Northern Kings / videoklipy aneb óda na Marco Hietalu

13.10.2009 v Zajímavosti 0

Na tuto skupinu jsem narazila čistě náhodně. Už před časem mě okouzlily vlasy a následně i zpěv Marca Hietaly, momentálně dělá kytaristu a občasného zpěváka v Nightwish. Začala jsem šmátrat a hledat zmínky z jeho minulosti. Před vstoupením do Nightwish byl právě u Northern Kings, kde byl skutečná perlička. Northern Kings dodnes existuje, mám od nich moc oblíbenou tuto skladbu, která je nejlepší samozřejmě zezačátku, kdy nastupuje Marco se svým hárem a velkou pusou 😀

Na youtube je toho od nich k sehnání více, ale jde vidět, že neměli dobrého skladatele, protože si upravovali po svém písničky jiných, jako je třeba tato, docela povedená. Take on me rozhodně není od Kingů 😀 – V tomhle si nezadají s klávesistou od Nightwish, který skládá skutečně srdcem.

Kiss from a rose je moc pěkná 🙂

Tu je písnička od Kingů, kde perlí právě Marco. Hned pod ní skvělý komentář:

,,And this is why Marco Hietala is LEGEND!! XD He kicks more ass than Chuck Norris on steroids!!”

To nevím jestli Chuck je na steroidech, ale Marco je vážně legenda 🙂

Mno jo, Northern Kings to je prostě vývar z Nightwish, je úplně jasné, že Marco má svůj styl a k popíku by nešel, vybírá pořád ty samé kapely.

A tu ještě jedna naprostá úchylárna. Ten mladíček s šíleným blond hárem to je taky marco 😀 Příšerný, ale jak vidíte, jeho tehdejší skupinka je opět pořád na ten samý styl.

A tu je pro srovnání ten samej blázen v roce 2009! 😀

Jestli nevíte co to kvoká, tak je to Finština 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek