Novinka na trhu: Instantní oční stíny

14.10.2010 v Zážitky 27

alue.cz

Slovo úvodem:

Následující článek JE objednaný. Chci předejít podrážděným reakcím a dopředu upozornit, že jsem dostala velmi lákavou nabídku od eye-majic. Za tři sady jejich instantních stínů mám napsat článek, abych rozšířila povědomí o tomto neznámém produktu mezi lidi. Ačkoliv se módou ani kosmetikou nijak moc nezabývám, po shlédnutí nabídky a údajů na stránce jsem se nadchla zvědavostí. Je to něco nového, neco co neznám a něco, co jsem velmi ráda vyzkoušela. Doufám, že mi za to neutrhnete hlavu, ale moje zvědavost mě přemluvila. Bylo mi i sděleno, že se dodavatel očních stínů nebojí kritiky. Doufám, že moje kritika bude na místě. Jsem přece Alue, pojmeme to i trošku zdravotně.

linka

eye majic

Hlavní produkt australské firmy Majic Beauty jsou instantní stíny Eye Majic, které okouzlí svojí praktičností.

Vytvořit krásné líčení pro významné události není pro každou ženu či dívku snadná záležitost, hlavně pokud ji honí čas.

Majic Beauty přišla s originálním nápadem.

Nemusíte chodit k profesionálovi a utrácet velké peníze, nemusíte mít širokou paletu různých druhů malovátek, nepotřebujete mít moc času a ani nemusíte být nějak extra šikovné. Přesto se můžete blýsknout dokonalým líčením, které okouzlí.

Výhody očních stínů eye majic:

Rychlé a jednoduché nanesení, které zvládne každý
Profesionální vzhled
Netvoří linky a nemaže se
Dlouhá výdrž, až 12 hodin
Sedí na všechny typy očí
Vhodné na společenské akce, pracovní schůzky i na běžné nošení.

Můžete se podívat na instruktážní video, které názorně ukazuje aplikaci očních stínů – ZDE

Na oficiální stránce www.eye-majic.cz najdete vše, co by vás mohlo o instantních stínech zajímat, nabízené odstíny, galerii a možnost pohodlného nákupu. Doba doručení vaší zásilky činí pouze dva dny.

eye-majic

Jedna sada očních stínů stojí 34kč a obsahuje dva páry aplikátorů. Už z tohoto důvodu bych stíny doporučila pouze pro významné události, plesy, nebo důležité focení.

Možná rizika?

Další důvod, proč eye majic používat pro významné příležitosti a ne na každodenní nošení, je složení výrobku. Názvy jako:

,,Methyl/Ethyl/Propyl/Butyl/Isobutylparaben”

Nelahodí zrovna mému oku. Parabeny jsou spojovány se vznikem rakoviny, jak si můžete přečíst například ZDE.

V těchto stínech je dokonce pět druhů parabenů a dvě složky těžkých kovů.

Instantní stíny jsou úžasný nápad, beze sporu skvělý a praktický, ale díky parabenům nezdravý. Bohužel parabeny jsou v kosmetice skoro všude a je škoda, že ,,kosmetika budoucnosti” nemyslela na nezávadnost. Možná by nebylo od věci, aby výrobce přehodnotil složení. A možná by bylo vhodné zasílat k balíčkům instantních stínů české pokyny, protože nemůžeme počítat s tím, že všechny češky umí anglicky.


Jak dopadly moje pokusy?

oči

Upřímně řečeno jsem čekala, že můj první pokus se mi nepodaří, ale jak se ukázalo, tak v otázce nanášení reklama nelhala. Utřít si aplikátor o oční víčko fakt není nic moc náročného, ba právě naopak.

Když už se to tak pěkně povedlo, přikládám i moje vyfocené oči (neupravované, neretušované). Za rozmazanost první fotky se omlouvám, nebylo to schválně. Ale u druhé mám dobré oční bělmo, není-liž pravda? 😀 Použitý odstín, jestli vás to zajímá, byl číslo 15 – Majic. Ještě mám v zásobě odstíny Viola a Dreamer, ten se mi líbí nejvíc.

Už se těším, až bude nějaká akce, nebo až se někdy dostanu na nějaké focení, abych si mohla znovu pohrát. Tento druh líčení je snadný a zábavný.

Co říci na závěr?

Když už jsem u těch parabenů, milé dámy, jsou obsažené i v jiné kosmetice, šamponech, make-upech, mýdlech a hlavně v deodorantech. Prakticky je těžké narazit na nezávadnou kosmetiku, můžete si být jisté, že jestli teď máte něco na obličeji, určitě v tom parabeny budou také. Proto se neděste, eye-majic jsou na tom se složením prakticky stejně, jako jakákoliv jiná kosmetika.

Komentáře

Ikona diskutujiciho anonYm 2010-10-14 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm parabenům. Pokud se podíváš na wikipedii, nebo nějaký nezaujatý zdroj, zjistíš, že dosud žádný výzkum neprokázal souvislost mezi používáním parabenů a vznikem rakoviny. To, že se tvoří v rakovinových nádorech může a nemusí souviset s přícinou vzniku… Jen upozornění rýpala co rád čte tvů blog 😉

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna, Renata 2010-10-14 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bezva věc pro příležitosti, kdy se ti z nějakho důvodu trémou třesou ruce. Lep a je to!

Ikona diskutujiciho M 2010-10-14 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice nejsem holka ale z praktickyho hlediska to bude znacne na prd pac kdyz jeden udelas krive tak musis znova :D coz te donuti si jich priste koupit vic kdyby si to zase zkazila 🙂

Ikona diskutujiciho katrin 2010-10-14 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem na to před časem narazila a jestli jsou na jedno použití, tak se to dle mě nevyplatí, ptž to stojí nějakejch 40 Kč a použiješ to jednou, kdežto normální stíny koupíš za stovku a používáš nejmíň půl roku.

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2010-10-14 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: no vidíš, a já je mám x let…. páč je používám jen vzácně…

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-10-14 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odstín "Majic" vypadá hezky, ale já používám tmavší zelené. Koukla jsem na jejich stránky a pro mě tam byl malý výběr odstínů, škoda. Ale jinak je to docela dobrý nápad. Zajímalo by mě jestli opravdu vydržely 12 hodin a nerozmazaly se.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2010-10-14 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevidím důvod, proč by Ti čtenáři měli utrhnou za tu reklamu hlavu. Pokud jsi o nějakém výrobku přesvědčena, že je dobrý, tak proč o něm nenapsat, no né?

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-10-14 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé.. 🙂 malé srdce napsalo krásný komentář.. :)..

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-10-14 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

*ti .. omlouvám se =D

Ikona diskutujiciho Luz 2010-10-14 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím, taky mi připadá, že se to moc nevyplatí vzhledem k ceně tohoto výrobku a ceně nějaké běžné sady stínů. Ovšem na můj vkus je to stejně hrozně přehnané, tolik bych si toho na oči nikdy nenapatlala (nejspíš ani na ty speciální příležitosti), používám jen linky (např. oblíbila jsem si takovou  šedostříbrnou) a i to jen příležitostně.

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-10-14 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pekne ocka, fajn clanok, ako od Alue 🙂

Ikona diskutujiciho katrin 2010-10-14 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: právě, já taky, proto jsem psala nejmíň půl roku:)

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-14 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty oči jsou úžasný, no :).

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-10-14 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, to znám, jelikož mě zase takové věci zajímají. :D  Každopádně mi to taky přijde neekonomické, navíc mě prostě s tim štětečkem baví si hrát (umělec každým coulem :D). Kdybyste chtěl někdy někdo nalíčit, řekněte mi. ;D (teď když si to po sobě čtu, vypadá to skoro jako reklama lol)

Ikona diskutujiciho septik 2010-10-14 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[názor se vztahuje k očním stínům obecně]

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-14 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ukázala jsem svoje fotky, vyřízlé oči už jsou prkotina, kor když je fotka málo kvalitní, tak toho moc nevyčteš. Naštěstí 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-14 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Myslím, že ne. Protože jsem to zkusila odpoledne, obličej jsem si umývala možná tak v sedm večer a to už byl tmavý odstín otisklý.

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-14 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:copak šelmy a koně, to jsou čistí tvorové… Lidi krotit! To je špinavá práce, řekla bych…:-(

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-15 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Wrau! :D

Ikona diskutujiciho M 2010-10-15 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Taky se mi stiny moc nelibi . Spis tak tu rasenku aby to holce udelalo ten spravnej kukuc a dobry .

Ikona diskutujiciho Boikana 2010-10-15 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně nechápu k čemu je malování užitečné. Pokud chce někdo mermomocí vypadat "líp" no prosím, je to jeho věc. A navíc jak se ukazuje prostřednictvím septika, k tomu aby se někomu(klukům) líbil nejsou stíny(a já si myslím že ani to ostatní) třeba.

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-10-15 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ono líčení samo o sobě užitečné… není .)) Je to jenom jakási estetická záležitost (jak pro koho), já to dělám třeba spíš pro zábavu. Ale to je tak opravdu s hodně věcma – něco se někde vytvoří, dá se tomu význam a zvyk je na světě. Což samo o sobě nemusí znamenat, že je ta věc špatná, je fajn přemýšlet, co je a není víceméně neškodný :))

Ikona diskutujiciho ok 2010-10-17 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: nejen septik 🙂 Ideální je, když líčení jen podtrhne přirozenou krásu tváře. Jakoby decentně zvýrazní. Stíny k tomu právě mocka nepasují že. No ale když si některé myslí, že makeup je udělá v životě šťastnějšíma, tak proč ne 🙂

Ikona diskutujiciho Michal 2010-10-18 01:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šminky, depiláciu, super účesy pomocou super šampónov a kondicionérov vnímam ako podfuk. Keď sme si so svojimi duchovnými sprievodcami vyberali svoju ďalšiu inkarnáciu, nemyslím si, že by sme práve tomu prikladali taký význam, ako je to v hmotnej úrovni.

Ikona diskutujiciho hledající a nalézající 2010-10-18 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… malováním se vytváří mnohdy velice pěkná maska, která zpětně ovlivňuje obličej a ten později po dlouhodobém působení masek, je-li nenamalován, něco ztrácí. Je to začarovaný kruh, ve kterém je nutnost dalšího a dalšího malování se a krášlení se. uznávám, masky jsou to pěkné…. O co by každá dívka a žena měla usilovat je půvab. Tento je duchovního druhu a proto i 150 kg žena může být půvabná, přesto na pohled z hlediska módy docela nevzhledná …

Ikona diskutujiciho septik 2010-10-19 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: "holky mezi sebou", přesně tak. Kdybych to měl analogicky přirovnat k můžům, tak asi použiju auta. Když se někam jede, ženy zajímá hlavně barva auta, kdežto muži prostě musí mít nadupaný sporťák, který by jim ostatní záviděli. Někteří lidé se prostě cítí být krásnější namalované a v dobrém autě lepšími řidiči. Otázka je, jestli na tom není něco špatně…

Ikona diskutujiciho Sinday 2010-11-11 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Objednala sem je pro mamku, a mýsto pěti obědnaných došli jenom tři, a platila jsem cenu jako u pěti…:(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek