Pravda o Zrcadlech – není to tak, jak vám tu všichni vykládají…

13.3.2009 v Spiritualita 0

Zeptejte se lidí na ulici, co je to zrcadlo… všichni vám řeknou: ,,Jo, je to sklo, za ním je kov (nebo co) a to odráží okolí, dá se před tím líčit, blbnout, nebo si mačkat uhry…

Jo, to je sice hezké a vlastně pravda, ale skutečnou pravdu o zrcadlech vám nepoví… zrcadlo vůbec neodráží okolí, i když to tak vypadá. Ve skutečnosti je to okno do jiné dimenze. Se zrcadly se dají dělat divy, když víte, jak na to.

Všimli jste si poslední dobou, jak celý tento systém kolabuje? Nedávno se mi stalo, že jsem seděla v autě a koukala do zpětného zrcátka… viděla jsem zadek našeho auta a za ním projížděl červený sporťák… koukala jsem jen tak a najednou vidím, že se obraz v zrcadle tzv. ,,sekl”. – Prostě se v odrazu zrcadla přestaly chvět stromy ve větru a auto, které zajíždělo za nás, se seklo… potom ten obraz zničehonic naskočil a auto v odrazu najednou bylo o dobré 2-3 metry dál… vyvalila jsem oči a docela mi trvalo, než jsem to pobrala…

Skrze zrcadlo lze vyvolat různé zajímavé věci… nedávno jsem potkala pod jedním mým článkem komentář, už nevím od koho byl, ani kdo ho psal ani kde že to vlastně bylo, kde nějaká žena někomu radila, ať se za žádných okolností nesnaží přes zrcadlo něco vidět, že je to strašně nebezpečné a že si může ublížit a že na něho něco přeskočí atd… dokonce tam hodila odkaz, podle kterého tomu tak prý je… já ten odkaz nečetla, nevím , co tam dala. Ta žena měla jednu pravdu v tom, že zrcadlo je skutečně brána do jiné dimenze, za to má ode mě upřímnou pochvalu, že to ví, ale není pravda, že je nebezpečné zrcadlo vám, když se skrze něj snažíte něco vidět… můžete si ale ublížit tím, že se vylekáte, protože uvidíte něco, na co nejste připraveni, nebo co špatně ponesete.

Absolutně nedoporučuji spát v posteli, na kterou je nastavené zrcadlo. – Skrze zrcadlo přicházejí různé věci odjinud a budete mít strašlivé noční můry… neříkám, že musíte, ale většinou je to tak.

Právě proto, že zrcadlo umožní pohled do jiných dimenzí i těm, kteří normálně neumí takové věci, vznikají různé typy meditací, jak uvidět kdeco, ale vlastně nikde není vysvětleno, jak je to sakra možné? – Jako doplnění: článek o tom, jak uvidět svého Anděla, nebo Duchovního Průvodce, nebo Pár krátkých zážitků s Andílky, kde popisuji podle předchozího odkazu tohle:

,,Tento se stal 1.2.2007
Zkoušela jsem vidět svého strážného anděla podle
–této meditace–
Usadila jsem se pred zrcadlem a zakoukala se na bílej bod přesně podle návodu.
Ze začátku nic.. jen jsem prosila o ochranu a volala svého anděla. Pak jsem ale začala být jak vymytá. Pořád jsem čučela na ten bod až mi tekly slzy ale něco mi říkalo ať to vydržím. Po chvíli jsem už nic neviděla. Před očima černo a jakoby v dáli jenom ten bílej bod. A pak, začala sjem vidět jakoby bránu.. malou napravo ode mě.. vprostřed té tmy. Pak zmizela a uviděla jsem JEHO NÁDHERNOU TVÁŘ! 🙂 jenom chvilkama.. sekaně, ale byla tam… pak jsem la euž měla moc unavený oči, že jsem nebyla schopná se ani dívat na ten bod, tak jsem toho musela nechat. Ale na ten zážitek nezapomenu. 🙂 Bylo to nádherný a budu to opakovat. :)”

– Zhruba dva roky nazpět… zajímavé 🙂 – teď když to čtu, začínám si to znova vybavovat… 😀 jo, byl tam Laurej… člověk tak rychle zapomíná duchovní zážitky, že je to až nechutný… 😀 – je to jeden z programů tohoto systému, kdyby vám to nebylo jasné 🙂

Díky zrcadlu můžete úplně v klidu uvidět svoji auru, nebo anděly, nebo své minulé životy… není k tomu třeba nic moc extra, když víte jak na to, zvládne to každý, akorát někomu to trvá dýl a někomu kratší dobu, než něco zahlídne.

Já zrcadlo k těmto účelům nepoužívám, stačí si lehnout do postele, zavřít oči a cestovat vědomě vesmírem… je to bezpečné a velice pohodlné, akorát náročné na soustředění a dobrou vizualizaci… (viz. Článek o honu na ďábliky…) – ale párkrát jsem dělala vidění minulých životů a jednou jsem zkusila ve svých začátcích to zrcadlo, jak vidíte… přes zrcadla se dá vidět kdeco, ale to je zase na nový článek, kdoví jestli je vůbec bezpečné začít vám tu popisovat nějaké ty techniky,že? 😀 matrix je všude… tak zdárek kamarádi a pamatujte, okno=brána do jiné dymenze, nic neodráží.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek