Při zpěvu mě navštívilo něco temného, nakonec jsem si s tím poradil

22.7.2010 v Poradna 4

alue.cz

Tento e-mail, který mi poslal čtenář stránek, jsem zveřejnila právě pro jeho detailnost a velmi dobrý popis bytosti i toho, jak si s tímto setkáním poradil.

Tento příspěvek je nakonec pojmutý formou otázky aodpovědi, ačkoliv jako zveřejněný holý dopis by také stál za to, ale v takovém případě by chyběla moje odezva, která se k tomu vztahuje.

Proto jsem podobu tohoto článku zvolila takovou, jakou vidíte. Doufám, že popis tohoto zážitku využijí i ostatní čtenáři, pokud by se jim přihodilo něco podobného.

linka

(Dotaz)

Ahoj 🙂
Tak jsem měl včera silný zážitek, ale bohužel ne příliš pěkný. Pokusil se mě napadnout nějaký démon, nebo nějaká jiná destruktivní bytost… Zajímalo by mě, co si o tom celém myslíš.
Šel jsem si večer, za tmy, sednout na zahradu, meditoval jsem a snažil jsem se si pročistit auru. Poté jsem různě pracoval s energiemi, ,,nabíjel” jsem se, a povedlo se mi dostat do velmi příjemného stavu, kdy jsem cítil jak mnou a kolem mě proudí čistá konstruktivní energie-láska. Po té jsem zpíval nějaké písničky a při tom jsem náhle ucítil silný pocit, že napravo ode mě je něco, co tam vůbec nemá co dělat a zároveň se mnou začal rozlévat strach a vytlačovat proudy energie ve mě. Okamžitě mě napadlo, že tam je nějaká destruktivní bytost a instinktivně jsem se ohlédl, ale pochopitelně jsem přímým pohledem nic neuviděl. Tak jsem se otočil zpět a podíval se tam bokem periferně. A dost jsem sebou trhnul…zhruba 4-5m na pravo ode mě se zřetelně tyčila

AngelVirtueGRACE

černá silueta o výšce člověka, velmi pomalu, jakoby s velkými obtížemi, se přibližovala ke mně a vysílala proudy strachu a destrukce. Nevím, jestli to byl nějaký ,,klasický” démon, nebo prostě nějaká destruktivní astrální bytost. Díky tomu, co jsem si na tvých stránkách přečetl, jsem ale naštěstí zhruba věděl, co mám dělat. Okamžitě jsem si vizualizoval, jak ke mě z vesmíru proudí další konstruktivní energie, vytlačuje z mé aury veškeré destruktivní vlivy, jak se z ní kolem mě tvoří silný energetický obal a nakonec, jak tato energie vyzařuje do mého okolí. Pomohlo mi to perfektně. Strach z oné bytosti postupně úplně zmizel a pocit ,,že tam napravo je něco, co tam nemá co dělat”, se hodně zmenšil a já viděl a jak ,,něco” tu černou siluetu zatlačilo ještě o několik metrů ode mě, trochu se zmenšila a dostal jsem pocit jakési izolovanosti od o ,,toho”. Přestože jsem viděl a ještě trochu cítil, že tam ta bytost stále je, byl jsem zase tak naplněný energií-láskou, že mi to opravdu už nijak nevadilo a znovu jsem se rozhodl zpívat. Zpívání ve mě totiž umí energii nádherně rozproudit. Nejdřív to bylo dobrý, ale pak jsem zase cítil, jak se zábrany mezi mnou a onou destruktivní bytostostí ztenčují, začal jsem ji opět silněji cítit a dokonce už jsem pociťoval znovu náznak strachu. Okamžitě jsem přestal zpívat a opět jsem vizualizací provedl to, co před tím. Pomohlo to stejně, ale já zmateně přemýšlel, proč zpěv, který mám tak rád (né že by mi teda moc šel) umožnil oné destruktivní bytosti opět proniknout blíž ke mě? Napadlo mě jediné vysvětlení, že písničky které jsem zpíval nerezonují na 100% jen na konstruktivních vibracích a že tam je i nějaká malá destruktivní složka, kvůli které se mohla ona destruktivní bytost ke mně přiblížit. Napadla mě jedna věc, zkusil jsem konstruktivní energii, co mnou silně proudila vložit do nějaké melodie, třeba jednoduché a nehodnotné, ale na 100% konstruktivní. Povedlo se a začal jsem tuto melodii zpívat, s pevnou vírou, že neumožní té destruktivní bytosti se ke mně přiblížit. Překvapilo mě už to, že pocit při proudění energie mnou, při zpěvu té melodie, byl trošku jiný, než při jiných písních, takový čistší a energie mnou začala proudit silněji a i do větší dálky ode mě. Podíval jsem se, co na to ta bytost-silueta a koukám, zatlačilo ji to ještě dál a zmenšila se už na velikost menší, než člověka. A moje cítění že tam je, už kleslo v podstatě na nulu. A tak jsem tam zůstal sedět, meditovat a zpívat ještě dost dlouho… další den jsem se pak divil sám sobě, že jsem od tam co nejdřív neutekl… ale prostě jsem už neměl proč. Pak když jsem odcházel tak jsem ještě prošel skoro tím místem, kde ta bytost byla, ale jen jsem slabě ucítil, jak ji můj energetický obal zatlačil daleko pryč… a to, že by mě mohla ,,navštívit” potom v noci mě ani nenapadlo a taky že nenavštívila. 🙂
Takže nakonec to místo strašidelného zážitku byl vlastně zážitek dobrý… ale teda v některých chvílích… 🙂
Tak díky, že jsi se namáhala co celé číst a jsem napnutý, co mi k tomu napíšeš. 🙂

_______________________________________________________

(Odpověď)

Ahoj,

Zážitek jsem četla a prakticky nemám nic, co bych ti k tomu mohla vytknout. Postavil jsi se tomu výborně. Jen možná, když budeš mít možnost, bylo by dobré před takovými praktikami zapalovat lichý počet svíčet jako ochranu, aby tě už nic podobného neotravovalo.
Pamatuj, sudý počet svíček přitahuje destrukci a smrt, lichý počet svíček přináší ochranu a destruktivní bytosti odhání.
Návod se svíčkami najdeš tady:

,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi”
Položil jsi otázku, sám sis na ni odpověděl, že zakopaný pes byl v hudbě. Ano, mohlo to být tak. Také je možnost, že tě přišlo něco zastrašit. – Oni to dělávají, když se lidé pokouší o něco dobrého a světlého, aby je v začátcích od podobných praktik odehnali. Temné bytosti totiž nechtějí, abychom dělali podobné věci, učí nás to totiž životu v přirozenosti, který temnotu nepodporuje.

Hodně štěstí 🙂
Alue

follow_your_dream_jessica_galbreth

Další díla od umělkyně Jessica Galbreth – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dana 2010-07-22 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to moc zajímavé a poučné.:-)

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-22 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, a co to bylo za písničku?

Ikona diskutujiciho M* 2010-07-22 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zpívat u meditace jsem ještě nezkoušel…:-)

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-23 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S rostliňákem jsem si taky hrál a bohužel pěkně smrdí. Zato palmový vosk není cítit skoro vůbec.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek