděl si pamatuje odkud je a zná své předchozí bytí. Proto nepotřebuje žádné zařazování.

Navíc je to stejně jen název. Každý z nás je jedinečný a originální. Pozemský anděl je jen pojem. Anděla z vás udělají vaše činy a vaše bytí, ne plané řeči.

Okolí to vnitřně tuší, proto mu začne přezdívat různými hezkými jmény. (Odkud myslíte, že se vzalo ,,Aluška andílek?” – to není z mé hlavy.)

A podívejte se, kolik je fór o pozemských andělech, kolik je okolo vás lidí, kteří se pyšní nálepkou pozemského anděla?

Ale to neplatí jen pro tento případ. Stejně jsou na tom i indigové děti. – Zrovna dneska mi přišel mail, kde jedna paní, která občas takové věci posílá, odněkud vytáhla článek, kde se mluví o indigových dětech, ale najednou existují ještě duhové a křišťálové (díkybohu že to nepojmenovali diamantové) děti. – Je to rozhovor s Kiraelem. – To je takový starší týpek. Stačil mi jeden pohled do jeho očí a vím, kdo je to zač. – Tenhle týpek opravdu ví.

(Zajímavé, plánovala jsem mu napsat, že mám na okně fíkus, kde bydlí víla, která se jmenuje Kirael.- Když jsem se s ní seznámila, žádného pana Kiraela jsem neznala.)

– Nicméně rozebíraly se tam tyhle ,,tipy dětí”. – Moc mě to nebere, protože pro mě jsou to jen jména, která vymysleli lidé, aby si to či ono měli kam zařadit… – v podstatě se děti rozdělily do tří skupin podle odlišných vlastností. – Hmm… ano, popis hezký, ale k ničemu.

Všimli jste si, že dneska jsou všichni indigoví? – Jaká náhoda… víte co? – nejsou. Jsou to jen řeči.

Nedávno mi psal jeden týpek (nebudu jmenovat) – napsal mi svůj životopis, který byl v podstatě napsaný v takovém duchu, aby mě přesvědčil, jak je skvělý a abych se s ním vážně za každou cenu setkala, protože on strašně cítí, jak mě moc potřebuje vidět. – Často zdůrazňoval, že je indigové dítě. – Už podle textu nebyl.

Pak jsem od něj dostala fotku. – První věc je ta, že toho chlápka znám. Docela zajímavé, že on mě nepoznal. – Druhá věc, která mi totálně vyrazila dech je tato: JAK MŮŽE MÍT INDIGÁČ HNĚDÉ OČI?!?!? – NEMŮŽE! – Lidi když už nic, tak na indigové dítě musíte být alespoň modroocí. Děje se tak na základě určitých vibrací. – Oči indigového dítěte září. Taky na něj všichni koukají.

To samé platí pro pozemského anděla. Téměř všichni lidé tipu indigáč, pozemský anděl jsou v podstatě to samé. – Vysoké, moudré rozvinuté duše s mnoha vědomostmi. – Je to prostě určitý tip lidí. A tito lidé bývají modroocí. – U indigového dítěte jsou to úplně všichni, u pozemského anděla téměř všichni.

Jen se podívejte. Stačí se trošku zamyslet a kolik ,,podvodníků” vám vypadlo?

Vtělení pozemští andělé/víly/elementálové jsou vzácní. Někoho takového nepotkáte každý den. Trošku jiné je to s indigovými dětmi, těch je přece jen trošičku více.

Kdo za to může, že se všichni titulují na pozemského anděla a indigové dítě?

Jednoduchá odpověď… je mnoho článků a mnoho autorů, kteří papouškují stále to samé. Díky velkému počtu takových zpráv o těchto vtělených duších získávají lidé pomalu dojem, že pozemští andělé jsou za každým rohem a že i oni jimi určitě budou, protože mají přece v životě tolik problémů a cítí se tak sami, že to určitě na ně sedí. – Je to tak trochu útěk pro lidi s problémy, které si neumí vyřešit. – Proto si dají nálepku někoho extra, aby před okolím a také sami před sebou měli výmluvu, proč to mají tak a ne jinak. – Je to smutné ale je to tak…

Různá diskuzní fóra o pozemských andělech, kde se lidé pyšní svým úžasným původem jsou jen podvod. Je tam jen hromada lidí s problémy, kteří si to potřebují nějak léčit.

Další důvod, proč lidi ze sebe dělají někoho kým nejsou, je atmosféra lži, kterou je tento svět naprosto přesycený. Jeden o sobě začne říkat, že je pozemský anděl a pak všem jeho kámošům řekne, že oni musí být zajista také něco podobného a už se s nimi roztrhl pytel.

Mnoho těchto podvodníků to osobě tvrdí také proto, že mají příliš veliké ego, které jim prostě nedovoluje ,,být obyčejným.” – Přitom tohle mylné přesvědčení je jen známkou nepochopení podstaty vesmíru.

Každý člověk je jedinečný, každý je svůj. A někoho extra z vás před nikým, kdo má aspoň trochu za ušima neudělá vaše jméno, ani věk, ani smyšlený, všem předhazovaný vznešený původ. – Někým velkým se v očích ostatních stanete, až velkými budete. – A je mi jedno, jestli o sobě tvrdíte, že jste ten nebo tamten. – Mě neoblbnete. Budu si tisíckrát více vážit člověka, který si na nic nehraje a snaží se se sebou něco dělat, než někoho, kdo ze sebe dělá nadřazeného, přitom si neumí vyřešti své vlastní problémy. – Dokud nedáte do pořádku sami sebe, nedáte do pořádku ani nikoho jiného. To si pamatujte.

V záplavě ,,rádoby vtělených pozemských andělů” se úplně ztrácí ti skuteční. A to, co je ve skutečnosti vzácné, je nyní všude.

Že není hamba těm, kteří se vydávají za to co nejsou… a nelze se vymlouvat, že nevěděli, že pozemskými anděli nejsou… – pokud něčemu nerozumím, nebudu se v tom nimrat. Pokud nevidím do svých minulých životů, pokud neumím komunikovat s jemnohmotnými bytostmi na té správné úrovni, pokud nemám znalosti a vlastnosti, které jako taková bytost mám mít, potom se za ni nebudu vydávat.

Pozemský anděl a indigové dítě je jen pouhý pojem. Kdo jste, to ukazujete svými činy, ne těmi kidy o tom, jak jsem boží posel, jak vedu svět do světla, jak jsem čistý a uvědomnělý. – To jsou jen řeči a osobně je nemám ráda. Zavání to manipulací.

Takže shrnutí:

Nehrejte si na to co nejste a nežerte hned všem kdejaké pohádky o vás, nebo o nich, aniž byste si to dokázali ověřit sami na sobě. Přitom nezapomeňte občas používat své vlastní mozkové závity, nestrkejte nos do věcí, kterým nerozumíte.

Pár tipů, jak poznat, že kecá:

,,Mám čtyřmetrovou auru” – blbost. Velikost aury se odvíjí od velikosti vašeho těla. Auru máte tak maximálně 1,5 – 2 metry.

,,Mám okolo sebe dva tisíce andělů” – blbost. Nikdo nemá tolik andělů, protože je nepotřebuje.

,,Jsem hodný mimozemšťan z plejád” – na plejádách žijí šedivci. To jsou ti zlí malí hajzlíci co dělají pokusy na dobytku a na lidech.

Lidi, nenechte se oblbovat dredatými blázny a hlavně nepodléhejte té směšné iluzi: ,,když nejsem vtělený něco, tak jsem sračka.” – Já nikdy o sobě neříkala, jestli jsem to či ono, jestli vůbec něco jsem. Akorát jsem vám řekla, kde jsem byla v mém minulém životě. Jeden mě má za debila, jiný za krávu, druhý za anděla, Jirka Mašek z Osudu mě má za Indigové dítě… ale vždy jsou to jen jména. Ale to co jsem ve skutečnosti je to důležité. Ne to, jak mě kdo nazval.

Komentáře

Ikona diskutujiciho little.vila 2009-06-09 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekny clanok!:)

Ikona diskutujiciho Kael 2009-06-09 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím.

Ikona diskutujiciho Alue 2009-06-09 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro Kael

Ikona diskutujiciho Alue 2009-06-09 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

joa ještě něco, Kael, díky za zo upozornění o dvou tipech ,,pozemských andělů". – myslím, že to je dobré doplnění. Nenapadlo mě, že ,,prostě hodní lidi" si občas takto taky říkají. – Ale vlastně je to pravda, spíše jim ale okolí tak někdy přezdívá :D

Ikona diskutujiciho Kael 2009-06-09 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To se omlouvám, já také nazlobený nebyl. V tom připadě netuším, proč to na mě tak působilo. Knihy toltéků jsem nečetl, neboť nečtu. Sbírám si vlastní názory, to co mám vrozené a věřím tomu, co vidím a sbírám vlastní zkušenosti. Ostatní pro mě většinou nemá význam. 🙂

Ikona diskutujiciho Ajla 2009-06-09 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no bráška už to řekl za mě, asi bych to ani tak hezky nenapsala, takže já se můžu jen podepsat pod to, co napsal Kael..

Ikona diskutujiciho Janča 2009-06-10 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, strom se pozná po ovoci – tohle mi hodně pomáhá aspoň trochu se vyznat v tom chaosu, který kolem je a o kterém píšeš. 🙂

Ikona diskutujiciho Heljanwen 2009-06-10 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No,abych se přiznala, tak já trochu nazlobená byla, jelikož to na mě působilo tak, že by spousta z mých přátel z této oblasti včetně mě (jo, bylo v tom ego, to nezapírám) nemohli potom být pozemskými anděly a znamenalo by to, že jsme si mezi sebou takovou dobu lhali, což ale nejsem ochotná připustit, protože vím, jací ti lidé jsou, vím, že mají dobré srdce a dobré úmysly. Tudíž si myslím, že hodný člověk se klidně může nazývat (nebo tedy je okolím nazýván) anděl a nemusí přitom mít nějaké závratné, zvláštní a nadpřirozené schopnosti. Já například poslední dobou zjišťuju, že k tomu, co chci tady na Zemi pro lidi dělat ty schopnosti snad ani nepotřebuju, ačkoli mi bylo jedním mistrem Reiki řečeno, že mám předpoklady pro jejich rozvinutí.

Ikona diskutujiciho Alue 2009-06-11 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

znám knihy, které jsou výborné pro lidi, kteří sami od sebe nejsou schopni sehnat data a tyto knihy vřele doporučuji, protože v záplavě kravin se člověk k pravdivému svazku prostě nedobere. – dnes čtu knihy jen proto, abych ověřila, zda-li jsou správné a umí člověka popostrčit. tyto knihy pak dávám dál. Znát svá data je základ, ale znát knihy, které pomohou i jiým je důležité.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek