O dění kolem OSUD.cz nyní a co tomu předcházelo (důležité upozornění)

14.4.2012 v Aluška.org 17

Milí čtenáři,

tomáš marný mě poprosil, abych vyvěsila jeho upozornění také zde na Alušce.org z toho důvodu, že se tato hanebnost týká i mé osoby a proto byste to měli vědět také.

Jak vidíte, strhává se okolo mě pořádné terno, ale nebojte, mám se skvěle a všem útokům se stále stavím čelem, případně se jim nakonec ještě směju a posílám je do zemljanky.

O tomto vydírání jsem až do poslední chvíle nevěděla, tomáš marný na to upozornil až na konci března a tak jsem kulila oči stejně, jako všichni ostatní.

Doteď vlastně nechápu, proč někdo vydírá na miliony člověka, který můj web vůbec nevlastní, ani ho nevytváří? – Je to přece naprosto nelogické…. místo milionů jim ale brzy dorazí policie, ti se nebudou stačit divit a pak už to půjde rychle.

A nyní už prohlášení tomáše marného, které najdete mimo jiné také Zde na Osud.cz, kde vyšlo jako první:

Důležité upozornění pro všechny čtenáře OSUDU.CZ na dění v současné době a co tomu předcházelo
Možná se mnoho lidí bude divit následujícím řádkům. Vzhledem k době, která ve všech směrech akceleruje a je pro mnoho lidí obtížná, je nutné uvést na pravou míru určitá data. Objevila se zde skupina lidí, která otevřeně vystupuje proti několika osobám.

Minulý rok mě třikrát kontaktoval nějaký muž, který se mne snažil vydírat. Požadoval po mně několik miliónů českých korun. Vyhrožoval likvidací Osudu, Aluščiných stránek a mé osoby, pokud mu nezaplatím jeho požadovanou sumu.


Je zajímavé, že hovořil ve stylu: “my chceme po vás…” Věděl dobře nějaké moje osobní zvyklosti, díky kterým mě mohl osobně kontaktovat. Stálo ho to určitě mnoho času. Je ještě zajímavé, že dotyčná osoba, která mně kontaktovala, hovořila slovensky. Poslal jsem ho tři kráte do haj…, no přece tam kam patří a řekl, že ode mě neuvidí ani halíř, se sdělením: klidně mně zastřelte. Nebojím se vás!

Příznivci OSUDU.CZ moc dobře vědí, co se nyní odehrává za podvodné udávání a patentování nekalým způsobem a nesmyslná prohlášení a pomluvy na určitých stránkách rádoby konkurenčních. Nyní je všem jasné, jaké osoby pravděpodobně stojí za vydíráním, krádeží, pomlouváním a udáváním a co je jejich opravdovým cílem. Apeluji u všech na zdravý rozum a popřemýšlení o všech událostech a souvislostech, která jste mohli v posledních měsících číst.

Pro všechny sděluji následující: OSUD.CZ, ani Aluščiny stránky mně nepatří, nikdy nepatřily a ani v budoucnu patřit nikdy nebudou, tak jak se mnozí lidé dle určitých vyjádření mohou domnívat.

Vydírat se nenechám. Jsou to zbytečné pokusy nějakých zoufalců z Prahy a ze Slovenska. Nečtu jejich stránky, dostal jsem jen několik mejlíků od přátel, jestli vím co se děje. Nepíší o mně, ani o alušce či jirkovi, PÍŠÍ SAMI O SOBĚ. Vše má již v šetření PČR.

Nechtěl jsem s tím zbytečně zatěžovat alušku, ani jirku, už vůbec ne čtenáře. Ale některé věci už nelze přehlížet dalším mlčením, tentokrát přestřelili a to dosti značně.

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Čistě teoreticky bylo asi toto odmítnutí důvod, proč skupina lidí, kteří jdou tak tvrdě po nás třech, poslední dobou přidala na síle. Patentuje nepatentovatelné, spamuje, vykrádá maily, snaží se prolomit či měnit moje hesla, posílá tipy na Sisyfos, mluví nepřiměřeně vulgárně, vymýšlí si o nás, že sedíme v base a podobné nesmysly. Vypadá to, že se už zbláznili úplně. – Anebo pro někoho pracují?

Evidentně nedokáží pochopit, že v dnešní době ještě existují lidé, kteří stojí za sebou navzájem, kteří si pomáhají a kteří se nezištně podporují.

Mimochodem děkuji tomáši marnému, že mi tohle neříkal, ale pro jistotu opráším své karate a podívám se po nějakém pepřáku.

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

– Další obrázky víl – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

– Navštivte CHAT

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-04-14 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pod článkem tvého přijetí do autorského klubu jsou snad ty nejhorší konspirační teorie o tvém soukromí a tobě. Ale i kdyby byly pravdivé, je mi to jedno – pořád jsi ta usmévavá Aluška, která radí lidem v nesnázích 😉

Ikona diskutujiciho Azure 2012-04-14 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hnus, hnus a ještě jednou hnus… držte se 😉

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-14 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je tohle pravda, je to už docela mazec.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-14 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přeju hodně síly do budoucna 🙂

Ikona diskutujiciho Hana 2012-04-14 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky jsem to četla a nestačila jsem se divit. Ti lidi tak jsou odporní a závistiví. Přeji vám, ať už od nich máte pokoj a klid =)

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-14 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeju pevné nervy a držte se!

Ikona diskutujiciho Marek 2012-04-14 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, Alue, co jsi proboha těm lidem na Osud.biz provedla? :-) Ta jejich nenávist je tak zřetelná, že prosakuje skrz monitor. Tak hodně síly a odpusť jim ;-)

Ikona diskutujiciho Anub 2012-04-14 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

JJ, když se někomu daří, druhá strana křičí, kope, nadává a také likviduje konkurenci. Drž se holka, tihle blázni na Tebe nemají, co na Tebe, na nás 🙂 Přeji hodně štěstí v boji 🙂

Ikona diskutujiciho vlaja 2012-04-14 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

syzifos dezinformuje umyselne a pre zisky se delaji spinavosti i krade

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-04-14 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem sice hodně špatný člověk, ale mám jednu super přednost. Když něčemu věřím, tak tomu nepřestanu věřit jen proto, že nějaký bludný balvan hlásá to či ono. Jsem člověk, tak si budu věřit, čemu chci. A nejsem jediná, nemáme důvod ti nevěřit. Nemyslím, že bys musela mít strach, že se na tebe fandové vybodnou.

Ikona diskutujiciho Vermel 2012-04-14 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, dávej na sebe pozor, doba se opravdu nějak přiostřuje. Ale oni uvidí, se zlem se vždycky rychle skončí, vzali moc velké sousto.

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-04-14 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mazec, ale vy to zvládnete 🙂

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-04-14 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak a vepřík se ptá, oč běží? Mnoho kriku pro nič – zejména z Té druhé strany. Aluš, vždyť jsou k smíchu jak jsou tou požadovanou sumičkou ubozí!

Ikona diskutujiciho Ivana 2012-04-14 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem ti, Alue, už někdy asi před dvěma měsícema posílala komentář k článku,že mě nějaký lidi dokonce zkontaktovali mailem, kterej si přečetl na tvých stránkách o špinavejch praktikách tebe a tomáše marného..chtěla jsem, aby ses k tomu vyjádřila..protože ten seznam lidí, kolika to poslali, je neuvěřitelnej..možná si ten komentář nepublikovala, protože jsi byla nemocná a neodklikávala jsi komentáře, nevim..ale bylo tam hodně blbejch věcí o tobě, ale člověk se zdravym rozumem nemá důvod přestat chodit na tvoje stránky! :-) takže přeju hodně pevný nervy a síly!

Ikona diskutujiciho Tania 2012-04-14 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také máte mojí podporu.

Ikona diskutujiciho ncnkd 2012-04-14 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vobec neviem o co ide, osud necitam.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-04-16 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Hm, vtipné také je, jak to pak i lidi, co to vymysleli, všude cpou, aby si to všichni přečetli… psát, že všichni které nemám rád jsou ve vězení, nebo pedofilové, to umím taky 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek