Po návštěvě ,,léčitele” se mi daří velice zle. Jak se zbavit jeho prokletí?

6.12.2013 v Poradna 12

Dotaz:

Přeji krásný den Aluško,

často koukám na vaše stránky a jsou tam zajimavé věci.

Jmenuji se Jarka a několik let se také zabývám duchovnem.

Ale v létě tohoto roku, kolem poloviny července mě potkalo něco nedobrého.

V dobré vůli jsem se rozhodla (já moje dcerka a jedna známá vyjet) do Opavy za jedním pánem psychotronikem.

Pán má i svoje stránky. http://www.univerzalnisvetlo.cz

Nejdříve nám dělal přednášku o matrixu a jeho vlivu na nás. Četl knihu Tajemství Amenti a na základě těchto informací dospěl k tomu, že umí lidi odpojit od matrixu.

A tak nám dělal zásahy. Odstraňoval karmu na všech úrovních, čistil a odpojoval nás jakoby od trubic matrixu.

Tvrdil nám, že nás ovlivňují skrze myšlenky a že nemáme umírat ani být nemocní ani stárnout.

A tak nám vytahoval kody stárnutí, jehoviánské pečetě a nevím co ještě. Že se nám bude měnit DNA atd.

Mě se to nějak přestálo zdát, začala jsem mít smíšené pocity.

Ale po několika týdnech už v polovině srpna jsem se začala cítit divně, jakoby se něco ve mně měnilo, celkově mi ochabla tvář a tak jsem se polekala a pán mi říkal – to je v pořádku, odpojujete se od matrixu a zahalujete se boží láskou.

Nicméně mě začalo být nějak zle, uvnitř neklid, později stres, náhle hubnutí změna v obličeji, jako by ze mě vycucl někdo všechen tuk.

Propadla jsem panice a začala jsem mít deprese. Potom jsem volala jednomu známému léčiteli a ten mi řekl ” proboha dítě kam jsi to vešla”

pokusil se zrušit co šlo, ale pořád to nebylo ono.

Až jsem nakonec dostala tetanický záchvat. Teď ležím doma a pomalinku se dávám dohromady.


Měla jsem vždycky krásnou svítivou pevnou tvář, ale už tomu tak není po pár týdnech.

Všichni mi říkají, že mám zachovat klid, že se mi ta tvářička a ta psychika zase zpátky navrátí.

Tak jsem si prošla takovou školou. Moje dítě a ta paní co byli se mnou jsou v pořádku, jakoby to na ně nemělo nějaký dopad. Já jsem citlivější a mně to dostalo. A tak jsem zrušila všechny kontakty na pána a co jsem od něj měla jsem vyhodila.

Co si o tom myslíte? – Jinak pán preferuje také Chobota.

Mám naději být zase jako dříve to sluníčko? Co pro to mohu udělat?

Moc děkuji

s pozdravem Jarka

Odpověď:

Dobrý den,
Vaše špatná zkušenost mne upřímně mrzí.
Učení Amenti je obrovský manipulativní podvod na lidi. Rozhodně nikomu nedoporučuji to číst, ani se tím jakýmkoliv způsobem zabývat. K panu Chobotovi bych se moc nevyjadřovala, ony ty soudní tahanice s lidmi otrávenými durmanem a požívání dalších drog mluví tak nějak samy za sebe, to nemá smysl pitvat.

Odstraňovat někomu karmu nejde, je to výmysl a podvod, protože karma jako taková neexistuje. Pokud neotvíráte násilím své minulé životy, nemají na vás žádný vliv.
Odstraňovat někomu kody stárnutí je nesmysl, to není možné. Stárnutí můžete jen zpomalit správnou životosprávou. Lidé s vysokými konstruktivními energiemi a ti zdraví, stárnou mnohem pomaleji než jiní. Také urinoterapie údajně zpomaluje proces stárnutí. Rozhodně to ale neumí nějaký léčitel, za kterým si zajdete.

Velká škoda, že jste mu to nehodila na hlavu hned, když začal povídat o Amenti, jenomže ono se to všeobecně moc neví, že je to podvod a já dlouhodobě za svoje roky práce sleduji, že lidé si neumí nic ověřit. Že i když se neustále mluví a učí o intuici a že jí máme naslouchat, všichni pořád komunikují s anděly a bohem, tak nejsou schopní odhalit ani tak primitivní nástrahu, jako je Amenti. – Kde je ta chyba? Kde jsou všichni ti lidé, co tak ovládají intuici a všemu rozumí, všude byli, od všeho mají klíč? Moc jich neznám a věřte, že kontaktů mám dost.
Dávejte si pozor na lidi, co mluví sladce o bohu, o čištění karmy a slibují vám instantní osvícení, zdraví a krásu za hubičku. Nic na světě nejde instantně a duchovní rozvoj teprve ne. Všechno si musíte sama zkusit, naučit, ,,odpracovat”.

Co teď s tím:
Mohu se domnívat, že tu došlo k několika možným scénářům.
První reálná možnost: Pán vás energeticky přímo vysává, tedy se na vás napojil a je to on, kdo vám teď bere všechnu sílu. Pokud je to tato možnost, řešení je jednoduché a v podstatě skoro zadarmo. Udělejte si na něj rituál s růží, najdete ho tady: ,, Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?”
Pokud poté budete cítit úlevu a zlepšení, okamžitě to doporučte všem, co s vámi u něho byli. Hlavní problém mohl přejít na vás, protože můžete být nejvíce citlivá a tím pádem nejvíce otevřená a náchylná k jeho vlivu, to však neznamená, že u nich to nemůže mít žádný následek. (Stokrát nic umořilo osla.) Lepší je preventivně problémům předcházet, než je pak muset řešit.
Tohle udělejte jako první, mohlo by to celý problém vyřešit hned.

Pokud by tohle nepomohlo, musí energie odcházet jinudy, tedy mohlo by existovat napojení na nějaké destruktivní entity. Může být ve spojení s nějakým druhem démonů, nebo jiných parazitů a tedy byste musela odstřihnout je. – To už je těžší a nemusí to být zadarmo.
Démona odstřihnete buď tím, že odblokujete a odkodujete to, co do vás ten pán vložil. Můžete to zkusit udělat sama:
Každý večer budete prosit své anděly a své duchovní vedení, aby vám pomohli se toho zbavit a aby vás chránili. Každý den si zajděte do přírody ke stromům, objímejte je.

,,Jak správně nasávat energii ze stromů?”
a proste je, aby napravili vaši energii.
Načněte u sebe nosit nějaký ochranný symbol, jako je například prsten atlanťanů. Zkrátka něco, co vás trochu energeticky podpoří.

Pokud máte – nebo si kupte – křišťál správného tvaru a velikosti, můžete se zkusit očistit přes něj. Pokud byste měla dva, bylo by to úplně ideální. Vezměte do každé ruky křišťál, obě ruce strčte pod proud ledové tekoucí vody (ideálně ruku ponořit až k lotkům), špičky křišťálu natočte v rukách tak aby směřovaly dolů po proudu vody. (Dá se to i doma pod kohoutkem. Pusťte to na plné pecky třeba ve vaně nebo tam kde je nejsilnější voda a dejte tam obě ruce.) A vydržte co nejdéle to půjde, ideální doba bude cca 20minut. (S teplou vodou to nebude fungovat)
Proste oba křišťály, aby z vás odešla všechna destrukce, všechny špatné kody a všechny kletby. To vás úplně ,,promyje” mohlo by se vám dost ulevit. Dá se to i opakovat podle potřeby vícekrát.
O tom jak má krystal vypadat a jak si vybrat nějaký správný, mám 2 články tady:

,,1. / Křišťál: Kde a jaký sehnat?”

,,2. / Křišťál: Možnosti použití a údržba”
Určitě si je nastudujte, pro léčbu jsou vhodné jen některé!

Pokud byste se rozhodla si je pořídit, dají se i na netu, doporučuji však vybírat osobně. Kdybyste s tím měla problém, vím kde si je můžete před koupí osahat a vybrat si podle svého uvážení.
Kdyby vám ani tohle vůbec nepomohlo, tak ještě možnosti znám, ale první bude lepší, abyste si to zkusila spravit sama. Ta ,,kletba” nemusí být až tak odolná, že byste si s ní nedokázala poradit, zkuste to.
Kdyby to nepustilo, nepropadejte panice. Prostě dodatečně napište a budeme to řešit jinak, ale já vsázím na to, že buď růže, nebo krystaly, nebo stromy, nebo andělé vám pomohou.

Poznámka na konec:

Přátelé, buďte velmi opatrní, než se svěříte nějakému ,,léčiteli”. Není všechno zlato co se třpytí a tato oblast dává velké možnosti nejenom podvodníkům, ale i lidem, co si něco přečtou a najednou vám chtějí ,,vyčarovat z koně jednorožce”.

Je potřeba umět u vší té ,,duchovnosti” také používat zdravý selský rozum a umět si dát A a B dohromady.

Nikdo vám mávnutím kouzelného proutku neodčaruje stárnutí, ani nepřikouzlí zlaté sele. Vše si musíte nějakým způsobem zasloužit. Je to podobné jako zasvěcení… Nevěřte tomu, že vám někdo druhý propůjčí úžasné schopnosti jen tak, nebo za peníze. Takto to nikdy nefungovalo a fungovat ani nebude.


A když už vás někdo chce léčit, nebo něco učit, musíte se první podívat na něho, jak vypadá:

Léčitel nesmí vypadat nemocně.

Kdo vás učí o štěstí, nesmí být sám nešťastný.

A když vám někdo hodlá odstranit následky stárnutí, tak sám nesmí vypadat na padesát let.

Strom se pozná po ovoci.

linka

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2013-12-06 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně moje řeč, manipulace, experti na tuhle oblast – církve a sekty, jak ti řeknou že když neuděláš co chtějí tak tě bůh potrestá je to jasné. Nebo v dnešní době to samé politika. Lži, vyhrožování pod čarou. Špína. Tyhle lidi jsou nejhorší co může být a ani hyenismus jim není cizí – využívání vážného stavu nemocných lidi k vlastnímu obohacení. Já bych je Aluško střílel, co jiného s takovým odpadem, parazita si taky nebudeš hýčkat viď? :-)

Ikona diskutujiciho Jana 2013-12-06 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja som kedysi pár krát bola u liečiteľa, ktorý ma hneď zaujal, liečil iba rukami a nad plameňom sviečky potom spálil to zlé a na ruke sa mu tým objavila čerň, celé liečenie mu trvalo hodinu – dve.. žiadne omáčky okolo, pekne v tichu lieči a nakoniec povie už liečenú diagnózu..

Ikona diskutujiciho Mája 2013-12-06 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám nic ke článku, jen jsem se chtěla zeptat jestli nevadí, že jsem si zkopírovala Váš obrázek, úplně mně uchvátil, mám ho na ploše, nevadí? Děkuji

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-06 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělá odpověď!ty ses pro to prostě opravdu narodila;)

Ikona diskutujiciho B 2013-12-06 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uvažujem pani Jarka, či ste mali vážny dôvod ísť za liečiteľom. Prosím neberte moje slová ako kritiku a odsúdenie, len viem, že niekedy naša "zvedavosť" narobí viac škody ako užitku.  Sama sa poznám s liečiteľom cez 20 rokov, mohla by som ho prosiť o pomoc každú chvíľu, ale usilujem sa pracovať na sebe, za seba makať, a výnimočne keď je zle tak mu zavolám. – Možno Vám bolo oznámené touto formou, že máte spoliehať viac na seba.

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-12-06 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako pises, je to pre teba "dobra skola". Treba si z toho zobrat ponaucenie. Tie problemy, ktore teraz pocitujes su prave od toho, aby si si nieco uvedomila.

Ikona diskutujiciho Vladimír 2013-12-06 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha, to je nakousnuté vážné téma. To fakt jde špatně rozpoznat, kdo pomáhá tady a teď a pak se odpojí nebo "pomáhá" a zůstane připojen a zneužívá toho. Asi se musí zapojit všechny šesté a vyšší smysly, které máš, a rozhodnout se. Ale dřív než dojde k "pomoci". Je to velmi jemný rozdíl v rozhodování, ale bohužel v následcích takového jemného rozhodnutí je to pak obrovský rozdíl… Bdělost, bdělost, bdělost – neumím nic lepšího poradit.

Ikona diskutujiciho Eva 2013-12-07 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakožto Opavák, který se jakž takž orientuje ve zdejší ezoterické scéně, musím říct, že paní si svého léčitele bohužel dobře nevybrala. Zmíněný pán je totiž mezi ezoteriky známý černý mág. Je mi to líto, že jsou mezi léčiteli i takoví, ale o to důležitější je dát na reference. Ráda bych ji ale povzbudila – vliv na nás má jen to, čeho se bojíme, a určitě se jí podaří se tohoto pouta zbavit.

Ikona diskutujiciho Lubos Vasek 2013-12-07 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S Chobotem jsem byl loni a letos v Peru,pristi rok pojedu nejspis opet.  V Peru se vse obnazi a promitne do vztahu ve skupine i do prozivane reality. Nekdy si pripadate jak v serialu "Ztraceni". Pred nicim tam neutecete,hlavne ne sami pred sebou a to nekdy byva pro nekoho problem.Kdo je k sobe vnitrne uprimny tomu se dostane obrovske pomoci a  ujasni si spoustu veci. Je toho mnohem vic, ale to uz jsou osobni zkusenosti – a  ne predavane a kopirovane plky z internetu..Lubos

Ikona diskutujiciho Klára 2013-12-07 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se tazateli, ale nechápu, vážně nechápu, jak někdo může takoým blbostem věřit. Stárnutí je naprosto přirozené, stejně jako smrt. Představte si, jak by to tu vypadalo, kdyby nikdo neumíral a nikdo nestárl? Byla by to naprosto ještě více zničená a přemnožená země. A takové věci žádný léčitel neumí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-07 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na internete sa nič v zlom o Amenti nepíše, ľudia nemajú odkiaľ vedieť, že Amenti je podvod.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-12-08 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to celé přijde, jako by ten člověk parazitoval energicky na lidech, ale já nejsem zase takový kapr.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek