Poslání víl

3.2.2010 v Bytosti 0

Víly jsou vysoce jasnozřivé, vnímavé k myšlenkám a citům ostatních. Díky své citlivosti dokážou vstřebat bolest rostlin, stromů i zvířat. Jsou strážnými anděly přírody a nedojdou spokojenosti, dokud nesplní svůj úkol. K tomu ale potřebují nás.

Chtějí, abychom spolu s nimi chránili planetu. Nejlepší způsob, jak poznat víly, je pečovat o naši zemi. Jdete-li na procházku, vezměte s sebou pytel a sbírejte cestou odpadky. Snažte se třídit a vyplachovat plechovky a lahve, dříve než je vyhodíte do příslušných kontejnerů. Snažte se kupovat a jíst především biopotraviny-nepodporujte užívání pesticidů, které ničí životní prostředí a mohou víly otrávit.. (Jen si představte, jak se asi zatváří víla po vdechnutí repelentu!)

Jakmile začnete pracovat s vílami, vycítíte je ve větru ševelícím v listí, ve vůni květin, trávy a země. Vychutnáte si jejich přítomnost při pohledu na krajinu ozářenou měsícem, na poupata rašící ze země. Až se trochu lépe poznáte, začnou se vám víly zjevovat stále zřetelněji.

S radostí jsem si uvědomila, jak krásné je být mezi vílami. Jen samotná jejich přítomnost nás může naplnit pohodou, bezstarostností, hravostí a štěstím. S jejich přispěním lépe porozumíme svému srdci. Víly jsou totiž nadané léčitelky schopné odpomoci nám od strachu a smutku.

_____________________________________________

Z knihy léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

Další obrázky kočiček – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek