Odmalička mě provází malá holčička. Kdo je to?

14.3.2011 v Poradna 11

Dotaz:

Ahojky Alue,

Já už od malinka slyším v hlavě hlas s kterým si povídám. Mám takový pocit že už to začalo, když mi byly čtyři roky. O pár let pozdějí, jsem začal vidět i postavu, je to malinká holčička, myslím si že jsem jí viděla v nějakém filmu. A od té doby má ten hlas i podobu.
Moc si spolu ale nerozumíme, má trošku jiný náhled na svět než já.
Ale v poslední době mi vrtá hlavou kde se v mé hlavě vzala. Dostala jsem nápad, čím by to mohlo být, ale nevím jestli je něco takového možné. Myslím si že to může být něco jako duše zemřelého? Protože někdy se mi stává, že vidím něco, co prožívala ona za doby svého života. Ale nevím, jestli to není jenom moje doměnka, jestli by jsi byla tak hodná, a napsala mi svůj názor.

Mockrát děkuji 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Podobu malé holčičky někdy na sebe berou andělé, ale pokud si s ní příliš nerozumíš, nebo pokud občas nechápe tvoje názory, tak to anděl není, protože ten vidí do tvého nitra a chápe všechno. Navíc anděl nežil nikdy jako člověk, je to jiný druh bytosti, takže bys neměla vidět něco z jeho minulosti.
Ta holčička může být klidně nějaká dušička, ale nelze přesně říct, proč je u tebe a co přesně je zač. Možná by nebylo od věci jít se zeptat rodičů, jestli jsi někdy neměla dvojče, které nezvládlo porod, nebo jestli tvoje máma někdy v minulosti nepotratila, protože se občas stává, že dušičky nenarozených dětí zůstávají v okolí matky, nebo v okolí svých sourozenců.

Také to může klidně být někdo, kdo už tady na zemi žil, ale zůstal v astrální rovině, nebo to může být nějaký druh průvodce, který tě doprovází a vůbec to nemusí být na škodu.
Určit se jí neboj, pokud tě provází už dlouho a nemáš s ní potíže, tak to asi nějaký vyšší smysl má, ale mohla by ses jí taky sama zeptat, odkud je. Třeba ti to poví.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Reakce:

Mockrát bych ti chtěla poděkovat za tvůj názor. Mám pocit, že to může být moje malinká sestra která se dostatečně nevyvinula a zemřela. Ještě jednou děkuji, že sis udělala čas.

Kam dál:

Zeptejte se také na něco -ZDE

Přispějte na provoz stránek – ZDE

Další otázky z poradny na téma Duchové – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Babe 2011-03-14 05:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To dvojče mě hned napadlo 🙂

Ikona diskutujiciho Khali 2011-03-14 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: taky,taky =) x)

Ikona diskutujiciho Aran 2011-03-15 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka zní, proč je tady? Musí tady ještě být?

Ikona diskutujiciho Verča 2011-03-15 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při nejmenším zajímavé.

Ikona diskutujiciho Teia Warrilow Gingl 2011-03-16 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím, že by to mohl být sourozenec. Ale nezdá se mi dobré tvrdit, že andělé vás chápou a vždycky se s nimi pohodnete.

Ikona diskutujiciho Lufristia 2011-03-17 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuto situaci znám až moc dobře.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-03-18 00:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:: Já teda nevím, zda je vhodné, aby tu ty duše takto bloudily. Jak jsem byla na konsgtelacích, tak se tyto duše odváděly do světla: vysvětlilo se jim, že nemají tělo, a požádali jsme duchovní průvodce, aby jim pomohli do meziprostoru a připravily se na další inkarnaci. Třeba si máte spolu něco vyřešit… Opakuji: nevidím do toho, jen vím, že se bloudivé duše odvádějí… Pokud po vysvětlení mají zájem. Bývají tuna základě nějaké dávné přísahy, a tu je potřeba zrušit, neboť nám nemohou v té nehmotné rovině pomoci a sami se nemohou bez těla rozvíjet.. A nebo z důvodu třeba kletby.. To se vše ruší, abychom měli klid my i tyto duše..

Ikona diskutujiciho Luz 2011-03-18 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: [7]:  Já s tímhle žádné zkušenosti nemám, ale něco k tomuto tématu je od Alue taky tady http://karolinaloskotova.blog.cz/1004/pro-tehotne-zeny-kdy-se-vteli-do-plodu-duse-jak-dusi-plodu-chranit-co-delat-s-dusi-plodu-pri-potratu-doporucuji

Ikona diskutujiciho Karamelka 2011-03-22 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Nevím, je to dost divné, když si představíte, že takováhle blodivá duše můžetebýt klidně jendouá i vy… :D Je taky divný, že po smrti nejde každá automaticky ke světlu.

Ikona diskutujiciho Karamelka 2011-03-22 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…neumím psát :D

Ikona diskutujiciho Renda 2011-09-26 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super, tenhle blog je celkem zajímavej. Jdu ještě něco počíst….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek