Plný signál – nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření

19.10.2012 v Prevence 39

ČT2 odvysílala téměř hodinový dokument o nebezpečných anténách mobilních telefonů, o dopadu používání mobilního telefonu na naše zdraví a o tom, jak velké společnosti, vydělávající na používání a nakupování mobilních telefonů, obchází a upravují zákony tak, aby co nejvíce vydělaly. – Absolutně bez ohledu na prospěch společnosti a absolutně bez ohledu na lidi, kteří mají antény mobilních telefonů v bezprostřední blízkosti svého domu, případně mají antény namontované přímo na svém domě.

Než se na video podíváte, prohlédněte si mé výpisky, které jsem si pořídila během sledování videa. Velice příjemně mě překvapilo, že tento dokument říká prakticky vše, celou pravdu:

Vliv záření na naše zdraví: Poškození DNA (riziko genových mutací). Při vyšší koncentraci zahřívá tělesné tkáně zevnitř, jako mikrovlnná trouba (Poškození mozku při častém telefonování). Telefonování s mobilem u hlavy narušuje schopnost pamatovat si, učit se, snižuje pozornost a čilost. Poškození nervových buněk, narušení kvality spánku, neplodnost, narušení menstruačního cyklu, rakovina, alzheimer, poruchy metabolismu, parkinson. Mozkové nádory, nádory příušních žláz, leukémie.


Alarmující odhalení dokumentu:

– Normy pro bezpečnost záření stanovují firmy: Motorola, Nokia a armáda, které mají na celé věci své vlastní zájmy. Tedy je určují tak, jak jim to vyhovuje, ne tak, aby to bylo pro nás bezpečné.

– U dětí, které začnou používat mobil před 20 rokem věku, hrozí 5x větší pravděpodobnost rakoviny mozku, než pokud by mobil začaly používat až ve třiceti.

– Lidé, kteří začnou používat mobil mezi 20-30 rokem, mají mnohem vyšší riziko rakoviny mozku, než ti, kteří začnou až po 40. roku.

– Telefonující člověk ozařuje během telefonování nejen svůj mozek, ale i mozky ostatních lidí v jeho bezprostřední blízkosti.

– Pokud vystavíme malé dítě na minutu záření z mobilu, jeho mozková aktivita se změní na více než hodinu.

– V současti jsou mozkové nádory nejčastější příčina úmrtí u dětí pod 18let (díky každodennímu telefonování).

– Mezi úmrtím na rakovinu a instalováním antém mobilních telefonů je přímá souvislost, která je mnohokrát dokázána.

Film obsahuje popis symptomů, kterými trpí lidé, kteří jsou přecitlivělí na záření z antén mobilních telefonů a přímo na mobily. Přecitlivělostí na záření trpí dle odhadů 2-6 % z celkové lidské populace.

Jmenované symptony jsou: bolest v krku, zčervenání kůže na straně hlavy a na krku po telefonování, nevolnost, bolest hlavy, příznaky chřipky, pocity horečky, bolest hlavy, palčivá bolest procházející celým tělem, křeče, pálení v obličeji, tmavé skvrny před očima, narušení imunity.

(Pozn: Ve videu to nezaznělo, ale ještě byl doplnila: Nervozita, zčervenání obličeje, nespavost, třes v rukou.)

https://www.youtube.com/watch?v=s9O6UvauGTo

Uživatel, který toho video nahrál na youtube, přidal k popisu filmu velice důležitý text:

V roce 2002 Gro Harlem Brundtlandová, tehdy ředitelka Světové zdravotnické organizace, jednomu norskému novináři sdělila, že v jejím úřadě v Ženevě je zakázáno používat mobilní telefony, protože vždy onemocní, jestliže se na čtyři metry od ní vyskytne zapnutý mobilní telefon. Paní Brundtlandová je lékařka a bývalá norská ministerská předsedkyně.

Nejpodstatnějším faktem mobilních telefonů a jejich vykrývacích vysílačů je, že emitují mikrovlnné záření; právě tak, jako wifi (bezdrátový internet), bezdrátově propojené počítače, bezdrátové (přenosné) telefony a jejich základny připojené k telefonní síti a všechny další bezdrátové přístroje. Každé komunikační zařízení nepřipojené k zásuvce ve zdi emituje záření.

Rostoucí počet vědců míní, že naše buňky ve skutečnosti využívají mikrovlnného spektra k vzájemnému dorozumívání, jako když si děti šeptají potmě, a že mobilní telefony do tohoto šepotu vpadají jako zvuk sbíječky. Právě toto je důvod onemocnění.

Dvě minuty telefonování mobilem naruší mozkovou krevní bariéru, dvě hodiny způsobí permanentní poškození mozku a „radiace z druhé ruky“ může být téměř stejně škodlivá.

Bezpečnostní normy vyvinuli elektrotechnici a ne lékaři. Mobilní operátory zajímá hlavně jejich zisk a vaše zdraví není pro ně příliš podstatné. To je bude zajímat jen tehdy, pokud by vám měli platit náhradu za poškozené zdraví.

Co se týče mobilních telefonů, jestliže si je přikládáte k hlavě, poškozujete svůj mozek. Pokud vezmete dva telefony, které jsou v aktivním stavu a dáte je na levou a pravou stranu vejce, do hodiny je vejce vařené natvrdo. To samé ale děláte, když telefonujete.

Radiace přichází i ze satelitů a jsou součástí tohoto problému. Neexistuje zkrátka žádný způsob, jak udělat bezdrátovou technologii bezpečnou. Síť mobilních telefonů u nás vysílá na kmitočtu 900 MHz. Když vezmeme polovinu tohoto kmitočtu, tak je to 450 MHz. Přesně tento kmitočet je otevřenou branou do mozku a je možné ho používat k myšlenkové kontrole. Síť mobilních telefonů je od samého počátku stavěna hlavně pro vojenské využití a kontrolu mysli.

Enormní důsledky toho všeho na člověka jsou ignorovány. Od pozdních devadesátých let v USA vznikla nová třída uprchlíků z životního prostředí. Máme stále více lidí, kteří churaví, umírají, hledají úlevu od utrpení, opouštějí své domovy a práci. Žijí na odlehlých místech v obytných autech, přívěsech a stanech.
Na rozdíl od obětí hurikánů a zemětřesení, jim nikdo nepomůže. Nikdo nepřispěje na chráněná útočiště. Nikdo se dobrovolně nevzdá mobilu, bezdrátového počítače a bezdrátového telefonu, aby se mohli znovu stát jejich sousedy a žít společně s nimi.

Elektromagnetické záření je mnohdy těžké odstínit. Je ale možné ho ČÁSTEČNĚ vyrušit použitím orgonitu. Orgonit je směs pryskyřice, kovových pilin a krystalů. Používá se hlavně křišťál a jiné kameny, podle toho co od toho požadujeme. Pro pochopení toho jak to funguje, je nutné uznat existenci kosmické energie. Naše fyzika to zakazuje, tak mnozí budou mít problém. S tím si ale nelamte hlavu. Toto jednoduché zařízení skutečně funguje a můžete si ho vyrobit, nebo koupit hotové. Citliví lidé vám potvrdí jeho účinnost. Existuje okolo toho spousta informací, tak hledejte.

Poškozování DNA, které elektromagnetické záření způsobuje, rozhodně neberte na lehkou váhu. To samé způsobuje i chemtrails a další. Ale je možné spoustu věcí zlepšit a ochránit své zdraví. Tak to udělejte.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zdraví“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Přispějte na stránky Aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2012-10-19 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nedá se na to video koukat, neustále tam běží reklama na šampon na vlasy, takže není slyšet zvuk toho dokumentu, co to je?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-19 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ahoj, reklama na šampon je pod článkem, patrně jsi ji přejela myší. Musíš vpravo dole zakliknout ten modrý reproduktor a pak ti tam ta potvora do toho přestane vstupovat.

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2012-10-19 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Anub 2012-10-19 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Hele a Vy si myslíte, že veškerý bezdrát je to nejhorší na Zemi? Nejhorším svinstvem /prominte to slovo/ jsou satelity na oběžné dráze, vysokofrekvenční vysílače, třeba ty vojenské, vysílače leteckých věží, GPS satelity, TV satelity, to jsou mnohonásobně výkonnější radiostanice, které dávají zabrat všemu na Zemi, tož takový mobil či wi-fi je oproti tomuhle prd, ale neříkám, že záření z nich není škodlivé, bohužel je, ale co naděláte, neukryjete se nikde. Odstínit se dá částečně, ale úplná likvidace škodlivosti je možná pouze přejitím na novější, čistší technologie a nebo postavit v každém městě gigantický orgonit :-P To by bylo zakázek 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-19 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ano, pokud žiješ ve městě, jsi v pr. Můžeš odpojit svoji wifi a hodit mobil do koše, ale z vedlejších bytů a domů to k tobě neustále září, což je veliký problém. Pokud jsi ale z vesnice, žiješ na samotě, či na okraji města někde u lesa, opravdu to vyřešíš velice jednoduše, pouhým kabelem a vyhozením mobilu.

Ikona diskutujiciho Strom 2012-10-19 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejlepší by asi bylo bydlet ve Faradajove kleci :)))

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-10-19 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používám mobil dlouho, telefonuji, máme wifi a nemám ani jeden z příznaků a cítím se skvěle :-))

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-10-19 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:: no ono docela pomůže, když oblepíš zeď mumetalem :D Ono záleží hodně na tom kde bydlíš a jaké spotřebiče máš v okolí, ale velké množství věcí můžeš přímo ovlivnit (např. vypínat před spaním spotřebiče ze zásuvky, nemít mobil pod polštářem…). Jsou sice věci "neřešitelné" (trafostanice před domem / zastávka šaliny), kdy je nejlepším řešením přestěhování, ale i tyhle vlivy lze do určité míry potlačit…

Ikona diskutujiciho Ophelia 2012-10-19 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mobil nemám. Je mi 16 a nikdy jsem ho zatím nepotřebovala a ani nechtěla

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-19 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Brr, a mám zaae depresi. Mám strach dál žít v mé rodné vesnici, ve které se vyskytuje vysílač. Mám strach žít i na téhle planetě. Jak se z ní dostanu pryč?

Ikona diskutujiciho Babe 2012-10-19 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Třeba to budeš zrovna ty, kdo svět přesvědčí.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-10-19 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Všechny tvoje "problémy" máš, protože si myslíš, že je máš… lidi jsou stroje, který generujou "stěžovací" myšlenky… Holt zemřeš, kde je problém? Není to důvod k tomu nebýt v klidu, takový důvod neexistuje :-)

Ikona diskutujiciho Liliana von der Heide 2012-10-19 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se ještě divím, že lidstvo nevymřelo. Bez technických vymožeností nemám problém se obejít, ale už jsem zažila takové situace, že jsem byla ráda, že ten mobil mám…

Ikona diskutujiciho Avene 2012-10-19 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to takhle sleduju, přemýšlím, že akorát napíšu do komentářů, že svět je slušně v háji a najednou mi zavibruje sms na stole a já chytím tik do obočí. Bezva :D

Ikona diskutujiciho Jan 2012-10-19 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alergie na elektrosmog je již oficiálně uznána jako onemocnění.

Ikona diskutujiciho A. 2012-10-20 00:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mám vyhodit mobil? Jak se mám pak dorozumívat? Nejsem na něm závislá, vlastně ho používám jen k poslouchání hudby a SMS jako "přijedu v x:x" ale stejně, i takové esemesky jsou potřeba. Jinak vlastně SKORO netelefonuju.

Ikona diskutujiciho vladka 2012-10-20 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čus alue, nepopírám škodlivost mobilu, naopak, omezuji vše co by mi mohlo v tomhle ohledu škodit. V době ,kdy jsem netušila jsem telefonovala hodiny- byla to moje práce.. tak uvidím jak to se mnou dopadne. ted už netelefonuji prakticky vůbec a telefon mám co nejdál a jsem pořád obložená orgonitama.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-20 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ahoj Vlaďko,

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-20 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ty si fakt myslíš, že já si myslím, že mám, nebo spíš jsem měla problémy? Ty si fakt myslíš, že si doktoři vymysleli nádor, díky kterému mi operovali páteř? Rozumíš? Páteř. A ta je tak choulostivá, že se tomu raději všichni vyhýbají. Myslíš si, že si namlouvám bolest, kvůli které jsem nemohla ani chodit, ani stát, ani sedět a ani ležet? Myslíš, že jsem si namlouvala bolest, kvůli které jsem skoro tři neděle nespala a na kterou nic nezabíralo?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-20 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Klid Rajo, a promiň… čekala jsem tuto reakci a říkala jsem si, jestli nemám Kecala raději ve tvém zájmu smazat.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-10-20 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Uznávám, možná jsem to napsal moc "útočně a realisticky" a měl jsem tuhle reakci taky předpokládat. Rozhodně nepopírám, že něco z toho co jsi napsala nemáš a že netrpíš. Máš ale nyní dvě možnosti… 1. přehrávat si v hlavě jak k tobě byl život krutej 2. Přijmout to, být vklidu a šťastná. Protože klid nesouvisí s vnějšími okolnostmi. Lidi maj na výběr, jen si vždycky vyberou špatně anebo si myslí že jejich klid závisí na vnějších okolnostech, protože si to myslí zbytek světa.

Ikona diskutujiciho dominik 2012-10-20 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oh, omlouvám se, poslal jsem odkaz na novinky a nevsiml si, ze uz v diskusi je. Smaz to, diky.

Ikona diskutujiciho vladka 2012-10-20 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,díky za odpověď. Nečekala sjem , že bude od tebe taková nemastná neslaná. Já jsem taky na mobil citlivá. Vycucává mě to. To sedí. Zkušenost k nezaplacení. Ale když napíšeš, že se do hodky vajíčko uvaří, já to vyzkouším, nic se nedělo, napíšu Ti to a ty mi napíšeš odpověď- že to nepotřebuješ zkoušet, protože i bez vaření vajíčka mezi mobily je ti blbě vedle něj.. přijde mi to jako alibismus.. trošku.. chytám za slovíčka. Ale mě to štve- protože jsem za kreténku doma před manželem. který je esoterický skeptik a odmítač. Je klasický člověk, který odmítá všechny alternativy.A směje se mi.Hodinu vysílat na vajíčko telefony zapnuté se mi nechtělo…jinak sji v pohodě. a já taky. A co se týče TM- někdy mi přijde, že jste jeden a ten samý člověk- nebo hodně propojení, takže to ,co on napíše na Osudu někdy, je zrcadlově někdy i tady na Tvém blogu.Takže píšu oběma. jemu jsem to napsala taky do diskuze pod Marného okénko.Měj se prima.Chodím sem ráda- a ještě mi napiš, jak můžeš stíhat tolik práce- tady na blogu a ještě Tvojí normální práci atd. Skoro nadlidský výkon.Zajímalo by mě , jak máš cca rozložený den- běžný,aby jsi všechno stihla… měj se prima a napiš Vladka

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-20 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: No, nemastná neslaná… napsala jsem ti pravdu, jak to je.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-20 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Já jsem se svým utrpením smířená. I se svou smrtí. Já už si dokonce plánuju, že až umřu, tak se narodím jako zdravý a šťastný člověk. Přece si to zasloužím.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-20 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: No, Kecale.. Dneska v noci jsem se vzbudila a bylo mi strašně zle. Nakonec jsem třikrát zvracela… Bylo to hnusné, ale nemocná nejsem, ani nevím, proč se to stalo. – Myslíš si, že jsem byla v klidu?

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-10-20 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Souhlasim

Ikona diskutujiciho Orlan 2012-10-20 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No podle mě já s tím nic nadělat nemůžu… i kdybych vyhodil mobil i počítač tak se tomu stejně nevyhnu.. např. momentálně mam v dosahu asi 6 wifin když nepočítám tu svojí… a telefon má každej kolem mě.. a navíc nemůžu si dovolit odstěhovat se někam doprostřed lesa (i když bych rád :D ) protože chodím do školy,mám tu přátele i rodiče… to je to samé jako s kouřením… sám sem nekuřák,bohužel at se vyhýbám jak můžu,stejně většina lidí vedle mě budou kouřit a nebudou respektovat že jsem nekuřák..jediný co můžu dělat je zakrýt si něčim obličej.. :D takže podle mě se tím většina lidí musí sžít… bohužel takhle to na tomto světě funguje.. :(( i když bych rád aby to bylo všechno jiný.. 😛 i když o těch orgonitech jsem hodně slyšel,rád bych to vyzkoušel ale nevím kde to sehnat.. tak to je zatím vše co jsem měl na srdcí.. :D tak se tu zatím mějte hezky :-) s pozdravem Orlan 😛

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-21 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Tak to neřeš. Já mám deprese pořád. A já mám vždycky unáhlené reakce a řeknu nebo napíšu něco, co mě potom přejde rozčarování, vztek nebo něco podobného, tak už si na to ani nevzpomenu.

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-10-22 00:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: třeba tady, taky jsem to koupil, ale moc bych si od toho zas nesliboval. Beru to jako pěkný těžítko. http://shop.osud.cz/osud/eshop/21-1-Orgonity

Ikona diskutujiciho vojta 2012-10-23 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor!Pokudmáte doma velké množství orgonitu a křištálu,tak se tyto energie bijí.Velkou spoustu orgonitú jsem proto rozdal přátelům.

Ikona diskutujiciho Kamjdu 2012-10-23 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer, jen zkouším jestli se bez přihlášení otisknu mezi zdejšími komentáři. Pokud ano, k tématu se později vyjádřím i já.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-24 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Péťa 2012-10-24 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, pokud to nebude reklama, vložila bych sem odkaz na videa, která mě poslední dobou dávají hodně odpovědí a smysl toho všeho tady. Ne každý to pochopí, ale třeba někomu by to mohlo pomoci. Je dobré skouknout je postupně od začátku, protože na sebe navazují.

Ikona diskutujiciho Kamjdu 2012-10-26 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Petro, já tu ženu, co ji propagujete, vidím jako velmi vynalézavou podvodnici a potvrzuje se mi to i psychotronicky.

Ikona diskutujiciho Kamjdu 2012-10-27 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Dobrý večer, proč jste mi neuveřejnila můj komentář? Dal jsem si s nim docela dost práci. Neměla jste přeci podle obecné etikety (žádné vulgarizmy, nenávisti, pomluvy apod.) k tomu nějaké překážky?  Opravdu bych rád ten důvod chtěl mít vysvětlen od vás :-) než plně přijmu vysvětlení od Anděla.

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-26 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve škole na základce jsme tahkle dělali popcorn. Dali jsme kolem zrna kukuřice asi pět mobilů, které se navzájem prozváněly. Povedlo se :D

Ikona diskutujiciho Elemona 2013-06-22 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek i dokument. Souhlasím s tím, že bezdrátové vysílání a elektromagnetické záření v našem okolí bychom měli omezit alespoň do té míry, co můžeme*. Každopádně to, že vajíčko lze uvařit pomocí dvou mobilů, je tvrzení proti tvrzení: http://mobil.idnes.cz/zkusili-jsme-uvarit-vajicko-vysilanim-mobilu-fob-/mob_tech.aspx?c=A061228_163848_mob_tech_lhc – nezbývá nám tedy asi nic, než si to vyzkoušet, pokud nevíme, čemu můžeme věřit. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek