Pár slov úvodem k rubrice ,,Kameny / Křišťál / Polodrahokamy“

10.3.2011 v E-shop Alue.cz 0

Anděl

O účincích kamenů a polodrahokamů bylo napsáno a řečeno mnohé. Dnes už prakticky na každou odrůdu kamene můžeme znát přesnou definici jeho vzhledu, nebo schopností. Smekám klobouk před těmi, kteří tyto texty rozšířili mezi lidi, ačkoliv jejich jména se ztratila pod nánosem stovek a tisíců kopií jejich textů.

Tato rubrika bude ale o něčem jiném.

O něčem, co lidé zatím nevědí, o tom, co se jinde na internetu nedočtete. Není to nové, je to ale mezi lidmi neznámé.

Důležité je také poznamenat, že v názvu rubriky je speciálně uvedený ,,Křišťál“, protože okolo tohoto nerostu se budeme hodně točit a jím se speciálně budeme zabývat.

V této rubrice nenajdete okopírované výčty druhů kamenů a jejich účinky. O tom jste se mohli dočíst všude. Tady najdete nové vědění, ucelené a sepsané tak, aby pro vás bylo použitelné v životě.

Najdete zde návody na práci s Křišťálem, dozvíte se o skutečném významu nerostů pro naši planetu a naučíte se s kameny zacházet tak, aby vaše snaha nebyla zbytečná.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek