Požár v Notre Dame byl zaviněn žhářstvím, mnoho lidí předkládá šokující důkazy

21.4.2019 v Zprávy 5

Znalci v oboru už vědí, že katastrofa v Notre Dame byla zaviněna žhářstvím. Blíže nejmenovaná osoba také prohlásila, že katedrála bude hořet už tři dny předtím, než se to skutečně stalo. Nyní máme šokující záběr, který ukazuje nějakou osobu, která chodí po střeše a něco tam zapaluje. Evidentně tam nedělá nic dobrého. Jde o záznam z průmyslové kamery.
Fox News a zbytek fejkových šmejdů z masmédií jsou posedlí zakrýváním těchto dat, aby se k nim nikdo nedostal. Jen to pěkně sdílejte na sociálních sítích, aby pravda přece jen vyšla najevo. Neil Cavuto, Sheppard Smith a ostatní ,,strážci brány” nikdy nedovolí, aby se veřejnost dostala k tomuto záznamu. Je na patriotech a zastáncích pravdy, aby to kopírovali a sdíleli.
Youtube to smaže pravděpodobně za jeden den, stejně jako to udělali se střelbou na Novém Zélandu.

Vedoucí architekt vyvrací fejkové zprávy a říká, že to bylo žhářství. Fox News a další masmédia nám pořád jen lžou. Je na občanech, aby sdíleli pravdu a nenechali se od nich oblbnout.

Architekt prohlašuje, že na místě, kde vznikl požár, ve skutečnosti žádné renovace neprobíhaly. To potvrzuje neoficiální teorie o úmyslném zapálení. Navíc tento člověk říká, že 800 let starý dub nehoří, pokud k tomu není donucen nějakou zápalnou látkou. Aby dřevo mohlo hořet, musí obsahovat minimální množství vody, bez toho nechytá. (zdroje: 1 2)Připomínám, že podezřelých postav pohybujících se po budově na místech, kde nikdo neměl být, je natočeno více než jen tato. Jak ukázal tweet v prvním článku na téma Notre Dame, po ochozu chodil blíže nejmenovaný zakuklenec v bílém.

Zajímavý je také nedávný komentář tomáše marného, který se tématem poměrně aktivně zabývá:

,,Hned od první minuty po oznámení požáru katedrály Notre Dame, jsem pochyboval o „nějaké náhodě, či nepozornosti rekonstrukčních dělníků“. Několik hodin po výskytu požáru tvrdila veškerá oficiální média (rozumějte sr**komety), že požár nikdo nezaložil, žádný teroristický útok, ale že je to jenom náhoda či chyba při rekonstrukčních pracích.
Hned v zápětí mně bylo potvrzeno, že se o náhodu nejedná, ale o připravený a zinscenovaný další podvod na lidi ve stylu 9.11.

Dnes jsem se setkal s člověkem zde ve Švýcarsku, který mně to potvrdil a řekl velmi zajímavé okolnosti ohledně celého požáru. Tento tajný zdroj uvádí, že celá akce byla připravena dlouho dopředu. Nejedná se tedy o žádnou náhodu.
Dále zdroj uvádí: Požár takového rozsahu se nemohl šířit během takové chvilky na veškeré části dřevěné konstrukce. Veškeré sochy a cennosti byly předem odvezeny francouzskými tajnými službami. Do kostela nemá ani dnes nikdo přístup, pouze složky k tomuto určené.
Bylo mně sděleno, že mají dokumenty, nahrávky a mejlíky, kde se „inteligentní novodobá šlechta“ M M M domlouvají na tomto činu. Francouzské složky se snaží zatím všechno zametat pod koberec.

Potvrdil mně, jakmile se dostanou jenom části těchto tajných nahrávek či spiknutí proti lidstvu na povrch, Francouzi jako národ se dostanou do naprostého varu. Jak to skončí, si snad může každý domyslet.
Data jsou od lidí, kterým naprosto věřím, ale sám je nemohu potvrdit, protože jsem je neviděl a neslyšel. K celému případu mi ještě sdělil, že tato data obdrželi od francouzských tajných služeb, od lidí, kteří naprosto nesouhlasí s děním a politikou ve Francii. Hlavně ne s Napoleónem, jak momentálně MAKRONA nazývají…..

Považuji za nutné okolnosti tohoto požáru sdělit přes web…. Prosím obrázek si udělejte sami, nevěřte mně a prozkoumejte celý internet, možná narazíte na další data…..
Děkuji
tm (zdroj)”

Velice zajímavý střípek do mozaiky přidává také autor Ďurino, který na svém webu píše:

,,Michelle Obamová a ďalší členovia globálnej elity sledovali požiar katedrály Notre Dame v podstate z tesnej blízkosti z lode na Seine, očividne si to užívali a oslavovali. Z plavby elity je množstvo fotografií. Na jednej z nich vidno Michelle, ako chlipká víno, zatiaľ čo na poháre vína vidno odraz horiacej katedrály.”


zdroj, a originál TU

Pohybujeme se ve velmi pečlivě připravovaném plánu. Elity ten plán znají předem, tak je ani takový požár nepřekvapí a klidně si u toho dají skleničku, nebo se smějou při rozhovorech jako Makaron.

Abychom se vrátili zpět k tomu nehořícímu dřevu, jeden autor z Německa (který se živí jako stolař a o dřevu snad něco tedy ví), se rozhodl na videu demonstrovat, proč nemohla katedrála shořet normální cestou. K tomu se váže další zpráva zprostředkovaná přes tomáše marného, ve které se píše:

,,Dnes dopoledne jsem dostal zprávu od našeho datového zdroje z tajných služeb ve Švýcarsku o provedené expertíze. Byla udělaná na základě vzorků, které byly nasbírány v den po požáru v Notre Dame. Rozbory vzorků vody, nějakých kousků ohořelého dřeva a nasátého vzduchu uvnitř katedrály.
Všechny vzorky potvrdily speciální vojenský termit, který vlastní jenom složky americké armády. Nejednalo se o termit obyčejný. Mohli jste si všimnout, že v jeden moment se požár začal rychle šířit proti větru a vzplanutí Notre Dame bylo velice rychlé. Je to naprosto proti fyzikálním zákonům, pokud ještě dnes nějaké platí.” (zdroj)

Stolař nafilmoval sám sebe, jak se snaží podpálit 350 let staré dřevo (1700 a něco letopočet), které bylo z nějaké památky. Nepodpálí ji ani PEPEM- podpalovačem dřeva do krbu, ani svařovacím zařízením, přímo svařovaném na dřevu. Dokonce ani dřívky, které poleje benzínem a zapálí. Také plamenomet, který je přiložen, nefunguje na podpálení dřeva. Staré vyschlé dřevo několik set let se dá velmi těžce podpálit. Jen se povrchově očoudí a když chvilku bafá, zase brzy zhasne. Je tedy naprosto jasné, že připravit takovou akci jako je Notre Dame, muselo být velmi pracné a rozhodně to nemohl být jeden drobný nepovšimnutý zdroj, či doutnající jiskra. Lidem se však budou vyprávět pohádky o tom, že to rychle shořelo právě proto, že tam bylo tolik dřeva. Kdo nečte a neví, o nic se nezajímá, ten tomu snad i bude věřit.Komentáře

Ikona diskutujiciho kalia 2019-04-21 14:09:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už vím, proč se (mimo jiné) Makaron při rozhovorech usmíval. Když se potvrdí žhářství, tak to svede na žluté vesty (asi).

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-04-21 20:42:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video jsem stáhnul a zálohoval na Minds: https://www.minds.com/newsfeed/966770140551495680

Ikona diskutujiciho Hmmmmmmmmmmmmmmm 2019-04-28 18:47:51
Ikona diskutujiciho
sipka

To by bolo super keby to zvalí na žlté vesty. Vo Francúzsku je v podstate socializmus, ktorý sa nedá udržať dlhodobo, veď oni ešte nikdy nesplnili ani Maastrichtské kritéria na štátny dlh, ale keď naše krajiny niečo nedodržia, tak hneď idú po nich. Konečne tam je niekto kto to chce dať dokopy, zosekať štát a rôzne sociálne výhody a Francúzi to asi aj chcú, lebo si ho zvolili, akurát časť obyvateľov, spravidla tá neschopnejšia sa nechce starať sama o seba, ale chce aby sa o nich staral štát.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-04-21 22:27:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takéto video bohužiaľ nič nedokazuje. Mohol to byť len zvárač. Ak tam bola kamera, prečo nieje video kde vidieť ako začal požiar?

Ikona diskutujiciho armag 2019-04-22 11:26:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V úvodu tohoto pořadu se mluví o požáru Notre dame, můžete se dovědět nějaké zajímavé věci

https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-04-18-komentare-ans-k-aktualnimu-deni_mgr-milena-micova-a-ivo-gec-suverenita/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek