Od doby co jsem se pohádala s reikistkou se mi vede špatně. Má to souvislost? Jak z toho ven?

6.11.2018 v Poradna 12
Dotaz:
Dobrý den,
prosím dostala jsem se na váš blog a velice mě zaujal, měla bych takový dotaz. Myslíte, že reiki se dají zneužívat ve špatném?
Ptám se proto, že má tchýně je má několik let, nesnáší mě a já od léta, když jsem už nevydržela její chování a řekla co si myslím, mám psychické problémy. Nemám energii, mám v sobě tmu a úzkosti, pocity strachu, ataky.
Myslíte, že by bylo možné, aby to nějak souviselo?
Děkuji moc za radu

Odpověď:
Dobrý den,
Reiki je černá magie, která napojuje oběť na energetické pole, ze kterého se sice dá poplatně čerpat energie, ale tuto energii vlastní temné bytosti a každou půjčku si znásobeně berou od své oběti zpátky. Lidé po zasvěcení Reiki bývají odpojeni od svého spirituálního přirozeného vedení a začínají být vedeni temnými bytostmi, na které se nechali napojit. Síla tohoto efektu je různá podle toho, u koho konkrétně byl člověk na zasvěcení, protože dnes to dělají i naprostí amatéři, kteří nic neumí, ani pořádně vizualizovat. Byli jednou na kurzu a hned mají pocit, že jsou mistři…
Je štěstí se k někomu neschopnému dostat, protože člověk ve své hlouposti jen vyhodí peníze a nedostaví se žádný efekt, což je nejlepší možný výsledek, když už tam šel. Pokud se však člověk opravdu dostal k profesionálovi, změní to jeho život a přinese mu to do života mnoho neštěstí. Mám na webu poměrně dost článků na toto téma, také z poradny zkušenosti lidí, kteří se nechali zasvětit a dost jsem toho slyšela i ústně. Vycházím tedy zejména ze zkušeností reálných lidí. Některé zkušenosti jsou extrémní, jindy není cítit žádná změna.
Není ani příliš dobré se s lidmi co mají reiki vídat, protože vás obvykle podrazí, nebo jiným způsobem zklamou.
Váš problém s tchýní může být o tom, že ona věří tomu, že je léčitelka a má úžasnou schopnost napravovat problémy kolem sebe. A ve chvíli, kdy od vás uslyšela kritiku, mohla se rozhodnout vás léčit. Nebo ,,harmonizovat“ váš vztah. Na dálku. Může to dělat pravidelně, nebo také mohla provést nějakou formuli, postup, který funguje dlouhodobě. Reiki nabízí různé symboly k všemožným účelům. Ona to chápe jako vaši léčbu, ale pro vás je to prokletí, protože reiki je destruktivní nebezpečný systém. Zatímco ona na vás posílá reiki a aby vás například ,,očistil archanděl Gabriel“, tak vám je blbě a nemáte na nic sílu, protože na vás posílá destrukci, temné bytosti a ty vám kradou energii.
Existuje možnost ji přímo konfrontovat a říct jí, že si její ,,léčbu“ nepřejete a ať s vámi udělala cokoliv, ať to okamžitě odvolá a deaktivuje. Jenomže výsledek není jistý. Možná by si mohla říct že když jste tak nevděčná, tak si její léčbu nezasloužíte a opravdu toho nechá, nebo se může stát přesný opak. Přímou konfrontací jí vlastně přiznáte, že na sobě cítíte efekt jejího vlivu. Reiki učí své ovce, že když je někomu z reiki nebo po reiki blbě, když z toho onemocní a rozpadne se mu rodina, tak že je to vlastně dobře, že je to očistný proces. Může si tedy vaši reakci vyložit jako čištění, že to na vás očividně výborně funguje a může svůj tlak zesílit a může to být ještě mnohem horší. Takže z toho důvodu bych se přímé konfrontace celkem obávala a zvolila raději jinou cestu. Neříkala bych jí nic, neodkrývala své karty a nechala bych celý problém (i celý vztah) úplně vyšumět do ztracena. Nedráždit.
Jí se její zlo vrátí zpět, asi už se jí i dávno vrací. Bude to nemoc, neštěstí, životní smůla, rozpad vztahů. Trestá se sama sebou. To nejlepší co můžete udělat, je vystoupit nenápadně z kolotoče ven, abyste toho nebyla součástí.
Zkuste si na ni udělat rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou
Je dobré začít chodit do přírody a léčit se u stromu, doplní to ukradenou životní energii a sundává destrukce: Jak správně nasávat energii ze stromů
Je důležité, abyste s ní omezila kontakt, pokud možno na nulu. Každé nové setkání posiluje energetické cesty mezi vámi, pomocí kterých na vás může působit. A nemusí vám to být líto, na co se stýkat s někým, kdo vás upřímně nemá rád a dělá vám problémy. Určitě máte zajímavější věci na práci.
Neuděláte chybu, pokud se začnete trochu modlit. Když máte čas a když si vzpomenete, myslete na to, že: ,,Prosím konstruktivní sílu vesmíru, abych byla navždy ochráněna před veškerou destruktivní energií zvnějšku. Děkuji.“
Posilujete si tím vaše přirozené ochranné obaly. Jsou to energie, které máte okolo sebe a které pokud správně fungují, vás obvykle chrání, ale vlivem vnějšího prostředí, nebo psychické újmy, se tyto obaly oslabují a pak propouští to, co by se jindy mělo odrazit.
Další výborný postup pro harmonizaci, který se dá dělat kdykoliv a kdekoliv, je popsaný v následujícím videu. Odzkoušejte ho, mělo by se vám ulevit když to na vás padne, ale bohužel nevydrží trvale a je nutné ho zopakovat.
2. Alutalk / Kód pro harmonizaci buněk
https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc&t=1s
Existují i jiné způsoby jak se energeticky chránit před něčím vlivem, prokletím, nebo energetickými parazity, ale první zkuste tyto návody, protože jsou rychle dostupné a zadarmo. Další – silnější – už vyžadují přípravu, práci a finance navíc a nejsou vždy nutné, záleží jak silný je problém a kde leží jeho příčina. Někomu základní postupy plně vystačí, někomu jen částečně… nutno odzkoušet, vysledovat a případně přidat podle potřeby.
s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča 2018-11-06 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

poradna na toto téma mě vždycky moc zajímá – díky za zveřejnění!

Ikona diskutujiciho dasca 2018-11-06 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu a co regresní terapeuti? mě se zdá že to je taky černá magie.tak trochu..

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-11-06 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky moc nedoporučuji konfrontovat Reikisty s tím, že tento druh práce s energií se nevyplácí. V mém okolí mám pár přátel a vždycky když mi nabízí, že mi pošlou energii nebo mě zasvětí, mi zatrne… Ale na druhou stranu necítím, že by mi jejich přítomnost dělala špatně. Pravdou je, že se ale nevídáme nijak intenzivně…

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-06 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Regresní terapie? Netýká se to náhodou minulých život, vyvolávání vzpomínek z minulých životů? – Jestli jo, je to rozhodně blbě. Minulé životy si nepamatujeme z určitých důvodů a pokud máme nějaký problém TEĎ, nástroje k jeho řešení máme také TEĎ. Do minulých životů, pokud si je přirozeně nepamatujeme, nemám zde v Matrixu co šťourat. Jsou z toho akorát problémy.

Ikona diskutujiciho manu 2018-11-06 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je to očištění od vysávání energie druhým s růží. Dost ráda bych to zkusila, ale prostě to uvázlo na tom, že nemám tiskárnu a ani kde si tisknout. Když něco málo občasně potřebuju vytisknout, musím do Copy Centra. Říkala jsem si, že není možné, aby to nemělo alternativu. Věřím, že je. Přece tiskárny dřív ani nebývaly. Kdybych si tu růži i tu osobu nakreslila, to by nezabralo? Děkuju za radu.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-11-07 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: s tím nemůžu souhlasit – není pravda, že si životy nepamatujeme..mnoho lidí ano!..stejně jako si jiní pamatují ranné dětství nebo předporodní zážitky. Může mít člověk vybavené třeba jen útržky, ale obvykle je to něco, co ho v tomto životě ovlivňuje – vyvolává nějaké drama. Znám dost regresních terapeutů. Ve stupnci 1-10 je to však disciplína – metoda nebezpečnosti zhruba 7. Dobrý regresor je velmi vzácný, jako dobrý léčitel, nebo psychiatr:-)…ale jsou i takoví – a tuto práci dělají nesmírně dobře – protože skvěle načtou, o co jde, kammůžou zajít. Nezatracovala bych tuto metodu jen proto, že jí provozuje mnoho idiotů. Mnozí lidé se opravdu zbavili letitých trápení a fobií, pochopili své ničivé vztahy atd..ale je nesmysl, aby tam chodil kde kdo – hlavně ze zvědavosti..a kdejaký neschopný pitomec mu pak rozhází podvědomí..kvalita praxe závisí vždy na kvalitě provozovatele ve vech oborech.

Ikona diskutujiciho Sibyla 2018-11-07 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno, na co myslíš, tě ovlivňuje. Jakmile se zbavíš myšlenek na křivdu, tak prostě vyčistíš celé tělo i mysl.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-08 00:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: no jasně, pokud si minulé životy nebo vývoj v děloze a tak podobně přirozeně pamatujeme, pak je to samozřejmě v pořádku – já si taky něco málo z raného dětství pamatuju. jen jsem myslela, že podle mě není moc dobré, aby si někdo snažil "silou" vzpomenout na minulé životy když si je v tomto životě vůbec nepamatuje a nikdy nepamatoval. těžko říct, co se může stát, když si vzpomeneme. já mám teda osobně pocit, že bych nechtěla ??? trochu mě to děsí. každopádně netuším, na co všechno se tihle terapeuti přesně zaměřují.

Ikona diskutujiciho niky 2018-11-08 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Těžko říci, možná že jo, ale asi by to nemělo zdaleka takový efekt, jako při vytisknutí. Navíc je to strašně pracné.

Ikona diskutujiciho Luk 2018-11-08 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Co je prosím ta kartička tm?

Ikona diskutujiciho Ana 2018-11-08 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tchýně je tchýně, reiki je reiki a strach je strach. Tchýně sklidí-co zasije (ale vyvarovala bych se pocitů typu "jednou i na Tebe dojde".Reiki a strach z něj zbytečně nepřiživovat. Použila bych modlitbu nejlépe takovou tu dětskou " Andělíčku strážníčku opatruj mou dušičku a tělíčko ve dne  i v noci.Děkuji Ti ".Zakoupila bych si aromatický olejíček Bobkového listu/ Vavřín a pár kapek dala do rozprašovače s vodou a nenápadně bych si každý den nastříkala do svého prostoru malou dávku.Lze použít i  zapálený suchý bobkový list, který úžasně vyčistí prostor a odstraní pocit tísně.

Ikona diskutujiciho niky 2018-11-09 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: To je kartička tomáše marného, velmi dobrá věc :-).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek