Odehnala jsem svého anděla, když jsem byla malá?

12.3.2011 v Poradna 25

Otázka:

Ahoj Alue,
chtěla bych být co nejvíce přesná a mít co nejméně otázek, doufám, že se mi to podaří… 🙂
Už delší dobu sem ti chtěla napsat ,ale sem prostě takový typ člověka ,který se se vším pokouší poprat sám než ,aby otravoval s jeho problémy ostatní ,ale dospěla sem k tomu ,že tohle sama nevyřeším. Přejdu k věci ,když sem byla malá slýchavala sem hlasy ,nevěděla sem odkud jdou. Jednoho večera sem se pohádala s rodiči a pamatuji se ,že sem se zavřela do pokoje ,lehla si do postele a ustavičně brečela ,najednou sem cítila jak mě někdo zezadu hladí po vlasech. Nejdřív sem si říkala ,že se mi to jenom zdá ,tak sem si toho moc nevšímala ,ale po delším čase sem se začala bát a tak sem začala hlavou různě škubat až to přestalo. Když sem se otočila ,stálo za mnou nějaké velké světlo ,ale postupně mi mizelo před očima ,a dál už si nepamatuji co se stalo ,asi sem usnula…(?)

Teď když sem větší, narazila sem na tvůj blog (musím říct ,že mi moc pomohl) a napadlo mě ,nebyl to můj andílek strážný..? Od té doby sem strávila všechen čas jeho voláním ,myslím si ,že ho cítím třeba když mě hladí po tváří a tak (jestli si to teda nepředstavuji). Ale nedaří se mi ho slyšet ani vidět… Myslím si ,že sem zablokovaná ,ale nevím vůbec co s tím. Mám v sobě hodně energie ,i když mám spoustu kroužků stále mám energie na rozdávání (nevím jestli ses už s něčím takovým setkala ,ale stává se mi ,že když se podívám např. mám doma takovou rybku ze dřeva zavěšenou na šnurce na poliče ,když se na ni podívám začne se různě točit nebo cokoliv visí tak ,jak se na to podívám začne se to točit.. už vážně nevím co s tím..)

A poslední otázka (už se blížím ke konci 🙂 ) Každý na obloze vidí jikřičky ,jenže já na ní vidím samé čáry takové dvojité a průsvitné a když se zaměřím padají dolů ,třeba i v místnosti ,ale to vidím spíš takové kolečka ,nemám nic s očima to sem hned vyloučila ,ale nevím co to znamená…

Moje mamka třeba viděla auru ,ale popírala to a prostě to nechtěla vidět takže to zmizelo bojím se ,že jak sem byla malá toho andílka sem odehnala…

Tak a to je snad vše s čím bych potřebovala poradit ,opravdu sem tě nechtěla příliš otravovat ,vím jak ted píšeš tu knížku ,už se na ni moc těším takže přeju hodně štěstí a děkuji za tvou odpověď :).

Odpověď:

Ahoj,

Pokud jsi neprošla zasvěcením Reiki, nemohl tvůj anděl od tebe odejít, ani jsi ho nemohla odehnat. Duchovní průvodci od člověka nikdy neodcházejí. Jen je někdy těžké proniknout přes to, co nám brání se s nimi spojit. Malé děti jsou mnohem vnímavější, než dospělí lidé. Čím více stárneš, tím se tvé schopnosti přirozeně vytrácejí, protože takto je to naprogramované v tomto systému. Všichni jako malí viděli kdeco, potom zestárli a už nevidí nic. Vím to a ani u tebe to není nic divného.
Tobě nezbývá nic jiného, než se smířit s tím, že tvoje schopnosti se zmenšily. Teď můžeš pracovat s tím, co vnímáš a vzpomínky z dětství ber jako důkaz, že andělé skutečně existují. Jednou jsi ho viděla, věř tomu, že je u tebe pořád, jenom ty ho díky věku už nejsi schopná vnímat tak, jak tomu bylo dřív.
Klidně na něj mluv jak se ti zlíbí, je u tebe a hlazení po tváři, pokud ho cítíš fyzicky, si vymýšlet nemůžeš, mě se to děje taky.

Točení předmětů je v pořádku, telekineze je člověku vlastní. Můžeš to zkusit trénovat, třeba s tím občas někoho pobavíš, nebo postrašíš :). Hlavu si z toho nedělej. Sice se to neděje každému, ale je to normální. Síla lidské mysli umí i větší věci, než pohybovat předměty na dálku. Jde tu jen o to, u koho se tyto schopností zablokují a komu zůstanou, byť omezené.

I já na nebi vidím jiskry, ale moji známí vidí i jiné věci. Třeba zelené obdélníky, nebo bílé trojúhelníky. Každý z nás vnímá a vidí energie jinak a také vidí jiné druhy. Kdo vidí jiskřičky, ten vnímá energii nulového bodu. Trojúhelníky bývají různé bytosti, zelený obdélník by (čistě teoreticky) mohly být léčivé energie.
Ty můžeš vidět zase jinou energii, která dopadá na zem. Můžeš vidět fotony, nebo energie vzestupu, který má přijít roku 2012. Opět je to něco, co by ti nemělo dělat starosti. Je to normální.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Přispějte na provoz stránek

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé”

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Další andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho hell 2011-03-12 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašení silou lidské mysli..a ještě k tomu se smajlíkem…alue, alue…nějak mi tohle k tobě nejde…na světě je tolik zla…nemám tebou popsané schopnosti, zato vím velmi mnoho o lidském zlu…

Ikona diskutujiciho Frise 2011-03-12 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Případně některý lítající objekty je krev která se vysrážela při porodu v oku a celý život bude v oku plavat 🙂 Jinak jiskřičky vidím a nejen na nebi, když trochu rozostřím zrak, tak je vidím úplně všude. V mém okolí, co jsem se tak ptala, to vypadá, že je vidí všichni. Jinak, to skutečně nikdy už neuvidí člověk anděla, když se tomu uzavřel v průběhu času? To nesouhlasí s tím, co jsi psala dřív!

Ikona diskutujiciho Martina 2011-03-12 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Co? Alue to nemyslela zle, spíš vtipně někoho pobavit, ale to by pochopilo i malý děcko. Zlo vypadá jinak.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2011-03-12 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Nepochopil si Aluinu odpověď, žádné strašení tam není. Mimochodem ten tvůj nick, to myslíš vážně?

Ikona diskutujiciho Frise 2011-03-12 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Kolečka tam teda od té krve mám 🙂 Vypadá to úplně stejně jenom je to čárka nebo kolečko 😉 O jiskřičkách jako vysrážené= krvi jsem se vůbec nebavila.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-12 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Nene, já mluvím o tom, když vnímáš bytosti už jako malé dítě a pak se ti začnou ztrácet. Bohužel to tak funguje, mnohým dětem to pak dělá problémy, protože to nemůžou pochopit.

Ikona diskutujiciho Frise 2011-03-12 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ale jde to ještě obnovit, ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-12 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Jak u koho. Děti jsou přirozeně mnohem vnímavější, než dospělí.

Ikona diskutujiciho Cat 2011-03-12 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsou ty kolečka co se hejbou kam chci? Vidím je už od mala :-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-12 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda žádný duchy nevidím, ale před okem občas vnímám takovou malou "tasemnici", která plave a nedá se prohlídnout pořádně, protože vždycky uletí. To ale nevidím na obloze, ale vyloženě kousek před sebou, tak 15 cm odhadem. A jen někdy. Že je to nějakou sraženou krví od porodu, to slyším prvně. Něco jsem k tomu právě našel tady v té diskusi: http://diskuse.doktorka.cz/cerne-nite-pres-oko/

Ikona diskutujiciho Daniela 2011-03-12 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Taky je vidím, ale myslím si, že je to něco v oku. Oko je vlhké a něco v tom určitě je. Zjistila jsem že když to kolečko padá dolů, tak ti to vlastně po tom oku stéká a ty to vidíš, a taky, že když přitom zkusím mrknout, to kolečko se někdy zase pohne zpátky nahoru a pak zase stéká. Myslím, že je to něco, co obsahuje ta voda, která ti zvlhčuje oko a jak ti to jede přes oko, tak to vidíš. S kamarádkou na základce jsme se taky o tom bavily. Ona na mě: Hele, já vidím takové kolečka a teď jede tam a tam… a hele, zase je nahoře… takže myslím, že tyhle kolečka občas vidí každý.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-12 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ano, když se to hýbe podle oka, je to prach, bakterie a různé nečistoty. To není jasnozřivost. Týká seto i podlouhlých tvarů.

Ikona diskutujiciho Claré 2011-03-12 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, já ty jiskřičky také vidím. Jsou všude, ale nejvíce na nebi, v páře a na býlích věcech. Když se na ně více zaměřím, tak začnou padat dolů – vypadá to jako svítivý sníh. Dříve jsem viděla ještě takový čárečky ve vzduchu. Ale jenom v noci a v jedné místnosti. Když byla úplná tma. Byly krásně barevné – modré, zelené, žluté, růžové, červené… Ráda jsem se na ně dívala, jak klidně plují černočernou tmou. Ale z toho bytu jsme se už odstěhovali a už jsem ty duhové čárky nikdy neviděla.

Ikona diskutujiciho titi 2011-03-12 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte vsetci,

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-12 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi sa to všetko odohrávalo len v jej mysli, príde mi to až príliš scifi. Už len to že každý na oblohe vidí iskričky nieje pravda, ja som nič také nikdy nevidel. Nech skúsi niake kvalitné kvapky do očí. Jedine keď si silno požmolím oči tak vidím v tme pri žmurkaní blýskanie. A hlasy pred tím ako zaspím počujem tiež, aj rozumiem čo vravia ale nedáva to zmysel, nič mi neprikazujú, len sa stále dookola opakujú niake slová a potom zaspím.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-12 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Tak to máš asi šedý zákal ked vidíš tmavý bod. Jak si to stihla, veď to mávajú starci.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-03-12 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Já dřív vídával taky tmavý bod, a ne 1 a ne maličkej…ale to bývávalo, když sem chodil na střední školu (7-8 hodin ve třídě, kde byli samí kluci, já jsem též kluk..pro info :oD) a po škole jsem dojížděl domů 1 hod. vlakem, kde bylo narváno většinou a k tomu jsem míval 2 tréninky deně, to cestování mě vyšlo za den asi na 3-4 hodiny proůměrně..Takže jsem to měl z drsné únavy :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-12 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasne zaujímavý trik, toto z vás iste ešte nikto nevidel. Ide o videnie energetickej nite.

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-12 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kopne tě akorát kobyla. Mně to nic nedělá, nic nevidím. To možná vidí jen lidi, co umí vidět auru a pod.

Ikona diskutujiciho mk 2011-03-13 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle "kolečka" a čárečky a podobný obrazce jsou optický klam v oku. Oko obsahuje tekutinu a ta samozřejmě obsahuje různé malé částice (sraženiny krve, odpadní látky z oka a parazity např. zlatý streptokok ap.) a způsobuje různé optické jevy.  Má to každý člověk, takže z toho Alue nedělej něco nadpřirozeného.

Ikona diskutujiciho Daniela 2011-03-14 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Pardon, ale Alue z toho nic nadpřirozeného nedělá, holčině v mailu odpověděla, co by to mohlo být, protože nevěděla přesně, jaké čáry ta holka myslí, tak jí napsala možnosti a pak se tady začal řešit prach v oku a tak.

Ikona diskutujiciho Veru 2011-03-14 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,moc nerozumím tomuto "Pokud jsi neprošla zasvěcením Reiki, nemohl tvůj anděl od tebe odejít, ani jsi ho nemohla odehnat. Duchovní průvodci od člověka nikdy neodcházejí"  Když se člověk nechá zasvětit, tak to odežene anděla?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-14 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Většinou ano. Zasvěcení jsou velmi špatná.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-14 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ale ne odežene v pravém slovasmylu, spíše se přeruší vaše vzájemné propojení, takže se nemůžete zkontaktovat.

Ikona diskutujiciho clotylda 2011-07-23 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím zasvěcením do reiki si nevím rady.Chodím k masérce,která má mistra reiki a s andělama mluví od malička,běžně vidí i moje anděly,o mém strážném řekla,že má hodně peří na křídlech a hnědé vlnité dlouhé vlasy a je se mnou docela spokojenej,až na to,že bych měla vařit s větší láskou.Což je pravda-vaření není zrovna můj koníček.Jindy zase u mě viděla postavu v tmavé kápi,nebylo jí vidět do obličeje a říkala,že je to tak silné,že to vidí i s otevřenýma očima.Podruhé,když jsem se na něj ptala, mi řekla,dost neochotně,že je to anděl ticha,že nemluví,jenom hlídá nějaké tajemství.Něco v tom smyslu,že mi někdo něco dluží,nějaký čin,či dobrý skutek,který se mi má vrátit.Jednou se mě taky zeptala,za kým že přišel Metatron,jestli za mnou,nebo za ní?6e prý drží svoje ruce na jejich,když mě masíruje.A tato žena běžně mluví s mrtvýma ,navštěvovala jí v té době babička jejího manžela,která s ním nebyla spokojená.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek