Odpočinkové Prezentace a video ke stažení

25.6.2010 v Nezařazené 7

můj avatar

Po delší době opět přicházím s várkou prezentací ke stažení. Jako vždy jsou to dílka odchycená z e-mailu, tedy samozřejmě určená k volnému šíření, jak jinak.

Tentokrát přikládám také jedno milé video, to si určitě pusťte. Taková věc se jentak nevidí. – Tím myslím ,,Tulivého tuleně”.

Na další prezentace se můžete těšit zase za nějakou dobu a naspod článku opět najdete radu, jak stahovat, pokud si nevíte rady. Soubory jsem opět umístila na ulož.to.

linka

1. Citáty

Prezentace s krásnými obrázky, proložená citáty slavných i neznámých lidí. K tomu hraje klavír klidnou a pomalou melodii, tedy tato prezentace je vysloveně vhodná pro kardiaky. Žádné šoky neočekávejte, pouze milá slova a krásná hudba.

• Stáhnout prezentaci ,,Citáty” – ZDE

2. Šťastné dětství

E-mailová prezentace tak trošku k zamyšlení. Původně očividně určená starším ročníkům (konkrétně 50.-70. léta), ale mladým by také neškodilo se na ni podívat.

normal_©Selina_Fenech_Nouveau_Mermaid_Air©

Poukazuje na skutečnost, že dříve neexistovalo mnoho ,,bezpečnostních nesmyslů” co teď, děti pobíhaly venku, vracely se před setměním, neměly mobily, nikdo nevěděl kde jsou a bylo to tak v pořádku. Dneska všechny děti mají na krku mobil, rodiče nad nimi stojí jako stíhačky a jít někam nazdařbůh, no teda děti, opovažte se! Přitom není tomu tak dávno, kdy to byla samozřejmost a naši rodiče a prarodiče taky žijou.

• Stáhnout prezentaci ,,Šťastné dětství” – ZDE

3. Záhada

Viděli jste někdy kosmonauta na historické katedrále? – Teď máte možnost, možná mi konečně někdo dá za pravdu, že dějiny jsou otočené hlavou dolů.

• Stáhnout prezentaci ,,Záhada” – ZDE

4. Západní Kanada

Opět prezentace bez stresu. Zajímavá hudba a nádherné fotografie přírody. To pravé pro milovníky hor a vášnivé turisty. (A pro kardiaky)

• Stáhnout prezentaci ,,Západní Kanada” – ZDE

5. Tulivý Tuleň

A nyní se konečně dostáváme k té pravé chuťovce, na kterou jsme všichni čekali. Je možné, aby divoký tuleň dobrovolně přišel k člověku a ještě se s ním mazlil? Tohle video ukazuje, že to možné je a upřímně řečeno, dneska už se nemůžeme ničemu divit.

Na břehu sedí drobná žena v červené bundě, která padne do oka mladému tuleni (Nebo tulení samici? No to je otázka). Je možné, že tuleň si ženu spletl se samicí a pojal ji za svoji partnerku, je možné, že tulení samice jsou zkrátka přátelské. Anebo to celé můžete vzít jako zázrak.

Uvidíte, jak tuleň příjde k ženě, první si ji očuhá, pak si lehne vedle ní, dá jí pusinku, nakonec si na ni vleze úplně. – Tohle vážně stojí za to, ještě že to nebyl mrož, to by asi dáma nevydýchala a ten by se s ní hlavně nemazlil ☺. Jde vidět, že tuleň má radost a k paní šel úplně nenuceně.

• Stáhnout video ,,Tulivý Tuleň” – ZDE (ve formátu wmv)

normal_©Selina_Fenech_Sunbather©

Další díla od Seliny Fenech -Zde

Jak stahovat z uloz.to?

Pokud jste ještě nikdy nepoužívali uloz.to, ani tam nemáte účet, nezoufejte. – V klidu si klikněte na odkaz, sjeďte trochu dolů na stránku, kde je červeně napsáno ,,FREE download” – Tedy stahování zdarma, bez přihlašování.

Do prázdného okénka opište text z obrázku (Pokud ho nemůžete přečíst, máte možnost obrázek změnit, která je hned pod ním.) – Klikněte na ,,Stáhnout FREE” a máte vyhráno 🙂

(btw. Někdy je server přetížený takže nejede, v tom případě stačí počkat.)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Láďa 2010-06-25 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kosmonaut na historické katedrále:

Ikona diskutujiciho vojta 2010-06-25 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi líto Ládo,ale na zázraky tady nikdo nevěří".Myslím že jsi přesně ten ten typ komerční společnosti která když řekne,tak to platí"".Čti,čti,hledej a čti!A možná příjdeš nejen na ty kosmonauty zrovna v katedrále.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-25 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Tak tomuto vysvětlení já osobně něvěřím, ale prakticky mi to příjde jako maličkost, takže je mi to jedno 🙂 – Prezentace je zajímavá, pro někoho záhada, pro někoho přidaný kousek z rekonstrukce.

Ikona diskutujiciho Oľga 2010-06-29 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mám prosbu. Keď si stiahnem 2. Šťastné detství a 3.Západní Kanada, tak sa mi po stiahnutí zobrazí ikonka, z ktorej sa mi prezentácia nedá spustiť. Chýba mi nejaký program. Nevieš mi poradiť aký? Vopred ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Sentix 2010-06-30 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chybi ti Microsoft PowerPoint

Ikona diskutujiciho Láďa 2010-07-01 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ano, je to prkotina, ale dokazuje to, jakým způsobem zacházíš s informacemi a na čem zakládáš své přesvědčení, že "dějiny jsou otočené hlavou dolů" a že ve skutečnosti žijeme v 8. století :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Láďo, když ti tak vadím, tak mi sem nechoď, najdi si někoho jiného a nekaž mi náladu svými řečmi o tom jak teprve vyrostu a jak jsem černobílá. Fakt mě s tím otravuješ, dělej s tím něco, bere mi to motivaci pro další články.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek