ODPOVĚDI / Alue

24.8.2011 v Poselství 57

Konečně je to tady! Pozdravte se s naším nových filmem, který se mi po úporných třech týdnech konečně podařilo seskládat dohromady. Že mi to dalo zabrat, o tom vážně nepochybujte 🙂

O filmu:

Tentokrát má naše mistrovské dílo název ODPOVĚDI. To proto, že (jak jistě většina z vás ví,) vznikl podle otázek, které jste mi položili vy, čtenáři.

Doba snímku je přesně 1 hodina a 8 minut. To už není dílko, ale dílo. Na vimeo.com jsem ho nemohla umístit, protože je příliš velké, přesáhlo hranici 500MB, o pouhých 10MB, proto je k dispozici na Ulož.to. To znamená, že vás čeká opravdu dlooooouhý příběh.

Koho z vás by nudilo mé zdlouhavé povídání (A neměla bych vám to za zlé.), může si film klidně přeskočit na svoji otázku, protože jsou uspořádané postupně tak, jak byly položeny v diskuzi, kde jste se ptali.

Pro lepší připomenutí a také pro ty, kteří u pokládání otázek nebyli přítomni), přidávám odkaz, kde můžete odhadnout, kde se asi vaše otázka v tom obrovském výčtu může nacházet: ,,Položte otázku ke zpracování do třetího filmu!

Abyste mi u toho poslechu náhodou neusnuli, musím vás varovat, že mluvené slovo občas naruší vtipná replika, neboť film, který uvidíte jako podbarvení, je ve skutečnosti parodie a nemohla jsem odolat. Píšu to ve filmu v titulkách, píšu to i sem dopředu, abyste věděli, že to není chyba, ale naprosto nechutný naschvál, který jsem dokonce musela vypočítávat, aby mi vtipné chvilky pěkně zapadaly do povídání. A i tak mi asi dvě nebo tři nevyšly, což mě štve ještě teď, o ty jste bohužel přišli. Speciálně vám mohu doporučit vsuvku po otázce, která je položená v čase: 24:26 a končí to přesně 25:19. Třeba ne, ale možná se potrháte smíchy, také proto, že už samotná položená otázka mi přišla vážně šílená. Uvažovala jsem nad jejím zařazením do kuriozit, ale nakonec jsem si řekla, že vzhledem k tomu, že je pořád ještě v mezích slušnosti, zůstala tam. Jejímu autorovi děkuji, pobavil mě, tak jako spousta jiných dotazů, například ten o komárech, kdy jsem nebyla schopná se nesmát během odpovídání. Prostě to nešlo.

Koho nezajímá obsah filmu vůbec, mám v rukávu ještě jeden tahák: Konečné kuriozitky na konec! 🙂

Ano, čtete správně. Nepovedené nahrávky, kde jsem se zasekla, nebo mi vypadlo z pusy něco nevhodného, jsem sestříhala a udělala pro vás takový krátký přídavek. Nevím, jestli pro zasmání, nebo pláč, ale pro rozptýlení určitě.

Takže kdo rád slušnou zábavu, ten nechť si pustí hodinový film, kdo se chce zasmát trapným okamžikům při nahrávání, ať si přeskočí konečné titulky a pustí závěr. A kdo chce dostát svému slovu a být skutečně věrný čtenář, ten holt bude muset vydržet všechno, co jsem pro vás do té hodiny stihla nachystat. 🙂

Dodatečně:

Nakonec jsem nevypustila tak moc otázek, jak jsem původně plánovala, ale přesto se některé na hlavní film nedostaly vůbec, některé se dostaly jen do kuriozitek a v sestřihu to kolikrát ani nepoznáte. Vypustila jsem skutečně jen to, na co odpovídat nešlo, takže se případně neuražte, kdybyste se tam nenašli. Už jen samotná délka filmu vás musí přesvědčit o tom, že je to vážně piplačka a na první zátah, kdy jsem nahrála nejvíc odpovědí, jsem skoro ochraptěla, protože chyb bylo hodně a pokusů tím pádem ještě víc.

Byly i otázky, které se opakovaly. Pokud jsem už něco předtím řekla během jiné otázky a pak se mě na to někdo zeptal znovu, jeho otázku jsem vynechala, takže skutečně to nebyla z mé strany sabotáž, ale praktická stránka věci.

Jestli budete s dnešním obsahem spokojení, už mám náměty na další film, ale to už nechme budoucnosti, co nám přichystá.

Mimochodem padly dotazy, jestli budou ostatní filmy k dispozici nejen online, ale také ke stažení. Ano, mám to v plánu, určitě budou. Slibuji, že je někam umístím a uveřejním dostatečně do-očí-bijícně odkazy k downloadu, abyste si je mohli stáhnout, když o to někteří z vás mají zájem.

A co se týče videa, padly dotazy, jestli bych nemohla vystoupit na kameru i obličejem. Zatím o to nemám zájem, však víte, že se to dá krásně zneužít. Určitě se nestydím a nemyslím si, že by to můj obličej pohřbil, ale jsem opatrná. Uvidíme, jestli to do budoucna bude jinak, ale zatím to rozhodně nemám v plánu. Kdo by mě rád viděl naživo, ať sleduje aktualitky a mihne se na nějaké přednášce, kde oznámím, že budu. Tam je to pravé místo na potřes rukou.

Mimochodem tak jako u předchozích dvou filmů, ani na tento se nevztahuje moje jindy dodržované pravidlo nebraní obsahu, takže kdo by rád toto video někam poslal, nebo umístil, máte ruku volnou.

► Stáhnout film ,,ODPOVĚDI“ přes Ulož.to – ZDE ◄

Přeji příjemný poslech a budu se těšit na vaše reakce, protože jedině díky vašim názorům poznám, jak správně tvořit další videa a dotáhnout své prvotiny na lepší úroveň.

Pozn.: Původní online verzi jsem odstranila, obsahovala chybu a musela jsem znovu vytvořit konec.


Kam dál:

Přehrát první film ,,Nehmotné bytosti v životě“ – ZDE

Přehrát druhý film ,,Smrtí nic nekončí“ – ZDE

Otevřít rubriku ,,Filmy“ – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-24 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůůů :o)) už to stahujuuuu a těším se až to v klídečku večer shlídnu

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-24 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už ten úvod toho filmu :oD :oD :oD mě pěkně dostává, to je dost povedený!!!

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-24 07:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak já videa ztahuju, aniž by někde musel být nějaký odkaz, protože mám nainstalovaný Real Player (klasic, zdarma) a ten umožňuje stáhnout jakékoliv video na internetu, na které se právě díváte a dokonce ho pak i konvertovat na xx různých formátů :o))

Ikona diskutujiciho Laia 2011-08-24 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký film :-) Zase jsme se něco nového naučili.

Ikona diskutujiciho Clarté 2011-08-24 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělá práce! :)Jen tak dále, už se těším na další film. Díky za odpovědi na mé dotazy 🙂

Ikona diskutujiciho Mieko 2011-08-24 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, zase jsi mě velmi potěšila. 🙂 Úžasnej film jako vždy. Děkuju ti 🙂

Ikona diskutujiciho Septi 2011-08-24 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sranda si myslet, že člověk je nejvyší bytost ve vesmíru.

Ikona diskutujiciho Septi 2011-08-24 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

/nejvyžší. Možná může dosáhnout více než kdokoliv jiný, to pak ano.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-24 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

někdy asi tak v 00:55:54 se mi sekl obraz videa a tak jsem musela hledat ty otázky ještě v článku, kek kterému přidávali čtenáři otázky, ale všechno jsem si našla, škoda, že jsem neviděla ten konec 🙁 Jinak to, co jsem z toho filmu viděla (a hlavně slyšela :)) se mi líbilo.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-08-24 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: ne nejvyžší ale nejvyšší 🙂

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-08-24 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Mě se to taky zaseklo… Ale zaujal mě ten čas zaseknutí… jak bylo ve filmu řečeno…5,4,0… ;D

Ikona diskutujiciho Verunka 2011-08-24 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobra prace! Akorat se mi to taky kolem 55 minuty seklo a slysela jsem jen zvuk.

Ikona diskutujiciho Elois 2011-08-24 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš moc příjemný hlas. Jinak film moc hezký, zase spoustu novinek a informací, těším se na další film. Když mluvíš, lépe tomu rozumím, je to lepší než článek.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-24 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Sakra, je tam nějaký bug a ten obraz se vážně sekl, budu to muset přehrát znovu a najít, kde se stala chyba.

Ikona diskutujiciho Lily 2011-08-24 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akurát dopozerané a dopočuvané. Je to perfektná práca, ibaže škoda že nechceš hovoriť viac o krste a o jeho odblokovaní, keďže sama som pokrstená. Koniec perfektný :D fakt :D od teraz prosím v každom filme.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-24 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem šla po stopě toho seku a zjistila jsem, že se stala chyba někde při závěrečném převádění projektu do souboru filmu. Naštěstí chybí jen pár minut, takže to můžu dodělat. Projekt uložený nemám, ale můžu to ustřihnut na konci a dokončit… no jo, ale tam bylo zrovna práce jak na kostele, achjo 🙂

Ikona diskutujiciho super 2011-08-24 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nechces vymenit odkaz s webem www.majneri.wbl.sk

Ikona diskutujiciho Michnov 2011-08-24 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, myslim,že není potřeba ty filmy dávat nikam na rapidshare, aby si to lidi mohli stáhnout, stačí si stáhnout 🙂 – http://vdownloader.com/

Ikona diskutujiciho Pauli 2011-08-24 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvelý film, presne tie otázky ma vždy zaujímali:). Ďakujem!

Ikona diskutujiciho Mirek 2011-08-24 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, pěkný a zajímavý film.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-24 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Absolutní ztráta energie. Takto se dá velmi pohodlně umřít.

Ikona diskutujiciho Natalia 2011-08-24 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue!Fandim ti uz viac ako rok!Len tak dalej.S tvojimi filmami to bol super napad.Prajem pekny vecer.pa,pa..

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-08-24 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím křtem by mě taky zajímalo sama jsem pokřtěná a ráda za to nejsem. No holt sem se bránit nemohla :D ale zablokovaná být nechci a jakmile jsem se začla zajímat o esoteriku tak se mi křtěná voda přestala zamlouvat a i přes to že jsem věřila v boha i ježíše tak jsem nedokázala chodit do kostelů(přes příšerný pocit ) a už jsem na křtěnou vodu ani nešáhla. Ale to s tím zablokováním třetího oka se mi nezdá jelikož částečně vidím nehmotno

Ikona diskutujiciho Luz 2011-08-24 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: [15]: Mě by k tomu třeba zajímalo, jestli je škodlivý ten rituál (že člověka ponoří nebo polijou se slovy Křtím tě ve jménu Otce, syna a ducha svatého) anebo pouze ta svěcená voda. Protože např. protestantské církve křtí s použitím obyčejné vody (z vodovodu nebo v bazénu nebo i nějaké přírodní vodní ploše).  

Ikona diskutujiciho Martinka 2011-08-24 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedá mi to, ale za prvé ti musím velmi poděkovat za tvou krásnou práci, a za druhé tě musím neskrytě zkritizovat za to, jak se směješ osudu hmyzu, jak nevadí pleskat komáry, já osobně už jen z principu že prý nemá hmyz duši ho zabíjet nebudu, aby si užil života a je velmi dětinské tvrdit že on se mi taky neomlouvá že mě poštípal… omg, hmyz má taky hlad Aluško, to bys mohla vědět. Takže nezabíjejte hmyz jenom proto že po vás leze a Alue vám řekla že nemá duši tak to vlastně nemá na vás žádný dopad… Ale jinak jsi moc šikovná. Jo a kde je těch pět míst? odkud to víš? No, stejně by to byla sebevražda.

Ikona diskutujiciho Majk 2011-08-24 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. Chci se ještě zeptat k těm křížům. Ze slaboduché minulosti mám vytetovaný kříž na zápěstí a rameni. Dá se s tím něco dělat? Nějak dodatečně upravit, abych předešel možným problémům se ztrátou energie? A co třeba jizvy po šití? Některé dávají též do kupy pravoúhlý kříž. Jsem v tomto těle nadobro "ztracen"?

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-08-24 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Draky hlavně nikdy nenaštvat :D

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-08-24 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Naschvál po broučcích nešlapu vlastně se jim vyhýbám ale komáry, vši, klíštata a jiné breberky bych dala vyhubit. Myslím si že pleskat hmyz jen tak nebudu ale když vidím že mě saje tak ho asi plesknu ne?

Ikona diskutujiciho Michael 2011-08-24 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A z jaké planety pocházejí ti šedivci a zelení? Tys nějakého viděla?

Ikona diskutujiciho strako 2011-08-25 00:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: Dakujem za odpoved na vsetky moje otazky 🙂

Ikona diskutujiciho m+m 2011-08-25 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, bravo a jeste jednou bravo!!!! Opravdu jsem velice rad ze jsi a ze mas dar pomahat lidem. Necht tvoje svetlo sviti jasneji kazdym dnem a rosvecuje jine.

Ikona diskutujiciho stercasopis 2011-08-25 07:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímá tě móda a vše kolem ní?….koukni k nám na blog….omlouvám se za reklamu :-(

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-25 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Tetování se dá bolestivě odstranit, ale s jizvami nic nenaděláš.

Ikona diskutujiciho marieke 2011-08-25 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:Přesně tak, taky mi hmyz nevadí, ráda sleduju třeba broučky, mravence a tak, ale komáři, byť jsou to taky Božská stvoření a chtějí žít, zabíjím, Martina zřejmě nemívá na jejich štípance silné alergické reakce jako někteří lidé včetně mě ;-) U nás sice naštěstí nepřenášejí malárii (to by je taky tak chránila?), ale mohou i přenést boreliózu, stejně jako klíšťata.

Ikona diskutujiciho marieke 2011-08-25 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, a na film se podívám během víkendu, už se těším :-)

Ikona diskutujiciho Muriel 2011-08-25 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bych se zeptat na jméno té písničky v úvodu ?:) Je tu napsáno, aspoń tak jsem to pochopila, že je to Enya..ale která od ní?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-25 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Je to Lothlorien. Píšu to v závěrečných titulkách, ale protože online verze je na konci seklá v obraze, tak to bohužel není zobrazené. Ale asi za hodinu už tu bude ke stažení ta opravená verze.

Ikona diskutujiciho Patus 2011-08-25 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film bol úplne úžasný, udelila by som ti za to jedno veľké…mínusko ^^

Ikona diskutujiciho Michael 2011-08-25 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě to nejde uložit, nemohla bys to video tam dát aby se to mohlo přehrát?

Ikona diskutujiciho narley 2011-08-25 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky by mě zajímalo, jak odblokovat to pokřtění. jak tak koukám, mé chabé pokusy navázat s jemnohmotnými bytostmi kontakt souvisí s tím.. 🙁 achjo.

Ikona diskutujiciho jk0man 2011-08-26 02:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ti, Alue, za odpovědi, seš šikovná, že se nám tak věnuješ.

Ikona diskutujiciho onni 2011-08-26 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ja jsem pokrtena a nijak zablokovana ani neco v tom smyslu si nepripadam 😉 ba naopak, intuici i schopnost videt veci, ktere jini nevidi, mam dost dobre vyvinutou, pohoda 🙂

Ikona diskutujiciho narley 2011-08-26 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kdybyste si to radši řešili soukromě…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-27 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Já jich včera viděla 7 a napadlo mě napsat článek jak se hledají, třeba to k něčemu bude.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-27 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tato diskuze je zaměřená na téma FILM ,,ODPOVĚDI", KTERÝ ZDE BYL UVEŘEJNĚNÝ. Rýpat se v mojí osobě si račte někde soukromě.

Ikona diskutujiciho Roman S 2011-08-27 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezky jsi to udělala a máš parádní hlas 🙂 Držím ti pěsti.

Ikona diskutujiciho Daniela 2011-08-27 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:To by bylo fajn. :)Chodíme každý večer ven a tak se skoro pořád dívám na oblohu. Ale jsou tam samé družice a letadla. Nedávno, když měly padat perseidy, jsme šly s kamarádkou ven, jenže se zatáhlo a tak jsme neviděly nic. Ale nezatáhlo se úplně, dolní část oblohy byla bez mraků. Něco jsme obě dvě viděly. Blikaly tam světýlka, člověk se musel podívat bokem, aby to líp viděl. Různě to poletovalo a tak. Ještě nikdy jsem to neviděla. Jinak jsem UFO viděla poprvé asi 4 měsíce zpátky. Taky takové světlo. Z ničeho nic na obloze "blik" a to bylo všechno, nikam to neletělo, prostě nic. Letadlo by blikalo dál. Kdo ví, co to bylo.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-27 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Wow to by bylo skvělý.Já hodně pozoruji nebe a taky jej často fotím. Já UFO viděla jednou a to před dvěma lety a od tý doby teda nic. Také často se dívám na noční oblohu a tam mám kolikrát pocit, že mě neco pozoruje nebo vidím něco, co není moc ,,normální''… Já osobně bych článek rozhodně uvítala.:)

Ikona diskutujiciho Lúthien 2011-08-27 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:moc skvělý nápad napsat o tom článeček, těším se, hodně štěstí 🙂

Ikona diskutujiciho Adél 2011-08-27 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Ehm, ten komentář jsem psala já. Asi se stala někde chyba, tak pro ostatní, to nepsala Alue ale Adél.:D🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek