OD ČEHO SE ODVÍJÍ PODOBY ANDĚLŮ I VÍL?

27.5.2009 v Spiritualita 0

Vždy mě velice fascinovalo, jak velice mnohotvárné jsou podoby těchto bytostí.

Všimla jsem si toho u Andělů, když jsem viděla, jak se přemisťují a různě mění.

Je to úžasná věc, protože tyto bytosti, díky nehmotným tělům mohou dělat v podstatě všechno a být vším.

Když jdu v zástupu lidí, myslím na své andílky, aby mě odřízli od energie davu, aby se mi nedělalo špatně. Ale protože andělé nemají pro své ,,zhmotnění” dostatek místa, objeví se okolo mě bílé zářivé koule, které okolo mě rotují.

Podobným principem fungují také víly. – Není pravda, že mají částečně hmotná těla, jak píše Doreen Virtue. ( to je jedna z mála věcí, která je v jejích knihách řečena špatně.) – Pokud nepotřebuji, nebo nechci vidět přesnější podobu víly, bude to vždy jen jiskřička, která rotuje okolo své rostlinky, nebo tam, kde je určeno její místo, kde chce pobývat. – Až když víla pocítí moji myšlenku chtít vidět její zjevení, promění se. – Ale opět do podoby, na které rezonuji, protože ochranná energie nemá stabilní podobu.

Když jsem tenkrát v Rakousku potřebovala Laureje, aby pomohl proti démonovi, který nebyl pozván a vyrušil mě v rozhorovu s Viki, objevil se Laurej po mé pravici za zády, ale neobjevil se zničehonic jako obvykle, ale nejdřív se objevil mrak energií, který se zdál být mírně došeda, v něm se zjevil Laurej, chvilku počkal, vstřebal tu mlhovinu a energii z ní, která mu po jeho objevení jakoby začala plynout přes jeho ramena a mizela při doteku s jeho nehmotným tělem. – až potom se Laurej vydal do práce.

Když jsem Laureje poznala poprvé, bylo to na obrázku. Měl nádherné vlasy jako beránek a určitou dobu se mi také v této podobě zjevoval, protože jsem od něj takovou podobu očekávala. – Nevěděla jsem, že tyto bytosti mění svoji podobu libovolně, avšak podle určitých pravidel. – To jsem musela první vypozorovat, až když mi to přišlo podezřelé, přeměnil Laurej svoji podobu do tváře, která je bližší mému srdci, než ,,beránek”, se kterým ho namalovala autorka jeho portrétu. – Z andílka s beránčími vlasy byl mladý muž s nádhernými dlouhatánskými žlutobílými vlasy.

Co tedy rozhoduje o podobě bytostí? – Podle čeho se řídí?

Každá bytost vlastní určité ochranné energie. – Někdo více, někdo méně, někdo vzácné, někdo klasičtější. – Množství této energie se odvíjí od toho, kolik jí daná bytost potřebuje, jak moc ji chce, jestli o ni nějakým způsobem žádá. – Druh a síla energie se dále odvídí od rezonance této bytosti. – Proto mají nepříjemní destruktivní lidé často jednoho anděla, který je slabý. – Tito lidé na takové věci nevěří, tudíž to nechtějí a nepotřebují. – Tedy ničím nesytí své ochranné energie, které jsou potom na nízké úrovni.

Zato konstruktivní lidé mívají mnoho ochranných energií, mnoho andělů.

Mnoho dívek, které se zabývají magií (aniž by věděly, co to ve skutečnosti je), mají ve vědomí nahrané, že tím, že se zabývají magií, musí mít něco extra. (to nemá co dělat s tím, že by mohly mít nějaké veliké ego, to vůbec ne. – Ale tyto dívky to očekávají, protože na něčem rezonují.) – Ano magie je sice špatná, ale ony to většinou vidí jako něco úžasného, nevšedního, mystického, kouzelného. – A pak se dozví o andílcích, pokusí se je vidět a jejich andělé převezmou podoby jednorožců a podobných bytostí. – Už jsem se setkala s jednou, která říká, že její anděl je drak. – To není moc dobré. Draci jsou reptiliáni, tedy to celé vytváří docela dost podivnou diszonanci.

Tedy i v tomto případě platí Zlaté zákony vesmíru, kde se říká:

3. ZÁKON REZONANCE

MLUVENÉ SLOVO VYTVÁŘÍ VLNĚNÍ A TÍM VZNIKÁ DUALITA NEBO POLARITA

VYSLOVENÍ SLOVA JE NÁSTROJ MOCI.
SLOVA OBLÉKAJÍ MYŠLENKY V MATRIXU VIBRACÍ, POSÍLÍ JI A ZJEDNODUŠÍ CESTU VE SVĚTĚ HMOTY MATRIXU A JEDNÁNÍ.

STEJNÉ POZNÁ V PŘÍRODĚ STEJNÉ = VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ
ROVNÝ ROVNÉHO SI HLEDÁ.

REZONANCE LÁSKY PŘITAHUJE KLID A USPOKOJENÍ A MÍR V DUŠI.

DISZONANCE PŘITAHUJE TEMNÉ SÍLY A TEMNÉ BYTOSTI

HMOTA JE KOMPRIMOVANÁ ENERGIE A V REZONANCI SE PŘETVÁŘÍ NA COKOLIV…..

PŘÍKLAD SI UVEDEME NA VODĚ:
LED V REZONANCI TEPLA ZAČNE RYCHLEJI KMITAT A PŘEMĚNÍ SE NA VODU A V DALŠÍ REZONANCI SE PŘETVÁŘÍ NA PÁRU, KTERÁ UŽ NENÍ VIDĚT. MÁ JINOU FREKVENCI

VŠECHNA HMOTA SE SKLÁDÁ Z ENERGIE A ENERGIE SE MANIFESTUJE UVĚDOMĚNÍM.

ČLOVĚK VIDÍ JEN TO CO CHCE VIDĚT, ČLOVĚK SLÝŠÍ TO CO CHCE SLYŠET.

JAK UVNITŘ TAK VENKU, JAK NAHOŘE TAK DOLE, JAK VLEVO TAK VPRAVO


6) ZÁKON MENTALITY

JE TO SÍLA MYŠLENKY…..

VĚCI, UDÁLOSTI, SLOVA VYVSTANOU Z MYŠLENÍ.
MYŠLENKY JSOU ZÁKLADNÍM KAUZÁLNÍM PRINCIPEM S KTERÝM LIDÉ MUSÍ (TENTOKRÁT MUSÍ, I KDYŽ NEMUSÍ VŮBEC NIC A JÁ TO NERAD ŘÍKÁM) VYTVÁŘET, BUDOVAT REALITU.

MYŠLENKY JSOU NEUTRÁLNÍ

P O Z O R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S Í L A M Y Š L E N K Y J E Z Á K O N !!!!!

JE ZÁVISLÝ OD MYSLÍCÍ BYTOSTI, JAK SILNĚ MYSLÍ A JAK UVĚDOMĚLE MYSLÍ.

DÁVEJTE POZOR NA SVÉ MYŠLENÍ, JE SILNĚJŠÍ NEŽ ATOMOVÁ BOMBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

– Vše co okolo vidíte, funguje na vesmírných zákonech, to platí samozřejmě i pro ochranné bytosti.

Váš anděl je energie, která nabývá a ztrácí energii podle vaší rezonance. – Počty andělů se odvíjí od množství vaší ochranné energie, stejné to mají rostliny i zvířata.

Ovšem bylo by dobré se také zmínit o druhé straně mince, kterou jsem již částečně nakousla tématem o magii.

Jak funguje vesmír na základě rezonance a vzájemné přitažlivosti, tak tento princip funguje pro konstruktivní i destruktivní energie.

Kdo se zabývá magií, vyvoláváním duchů, kdo mívá deprese a různé psychické poruchy hraničící s destruktivním chováním, či potřebou sebepoškozování, kdo často chodí na hřbitovy, nosí trička s kříži, démony, kdo patří do nějakého spolku, který tyto síly vyvolává, nebo kdo je prostě v životě nešťastný, ten má pochopitelně málo konstrukivní energie a má na sobě nabalené různé podivné a pochybné bytosti, které pokud slyší, mohou být pro něj veliký problém a oříšek, protože ho akorát zblbnou.

Jak se píše i děje, vaše myšlení je nejsilnější hybná síla ve vesmíru, nad sílu lidské myšlenky není. Nač myslíte, to přitahujete.

Jste-li konstruktivní, přitahujete dobré energie, které se mohou podle vaší potřeby měnit v andílky a lze s nimi samozřejmě mluvit a dostávat různá moudra, ať jsou v jakékoliv podobě. – Vždy je to totiž ta jedna energie. Nezáleží, jaký si zrovna na sebe vzala kabát.

Tedy pokud vidíte andílky a máte kamaráda, který úplně stejné andílky vidí jinak, znamená to, že má rozdílnou rezonanci. – Ale ze zkušeností vím, že ochranné bytosti si většinou nechávají tu podobu, kterou očekáváte. – Pokud jsem vám řekla, že Aiko má parádní zlatavý ruzcuch, uvidíte ho, protože to očekáváte.

Pokud máte za ochrannou bytost jednorožce, není třeba se s tím chlubit. – Sice to skoro nikdo neví, ale je pravda, že jednorožce jako strážnou bytost může mít zde na této planetě v podstatě kdokoliv, kdo si to bude přát.

Strážné bytosti vždy ctí vaši svobodnou volbu rozhodnutí, vždy se dokáží přizpůsobit vám a vašim představám.

Pamatujte, nejsou bytosti neutrální, jsou dobré a špatné.

Dodatečné otázky očekávám u sebe na mailu…

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek