Pořád se mi opakuje jeden sen…

18.10.2012 v Poradna 3

Dotaz:

Ahoj, Aluška!

Viem, že to bude zvláštna otázka, ale už odmalička sa mi opakuje jeden a ten istý sen: Niekde sedím, alebo stojím, jednoducho, niekde sa nachádzam. Naposledy to bolo doma v podkroví pri stole. Boli tam sklenené poháre a ja som vedela, že s nimi viem hýbať. Jednoducho som načiahla ruku, nejako si „našponovala myseľ“ a odrazu som pohla pohárom. Všetko to bolo živé a medzi mojou rukou a daným pohárom som cítila také zvláštne spojenie.

Najprv sa mi to zdalo ako divný a blbý sen, ale už niekoľko rokov (asi 5) sa mi opakuje. Neodohráva sa na rovnakom mieste, vždy inde, ale pointa je tá istá. Potom skúšam hýbať inými vecami a stále sa mi to podarí.


Možnože na to neexistuje žiadne vysvetlenie a navyše keď sny dokážu byť dosť individuálne. Ale dnes sa mi ten sen opäť sníval a už mi celkom leze na nervy a celé tie roky nedokážem dojsť na jeho zmysel. Normálne sa nad zmyslom sna nezaoberám (pokiaľ nie je niečím zvláštny), ale tento mi už v mysli vŕta cca 5 rokov a stále nie a nie na to prísť. Preto sa chcem opýtať, či nemáš pre opakujúci sa sen nejaké vysvetlenie.

Ďakujem za Tvoje krásne články a rovno celý blog! :o)

S pozdravom B.

Hmmm… skleněný pohár je pomůcka k uhasení žízně, přitom voda často ve snech znamená životní moudrost.
Obsahují ty poháry vodu, anebo jsou prázdné?
Alue

práveže sú tie poháre prázdne.

Odpověď:

Ahoj,
Já mám z toho prostě pocit, že když pohybuješ prázdným pohárem, tak je to znamení, že máš nad něčím moc, ale protože v něm není voda jako symbol životadárné moudrosti, tak prostě celá ta moc postrádá hloubku.
Co když to znamená, že máš v životě určitou moc věci měnit, ale měla bys hledat víc tu životní moudrost? Víc ji používat? Jít do hloubky při řešení různých záležitostí každodenního života? Zkrátka aby ty poháry byly taky něčím naplněné 🙂

Mně se zdál celé moje dětství jeden sen o posednutí celého města, ze kterého jsem se snažila utéct. Hrůza hrůzoucí, ale přestal se mi zdát, až když jsem odešla z domova a pak až mě jeho význam trkl, když jsem si na něho vzpomněla. – Říkal mi prostě, že tam nemám co dělat a že mám co nejdřív vypadnout, což jsem vlastně celý život věděla.
Aby tě nakonec nepotkalo to co mě, že dokud v tom jsi, tak nevíš co to znamená a pochopíš to, až když je pozdě… 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Reakce:

Ahoj Alue,

ako si to povedala, tak si vlastne do detailu vystihla moju situáciu… tú životnú múdrosť mi anjelikovia poskytujú každým dňom hojne, len ja ju akosi v tom živote nepoužívam…

To je úžasné… mne to nedávalo zmysel a ty si mi ho predložila rovno pred nos. Ďakujem Ti! :o)

Ozaj ďakujem! Hádam, ak by sa mi zase sníval, budú tie poháre naplnené. :o)

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-10-18 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm tak na tom posednutém městě možná něco bude.

Ikona diskutujiciho pavel 2012-10-18 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám sny na pokračování docela rád. Ušetříš za vstupné do kina. A když jsme u toho kina a snů na pokračování, znáš ten film s G. Philipem?

Ikona diskutujiciho Jakub 2012-10-20 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás, mám také zkušenost se stále se opakujícím snem, až k zbláznění. Zkušenost mi říká, že tento druh snů poukazuje na zásadní povahový problém (nahlížení na danou věc a řešení dané věci). Klíč je třeba hledat v každodenním prožívání a v hluboké upřímnosti k sobě ohledně povahových problémů. Je potřeba zasahovat systematicky do vtírajících se vzorců, které usměrňují životní energii neustále po stejných drahách. Podaří-li se změnit řečiště pro usměrnění energie okamžitě se to projeví i ve snu, jeho pokračovaní či vysvětlení. Nedostatečné porozumění některým snům mne dokonale vytrestalo, mnoho životních chyb i když informace jsem měl dlouho dopředu. Někdy pomáhá intenzivní volání vzhůru o pomoc a o porozumění snu. Obvzláště po noci kdy došlo opět k opakování a letitá nakupená frustrace dostoupila svého vrcholu, tehdy je volání upřímné a provázejí je i slzy. Přeji mnoho štěstí všem hledačům harmonie a štěstí. Jakub

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek