Přenechávejte andělům to, co vás tíží

3.2.2010 v Bytosti 0

Andělé slouží našemu probuzení . proto chtějí, abychom poznávali uvědoměle. Budete-li se učit jednotlivé kroky uvědoměle, nebudete si už muset protrpět a prožít staré návyky. Od andělů jsem se naučil technice přenechávání. Jakmile narazíte na cokoliv, co vás blokuje, co vám ztěžuje vaši cestu, třeba staré vzory, které se nepřestávají vracet, odpor jakéhokoliv druhu, emoce, na nichž lpíte, přenechte je archandělovi. Zbavte se toho všeho a vaše energie bude opět volně proudit. Podívejte se ještě jednou na své staré zvyklosti a vciťte se do nich poděkujte jim, že vám sloužily, a vložte je do rukou archandělů. Já pracuji s tímto obrazem: představuji si problém, pocit nebo situaci jako balíček, který vkládám do rukou archanděla. Podobně jako odkládáme závoj, který už nechceme, stejně můžeme i toto všechno dát andělovi. Něco se změní! Přestože to chce svůj čas, nakonec se vždy stane to nejlepší. Někdy nebude změna taková, jakou jste si přáli, a to v případě, že vaše přání nebylo tím nejlepším.

Vždy, když jsem něco předal archandělům, se cosi událo. Několikrát jsem zažil, že jsem si uvědomil další krok. Když šlo například o vyjasnění nějaké situace, hned po odevzdání do rukou anděla jsem cítil, co mám dělat. Někdy jsem přenechal andělovi i tento krok, poněvadž mi nepůsobilo žádné potěšení jej učinit. Poprosil jsem archanděla, aby pro mě situaci dále vyjasnil. A pak to často bouchlo. Ujasnění, o které jsem tolik usiloval, se změnilo v konflikt, ale nebe se vyčistilo.

Do rukou archanděla můžete vložit všechno: přání, naděje, sny, problémy, věci nejasné, věci nedozrálé, staré zvyky, bolesti, uzdravení, všechno. Andělé udělají svůj díl a hned bude jasné, co máte udělat vy.

Někteří lidé mají s předáváním potíže, často slýchám názor typu: tak jednoduše to přece nemůže fungovat, musím pro to nejdřív něco udělat, musím si přece napřed sednout a všechno si ujasnit, s takovými drobnostmi, v kterých nemám ani jasno nebudu obtěžovat anděla.

To je také jedna z cest, jak si přidělávat starosti. Andělé chtějí, abychom procitli a žili plný život. Proto nám pomohou v každé situaci. Možná to nebude vždy archanděl Rafael, přestože ho poprosíte a svůj závoj mu vložíte do rukou. Třeba pověří “příslušného” anděla. Ale to vám nemusí působit starosti. Jediné, co musíte, je poprosit a předat. Pak už jen sledujte, co se stane.

Předání je nesnadné i proto, že na ně nejsme zvyklí. Protože jsme většinou vyrostli bez obrazu předávajícího anděla, naučili jsem se dělat všechno sami. A tak často ani nepoznáme, co všechno můžeme andělům odevzdat.

Nacvičte si při všech problémech, jakmile se necítíte dobře, při každém nepříjemném pocitu, tíživých myšlenkách, přesně se podívat a pochopit, co se děje a potom se obrátit na anděly s prosbou o pomoc a vysvětlení.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek