Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?

7.4.2016 v Psychologie 10

Vědci objevili, že nemalé množství žen má v krvi genové sekvence chromozomu Y. Což je zajímavé, protože jak asi víte, chromozomy Y jsou mužské chromozomy, takže dámy, co u vás dělají a jak se k vám dostaly?

Nasnadě by mohla být odpověď, že pocházejí z doby těhotenství od mužského potomka, protože každá žena, která byla těhotná, nosí i nadále buňky plodu v krevním řečišti. Buňky z těhotenství zůstávají v matčině krvi a orgánech po zbytek jejího života i v případě, že těhotenství bylo přerušeno nebo nastal potrat.

Tento stav má i svůj název, říká se mu mikrochimérismus. Název pochází z řeckého slova chiméra, což bylo oheň chrlící obludné mýtické zvíře, jehož tělo tvořily části tří zvířat (lva, hada a kozy). Tím se situace vysvětluje u žen, které porodily syna. Ale co ženy, které syna nemají a přesto jejich krev obsahuje mužské buňky?


Studie

To si žádalo studii, kterou zpracovali imunologové na Fred Hutchinson Cancer Center v roce 2014. Studie zahrnovala vzorky 120 žen, které nikdy neměly syna. Zjistila, že 21 % těchto žen měla mužskou DNA. Ženy byly poté rozděleny do 4 kategorií podle druhu mateřství: Ženy ve skupině A měly pouze dcery, ženy ve skupině B prodělaly jeden nebo více potratů, do skupiny C byly zařazeny ženy, jež prodělaly umělý potrat a ve skupině D byly ženy, které ještě nebyly těhotné. Převaha mužského mikrochimérismu značně převažovala ve skupině C, ačkoliv ten byl přítomný v každé skupině: Ve skupině A 8 %, ve skupině B 22 %, ve skupině C 57 % a ve skupině D 10 %.

Výsledky této studie poukazují na to, že možným zdrojem mužského mikrochimérismu mohou být vědomá těhotenství, potraty, vstřebaná dvojčata mužského pohlaví nebo pohlavní styk. Samotný pohlavní styk tedy může způsobit, že žena bude do konce života nosit mužské geny a DNA ve své krvi a orgánech.

Přijde mi to opravdu fascinující, protože spirituální přítel a učitel mi jednou řekl, že vždy, když se s někým vyspíme, odnášíme si jeho část s sebou. Brala jsem to jako metaforu v tom smyslu, že si odnášíme část jejich energie. Není třeba dodávat, že mě to donutilo zamyslet se nad určitými věcmi z minulosti a celá tato analogie mi dávala opravdu hluboký smysl. Ale dozvědět se, že existuje skutečný vědecký důkaz potvrzující, že se jedná o fyzickou záležitost a ne pouze o přenos energií, je vskutku ohromující. Myšlenka, že jako ženy jsme schopny fyzicky převzít DNA mužů, s nimiž spíme, mi otevřela oči doširoka.

Tyto vědecké poznatky vrhají zcela nové světlo na význam pohlavního aktu jako celku. Jedná se o velmi posvátný a spirituální akt a podle mého názoru by na něj mělo být odpovídajícím způsobem nahlíženo. Mnoho lidí sex zneužívá a zapomíná na jeho pravý účel, na jeho důležitost a posvátnost. Myslím, že budu hovořit jménem mnoha žen, když řeknu, že z vlastní zkušenosti vím, jaké to je uchylovat se k sexu kvůli pocitu bezpečí nebo abych zaujala či potěšila muže, aniž bych si uvědomovala, jak to bylo nezodpovědné.

Protože v té době to byl pouze sex a když ztratíte spojení se sebou samotným, nezdá se to být jako velký problém. Nyní, když jsem starší a více propojená se svým duchovním já, uvědomuji si, že sex není něco, co bych měla poskytovat bez zábran a na počkání, ale že se jedná o posvátný akt, který vytváří pouto mezi dvěma lidmi, kteří se navzájem milují a starají se o sebe. A je velmi důležité, abychom si to my jako lidé uvědomili. V tomto aktu je mnoho síly a úžasného potenciálu a má schopnost propojit nás s naším skutečným já.

Mnoho z nás lpí na spoustě sexuální zátěže z minulosti a nechci teď, abyste litovali předchozích zkušeností. Spíše abyste se od nich oprostili, přijali, co vás minulost naučila a moudře ji využili k posunu směrem kupředu. Jsem si jistá, že s těmito informacemi si nyní dvakrát rozmyslíte, s kým skončíte v posteli a věřím, že jistě použijete kondom! Mnoho lásky.

zdroj: www.collective-evolution.com

překlad: Honzoid

Převzato se souhlasem magazínu Energie života

http://www.energiezivota.com/vedecke-objevy/550-pohlavni-styk–vymena-vlastnosti-milencu

Komentáře

Ikona diskutujiciho Al One 2016-04-07 04:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S pohlavními styky jsem skončil před 15ti lety a nelituji toho. Lidé podle mě přeceňují sex a moc mu podléhají.

Ikona diskutujiciho Erik 2016-04-07 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že pohlavní styk může být libovolně zdůvodnitelný a někdy jsou správné všechny varianty.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-04-07 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Zdravé tělo ženy je schopné odstranit z krve a dalších míst v těle nežádoucí látky,včetně cizí DNA.Ale tak,jak je dnes imunit.systém poškozován,můžeme pak připustit i to..Kontrolní systém člověka nerozezná a nenajde chybu.Nezdravá,nepřirozená voda( petky,fluor,kontaminace..)VODA přece tvoří základ našeho fyzického těla,máme hlavně taky ,,Vodní Tělo" a tzv.inteligentní vodu v těle,která hraje významnou ůlohu ve vyplavování a odbourávání.Ve vodním obraze Mezibuněčného Matrixu se přece tvoří kontrolní RNA,pak nová DNA a nová,zdravá buňka.Pokud selže ,,Kontrolní systém vody",vytvoří se chyba a nezdravá buňka,špatně funguje imunita a obranný systém těla a energie,i jemnohmotné energie buňky,aury i morfopolí jsou v těle nejdříve přijímány a kontrolovány právě vodou,systémem vody,Vodního těla člověka,je tu ůzký vztah.Voda není obyčejná.Voda je božská.Její vodík je ,,Ohněm a Světlem Vesmíru" a ve spojení s kyslíkem v těle člověka koná zázraky doslova. Jev Telegonie pracuje na jemnohmotném systému polí při pohlavním styku. A ůkolem vody v těle je mimo jiné kontrola a eliminace všech nežádoucích látek v systému hrubší hmoty,je celnicí fyzického těla člověka. Hrubší hmotě je nadřazená jemnější,jemnohmotná,proto se Telegonie může( a nemusí) projevit.Ale v hrubším těle pak pracuje s hrubším ta ,,celnice vody"…Že se to ve školách neučí je věcí jinou.Ale pravda je vždy jen jedna,i když utajovaná,občas vyplouvá na povrch.( Neporušený základ DNA pro stavbu buněk Člověka je dobře skryt už v tzv.,,EMBRIONALNI STRUNĚ",budoucím základu páteře člověka a právě tam-v páteři tento Základ voda kopíruje,stává se chytrou vodou,mozkem vody.Proto je velmi důležité mít v pořádku páteř,ploténky,míchu,chodit vzpřímeně,rovně a s dobrou náladou..a zdravá voda pak bude pracovat-za nás-.Milujme a pijme vodu z pramenů.Každý je Okem Matky Země,propojeným s hvězdami nebes,zrcadlícími se na jejich hladině.Ne nadarmo i mozek člověka obsahuje 90 procent vody,jakobychom,,mysleli vodou".A každá slza v oku člověka je výsledkem prožitků pocitů a Citu.Můžeme říci,že v oku je Srdce Vody a v páteři pak Mozek Vody)Ahoj,Jar.

Ikona diskutujiciho mm 2016-04-07 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alusko mimo toto tema: proc jsou lide tak hloupi a egoiste.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-07 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  No toto mi lidi posílají hodně, je to k pláči, ta paní má hodně vážné psychiké problémy a její neschopnost je vyřešit vygradovala až v takovouto schýzu. Vůbec jí její situaci nezávidím a ještě ta ostuda kterou si tím videem udělala to jenom zhorší… Tady vidíš co z nepřipravených lidí dělá duch-hovno.

Ikona diskutujiciho Spektátor 2016-04-07 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to zajímavé. A vyvolává to hned spousty otázek: 1. Souvisí to nějak s telegonii? Asi ano. 2. Musí to být špatně? Většinou když se něco děje v přírodě, má to nějaký důvod – dobrý z pohledu přírody. 3. Je známo, i když to není moc šířené, že i prvoci jednoho druhu se občas na krátkou chvíli spojí, aby si opravili vzájemně geny. Otázka je, zda pohlavní styk není uskutečňován nejen z důvodů rozmnožovacích či sociálních, ale zda nejde i o snahu organismu o zlepšování vlastních genetických vlastností a opravování vlastních genů? 4. Jde o druh horizontální výměny genetickcých informací: https://cs.wikipedia.org/wiki/Horizont%C3%A1ln%C3%AD_p%C5%99enos_genetick%C3%A9_informace Chtěla to příroda u lidí takto či ne? A pokud ano, kde je hranice? Naše genetická rozmanitost je žádoucí a proto bychom to s mixováním svých genů jistě neměli přehánět… 5. Skoro to vypadá, že může docházet k výměně informací a genetických informací skoro mezi kdečím… Je to možné?

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-10 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi to nezdá. Když si uvědomím, že virus je pouhý kus bílkoviny s DNA a tělo jej najde právě porovnáváním své DNA s DNA, na kterou narazí, měly by na cizí mužskou DNA v krvi vznikat protilátky a DNA rozložit, zničit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-10 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Kdybych toto vysvětlení brala ad absurdum, potom by vlastně vagina a vůbec celý ženský reprodukční systém měl okamžitě začít zabíjet mužské spermie, jen co je pán vyvenčí.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-04-13 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Řada žen, které nemohou otěhotnět mají skutečně přecitlivělý imunitní systém a vyváří si protilátky na spermie, je to jakýsi druh alergie. K oplodnění pak dochází ve zkumavce.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-04-12 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám ženy, které nemohly otěhotnět několik let a pak si našly jiného partnera a bum – otěhotněly skoro hned. Možná že na tom něco bude, že tělo si vyhodnotí jestli partner je ten pravý a podle toho buď imunitní systém spermie likviduje nebo nechá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek