Po celém světě jsou nalézány lidské stopy obřích rozměrů a důkazy, že obří lidé skutečně existovali

11.10.2016 v Záhady 15

V Číně byly nalezeny lidské stopy obřích rozměrů

Čínská informační agentura Sina uvedla, že v provincii Kuej-čou na jihozápadě země byla objevena zkamenělá lidská šlépěj obřích rozměrů. Stopa je relativně úzká, ale extrémně dlouhá. Antropologové soudí, že mohla patřit jedinci vysokému 4 až 6 m. Otisk vypadá jako lidská stopa, ale na délku měří 60 cm.


Podobné artefakty byly objeveny už dříve – nejznámější stopa byla nalezena v Jižní Africe na počátku minulého století. Jakýsi gigant zde zanechal otisk levé nohy o délce 1,28 m. Milovníci záhad soudí, že patřil jedinci vysokému 10 m, který žil v oblasti před stovkami miliónů let, kdy tu byla měkká půda. Postupem času ztuhla a v důsledku geologických procesů se proměnila na žulu. Není vyloučeno, že nově objevená čínská šlépěj vznikla ve stejné době.

Nálezy tohoto druhu svědčí ve prospěch hypotézy, že Zemi kdysi obývaly obří bytosti. Nebo aspoň lidé, kteří byli výrazně vyšší než současná populace. Mimochodem, asi neexistuje národ, který by neměl vlastní pověsti o obrech. Píše se o nich i v Bibli, a lidi, vyšší než nejvyšší palmy, zmiňuje rovněž Korán. V ruských letopisech se píše, že v roce 1380 si Tataři do bitvy na Kulikově poli vzali giganta vysokého 4 m. Skupina ruských bojovníků vedená Dmitrijem Donským ho zajala a odvezla neznámo kam. Je docela dobře možné, že šlo o posledního lidského obra, který žil ještě před 636 lety. (zdroj)

To však není vše a zdá se, že stopa v Číně je ještě malý objev, oproti tomu, co je v Adhrapradéši (Indie), v Thajsku, nebo na mnoha dalších místech světa. Podívejte se na článek na následujícím odkazu, kde jsou sesbírané fotografie záhadných velkých stop z celého světa. Nebudete věřit vlastním očím, kolik jich je: (článek pouze anglicky) http://www.tamilbrahmins.com/showthread.php?t=26605

Lidé v Indii věří, že jde o otisky nohy boha Hanumána. (Hinduistický bůh s podobou opice) Některé obrovské otisky dokonce nejsou ani bosé, ale mají perfektní tvar boty!

Zde je dokonce v angličtině článek popisující lidské obry, kteří jsou znázornění v egyptské mytologii (je tam velmi mnoho obrázků a fotek, stojí za pozornost i pro neangličtináře):

https://muhammadabdo.wordpress.com/2012/12/21/mystery-of-ancient-egypt-the-giant-humans-forbidden-history/

Článek ukazuje v obrazech důkazy o tom, že v Egyptě žili obří lidé a podle něj to byli oni, kdo postavili pyramidy, údajně ručně. Pro takto vysoké giganty totiž bloky, které jsou pro nás příliš velké, byly úplně normální tíha a díky jejich obrovské síle je mohli přenášet.

V článku je i fotografie nalezené obrovské stehenní kosti, která patřila egyptskému gigantovi:

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2016-10-11 03:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V druhé polovině videa jsou také obrázky s nálezy obrů

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-11 05:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem viděl na youtube video, anglicky, kde bylo mluveno o historii zakázané illumináty a mluvili tam, že tito obři jsou z vyššího stupně vývoje (myšleno asi duchovního vývoje). Video jsem nedohledal, asi je smazané (jak jinak). :D

Ikona diskutujiciho fred 2016-10-11 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říká se, že na území ČR taky kdysi žili lidé – obři.

Ikona diskutujiciho Efs 2016-10-11 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2016-10-12 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obři kdysi existovali. Jsou o tom různé záznamy z historie a legendy. Stejně tak o trpaslících.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-10-12 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obři se objevují v povídání Hany Sar Blochové a jejího partnera Jaroslava Růžičky. Mají web www.pyramidycr.cz .

Ikona diskutujiciho martin martin 2016-10-12 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou jenom Trollové, těch je v dnešní době spoustu.

Ikona diskutujiciho Anton 2016-10-13 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keby moderna veda nieco taketo oficialne pripustila,znamenalo by to pomaly sok pre ludstvo a veda by musela dokazovat ! Lepsie je zit v klamstve,ucit deti hluposti,nez si seriozne pripustit nieco taketo.Napr. aj obraz vyvoja cloveka ako ide postupne z opice je casto kritizovany,pretoze clovek nema s opicou nic spolocne,resp.,nie takto,ako to uvadzal p.Darwin.je to iny druh a chybaju medzistupne,arch.nalezy.Nik asi nevie co s tym a tak detom mutia hlavicky po skolach dalej s klamstvom.

Ikona diskutujiciho mm 2016-10-13 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co třeba Krakonoš. Žeby obr.????

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-10-13 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Kde jich je prosim te spoustu, odkud mas tu informaci? Zajima me to. Mimochodem tito trolove o kterých tu mluvis a kteří co vim žiji v podzemi v horách (např norsko) tak mohli zdegenerovat právě z těchto dávných ušlechtilých obrů. A vznikly tedy z nich tyto zvířata s omezeným rozumem. Pár zemských katastrof… nutnost přežívat v zemi.. a je to..

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-10-13 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem tito obři, kteří se zřejmě postupně zmenšovali svým vzrustem byli podle toho co po nich zkoumam také po cele planetě jako my.  Jejich civilizace také stavěla ruzne stavby a az se jednou dozvíme co všechno tak nám nejspíš spadne pusa, protože pozůstatky jsou dosti slušné, svým počtem, velikostí. Ne všechno co vypadá přírodně vzniklo jen tak! Nejkrásnější přírodní parky našeho světa byly upravovány v energetická centra přírody yosemite park (rostou tam i obří sekvoje), adršpašske skaly, atp.. to jen kdyby to nějakého blázna jako ja zajímalo ☺. Vlastně i devils marbles v Austrálii a spoustu dalších zajímavostí,  ayers rock, machu picchu ( ta hora i samotná vesnice v hloubce pod jejími zaklady .) Staci dat do vyhledávače sleeping giants, to jsou také jejich stavby ☺, obličej člověka je totiž  tak trochu, ,posvátný,,

Ikona diskutujiciho martin martin 2016-10-14 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To byla narážka, na některý dnešní diskutéry 🙂

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2016-10-15 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: chápu, ok :-)

Ikona diskutujiciho Neotesanec 2016-10-16 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zapomněl jsi třeba na Golema nebo Jettiho :-D

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-12-11 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další záhada

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek