Otestuj-se.cz: Výborné testy online a zdarma

22.2.2017 v Zajímavosti 0

Vím, že máte všelijaké testíky moc rádi, tak bych vám ráda doporučila další stránku, na kterou jsem narazila v podstatě náhodou.

Nabízí několik druhů online testů a všechny jsou zdarma. Mezi nejpopulárnější pochopitelně patří základní testy osobnosti, a sebevědomí, ale můžete si tam také odzkoušet jiné dovednosti, jako je slovní zásoba v angličtině. První dva nejpopulárnější jmenované testy jsem vyzkoušela, vyšly mi dobře, výsledky jsem dostala na e-mail a nevyžadují žádnou platbu. Takže jestli toužíte strávit příjemné chvilky hloubáním, dloubáním a vyplňováním, račte vstoupit:

http://otestuj-se.cz

Online testy zdarma

Test osobnosti, který je zde k dispozici, je velice podobný testu, který tady vyšel nedávno. Otázky jsou podobné, ale výsledky se mírně liší. Každý test je holt orientační.

Novinka je Test sebevědomí, který mě spolu s výše zmíněným bavil a vyšel mi přesně.

U čeho jsem nevydržela, byl IQ test s obrázky. Je to samé kříže, piky, srdíčka. Vydržela jsem do půlky a pak jsem začala nahodile klikat, protože jsem myslela, že se ukoušu nudou. Takže vám neřeknu, jestli se shoduje s tím, co bych mít měla. Prostě jsem na něho neměla nervy. (… dejte vědět, kdo ty obrázky přežil a co vám vyšlo. Získáte pomyslného Zlatého bludišťáka)


Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek