Osvobození od spoutanosti – cvik

3.2.2010 v Bytosti 0

Z knihy Světla andělů od Diany Cooper

__________________________________________

Jestliže jsme k něčemu připoutáni, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, když to ztratíme. To se vztahuje na materiální vlastnictví, koníčky, práci a někdy i na takové hodnoty, jako je zloba. V novém uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje.

To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoli druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy a nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou.

Andělé touží potom, aby nám pomohli se osvobodit, odpoutat a učinit sebe i ostatní volné.

  1. Uvolněte celé tělo a začněte se cítit dobře a pohodlně.
  2. Rozhodněte, co nebo koho jste nyní připraveni propustit.
  3. Pociťujte to nebo to spatřete před sebou.
  4. Buďte si vědomi všeho, co vás s tím spojuje.
  5. Pozvěte anděla, aby toto spojení zpřetrhal a rozpustil provazy až k jejich kořenům. Buďte si vědomi toho, že to můžete pociťovat přímo ve svém hmotném těle.
  6. Požádejte tohoto anděla, aby vás zaplnil nějakou vyšší hodnotou a tak vám pomohl, abyste to nechali ze svého života odejít.
  7. Nadechujte tuto vyšší hodnotu.
  8. Poděkujte tomuto andělovi a otevřete oči.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek