Pozvánka na přednášku a seminář Jasmuheen 21.-23.6.2013

5.6.2013 v Aluška.org 10

Vážení přátelé,

S radostí bychom Vás chtěli pozvat na setkání s úžasnou a inspirující ženou, australskou breathariánkou Jasmuheen. Setkání se koná 21.-23.6.2013 (páteční přednáška a víkendový seminář) v Praze.

Jasmuheen žije již přes dvacet let z prány, tedy nezávisle na fyzické stravě a svým životním příběhem inspirovala mnoho dalších, včetně v Čechách známého francouzského breathariána Henri Monforta. Jasmuheen pochází z Austrálie, avšak většinu svého času věnuje cetování po světě a pořádání přednášek a seminářů nejen na téma pránické stravy. Je autorkou mnoha knih a také iniciátorkou vytvoření Embassy of Peace – světové Ambasády míru, jejíž velvyslanci se aktivně podílejí na zlepšování tohoto světa. Její poselství propojuje poznatky jogínské praxe, nejnovějších objevů kvantové fyziky, práci s andělskými energiemi a mnoho dalších praktik, vedoucích k uzdravení na všech úrovních.


V loňském roce navštívila poprvé také ČR, a to s poselstvím ohledně esence Já jsem. K tomuto tématu Jasmuheen říká: “Jednou z nejkrásnějších cest plných vnitřního naplnění, na kterou se duše zakotvená ve sféře duality může vydat, je uvědomění si vlastní esence Já jsem, obnovení spojení s ní a dokonalá jednota s tím, co někteří nazývají Monáda a co jsem já dříve nazývala Božství v nás. S pomocí Jednoty vědomí můžeme cítit a vnímat všudypřítomnost této esence, která je v nás i okolo nás, je součástí samotného přediva stvoření – je totiž základní frekvencí života. Je schopná nás vyživovat nejen fyzicky skrze plynoucí kosmickou mikro-stravu, ale také nás propojit s rytmem vnitřního míru a uspokojení, který nás navždy promění. Její dary jsou nekonečné. Její schopnost milovat, vést, léčit a dokonale nás vyživovat je přirozená a hluboká. Každému je odhalena v pravý čas a pravým způsobem jakmile se s její vibrací srovná proudění energie v nás a kolem nás. Zároveň však od ní nejsme nikdy odděleni, je s námi stále a mění se jen objem, síla nebo jemnost jejího toku. To vše můžeme ovládat pomocí pochopení pravé a řídící podstaty.”

I letos bude setkání s ní zajímavé, tématem je zvyšování vibrační úrovně a zvyšování úrovně fungování všech systémů. Jasmuheen vzkazuje: “Rok 2013 přináší úžasné nové energie, přináší mnohem více jednoty a podpory. Nicméně stále existuje mnoho systémů, jak na osobní, tak na globální úrovni, které budou i nadále procházet procesem zjemňování, a to změny jak drobné, tak zásadnější. Na Zemi musí proběhnout ještě mnoho “převíjení”, než budou naše systémy fungovat v zájmu nejvyššího dobra nás všech. Zvyšováním úrovně našich osobních systémů ovlivňujeme jak globální, tak vesmírné systémy. V posledních 45 letech jsme svědky procesu rozvoje lidstva a pomocí znalostí o kvantovém poli a mezidimenzionálním propojení se Světelnými bytostmi jsme schopni přinášet jemnější sytémy fungování, které jsou v souladu s vyšším dobrem. V roce 2013 budeme odhalovat, která vylepšení jsou nám nyní dostupná, a poté je budeme aplikovat na naše sociální, ekonomické, environmentální i politické systémy. To vše také zahrnuje náš Pránický program kosmické mikrostravy, podporující jak naše zdraví, tak životní prostředí.”

Na seminář i přednášku se můžete přihlásit na emailu

[email protected]

či na tel. číslech 773-672-819 (Viola)

a 732-666-909 (Jakub).

Vstupenky na přednášku také zde: http://www.disdata.cz/akce.aspx?id=Kmq05ggMSFhetMfVliVKIA

Více informací o přednášce a semináři najdete na www.jelef.cz

S Úctou a Pozdravením

Za JELEF

Jakub Lev Fischer a Viola Bělíková

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-06-05 06:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proto mam napr. tolik oblibeny dil serialu Hvezdna brana, konkretne 5.rada,3.dil-Povzneseni. <3

Ikona diskutujiciho woodpecker 2013-06-05 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Zpocený divočák 2013-06-05 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Breathariánka? Tak to bych teda chtěl vidět.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-06-06 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…I letos bude setkání s ní zajímavé, tématem je zvyšování vibrační úrovně a zvyšování úrovně fungování všech systémů…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-06 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nechápu, proč Jasmuheen pořád někdo pomlouvá, nebo na ni plive. Fungují její knihy? Fungují. Tak jaké pak copak.

Ikona diskutujiciho clario 2013-06-06 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Že by proto, že je to podvodnice?

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-07 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když australský televizní seriál „60 minut“ vyzval Jarmusheen, aby předvedla, že dokáže žít bez jídla a vody, dohlížející lékař Dr. Beres Wenck zjistil, že po 48 hodinách vykazovala příznaky akutní dehydratace, stresu a vysokého krevního tlaku. Jarmusheen tvrdila, že na vině byl znečištěný vzduch. Třetí den byla převezena do sídla v horách 25 kilometrů od města, kde byla natočena, jak si užívá čerstvý vzduch a řekla, že už jí nich nechybí. Nicméně s přibývající stopáží se zpomalovala její schopnost mluvit, rozšířily se jí zorničky a ztratila přes 6 kilogramů. Po čtyřech dnech přiznala, že zhubla, ale uvedla, že je ji dobře. Doktor Wenck uvedl: Jste silně dehydrovaná, pravděpodobně přes 10%, téměř z 11%.“ Doktor také řekl: „ Její pulz se téměř zdvojnásobil od chvíle, kdy začala. Pokud bude pokračovat, hrozí ji selhání ledvin.“ Její stav se rychle zhoršoval v nezpochybnitelné souvislosti s akutní dehydratací, přestože sama tvrdila opak. Doktor Wenck došel k závěru, že pokračování v experimentu by nevyhnutelně vedlo k její smrti. Filmový štáb s tím souhlasil a přestali natáčet.

Ikona diskutujiciho Lily 2013-06-07 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=cnCuzUd4eC0 Tu je aj video v ktorom od cca 6:30 môžte vidieť, čo opisuje konechledani a Alue neviem prečo si myslíš, že jej knihy fungujú (konkrétne myslím tú knihu v ktorej opisuje postup ako sa stať breatharianom za 21 dní) vždy tí ľudia čo hovorili, že podla nej prešli, tak boli skôr podozrivý a je veľa prípadov, kedy ľudia zomreli a išli podľa toho postupu. Čomu sa ani nedivím. Ale dobrý postup je napríklad tu www.pust.cz Ale aby ste ma nechápali zle, ja neviem či Jasmuheen je podvodníčka… nepoznám ju… ale ani rovnako netvrdím, že som si istá že je breathariánka

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-09 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Určitě ti nechci brát tvůj názor, ale OSOBNĚ znám dva lidi, kteří přešli na breathariánství právě podle jejích knih. A pokud tedy mám před sebou dva živoucí důkazy, proč bych měla pochybovat? Proč bych měla věřit tomu, že to co o ní bylo v nějakém dokumentu, nebylo jen sestříhané&nbsp;&nbsp;a upravené tak, aby to nějak vypadalo?

Ikona diskutujiciho Lily 2013-06-10 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplne s tebou súhlasím, preto ani neverím na 100% tomu videu. Ale hej, v tej správe som sa skôr mala opýtať, aké máš s tým skúsenosti. Moje doterajšie skúsenosti o jej knihách a o ňej neboli zrovna v jej prospech ale aj tak som ostala neutrálna pretože viem, aké sú média… a tie skúsenosti mi neboli tak blízke aby som hneď "súdila"

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek