Nepříjemná zkušenost na louce

29.4.2014 v Poradna 6

Následuje přínosná zkušenost skupiny dětí o tom, jak dobře školčátka vidí duchy. Zajímavé je, jak je snadné tomu ve skupině propadnout, přitom přirozený pud velí osamocenému člověku se rovnou sebrat a jít pryč…

Dopis:

Zdravím,

Chtěla bych pomoc, četla jsem totiž hodně o vašem blogu.

Stal se mi děsivý zážitek. Vím že popisování „ducha“ od třináctileté holky bude znít jako nesmysl,ale kdyby jste byla na našem místě, asi by vám do smíchu nebylo.

Byla jsem domluvená s mojí kamarádkou Julčou že u ní budu spát. Tak jsem přijela v pátek, všechno v pohodě.

Ráno jsme se vzbudily a šly jsme s malou Péťou a Julči sestřenkou Luckou na procházku. Péťa se chovala zvláštně, ale myslela jsem že je to v pohodě. Přišly jsme na louku a fotily jsme se. Malá Péťa se koukala někam úplně jinam, než my.

Ptaly jsme se jí jestli někoho vidí. Poprvé řekla že ne. Nechtěla být venku z kočárku, nechtěla být sama, nechtěla stát na jednom místě.


„Bojim, bojim.“ Opakovala.

„Čeho se bojíš?“

„Je tady bububu.“

Postupně jsme se jí ptaly, jestli je tu duch. Na louce řekla, že ano. Pak už, že ne.

Stály jsme před barákem, naproti hřbitov a ona tam upřeně koukala. Vůbec nevnímala co jsme jí říkaly a když jsme se jí zeptaly kolik jich tu je, popadla můj prst.

Zavolaly jsme si mého kamaráda, který tomu rozumí. Byli jsme na louce a čím víc jsme se přibližovali, tím víc byla divná.

Na fotce byl stín, ale nevíme co to bylo. Když Radek odcházel, Péťa začala mávat. Radek se zastavil, ale ona pořád mávala. Radek mluvil na Péťu, ale ona najednou koukala tak zle, hlavu měla sklopenou k zemi, ale pořád se koukala nahoru.

Všichni jsme se moc báli. Pořád jsme se jí ptali „Je tu někdo?“ Pořád odpovídala, že ano.

Já, Radek a Lucka jsme se šli podívat k jedné staré chatce, kde byl ten stín. – Uslyšeli jsme křík. Všichni jsme se rozběhli k Julče.

Julča měla hysterický záchvat a křičela. Julča něco viděla v křoví, ale i Péťa.

Radek se jí zeptal, ale najednou se stalo něco, co nás strašně vyděsilo. Péťa zavřela oči, a začala točit hlavou.

„Péťo otevři oči, Péťo. Péťo!“ Všichni jsme slyšeli dunění, ale pak otevřela oči a ticho.

Šli jsme k chatě a najednou jak jsme se přibližovali, začala nám být zima. Radek chtěl jít do tý chaty, ale najednou nás zarazilo, co říkala Péťa: „Kačenka… Kačenka zlobí, mlátí.“ Začala něco vyprávět o Kačence, která zlobí a mlátí.

Radek vešel do chaty, a Julča mi pak řekla, že Radek se strašně zarazil. Měl prý pořád tendence koukat na trámy a do stropu.

Museli jsme jít domů, ale stejně v nás převládá strach.

Děkuji za pomoc, popřípadě radu 🙂

Odpověď:

Zdravím,
Vidí-li dítě ve volném prostoru zlé duchy, je nejmoudřejší z toho prostoru odejít. Prostě se sbalit, vzít to jako fakt a odejít na nějaké jiné místo, kde se dítěti bude líbit. Že ve dvou letech vidí duchy, je přirozené. Umí to většina dětí, ale stejně tak většina tuto schopnost postupně ztrácí.

Ve chvíli, kdy se tímto duchem začnete zabývat, si ho přitahujete k sobě a otevíráte mu cestu ke svému vědomí. Svojí pozorností i strachem. Citlivější lidé potom mohou mít krátkodobě problémy, které se mohou podobat psychické poruše, schyzofrenii, nebo posednutí.
Jde o to, že otevřou náruč dané temné bytosti, která na ně poté může do určité míry působit. Jak moc, to se liší individuálně.

Pokud nechcete mít znovu podobné problémy, dejte na znamení malého dítěte a nepokoušejte duchy, o kterých nic nevíte. – Udělali jste pravý opak. Začali jste to řešit, začali jste se bát, zaměřili jste na to svoji pozornost.
V podstatě tím říkáte ,,Tady jsme, dej nám co proto.“ A on samozřejmě jde.

Chápu, že je to pro vás adrenalin a jste zvědaví, chcete si všechno zkusit, všechno zkoumat. Jste i v tom věku, který to vyžaduje. Ale temné bytosti nejsou zrovna něco, do čeho je radno šťourat. Tomu se vyplatí jednoduše vyhnout, dřív než vás ta mysteriozní situace pohltí.
Pokud umíte zavčas opustit problémový prostor, bude vždy vše v pořádku. Nesmíte zkrátka navazovat spojení.

s pozdravem
Alue

linka

Kam dál:

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mína 2014-04-29 07:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky všem a hlavně Vám Alue:-)),ze své vlastní zkušenosti chci odepsat na tento článek a opět poděkovat Alušce,jelikož vše sedí!Stalo se mi něco podobného(už jsem zde o tom psala)a skutečně pomohlo naprosto se odprostit od tématu duchovna,nemyslet na to,nečíst o tom atd.prostě to nechat v klidu spát:-).Jsem už dávno dospělá,ale setkání se zlým duchem je tak nepříjemný zážitek,že pokud máte pud sebezáchovy,tak uděláte vše proto,aby se již nic takového neopakovalo.Já při tom zažila svůj největší pocit strachu ve svém životě!!!

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-04-29 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení tohoto článku mě asi na 30 sekund přeběhl mráz po zádech, inu moc jsem na to zaměřil pozornost, souhlasím s tím , že pokud se na to člověk soustředí tak to silně přitahuje.

Ikona diskutujiciho Václav 2014-04-29 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vidět-kontaktovat duchy ať zlé či dobré není vhodná cesta pro toho, kdo hledá zdroj podstaty-pravdy-univerzum. je to oblast z kolektivní mysli a z této oblasti cesta ke kolektivnímu vědomí nevede. vede přes přítomnost. a tedy přítomnost v mysli je stav bez myšlenek-vizí atd. do kolektivní mysli se mohou nevratně probourat i feťáci zároveň i s nevratně poškozenou psychikou. s tím si není radno zahrávat a VžDY to nedopadá dobře. hledejme nejdříve zdroj poznání, vše ostatní vám bude přidáno.

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-05-01 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak jsem nepochopila co tím chtěl básník… Ta "příhoda" mi připadá prostě jen vymyšlená. Je to cítit z té formy jakou je to napsáno (můj osobní pocit). Pravda, lépe by bylo vidět osobně člověka to povyprávět, ale i tak …to jak je to podáno ve mně důvěru nevzbuzuje.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-05-03 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem dneska měl zajimavej zážitek, sem si na frajera koupil Monster energy, vypil jsem ho a asi za 3 – 5 hodin na to jsem začal mět uplně hnusnou náladu a byl sem vzteklej, sice sem dostal impulz, ale normálně bych byl v klidu, ale prostě z ničeho nic mě to strašně naštvalo. Monster je fakt hnus už to nikdy pít nebudu. Já jsem ho dlouho nepil, a asi jak člověk ty chemikálie vysadí tak mu to pak udělá maglajz v těle. A když sem to pil, tak mě to pišlo že v tom je cosi slizkýho jak kdyby olej nebo něco. Slyšel jsem že ty tři nožičky na obalu monstera prý značí 66-6.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-04 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Všechny tyto nápoje jsou sr… Nepij to, pokud nechceš později umřít na selhání jater.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek