POZOR: Tyto stránky přešly na novou doménu ALUŠKA.org!

29.10.2010 v Aluška.org 42

alue.cz

Vážení čtenáři, mám pro vás velmi důležité oznámení a potřebuji, abyste se (pokud máte tu možnost) aktivně zapojili.

Tyto stránky končí s doménou ,,Alue.cz” z technických důvodů. V tuto chvíli již funguje doména nová, ALUŠKA.ORG.

Nedělám to, protože chci. Dělám to, protože musím!

Oficiální majitel Alue.cz domény jsem nikdy nebyla já, ale pán, kterému už nemůžu věřit. Při snaze doménu přepsat se mě pokusil vydírat, a proto je osud staré domény velmi nejistý a mě osobně naprosto neznámý, protože je v rukou nevyzpytatelného člověka. Zaregistrovala jsem na sebe novou doménu, která je už v tuto chvíli plně funkční a tato doména bude fungovat nadále i v pozdější době.

Vydírat, nebo ohrožovat se nenechám od nikoho, raději si dám práci a rozjedu se na nové doméně. Mozek tohoto díla jsem totiž já, vy znáte moje jméno a víte, že zatím jsem stále na službě blog.cz, s původní adresou ,,karolinaloskotova.blog.cz”, proto mi ztráta staré domény neublíží a neohrozí ani existenci této stránky.

S čím mi můžete pomoci vy, jsou odkazy na jiných stránkách a bannery, které byly vytvořené pro starou doménu.

Kdo může a chce, vyrobte prosím nové bannery a pošlete je na můj nový e-mail.

Pokud odkazujete někde na své stránce, nebo blogu na tyto stránky přes starou doménu ,,Alue.cz” prostřednictvím textového odkazu, potřebuji, abyste ho změnili na ,,Aluska.org”, popřípadě upozornili autory, kteří starou doménu neopravili, že jsem přešla na novou.

Pokud odkazujete na konkrétní články prostřednictvím blogové adresy a ne domény, není co opravovat.

Taktéž si změňte můj e-mail, pokud ho máte uložený v adresáři. Nový zní takto: ,,[email protected]”.

Opakuji, nová doména spolu s novým e-mailem už je plně funkční, odzkoušená. (Do adresního řádku se doména píše bez čárek a háčků, tedy ,,aluska.org”.) Začněte všichni co nejdříve používat ,,Aluška.org”, abyste předešli zbytečným zmatkům a problémům.

Pokud by vás zajímal nějaký můj citový postoj k této změně, nemůžu říct, že bych z toho vyloženě měla radost. Ztráty staré domény jsem se dlouho bála a vidím, že ne nadarmo. Teď, když to přišlo, mě zajímá už jen klidný přechod na novou doménu. Jsem stratég, své kroky jsem dobře promyslela a ztrátu domény jsem neoplakala. Aluška.org je krásná adresa, která mi přinese konečně klid ohledně osudu mých stránek. Přichází nová etapa, přátelé, s ní přichází i nová doména. Moc vás prosím, neplivejte na tuto změnu. Přijměte ji, podpořte mě a pomozte mi. Věřte, že kdybych mohla, nevytvářím zmatky, ale nedá se svítit. Já jsem se s tím už srovnala a vytvářím si nový vztah k ,,Alušce.org”. Učiňte prosím totéž.


Za vaši pomoc, za výrobu nových bannerů a za případné předělání odkazů na jiných stránkách vám DĚKUJI!

___________________________________________________________________

Aktualizace: 2. prosince 2010:


Stalo se přesně to, co jsem dopředu věděla. Stará doména již neslouží pro tyto stránky. Přepište si adresy pro novou doménu: Aluska.org

Taktéž vás upozorňuji, že jediný funkční e-mail je ,,[email protected]”. Na starou adresu už nepište, vaše maily se mohou dostat do rukou, které byste neradi.

Dále bych ráda řekla, že se naprosto distancuji od rádoby zhrzeného ctitele a zároveň držitele staré domény, se kterým jsem se viděla jednou v roce 2008 a pak už nikdy. Pokud jste narazili na nějaké výpisy od něj, s jeho výroky nemám nic společného. Tento člověk mě prakticky nezná, nikdy jsem mu neřekla co a jak dělám, kde bydlím, nebo s kým se stýkám. Tyto věci neříkám nikomu, proto mám jistotu, že je nikdo nemůže vědět a proto je také nemůže používat ve snaze mě očerňovat. Pokud někdo něco v těchto souvislostech tvrdí, jsou to vždy jen lži a domněnky. V jeho případě na to speciálně poukazuji. Doneslo se ke mě, že upadl do hodně drsné sekty, odkopl všechny své přátele a prakticky se zbláznil. Stydím se, že jsem někdy v životě s někým takovým pekla doménu.

Nedávno se mi navíc pokusil vloupat do účtu na Osud.cz a jeho pokusy o vydírání nezmizely. Očividně je to podle něho způsob, jak mi vyznat lásku. Sebere mi doménu, pak se snaží dostat k mým údajům, pak mě pomlouvá… fakt zajímavý způsob projevů lásky. Já bych to nazvala jinak. Je to z jeho strany pouze žárlivost a majetnický sklon, ke kterému nemá důvod, protože jsme spolu nic neměli. Stará doména bylo jen vodítko, jak si mě přivlastnit, nechci s ní mít už nic společného, ani s jejím majitelem, který mi hází klacky pod nohy a tím i vám.

Netrapte se, všechno už je vyřešené. Já se tomu opravdu směju, protože vidím, že jsem skutečný lamač mužských srdcí a očividně jsem natolik zajímavá, že mě lidé mají potřebu pořád drbat.

A protože vím, že tento zhrzený ctitel mé stránky sleduje, znovu opakuji, že mě už stará doména nezajímá, nezajímá mě on, co dělá, co si myslí, nezajímá mě jeho sekta a ani mě nezajímá, jak skončí. Vypisy, které uveřejnil jsem od něj nikdy ani nečetla, píšu na základě toho, co mi sdělili čtenáři a přátelé. Umím si totiž šetřit nervy a někdo takový mi nestojí za snahu něco po něm číst.

Přes toto považujte prosím tuto věc za uzavřenou, nebudu se k tomu nikde dál vyjadřovat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Babe 2010-10-29 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já sem chodím přez karolinaloskotova, ale je mi to líto :/

Ikona diskutujiciho změna je život 2010-10-29 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.Když napíšete do prohlížeče aluška.org , tak nefunguje, pouze aluska.org ,aby to někoho nezmátlo…

Ikona diskutujiciho jirka 2010-10-29 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Nemáš tak úplně pravdu. Léčivé rostliny nebudou zakázané, ale budou muset mít stejné testy jako léky. Výjimka je pokud byly léčivé rostliny dostatečnou dobu používány v zemích v EU a popsány ve vědecké literatuře. Výsledek je skoro vpodstatě stejný.

Ikona diskutujiciho Jindra 2010-10-29 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pročpak Aluška a ne třeba alue.org? Možná kvůli předejití sporů o název, to bych pochopil. Ale Aluška je název spíš pro 13 leté dítě a ne pro dospělou ženu? To mě jen tak napadlo, nic ve zlým. A jak tam někdo píše o zákazu prodeje léčivek, tak to je zkreslená informace, viz. článek na Osudu: http://www.osud.cz/leciva-rostlinneho-puvodu-smernice-eu

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-10-29 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Nejdřív mi to přišlo samozřejmé, nakonec se přikláním k tomu, aby to bylo všude vyobrazeno bez diakritiky, páč znám i docela dost lidí, co jsou schopni tam to "š" psát a pak se divit, proč to nejde.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-29 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tohle je off topic. Bavte se k tématu.

Ikona diskutujiciho vegel 2010-10-29 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue.eu je volná …

Ikona diskutujiciho zdenek49 2010-10-29 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Změna adresy nic nemění na mém kladném vztahu k těmto stránkám. Neumím pomoci, proto alespoň přeji ať se práce daří.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-29 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Fuj, evropská unie.

Ikona diskutujiciho Frise 2010-10-29 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě osobně se to líbí, "Aluška" 🙂 Tak ať už je všechno v pohodě a taky si myslím, že jestli budeš Alue nebo Aluška, budu tvoje články číst ráda.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-10-29 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nic se neděje! Jedeme dál, tak přeju hodně trpělivosti při předělávání 🙂 Bude to dobré 🙂

Ikona diskutujiciho Zoltan 2010-10-29 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre Petr Pan:

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-10-30 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška je hezké..Jen se mi zdá, že je Aluška poslední dobou tvrdá, hlavně když se v diskuzích nevyskytují příspěvky podle jejího gusta. Stačí, aby se něco trochu nelíbilo a fuuu, diskuze uzavřena.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Poslední dobou jsou diskuze upravované, protože je to spojené se ztrátou domény. Provokace na mě letí ze všech koutů a nemusíte to všechno číst. Až mi dají pokoj, budou zase otevřené. Co se témat mimo článek týče, příjde mi dost blbé, že já tu řeším tak důležitou věc o ztrátě domény a o změnách. Místo aby se lidé věcně ptali, nebo napsali nějaké povzbuzení, baví se o bylinkách. Já nejsem tvrdá, dodržuji pravidla slušného chování a pravidla plodných diskuzí pod články. Pokud ze mě jde strach, není to o mě, ale o tobě.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To jo, trpělivosti bude zapotřebí :D Ha ha :D Ještě si nejsem jistá, jestli to všechno předělávat budu, ale základní články jako úvod apod. co jsou v horní liště, jsou už aktualizované. Je toho strašně moc.

Ikona diskutujiciho hel 2010-10-30 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Mám problémy s odesíláním komentářů a nemyslím si, že příčina je u mě a není ani u Alue. Snaha o cenzuru internetu je už celkem dobře známá i viditelná a s ohledem na některou tematiku zdejších stránek je pravděpodobné,že kdosi útočí i na Alue.

Ikona diskutujiciho hel 2010-10-30 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snaha o CENZURU obsahu internetu je už dobře známá i viditelná. Ne, to nedělá Alue, jen se ji snaží kdosi " dobrý" vynervit. Mně také nejdou odesílat komentáře. Držím palce, Alue, jsi statečná holka:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Počkat? Nejsi ty Helena, co mi psala na mail, že jí komentáře nejdou? Tak už to jede 🙂 Tys to nějak spravila?

Ikona diskutujiciho Verča 2010-10-30 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: No asi tak, stará adresa přes blog zrušit nejde. Stránky jsou pořád umístěné na blog.cz a domény jsou jakoby zakoupené odkazovací adresy. Když založíš blog, automaticky jsi na adrese ,,něco".blog.cz a to nejde měnit. Plánuju ale přejít na normální web. Je to ještě daleko, ale jednou to bude a tam už doménu musíš mít, takže si tímhle jakoby dělám náskok. Navíc je lepší zaplatit doménu, protože adresu ,,ticícslov.blog.cz" si moc lidí nezapamatuje :D

Ikona diskutujiciho Mirek 2010-10-30 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-10-30 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Není to o mě, já se tě nebojím 🙂 Jen se bojím o to, aby se tě nebáli čtenáři stránek. Sama sem ráda chodím, protože tu nacházím spoustu dobrých informací (ajaj, to je přece zlé slov "informace"..) a nesnažím se tě provokovat, jen si myslím, že když tvoříš stránky s touto tématikou a všem radíš, aby světélkovali na sto kilometrů daleko, tak že i ty sama budeš taková a když už tě tu někdo provokuje, budeš to ignorovat a ne kvůli tomu zavírat diskuze a dávat tak tomu člověku najevo, že nad tebou má navrch.

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-10-30 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pěkné,nemám stím žádný problém.A doména EU-NIKDY"".Mám k tomu velký odpor.Na takových stránkách cenzura být bohužel musí,jinak by to zaplavili samí skřeti,uchylové a jiná verbeš.Jo jo,mění se všechno a už to buší na dveře.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To je fakt divné. Asi je to nějaká chyba na serveru, ale jaká, to je velká neznámá. No jo no, služby zadarmo, co byste chtěli.

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-10-30 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Klaním se před tvou schopností vidět lidem do hlavy a udělat si o nich obrázek z několika málo vět 🙂 Kéž bych to uměla taky :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-30 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Ano, v přízni rozhodně nejsi, protože se neumíš chovat slušně. Vyjádřit nesouhlas jde i bez provokací a hnusného chování. Navíc mi podsouváš věci, které vůbec nejsou pravda. Pod jedno slovo závist sis nacpala další dva pojmy, které jsem já vůbec nenapsala, ani nenaznačila.

Ikona diskutujiciho waz 2010-10-30 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak jsem psal komentář a nevím, asi ti nedorazil, alue, jsi moc hezký člověk (duše) a důležité je, že jsi, je už jedno jestli na alue.cz nebo na aluska.org, at´ti to co děláš jde, jak si sama přeješ, na zlé lidi se vykašly a nereaguj na ně, oslabuješ se, mám tě rád[26]:

Ikona diskutujiciho Aurora 2010-10-30 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Nechci se do toho nějak míchat, ale Astriel přeci jenom vyjádřila svůj názor a ani mi nepřijde, že by se "nechovala slušně" jak jsi napsala. Ona sama říkala, že na tvoje stránky chodí ráda a psala, že si uvědomuje, že to co potom napsala dál, je jenom její pocit. Doufám, že sem se tě nějak nedotkla :-). Hodně štěstí při předělávání. :-)

Ikona diskutujiciho Patus 2010-10-31 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, dole v záhlaví máš napísané: Články patří autorce webu Aluška.cz.

Ikona diskutujiciho hel 2010-10-31 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:nic jsem nespravila, některý komentář se zobrazil hned, některý se zpožděním, některý vůbec /příčina stále neznámá/, to zpoždění lze vysvětlit tím, že komentáře napřed schvaluješ…špatné zkušenosti s cenzurou mám z diskusí pod internetovými deníky / holt politika/…hlavně se nedej  otrávit:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-31 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Díky za upozornění. To mi vážně uteklo :D

Ikona diskutujiciho Martí 2010-10-31 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přímo, také mě nepřijde že by se Astriel nechovala nějak slušně. Přídeš mi Alue nějaká drsná… Ale také vím, že když se každý den děláš se svými (mimochodem velmi zajímavými a hezkými) stránkami, naštve tě, že jenom někdo příjde, a řekne co vůbec nesouvisí s tématem… Hodně zdaru, ať už s Alue.cz nebo Aluška.org 🙂

Ikona diskutujiciho Deine 2010-10-31 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue víš… s Astriel v nějakých bodech souhlasím. Myslím, že tě tím něchtěla urazit, vždyť řekla svůj názor. U tvých stránek jsem hodiny proseděla, vyzařovala z tebe láska a světlo, ale poslední dobou jak bylo již zmíněno se chováš nějak… nevím jak to nazvat. Taky jsem si párkrát pomyslila jestli ti to nestouplo do hlavy, protože prosazuješ názory a všechny kteří mají jiný názor nějak odpálkuješ. Nikdy jsem to tady nechtěla takhle psát, ale když už to někdo načal… vím, že tomu nevěříš, protože člověk sám sebe nezná. Ale znám pár lidí, kteří semnou souhlasí. Přijde mi, že už to neděláš pro sebe a pro čtenáře, ale že to bereš spíš jako nějakou povinnost, nebo bysnys, že prostě musíš odborně povídat, bez emocí, bez ničeho. Vím, že to děláš pro nás, ale už v tom nevidím lásku a světlo. Vidím v tom informace cenné, ale bez srdce. Jak kdybych četla odborný článek v časopise nebo v novinách. Kdysi jsi psala s radostí a láskou, teď spíš jak nějaký "profesionál". Myslím, že projevení názoru aby bylo označováno za závist není zrovna nejlepší. Né každý kdo s tebou nesouhlasí, musí závidět… Mám ráda tvé stránky, ale chybí v nich kus tebe… už je to prostě ta stránka s radami a informacemi. Kdysi to byla ta stránka, kterou vlastní dívka s velkým srdcem a píše své poznatky. Promiň, ale musela jsem to říct.

Ikona diskutujiciho IrenaT 2010-10-31 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji ti, Alue, hodně sil a štěstí při vytváření nové domény. A nenech se znechutit, piš dál.

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-11-01 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáš to jednoduché děvče. Ale kdo z lidí, kteří se snaží lidem otevírat oči má. Nepřestávám ti fandit, hlavně "vydržať".

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-11-01 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, ráda bych pro tebe spravila můj banner, který patří mezi používané, ale bohužel nevím, jak to provést. Jak se tam postupně objevujou písmenka A L U E, tak A L U Š K A by se tam nevešlo:( přemýšlím jak to provést, jestli ho úplně překopat nebo jak…zkusím něco vymyslet, ale musíš chvilku vydržet, mám teď hodně práce se spoustou věcí a tvůj banner mi tam teď nepasuje:(

Ikona diskutujiciho Martí 2010-11-01 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Lépe bych to neřekla. Víš Alue, ne každý kdo říká trochu něco jiného je zamindrákovaný a hloupý blbeček, co Ti hned všechno závidí a musí Ti ubližovat.

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-02 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prostě se Alue s někerýma věcma přestává srat a já se jí nedivím.

Ikona diskutujiciho stýv 2010-11-02 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:zákaz prodeje bylin ..tak to se těším že budou tedy za darmo :-))

Ikona diskutujiciho Draco 2010-11-04 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D Sem rád že jsem sem přišel…. ty komentáře mi udělali pěknej den…. co sem si tutak přečet tak se tu tu a tam řeší že alue zavírá diskuze kde se někdo proti ní ohrazuje.

Ikona diskutujiciho verka-m-drackova 2010-11-24 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tady překrásné,vílí,nádherné…

Ikona diskutujiciho ham 2010-12-03 00:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..no to sa dejú veci – ALUE, kašli na konfrontáciu, to čo robíš, robíš výborne akurát je toho naraz trochu moc a asi Si podráždená (máš dobrý dôvod), ale ver mi –podstatná Si Ty a nie doména–

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek