Přejeme si příchod Zlatého věku lidstva: Co je potřeba dělat a na co dát pozor

21.4.2020 v Poselství 7

Aktuální dění ve světě je velice zajímavé a také napjaté. Dochází k velkým změnám a tření protichůdných sil. Lidé na to reagují různě, často stresem nebo strachem, který v nás vyvolávají jednak média, druhak obavy o vlastní zaměstnání a ekonomické dopady, zatřetí jsou to velice protichůdná data, která se vzájemně neustále vyvracejí.
Jednou se nám říká že je to zlé, podruhé že vlastně není, potřetí že jde ve skutečnosti o zástěrku a ve hře je něco úplně jiného, počtvrté že je to hoax a vyvolávání paniky… Ve hře je tolik témat a je nám předkládáno tolik pravd z tolika zdrojů, že je opravdu těžké si v tom od počítače udělat pořádek. Na tématu se ještě velice přiživují různí samozvaní duchovní vůdci, kteří tomu rozumí víc než doktor nebo epidemiolog a přicházejí s dalšími fantastickými teoriemi.Tento článek však není o tom, čemu máte věřit. Do kterého tábora se máte řadit. Ať je váš pohled na věc jakýkoliv, můžeme se jistě všichni shodnout na tom, že aktuální situace příliš neprospívá psychice lidí. Budoucnost, obvykle zahalená nejistotou a tajemstvím, je dneska ještě více nejasná, než kdy dříve.

V minulosti jsem se mnohokrát věnovala tématu příchodu Zlatého věku. Pro nově příchozí připomínám ve zkratce klíčový článek, který platí pro aktuální dobu: Všem dobrým lidem: Brzy přejdeme do Zlatého věku, máme pro vás pokyny jak vyhrát nad systémem
Sdělení je stále platné a stále na něm pracujeme, rozšiřujeme i další překlady. Proroctví o příchodu Zlatého věku lidstva má i vlastní web: https://indigo-prophecy.weebly.com

Jak Zlatý věk souvisí s aktuální situací
Abychom dosáhli našeho cíle, máme všichni společný úkol. A to je: Myslet konstruktivně, být dobrými lidmi. Být hodní na sebe i na ostatní. Nikomu neubližovat. Nikomu nepřát zlo. Pěstovat v sobě dobré charakterové kvality. A dále to je vědomé přání. Měli bychom si přát krásnou budoucnost pro sebe, pro naše děti a pro celou planetu.

Proto nepodléhejte strachu. Udržte si i v dnešní nejisté nestandardní době optimismus. Nepřipadá vám divné, že zrovna v době, kdy přijde takto konstruktivní proroctví, propukne celosvětová hysterie? Přesně v době, kdy je potřeba, aby světová populace myslela konstruktivně, na dobré a hezké věci?

Pokud se bojíte, jste ve stresu a máte podrážděné nervy, připusťte si tyto pocity. Přijměte je jako přirozenou a naprosto normální lidskou reakci na netypickou životní situaci. Nezlobte se na sebe za to, ani své pocity nepotlačujte. Dejte jim volný průběh a poskytněte si čas tyto emoce prožít. Projdete několika fázemi, ale na konci tohoto procesu se se situací smíříte. Uvědomíte si, že ji nedokážete vrátit ani zastavit a jediné co můžete, je situaci přijmout, přizpůsobit se tomu co je momentálně potřeba a vyčkat. Kdo umí vyčkat, je vítězem. Stresem, strachem a vztekem nic nenapravíte, jen si děláte hůř. A pak přijde vnitřní klid. Tohoto klidu snadněji docílíte tím, že omezíte sledování děsuplných zpráv, zaměříte se sami na sebe a svou vlastní pohodu.

A tehdy můžete pokračovat v tom, co je nyní zapotřebí: Konstruktivně myslet. Soustředit se na krásnou budoucnost.

Nenechte se strhnout strachem, udržte si svůj konstruktivní náboj. Myslete na to, že vše dobře dopadne, máme pokročilé systémy, máme pomoc a hlavně, máme před sebou Zlatý věk lidstva. Nezapomínejte na to a nepodléhejte propagandě. Neznamená to, že máte brát situaci na lehkou váhu, na všechno kašlat, nic nevnímat a ani se nechránit. Dělejte, co je potřeba. Ale dělejte to s klidem, s úsměvem, s nadějí a myšlenkou na hezkou budoucnost. Propaganda strachu je tu od toho, abyste na to zapomněli a abyste pro samou vyděšenost nemysleli na nic krásného, protože vaše krásné myšlení je váš klíč.

Mezitím můžete narazit na řadu materiálů, které mohou mít spirituální charakter a budou vám doporučovat určité postupy. Na jeden speciální bych tímto článkem chtěla upozornit, jsou to hromadné a organizované meditace za společnou věc v určitý čas. Tyto druhy hromadných meditací nejsou nic nového, je to fenomén, který nás doprovází už mnoho let.
Na základu této myšlenky není nic špatného, ale není dotažená do konce. Je důležité si uvědomit, že nestačí být dobrý a konstruktivní pouze dvacet minut při hromadné duchovní meditaci za lepší svět a pak se zase vrátit ke svým zlozvykům. To potom nejsme o nic lepší, než kdybychom chodili 3x denně do kostela, tam padali na kolena a doma pili jako Dáni, mluvili sprostě a plivali na svoje rodiče…
Takhle to nefunguje. Buď jsme dobří, nebo nejsme. Jsme konstruktivní, nebo nejsme a jenom se přetvařujeme.
Nic nedělat napůl.

Hlavní problém však je, že pokud se předem ohlásí hromadná meditace, je to jako byste napsali na sociální síť, že zítra přesně ve 14:00 odjíždíte na výlet a vrátíte se až další den pozdě večer. Když byste přijeli domů, divili byste se, že jste našli váš dům vykradený. Ale sami jste si tím vinni.
S hromadnou meditací je to stejné. Když temné síly vědí dopředu o přesném času konání akce, je pro ně snadné tento paprsek energie zaměřit. Mají na to lidi. Tuto energii poté přesměrují a využijí pro sebe. To se stalo zejména tehdy, pokud jste někdy po účasti na podobné hromadné nebo světové meditaci byli hodně unavení.

Líbila se mi část článku, kterou nedávno psal tomáš marný na webu tadesco.org. Ve svém článku dává sodu nějakému chytrému pánovi, ale to není předmět mého článku, takže pokud by vás tato kuriozita zajímala, račte si ho pak přečíst celý. Zmíněná část, která se mi líbila, se právě týká vysvětlení ohledně hromadného meditování. Cituji:

,,Indigová dívenka řekla, že všechny weby, které nebudou mít zájem zveřejnit její článek, jsou ovládány temnotou. A také ty, které ji začnou pomlouvat.

Nezapomeňte, že vy všichni jste bozi a nepotřebujete zde za Vás žádné zastoupení jakékoliv církve, či kohokoliv jiného. Meditaci můžete provádět sami za sebe ale nikoliv masové meditace, do kterých může zasáhnout jakýkoliv pochybný guru a odvést vás do temných špinavých kanálů. Proto před nimi celé roky varuji. Vysvětlím jednoduše.

Jsou mnozí lidé, kteří se nenechají proudem v řece unášet. Jsou jako pstruzi. Ti vědí, že když voda teče jedním směrem, je v řece proud, který teče přesně do protisměru. Pod splavy jsou to „výtahy“, které rybu nasají, pstruh vylétne nad hladinu splavu a pokračuje dál proti proudu s minimální energií. Průměr protiproudu je celkem dost malý. Když se kolem malého průměru protiproudu, nikoliv za sebe, najednou chce narvat 1000 či stotisíc pstruhů, zruší přirozené proudění a protitok zmizne. Zanikne.

A aby to nebyl jenom jeden příklad. U proudění vzduchu na křídle letadla je to stejné. Když nemá původní tvar, a díky namrzající mlze se na náběhu křídla začne usazovat led, (když pilot zapomene zapnout DE-ICE), přestává proudění vzduchu na křídle a letadlo spadne z nebe jako šutr!!!!! Odchytnout se už nedá NIKDY. Pro všechny EXIT – US.  Páry a molekuly vody jsou právě ti pstruzi. Malou námrazu dokáže křídlo „odstřelit“ či rozmrazit při zapnutí DE-ICE, ale velké množství molekul vody (pstruhů), zruší proudění a jste strhnuti „proudem.“ Jasné?

U meditací je to to stejné. Lidé budou meditovat každý sám za sebe. Jako pstruzi v sérii (za sebou) projdou úspěšně do konce. Tím zvýší potenciál jakéhokoliv dění. Budete-li se ale chtít narvat do protiproudu všichni naráz, protiproud zanikne a hlavní proud Vás strhne zpátky. A právě toho využívají hromadné meditace. Temná síla, která vymyslela hromadnou meditaci, ví co dělá. Ukradne Vaše energie sama pro sebe a lidé (pstruzi) nikdy neprojdou. Temné síly, které se postupně napojí na využití a zneužití těchto energií, přesměrují své oběti na destrukci. Mnozí lidé i cítí, jak jsou pak vyčerpaní.

Dělal jsem na to přednášky a dokonce i s filmy jsem to vysvětloval. Proto, tak jak jste zde každý sám za sebe, můžete i samostatně využít svou mysl. Nikdy ale NE HROMADNĚ!“ (celý článek ve zdroji ZDE)

Chtěla jsem tento článek vydat dříve, ale nějak mi to vypadlo. Vzpomněla jsem si na to ve chvíli, kdy mi přišel e-mail s dotazem ohledně videa na youtube, které právě vyzývá diváky, aby si v konkrétní čas přáli krásný svět.

Toto konkrétní video ještě v Česku nezískalo žádný věhlas, je úplně nové, ale zejména jde o daný princip a ve hře jsou i byly mnohé další, velmi podobné akce. Zdůrazňuji, že na doporučení ,,přát si krásný svět“ není nic špatného, konstruktivní přání je skutečně potřeba. Ale nedělat to v určitou hodinu a nedělat to po omezený čas. Každý sám za sebe. A je potřeba být dobrý po celý den. Ne jenom na chvilku.

Přejte si dobro a přejte si dobrý svět. Ale ne na určitou dobu, protože vám to někdo nakázal. Přejte si to z vlastní vůle, sami za sebe, ve svém čase. Chtějte dobro, buďte sami to ztělesněné dobro a žijte ho už teď.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-21 02:06:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jakože dělat cokoliv, specialně duchovního, nesamostatně, je ptákovina prostě 😀 že ti lidé, do háje, nedělají věci za sebe… někteří takový jsou a já to furt nechápu. meditace je tak niterná a osobní věc, že dělat ji hromadně, to je volovina..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-21 17:25:39
Ikona diskutujiciho
sipka

*dělat ji hromadně

dysgrafik v praxi :‘)

Ikona diskutujiciho izairi 2020-04-21 10:06:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jj jako společná modlitba růžence.Tam kde jsem ještě jako katolík bydlela byla 3x denně.Jak jsem mohla,tak jsem se tomu vyhla,protože to byla pakárna.Jasně nebyla to hromadná meditace, a pokud nebyli hosté,tak se v kapli sešlo třeba 7-10lidí,ale i tak.Když jsem tam šla,tak jsem zjistila zajímavou věc,že je možné odříkávat nahlas růženec a přitom sama sebe vůbec neslyšet.
A nejen to,je možné u toho myslet na různé věci a slyšet
(vnímat)myšlenky,ale ne to co říkáte nahlas.Jednou mi po růženci říkala Lenka (jedna z těch mega „zbožných“)že
jsem při jednom desátku 12x zívla.
Tak jsem si říkala jak se asi fakt zbožně modlila,když u toho stihla počítat kolikrát zívnu :).

Ikona diskutujiciho elbar 2020-04-21 13:10:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem byl v astrále svědkem zajímavé události.
Viděl jsem sešlost možná více než sto světlých bytostí.
Živě spolu komunikovali.Kolem nich se vytvořil světelný
válec směřující vysoko vzhůru.Je tu otazné,zda byl
světelný válec vytvořen bytostmi,nebo byl vytvořen
někde nahoře a nasměrován na bytosti.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-04-22 16:18:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

*Toto konkrétní video ještě v Česku nezískalo žádný věhlas,…*
ale výsledku už má, začínají se objevovat první duchovně osvícení lidé, někteří při této meditaci došli k závěu, že by měli začít léčit druhé…….

Ikona diskutujiciho Markéta Nikol 2020-04-22 17:11:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, dělala jsem hromadnou meditací asi 4 dny po sobě ve 22 hodin na 20 minut. Když jsem to dělala naposledy, byla jsem hrozně unavená. Opravdu. Od tý doby to nedělám, jen meditace jako sama za sebe. Tomáš to pěkné vysvětlil a já konečně pochopila, že je to nebezpečný. Od té doby, co přecházíme z 3D do 5D cítím se v pohodě. Pracuji jako zahradnice, tak jsem samozřejmě venku. Slunce svítí krásně, čistě, nebe je čistý, ale bohužel je sucho. Držím všem dobrým lidem pěsti a bohužel mám ovce v práci kolem sebe a chci, aby už bylo probuzení.

Ikona diskutujiciho Vaclav 2020-04-23 11:23:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bruce Lipton je epigenetik. Jeho objevum se veda brani, protoze on ukazuje na svet duchovni, ne materialni ve smyslu Newtona a Darwina, na silu mysleni, na provazanost kvantove fyziky a vesmiru. Znamena to ke smerovani ke svetu lasky, dobra, prirody a jeji sily v lecivech. Je to presne to, o co i vy zde svou praci usilujete.
B. Lipton je vedec, zadny Guru ani inkarnovany Buh. Na youtube mate spousta videi z vynatky jeho prednasek. Kdo chce vedet vic: B.H. Lipton ‚Intelligente Zellen‘, k dostani na Amazonu i anglicky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek