Při posílání energie jsem se začala dusit. – Co to způsobilo?

2.6.2010 v Poradna 3

(Otázka)

Alue,
mám prosím jeden dotaz.
Dle časopisu PHOENIX – článku šíření lásky jsem zkoušela posílat sve drahé polovičce ze srdce energii lásky – dle rady časopisu- zelený a růžový paprsek energie.
Kdykoliv se to ale snažím provést, (představím si tyto paprsky jak směrují k jeho srdci ), začnu se dusit a kašlat…., čím to může být…. že bych neměla otevřenou srdeční čakru…,? moc se v tom nevyznám….Pokud je to tak, jak ji mám otevřít?

Děkuji moc za odpověď.

_____________________________________________________________


(Odpověď)

Ahoj,

Někdy, i když jednáme v nejlepším úmyslu s tím nejlepším svědomím a myslíme si, že děláme to nejlepší co vůbec může být, zjistíme, že nám to někde vázne.
Víš, proč se dusíš? – Protože ti tvé tělo jasně dává najevo, že nemáš dost energie a že nejsi energeticky na takové rovině, kdy je pro tebe dobré energii vědomě vysílat.
Ty vůbec nemusíš mít nic uzavřeného. – Kdyby jsi měla uzavřenou čakru, to by jsi byla dost nemocný člověk.
Energie proudí z tvé celé bytosti, ne jen z jednoho místa, proto i kdyby jsi měla uzavřenou půlku čaker, energie si vždy místo kudy proudit najde.
Pokud se při posílání své energie dusíš, znamená to, že máš energie málo a člověk, kterému ji posláš ti ji nevrací, ale jen ji nasává. – Když máš málo energie, dáš ji někomu a on ti ji nevrací, tak ti samozřejmě chybí. Člověk s nedostatkem energie se totiž automaticky neumí dobíjet.
Dobíjení energií funguje nejlépe v přírodě.

(viz. dva roky starý článek: Jak správně nasávat energii ze stromů?)

Ve tvém případě ti poradím jedno:

Pokud nermomoci někde za každou cenu chceš něco posílat, tak neposílej svou vlastní energii, ale posílej energii z Vesmíru. – Představuj si ji, jak přichází v bílé barvě z nebe, nebo se stačí jen pomodlit, aby přišla.
Pokud se i při tomto začneš dusit (což je velice nepravděpodobné), je to pro tebe jasné znamení, že to nemáš dělat vůbec.
Pamatuj, vždy poslouchej své tělo a svou intuici, co ti říká. Dávají ti znamení, která ti radí vždy jen dobře, proto se jich drž.
Také je možné, že jsi posílala energii v nesprávné barvě nesprávnému člověku. To zjistíš jen tak, že zkusíš energii posílat v jiných barvách jiným lidem. – Vždy je možné to vypozorovat a odvodit.
Sleduj při posílání své pocity a tělo, pokud se začneš dusit i u jiných lidí, potom skutečně nikomu nemáš energii posílat, protože ti to nedělá dobře.

Hodně štěstí 🙂
Alue

linka

Související články:

Devíti dílný seriál: I. / Jak pracovat s energiemi

JAK SI POMOCI PŘI NEDOSTATKU ENERGIE?

Jak jsou na tom ve skutečnosti mezilidské vztahy? – O vysávání mezi sebou

Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?

Strom života

Další obrázky s Fantazií – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-06-04 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posílání enrgie někomu, kdo si o ni neřekl, nebo o tom, že k němu plyne neví, je dost ošidné. Chce to opravdu citlivě naslouchat intuici, protože i rádoby dobrý úmysl může být po zásluze potrestán. Dík za dotaz i odpověď.

Ikona diskutujiciho septik 2010-06-05 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ošidné? Můžeš to více rozvést? :-)

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-06-10 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoducho povedané: ,,Cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami". Totiž to, že my to myslíme dobre ešte neznamená, že je to dobré aj pre dotyčného. Aj ja som sa na tom neraz popálila, než som pochopila. Nikoho nesmiete bez jeho súhlasu, alebo prosby o pomoc zachraňovať, nesmiete mu bez dovolenia zasahovať do života, lebo tým na seba sťahujete karmu. Nič sa totiž nesmie vnucovať, lebo nie každý je pripravený na to, ako mu chcete ,,pomôcť", ešte nedozrel, nie je pripravený vydať sa do cieľa, preto mu môžete mu len ukázať cestu – a to vlastným príkladom. Rozhodnúť sa a konať však musí sám.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek