Pohyb v astrále

12.4.2008 v Paranormální jevy 0

POHYB
Většina lidí má při svých prvních cestováních problémy s pohybováním.Takový pohyb od postele k rohu pokoje může být pro někoho téměř nemožný. Příčinou toho je jen to, že člověk je špatně seznámen se svým astrálním tělem. Proto se nováček musí znovu naučit “chodit”.


Takže, prot abyste udělali nějaký pohyb v astrálu, tak to jenom udělejte. nepřemýšlejte o tom, co děláte, prostě se pohybujte tam, kam potřebujete. Pro začátek nedělejte nic extremního, pohybujte se blízko podlahy. snažte se v ovládání rychlosti a brždění, abyste náhodou nevlítly do zdi, místo abyste se kní jenom přiblížili.
Pokud se vám nedaří nějaký pohyb, tak se nesnažte moc, protože se většinou vrátíte zpět. Raději si vyzkoušejte něco jiného.

PROCHÁZENÍ ZDMI
Tento trik je známý všem cestovatelům. Proč ale při tom občas vznikají problémy, nikdo neví. Jediná rada je otočit se a projít tou jinou stranou. Pokud se ani to nepodaří, pak nezbývá než použít normálních východ.

LÉTÁNÍ
Jistě někomu vyhovuje jenom pohyb, pokud vnímá své astrální tělo. Pro většinu lidí je ale vyhovující létání.
Létá se úplně stejně jako při pohybu. Zezačátku ale budete cítit něco jako gravitaci. jen se zvednete do vzduchu, zjistíte že pomalu klesáte zase na zem.Takže váš let budou spíše obrovské skoky.Je to způsobeno tím, že jste zvyklí vidět před sebou zem. Začínáte klesat, když ztrácíte odhodlání k letu, v důsledku čeho namířený impuls nahoru je stále slabší a váš zvyk vás táhne dolu. jeden z triků, jak na to, je tento:běžíte po klesající cestě, pak se odrážíte země a vzleťte. Snašte se soustředit na let. Když se udržíte v tomto stavu, tak leťte směrem kam potřebujete. Dělejte to tak při normálním pohybu.

Když se toto naučíte,pak můžete letět kamkoli.Problém se nastává v rychlosti. Sice existuje okamžitý přenos rychlosti myšlenkou, kde stačí si jen představit to místo a jste tam, ale některé lidé říkají, že se dostanete do nerealného světa, ale do světa vymyšleného. Tuto teorii odpovídajé pokusy, ve kterých se realita v něčem lišila s uviděným v astrálu. Pokud poletíte normálně, tak nastává další problém. Představte si, že chcete navšítit nějakou zem, která je od nás 20 000 km. Letěli tam rychlostí přavyšující rychlost zvuku 64 krát by vám zabralo asi 15min. Pro nováčky by to většinou znamenalo, že tam vůbec nedoletí. Zároveň při takovém letu vidíte všechno rozmazaně, a tak může vzniknout dezorientace , nebo “posuvu reality”, kde to co vidíte nemusí být doopravdy. Pokud se tam ale stále chcete dostat, tak se dostaňte na orbitu, a pak shora vyhledejte to místo, a pak jenom klesejte dolů.
Dostat se na orbitu můžete například tak, že předtím poletíte na Měsíc, a od něj pak někam jinam. Ve vesmíru se totiž můžete pohybovat rychlejianiž by docházelo k ůposunu”.

PARANORMÁLNÍ SCHOPNOSTI
Kromě procházení zdmi a létání, máte vaše paranormální schopnosti. Jakoukoliv možnost můžete lehce zrealizovat. Můžete používat jasnovidectví,čtení myšlenek, telekinenzi a zkoumání minulích a budoucích životů. Většinou z těchto schopností budete využívat, aniž byste toho si všimli.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek