Péče o morče v létě: Prevence přehřátí, tipy pro chlazení

31.7.2017 v Poselství 2

Letos v srpnu jsou hlášená drtivá horka, prý extrémní teploty, nejvyšší za posledních 20-23let nebo co… Tak jsem si řekla, že pro tuzemské děti udělám na Youtube speciální díl, který snad zachrání pěknou hromadu morčičích životů před přehřátím. Dělala jsem na tom dneska vlastně celý den, abych to stihla 🙂 Kanál AlueButterfly mimochodem brzy překročí hranici 10 000 odběratelů. Morčátka jedou!! 🙂

Ideální teplota pro chov morčat je 18-24 stupňů. Pokud máte v místnosti větší teplo, morčata potřebují ochladit, nebo přenést na vhodnější místo. Nepodceňujte letní horka, mohou být pro vaše miláčky smrtelná.

….. Zelená obrazovka na začátku je nějaká mně neznámá chyba, po chvilce zmizne, nebojte 😀

https://www.youtube.com/watch?v=3iib8ib0bu8&t=18s


Komentáře

Ikona diskutujiciho Anchor 2017-08-01 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale houby nejvyšší horka za 20 – 23 let, v roce 2015 bylo u nás i 39 stupňů, mám to i někde na blogu :-) :-D Každopádně super video! :-)

Ikona diskutujiciho ginze 2017-08-01 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při dnešním horku se tohle video moc hodí :-) Já morčátkům dávala vždycky mističku v vodou, což je moc netankovalo, tak jsem zkusila ten talířek s vodou a okurkou, a mělo to úspěch :-D A ten mokrý hadřík je taky super, morčátka si na to lehají a vypadají mnohem spokojeněji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek