Poslední dobou je to tady samá erotika

29.4.2013 v Aluška.org 31

Úvodem tohoto článku bych ráda upozornila, že jsem dlouho uvažovala, jestli ho vůbec napsat a jestli ho poté vůbec uveřejnit, ale je toho tolik, že to téma ve mně už úplně vaří… Mám velmi dobrý vztah k mužům a všemu co k tomu patří, nemám problém si vyslechnout poklonu nebo přečíst básničku, ráda si s někým někam zajdu, ale CO JE MOC, TO JE MOC. A čeho je až příliš, to už přestává být příjemné.

Vážení čtenáři,

Poslední dobou si připadám, že určitou početnou část mužského čtenářského osazenstva asi spíš víc zajímá můj sexuální život, než moje práce pro jiné lidi. Soudím tak podle dopisů, které mi chodí a podle skazek příznivců, kteří mi občas vykládají, co kde o mně někdo napsal. – Některé chuťovky z poslední doby vám ukážu. Možná se i pobavíte 🙂

Chci v tom udělat jednou provždy jasno:

Dozvídám se, že se o mně na internetu píše něco o bordelech, nebo kolují zaručené zprávy o tom, s kým spím, nespím, kolik těch lidí je, nebo podobné ptákoviny.

Pravda je, že tohle všechno jsou pouze fantazie nadržených chlapů, kterým tyto výmysly dělají dobře, jde o nějaký druh zhrzeného ctitelství (,,Jsem na ni už moc strarý a škaredý, takže ji mít nemůžu, tak o ní alespoň budu spát hnus a trochu se vyventiluji“)

Pravda je taková, že o mém sexuálním životě neví nikdo vůbec nic, jelikož o něm s nikým zásadně nemluvím a pokud se něco zajímavého děje, stejně mlčím. Ani moji nejlepší přátelé neví nic o mých láskách. Nepotřebuji se se svými partnery chlubit, ani nemám povinnost je někomu sdělovat. Jednoduše do toho nikomu nic není a nestojím o ničí názor v této věci.

Když o tom chci s někým mluvit, musí se ho to přímo týkat, jinak má smůlu.

Nejsou ani lidé, nebo bývalí partneři, kteří by věděli nějakou špínu, nebo měli zájem se někomu svěřovat o tom, kdy a co bylo… Naopak je velmi mnoho mužů – mohla bych vyjmenovávat, ale tento článek není ničí pomsta -, kteří měli dojem, že už byli podstatně blízko a když nic nebylo, mohli si vymýšlet… Jak už to ostatně mají lidé ve zvyku.


Lidé na internetu o vás ví vždy jen tolik, kolik jim sami napíšete, či kolik jste toho sami řekli… Případně si na základě toho mohou ještě vytvářet domněnky, ale to je vše.

Jedna milá čtenářka, se kterou jsem tuto věc okrajově rozebírala, to vystihla velmi trefně svojí reakcí:

Na blbce bych řekla, že platí jednoduché pravidlo, za vším hledej sex:-) Nejvíc provokující jsou vždycky názory hezkých blondýnek, nebo chlapů, kteří mají úspěch u žen. Staří vousatí dědulové obvykle nemají větší problémy, ačkoliv píší taky co se jim chce. Asi to zní dost primitivně, ale řekla bych, že takhle primitivní naše skutečnost opravdu je. Že prudí i stejné pohlaví se s tím nevylučuje – erotická rivalita. Fakt bych vsadila boty, že to za tím povykem z velké části bude. Lidi svou sexualitu vytlačují a pak z nich exploduje, když přemýšlí a přou se o duchovních věcech.

Zaujalo mě to okolo toho bludného balvanu, trochu jsem surfovala a četla pár těch výzvratkových diskuzí a přímo to z toho řve. Koncept bezbranné Alušky, která naletěla bandě úchylných chlapů a šíří jejich bludy apod…..to je úplný Markýz de Sade, část zúčastněných u toho určitě rovnou masturbuje:)))

Též hodně štěstí přeju:)

H.

Ano, holt rýpání se v mém soukromí a fantazie o mém sexuálním životě, některé jedince evidentně vzrušují a že je úchyláků internet plný, to přece všichni víme…

Méně nepříjemný a spíše zábavný byl jeden z příspěvků, kde se jeden čtenář úplně svezl na vlně své fantazie. – Domnívám se, že na podobných otázkách vznikají všechny ty úlisné příběhy o mých sexuálních dobrodružstvích…

Taky gratuluju, sice pozdě, ale přece..:) Jedna myšlenka mě zaujala, svěřit web do péče Alušky mladší, to je hodně zajímavá myšlenka, ale pokud by se mělo přijít k činům, tak by Aluška musela tu Alušku mladší přivést na svět, tedy pokud pomineme alternativní metody, tak u toho musí být nějaký muž:) A tady se naskýtá otázka kdy to bude? Aluška bude chtít dítě určitě, o tom nepochybuji, a zřejmě někdy kolem věku 25 let, to znamená že už má skoro nejvyšší čas, aby začala hledat někoho kdo ji s tím pomůže:) Jak by takový někdo měl vypadat? Odkud by měl být? Jaké vlastnosti a schopnosti? Věk? Zájmy? Měl by se také zajímat o alternativní vědu? Měl by být spíš nenápadný? Měl by ve vztahu zastávat vůdčí roli nebo naopak se přizpůsobit Alušce, měl by se kvůli ní stěhovat, nebo se Aluška jednoho dne přestěhuje?(O tom spíše pochybuji) Měl by vůbec někdo tady ze zdejších šanci, ten kdo jí trochu „zná“ a ví co dělá? Nebo by to musel být někdo, kdo nezná Aluščin život a vůbec nemá ponětí s kým má tu čest? Takový neznalec by byl jistě serióznější než někdo, kdo Alušku odtud zná? Jak by se měl dotyčný přizpůsobovat Aluščiným výletům do lesů za vílami a skřítky? Mohl by chodit s ní nebo je to nemožné? A existuje vůbec někdo kdo by s Aluškou mohl přes její nevšední život vydržet? Měl by mít také jasnozřivé schopnosti? A vůbec co když ani nikdo z Čechů nebude mít šanci? Bude preferovat serióznější cizince?(Rakousko, Německo) Dalo by se vznést ještě 100 a dalších 1000 otázek na toto téma, myslím že by Aluška mohla zareagovat a napsat o tom článek, mohla by alespoň nějak popsat možný okruh potenciálních partnerů, aby si obyčejní smrtelníci hned nechali zajít chutě, myslím že by se jí potom i snížil počet žádostí a setkání s ní.. A co když už je všechno v chodu a Aluška nám nic neřekla? Třeba už tajně spřádá sítě na stvoření Alušky mladší:) Každopádně toto téma myslim stojí za úvahu:) Aluško co myslíš?:)

Shrneme si to: Někdo mi tu plánuje, že budu chtít dítě, že bych ho měla mít nejpozději do svých 25ti let, teda že už mi to kvapí… To je na mě trochu silné kafe. Kdo mi má co navrhovat, kdy a jestli mám mít děti? To je přece moje věc.

Překvapuje mne i to, že si někdo klidně položí otázku, jestli nebo jak by se měl teoretický partner přízpůsobovat mým ,,výletům“. – Co to je za otázku? – ,,Jdu ven, čau. Mysli si o tom co chceš.“ – Na tohle přece nepotřebuji ničí svolení a nikdo se tomu nemusí nijak přizpůsobovat.

No, ale když si po svém odpovíte na všechny tyto položené otázky, už máte solidní základ pro svou vlastní povídku ,,Jak Aluška k chlapovi přišla a jak mu povila dítě….“ Je to jednoduché. Stejným způsobem vznikly i různé jiné pomluvy.

Mám tu také úchyla, kterého se mi podařilo odchytit v diskuzích:

A víte který muž je Alue nejbližší? Já to samozřejmě vím, vím toho mnohem víc, Alue a její 2 nejbližší jsem si totiž kapku proklepnul a zjistil o ní zajímavý věci, docela mě to zklamalo, původně jsem si totiž myslel že Alue je čistá jako nebe samo, bohužel…rozhodně ale na to má potenciál aby nemusela špinit svoje jméno vědomě, ale je mi to jedno to záleží na ní, ať se pak ona sama obhajuje před svými anděly..

A přitvrzujeme: Zatímco předchozí si vystačil s jedním chlapem, teď UŽ MÁM AMANTY DOKONCE DVA! – Asi jsem náročná a jeden by mi nestačil :D! A určitě spolu děláme kdeco, určitě je to strašně ,,fujky“.

… Divíte se mi ještě někdo, že si chráním soukromí, nikomu neříkám kde bydlím, v čem přesně spočívá moje práce a jak to mám s chlapy? DIVÍ SE MI JEŠTĚ TEĎ NĚKDO?

Shrnutí:

Veškeré ,,zaručené zprávy“ o mém soukromém, či sexuálním, nebo partnerském životě, které se můžete dočíst, případně doslechnout, jsou smyšlené. Jde o fantazie různých lidí, většinou jsou to úchyláci.

A ještě něco: Když se náhodou soukromě setkám s nějakým svým čtenářem a je to chlap, nesetkávám se s ním proto, že bych si dělala nábor do harému, nebo že bych touto cestou sháněla partnera. Vedlejší úmysly mám tak u jednoho případu ze sta. V poslední době si raději vybírám ženy, u kterých nehrozí podobné trapné situace, protože se mi pokaždé stane, že dotyčný muž doufá, že snad něco bude. – Musím vás pánové zklamat, zpravidla nebude nic.

A přesto se mi sbírka kuriozních zážitků hromadí. – Jednou se s někým potkám, setkání to nebylo nijak ,,úžasné“ a druhý den čtu od něj v mailu vzkaz, že ,,Mi dá sexuálně vše co je, protože láska je na prd a lidé ani neví, co to je…“ :D!!!

Nebo jak jsem se vyfotila na představení své první knihy s jedním klukem a už hned lidi řešili, jestli spolu chodíme… Ano, vyfotila jsem se vedle někoho, takže SPOLU ZARUČENĚ NĚCO MÁME!… 😀

Nebo vidím někoho podruhé a už dostanu skoro kolkovanou žádost na chození, přitom ani nevím o tom, že bych něco víc dala najevo.

Nebo někoho vidím jednou a on pak o mně všude píše, jak mě strašně dobře zná a jak o mě ví kdeco a začne mi strašně mluvit do života, jakoby se snažil mi ho organizovat… Jakobysme spolu snad něco měli.

Nebo napíšu, že se mi zdál sen, ve kterém jsem byla zamilovaná a už tam dneska někdo píše: ,,No jo, to si podvědomě nahrazuješ to co ti chybí“, jakoby snad doufal, že napíšu: Ano brouku, chybí mi to strašně, pomůžeš mi s tím?? 😀

Nebo mi zveřejní rozhovor v Maximu a už mi tam nějaký ,,Marco“ píše, že když jsem byla v takovém časáku, tak jsem měla rovnou ukázat .

Schůzky se čtenáři

Typicky, když se chlap se ženou chce sejít a ona řekne ano, tak ten chlap hned má pocit, že se s ním ta ženská chce vyspat. Ano, když spolu jdete na rande naslepo a oba si hledáte amanta, tak tohle očekávání docela chápu, ale když mi někdo napíše jako čtenář, který by mě velmi rád poznal a prodiskutoval se mnou svoje problémy, tak to přece není žádné milostné rande.

Občas se s někým sejdu, když mi přijde zajímavý, nebo když mám pocit, že je to důležité. Nejsou v tom žádné vedlejší úmysly, je to služba lidem. – A pak mi to všechno hromadně plače v e-mailu a posílá básničky. No ano, lásce neporučíš, ale já mám pořád pocit, jakoby všichni šli na jistotu a měli za to, že něco bude a pak se strašně diví, že nic nebylo.

– Jestli dotyčný muž shání novou babu, tak ať mi to napíše narovinu. Ať mi řekne, že je zamilovaný přes internet a chce něco víc. Ať pošle rovnou fotku… A já alespoň budu vědět, na čem jsem. Ušetříme si oba nervy… A i tak: To že je chlap zamilovaný a u ženské možná má šanci, přece neznamená, že se s ní musí hned ocumlávat. – Kde je nějaký přirozený pomalý vývoj vztahů? Oťukávání? Kde je romantika? Čekání až ženská dá taky něco najevo? – Já mám pocit, že chlapi šíleně moc spěchají, honem honem šup a pak úplně zapomenou, jak by to mělo vypadat, aby to mělo trochu úroveň…. Má někdo podobný problém, nebo mám jenom já smůlu?

Taktéž ženy: Nejednou se mi stalo, že mi přišla úplně neznámá ženská udělat scénu kvůli chlapovi, který za mnou došel asi třikrát do práce a který se mnou něco důležitého potřeboval pořešit. Jedna dokonce čekala v autě a vzala s sebou děti, asi abych viděla, jakou rodinu právě rozbíjím… Vždyť je to celé směšné a je to blbost. Tolik času na tolik chlapů nemám. A ještě mi dělají scény kvůli starým (ve srovnání se mnou) a nevzhledným. – Co bych na nich viděla?

A že se usměju, někoho obejmu, pochválím, nebo že jsem prostě vstřícná, neznamená, že za tím něco je. NENÍ. – Můžu mít někoho prostě ráda, jentak, bez toho abych s ním něco musela nebo chtěla mít? Můžu prostě jenom tak s někým kamarádit, nebo ho ráda vidět? – Můžu na to dostat nějaké písemné povolení? – A můžu se s někým někdy vyfotit, aniž by to hned byl můj milenec? Existuje vůbec něco jako schůzka bez vedlejších úmyslů? Je lady GaGa chlap? Existuje Yetti? Otázky.. samé otázky…

Tady máme ještě jednou tu pěknou fotku z představení Světa za oponou… jo, určitě spolu chodíme a určitě chodím se všemi, co jsem kdy potkala, nebo které znám… Určitě chci něco mít s každým chlapem, se kterým se kdy sejdu… A se všemi budu mít děti a budeme jedna ooooooobrovská velká šťastná rodinka…Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-04-29 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Univerzalni odpoved na zakladni otazku> 42 :D a at si vsichni skubnou nohou 😉 ufff, to s tou scenou, jakouze rodinu to udajne rozbijis, to i na me je silny kafe. Nechapu obcas takoveto pocinani lidi, zloba, zarlivost, porad se za necim zenou a kdyz na neco nestaci, tak jedou dal, dokud se necim nerozsekaji o neco ci nekoho, kdo jim jaksi vycniva nebo "zaclani" v ceste, aby meli konecne zaminku, objekt viny, na ktery muzou svalit vlastni nedostatky. No, to ze chlapi moc spechaji, opravdu neni jenom Tve zdani. Asi z toho duvodu mi vlastne i vyhovuje komunikace na dalku, tam se to tou absenci fyzicna trosku vice reguluje :] a uz z toho neplyne dojem, ze se na neco nebo nekam specha ci se nutne neco ocekava. Jenze opet hrozi, ze si casem clovek zvykne, zpohodlni a pripadne problemy, ktere snaz treba vyresi pisemnym chatem, po mailech atd…tak potom JEDNOU tvari v tvar pres pusu to pujde asi hodne ztezka, protoze nebude tolik casu se zklidnit, nadechnout, premyslet, no jsou v tom vzdycky nejaka ALE.

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2013-04-29 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, no jo nediv se je jaro :-)

Ikona diskutujiciho Naso 2013-04-29 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěl bych zdělit čtenářům jak to vidím já jako chlap. Každá žena vysílá do okolí svou ženskost. Což je správné a já jako chlap si to užívám. Ovšem to neznamená že bych musel hned slintat nad každou, která se kolem mne mihne. Rád se podívám na pěknou holku, která září. Když vezmu tebe jako osobnost sež zajimavá, jako člověka zřejmě fajn holka, která chce to co každá ostatní, jako bytost někoho ským bys mohla zdílet své já a prostor. A když to vezmu z pohledu energií, tak většina lidí, kteří mají v sobě zpracovány osobní problémy, bloky apod, září do okolí svou sexuální energii, díky tomu že seš veřejná osobnost, tak se lepí na tebe slintalové. Kdyby ti slintali měli dost odvahy (měli v sobě spracované témata vztahů) tak by oslovili nějakou přiměřeně pěknou holku a už by to šlo vše jinak. Jejich frustrace lpí na někom, a takováto frustrace plyne z pocitu osobní méněcenosti, toho jak se vidí, tedy se sebeláskou. Mě příjde uhozené řešit o někom jestli někdo má s někým sex, milenecký vztah, nebo 4 nýmanty. Já sem toho názoru že díky svému tělu mohu prožívat fyzické emoce, tělesné pocity, a proto si mohu dělat se svým tělem co se mi zachce. Protože jako prožitek připadá pouze mě. Co se týče sexuální energie je to energie nejblíže hmotnému světu a proto se k ní obrací každý. Boužel to strhává lidi s nevyřešenými bloky. Já jako muž se snažím najít normální holku, s kterou bych rád sdílel své já a prostor. Je pro mne nepodstatné řešit to co kdo prožívá (sexuálně). Pokud tento prostor s ním nezdílím.Pro mne nejvyším prožitkem je to když si návzájem vědomě s člověkem vyměníte fyzické pocity prostřednictvím toho druhého a nemusí to nutně znamenat soulož! A taky si myslím že většina mužů hledá přirozenost, protože ta je nejkrásnější.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-04-29 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To už je úplně jako bulvár a slavné osobnosti, těm se to taky stává neustále… výmysly, spekulace, lži. 🙁

Ikona diskutujiciho mg 2013-04-29 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milé čítanie…

Ikona diskutujiciho Alexandra Gryffin- Fox 2013-04-29 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže on existuje bulvár v eso-kruzích? Cool. :D

Ikona diskutujiciho Míša 2013-04-29 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přibývá zvědavých lidí 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-29 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No jo Farah, ale to je možná ten problém. Všichni sedí za komplem a pak se u nich vytratí schopnost normální komunikace. Vývoj kvalitního vztahu jako takového se zkreslí a asi i urychlí… No jo, digitální doba, všechno je instantní.

Ikona diskutujiciho Eliška 2013-04-29 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nejste sama.Takových zážitků mám

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-04-29 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D já myslím, že to ty lidi ani po tomto článku nepřejde, prostě je to baví, mají příliš nudný vlastní život, tak musí rozebírat ten cizí. O mě si zase všichni mysleli ve třídě, že jsem taková nudná a krvelačná megera ( :D nevím kde to vzali – asi protože jsem abstinent a neholduju pařbám a jsem spíš přírodní typ) no a pak jsem si našla přítele a ten kolotoč byl fakt vtipnej, to tomu nikdo nemohl uvěřit, rozebíralo se to snad 2 měsíce, co kde jak a nejvíc všechny zajímalo (zajímá do teď a to jsme spolu už 2 roky) jestli už byl sex. Samozřejmě, že jim to vykládat nebudu, ať si zavařej mozečky. :-) Ale nemůžeme jim to zas tak vyčítat, sex je všude, víš jak jsi psala o televizi, jak je v ní násilí? Tak další věcí je sex. Bez toho se neobejde žádnej pořádnej film, alespoň náznak tam musí být, jinak je to propadák (teda když se divák nespokojí s krvelačnou bitkou), narážky na sex jsou úplně všude, jeden čas mi z toho bylo fakt zle. Tohle prostě patří do soukromí! Já teda na telku nekoukám už asi dva roky ale pochybuju, že se to změnilo, možná k horšímu. Upřímně mám nejraději pohádky, tam je aspoň jakás takás šance, že tam sex nebude. :D Děti byly prozatím ušetřeny. A pak se člověk nemá divit, že z lidí vyrůstaj amorální jedinci, kterým jde jen o jedno. Neplatí to samozřejmě u všech, ale z většiny spolužáků se mi zvedá žaludek a to jsem se utěšovala, že dospělost je změní. :-( Ale nad tím fakt asi nemá cenu se zalamovat, co se tím změní…

Ikona diskutujiciho Dominika 2013-04-29 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám uplně stejný pocit. Co se týče navazování vztahů, jsem taky staromódní. Nejdříve zjistím, zda se mi kluk líbí a  přitahuje mě, pak jestli si máme co říct, jestli máme společné zájmy a názory a nakonec jestli dokážeme být vůbec kamarády… a pak se přeci uvidí :D Ale většina kluků, co jsem poznala, chtěla se mnou chodit po jedné či dvou schůzkách, nebo mi rovnou nabízeli sex. No prostě šílené. Jen pár mužů přistoupilo na můj zdlouhavější postup a stáli za to. Ta rychlost mi přijde šílená! Jedna dobrá schůzka? Ok, zkusíme to, zamiluju se za pochodu :D

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-04-29 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

drz sa ,pekny clanok az na ten koniec

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-04-29 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám, že to máš Aluš těžké :D

Ikona diskutujiciho Martina 2013-04-29 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rychlokvašky přes internet, kdy se ti dva lidé ani nepoznají mi přijdou ujeté taky, ale tím že nám předkládají v médiích, že je to normální, to pro lidi normální prostě je. Nebo já nevím. Já vyrůstala na předměstí, za zahradou pole, louky, normální lidi. Tohle dělá anonymita, Aluško.

Ikona diskutujiciho Amiel 2013-04-29 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to smutné, ale vtipné… alespoň se člověk zasměje 🙂

Ikona diskutujiciho Jednokvítek 2013-04-29 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou, ten kluk na fotce je kus. Kdybych mohl, také se s ním vyfotím. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-29 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: To ano, kluk je to moc pěkný, o něco mladší než já. Taky mám dojem, že je i slušněji vychovaný, než já.

Ikona diskutujiciho benetka 2013-04-29 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, mě to nijak neudivuje, chlap když vidí pěknou ženskou automaticky přesouvá mozek do kalhot.

Ikona diskutujiciho Peter 2013-04-29 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:DDD

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-04-29 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, problém je možná i v tom, že dřív to bylo "čekání, až ženská dá najevo, co si o to myslí" a dneska už je to často spíš jen "čekání, až ženská dá"… :-D Já vím, je to asi spíš k pláči. Ale stejně tvrdím, že gentlemani nevymřeli. Pár jich osobně znám :-) A taky vsadím boty, že žádný z těch slintalů a rádobychtělů se rozhodně "panem Aluškovým" nestane :-) Jo, všechno a všichni mají své místo a svůj čas…

Ikona diskutujiciho Gery 2013-04-29 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doba je divná. Na mě se zasedívá okolí blbě, že chodím s holkama venči psa, s nekterými se vídám i několirkát týdně, jedou se mnou na chatu, a nic víc než přátelství to není.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-04-29 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepročítala jsem si to do hloubky, ale pokud je autorkou druhého, tedy zeleného příspěvku žena, pak je mi jí líto. Organizovat cizímu člověku budoucnost a ještě považovat za samozřejmé, že se někdo musí někoho dovolovat, zda může jít na procházku… NO PSYCHO.

Ikona diskutujiciho Kyoko 2013-04-29 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten kluk je sexy :D

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-04-29 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky jsem si řikal že mě už nic nepřekvapí, ale často se najde něco co mě dostane.

Ikona diskutujiciho Ivo 2013-04-29 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Jak se to pozna, pije vino jen zasadne po malych douscich? :)) (podivej se prosim na mail co nejdrive)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-30 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Škoda, tento článek se vyplatí číst pozorně. Psal to samozřejmě muž.

Ikona diskutujiciho barchettka 2013-04-30 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadpis je trochu zavádějící… Souhlasím s tím, že je všude kolem sex a zase samý sex, ale zároveň musím podotknout, že jsi dost narcista. (Neboj, já taky 🙂

Ikona diskutujiciho Igi 2013-04-30 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me spis napada otazka v cem je chozeni jine nez kamaradstvi, me prijde, ze vetsina lidi vidi rozdil jen v tom, ze u kamaradstvi chybi sex(i kdyz v dnesni dobe ani to ne), coz je trochu smutne…

Ikona diskutujiciho Krystof 2013-05-01 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-01-01 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych řekl, že ani ne erotika, jako chlípnost.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-01-30 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Heh, vystihla jsi to úplně přesně. Jako když někomu řeknu, že ho mám ráda a on si hned myslí, že spolu asi budeme chodit. Tohle fakt nechápu. Jakoby se lidi opačnýho pohlaví už ani nemohli přátelit. Dokonce se mi stalo, že jsem řekla kamarádce, že ji 'mám fakt ráda' a ona z toho začala vyvozovat, že jsem lesba… No, bez komentáře.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek