Práce s energií mi pomohla na šachovém turnaji

18.4.2010 v Poradna 7

Následující dotaz je tak trošku speciální, možná sami po přečtení pochopíte, proč 🙂

linka

(Dotaz)

,,Ahoj Alue,
minulý týden jsem náhodou objevil tvoje stránky a je tam dost zajímavých myšlenek. Píšeš velmi poutavě, takže i kdybych nechtěl, musím článek dočíst až do konce. A dost chvály 🙂

Nejprve něco o mně. Jsem ve věku tvých rodičů, vysokoškolák technického zaměření, takže materialista, ateista. Narozený jsem ve znamení Střelce ( na astrologii nevěřím). (*zkráceno o popis bydliště*)
Ještě před necelými dvěma roky jsem byl poslušný a skoro všemu věřící “ovčan”. Potom přišli do zaměstnání 2 noví kolegové a začali jsme diskutovat, takže na některé věci jsem postupně měnil názor. Mimo jiné na západní “chemickou” medicínu, což jsem tušil, ale dokud jsem neměl tu osobní čest být léčen ( na nic vážného), nehledal jsem alternativu. V současné době piji Ajurvédské himalájské čaje pro získání energie, lepší koncentraci, atd a zásadité koupele taky nejsou špatné. Taky si začínám všímat co vlastně jím, ne jako dřív kdy “poživatiny” jsem vybíral jen podle chuťi a případně ceny.

A teď proč ti vlastně píši. V pátek jsem ze zvědavosti zkusil základní cvičení Jak pracovat s energiemi. Na druhý pokus jsem ucítil hodně slabé šimrání po těle a trochu tepla v dlaních. Když jsem je zkusil dát od sebe a zpátky k sobě kromě vzduchu tam ” NĚCO” bylo. Sice jen několik sekund , ale bylo to tam.
Druhý den jsem se zúčastnil šachového turnaje ( šachy jsou můj velký koníček) s partiemi na 2 krát 20 minut. V prvním kole jsem měl nastoupit proti mezinárodnímu mistrovi, což je podobná šance na výhru jako kdyby hrál vesnický fotbalový klub proti prvoligovému. Když jsem ho uviděl v černém tričku s nápisem ,,You are the problem” , zmocnil se mě velmi negativní pocit a zkusil jsem pro mě dosud neobvylou věc. Sedl jsem si k šachovnici, rukama jsem si zakryl oči, přestal vnímat okolí a pokorně jsem prosil ” NĚCO” o “SÍLU” , abych dokázal vzdorovat. Asi po minutě jsem přestal, protože ve dlaních jsem cítil opravdu velké teplo. Nepřestavoval jsem si nic konkrétního- žádné světlo nebo přesměrování energie. Partii jsem nakonec vyhrál, dalo by se říct, že jsem ho přímo rozdrtil. On hrál hluboko pod své schopnosti.Nedovedu si vysvětlit hlavně to, že většinu tahů jsem ani nemusel vymýšlet. Vypadalo to jakoby mi je “NĚKDO nebo NĚCO” našeptávalo. On nakonec všech zbylých 8 partií vyhrál, já jsem podával svůj standardní výkon a skončil v polovině. Ajurvédské čaje mi pomáhají zlepšit koncetraci a rychlost myšlení, ale jen tímhle si to nedokážu vysvětlit.
Dneska jsem si přečetl další kapitoly a napadá mě, jestli nevysílal negativní energii a já se jí dokázal ubránit. Ale jak, když nejsem přesvědčen, že něco takového je možné a ani jsem nevěděl jakým způsobem? Jestliže ano, nechápu, proč to bylo tak jednoduché. Skoro se až děsím možností, které bych tím získal a kolik škody, byť nevědomky, bych tím mohl napáchat.”

________________________________________________________

(Odpověď)

,,Ahoj :)
Tvůj mail mě úplně zahřál, je to poutavý a příjemný text.
Co se tvého obratu na jiné věci týče, rozhodně ti gratuluji, je to výborné. Čaje a koupele jsou příjemné podpůrné prostředky, nic proti nim nenamýtám, děláš rozhodně dobře 🙂
Co se tvého zážitku ohledně energií při prvním cvičení týče, je to přesně to co jsi měl cítit. – Balonek mezi dlaněmi. – Mě napoprvé také ulétl. Vzpomněla jsem si na kamaráda a ta energie se k němu poslala… a on mi pak napsal o pár minut později sms, jestli jsem mu něco neposílala, že cítí příliv energie a vzpomněl si na mě. – Opradu úžasné, když něco člověk spontánně zkusí a ono to funguje 🙂 – Možná i tobě ta energie uletěla k někomu jinému, možná jsi ji jen neudržel, ale na tom ani moc nezáleží, protože pokud se ti to povedlo, potom ti půjde i to ostatní.
Co se šachové partie týče, nevím jestli byl mistr v šachu destruktivní. Šachy nehraju a toho pána neznám. Ale když si někdo na turnaj oblékne černé tričko s takovým nápisem, minimálně má buď nějaký vnitřní problém, nebo silné ego.
Tvá modlitba fungovala, protože máš podle všeho světlé vyzařování, které má sílu. – Pokud někomu takto dobře funguje pouhá modlitba, svědčí to o jeho dobrých energiích a předpokladům pro správné užívání své schopnosti. A to mohu potvrdit, z tvého textu to cítím taky. Pamatuj, že nikdy nebudeš mít schopnosti, které si nezasloužíš. Pokud se ti to daří, uč se a používej to, máš na to plné právo a jsi připravený. Není důvod se bát, pokud nebudeš zkoušet magii, vyvolávání temných sil, nebo Moodyho cvičení. – Před tím tě varuji dopředu.
Pouhé vizualizace a zkoušení ti nemůže ublížit.
To něco co jsi prosil o energii byly Konstruktivní síly Vesmíru. A síla, o kterou jsi prosil, byla ochrana před chlápkem, který se ti nelíbil. – Vesmír ti poslal energii, která tě ochránila a ty jsi ji díky své schopnosti práce s energiemi dokázal cítit. – Je to velice jednoduché 🙂
(*zkráceno*)
Hodně štěstí :)
Alue”

Související článek:

Jak pracovat s energiemi – kompletní návod (celkem 9 dílů)

Další obrázky Stromů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho septik 2010-04-18 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prej YOU ARE THE PROBLEM :-D :-D :-D to si tam rovnou může dát nápis I AM SHIT, KICK ME PLEASE ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-18 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-18 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty si myslíš o ľuďoch, že sú hlúpi? :-O

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-04-18 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mě napadlo, že má asi problém sám se sebou, když tam má ten nápis co tam má na tričku. Taky někdy prosím vesmír o nějaký pozitivní věci 🙂 Energie je dobrá věc, funguje to ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-19 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ne, to spíš ty jsi nepochopila můj humor 🙂

Ikona diskutujiciho ham 2010-04-19 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:[5]: toto sa mne stáva bežne – niečo šplechnem, aby sa ľudia pobavili a oni to vezmú vážne a som za … (čo je v danej chvíli príhodné) :-/

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-04-20 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom bych doporučil kolegovi, jako jeho vrstevník, co nejvíc odpovědnosti, protože, jak uvádíš, sklouznout k pokusům o magii není vůbec složité. Někdy si to člověk neuvědomí, protože hranice je pro začátečníky těžko postřehnutelná a zpětná vazba v dnešní turbo zrychlené době funguje v podstatě obratem a o to víc to bolí. Na nové cestě mu přeju hodně úspěchů.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek