PROČ JSOU ZASVĚCENÍ PODVOD / OD ČEHO SE ODVÍJÍ SKUTEČNÉ SCHOPNOSTI? – DOPORUČUJI!

3.3.2010 v Spiritualita 89

Nová móda mezi lidmi zabývajícími se ,,věcmi mezi nebem a zemí“ je být zasvěcený do něčeho. – Zpravidla to bývá nejčastěji Reiki, Merkaba a jim podobné podvody.

Údajní mistři a duchovní učitelé lákají své ovečky na sladké řeči, že po tom a tomhle zasvěcení se jim otevřou takové a makové kanály v mozku a oni nabudou duchovní vyrovnanosti, nebo nedej bože dostanou nějaké schopnosti.

Lidé ve své nepochopitelné naivitě na taková zasvěcení chodí, aniž by je třeba napadlo přemýšlet.

První vám v kostce vysvětlím, od čeho se odvíjí duchovní schopnosti a duševní vlastnosti, abyste co nejlépe pochopili, proč je to podvod:

Všichni lidé jsou v jádru Božské bytosti. Naše základní podstata je konstruktivní, výživou pro nás je světlo a dobré energie.

Lidská bytost v původní nezdegenerované formě má kompletně odblokovaný mozek. – Lidé nežijí jen tady, ale i v jiných částech Vesmíru. Žijí úplně jinak, žijí způsobem, pro který jsme byli stvoření. Oplývají velikou moudrostí a mají neomezené schopnosti. – Teleportace, Levitace, Jasnozřivost, Materializace… to vše je pro ně naprosto přirozená věc.

My lidé, kteří žijeme v tomto systému máme mozky zablokované, naše vědomí je omezené. Nejen absencí určitých energií a podmínek které potřebujeme, ale také díky naší výchově a tlaku společnosti.

Míváme mnoho nedostatků, chyb a velikých šrámů na duši, kterých se jen těžko zbavuje a je velice náročné všechno v sobě zpracovat, protože systému ve kterém žijeme vládne temná strana. – Temná strana se všemožnými způsoby nejen snaží zotročit naše duše manipulací a lží, ale také dobře dbá, abychom neprozřeli. Aby nám nedošlo, že žijeme ve světe iluzí a že skutečný život je něco jiného.

Proto nás odmalička učí ,,pavědám“ a nutí nás žít tak jak chce systém, ale ne my. – Ale nám nic jiného nezbývá, nějak se do systému zařadit musíme, abychom přežili.

Vtělují se mezi nás obtěžkané a temné bytosti, které nám ještě více znemožňují začít žít správným způsobem.

Dokonce i mezi ,,esoteriky“ je tak moc podvodníků a narušených jedinců, že bývá problém přes všechny ty manipulace a podvody zůstat ve svém středu a myslet sám za sebe.

Všichni jsme jedno světlo, ale úroveň našeho uvědomění se liší. – Někdo má více energie, někdo méně. Někdo má více správných znalostí, někdo méně. Ten má takovou životní cestu, ten má jinou životní cestu.

Podle míry našeho uvědomění, podle našeho jednání v životě a podle míry naší energie se odvíjí naše schopnosti a znalosti. – Všichni tedy máme ty vlastnosti, ke kterým jsme sami dozráli, ke kterým jsme se dopracovali, na které máme energie, nebo které si zasloužíme a potřebujeme. – Nedostanete dar jasnovidectví, pokud byste měli v duši nedobrou vlastnost, která by zavinila, že svůj dar budete používat k manipulaci, která lidem ubližuje. – Ten kdo svou bytost otočí k temnotě, přirozeně světlé dary ztrácí.

Tedy zjednodušeně řečeno:

Čím více jste ve světle, tím více toho víte a oplýváte různými schopnostmi a dary, které jsou založené na vašem světlém nitru a pravdivosti. Tyto dary se zesilují podle toho, jak moc pomáháte světu a jak moc na sobě pracujete.

Pokud je někdo v temnotě, své dary ztrácí. – Temnota a utrpení snižují vibrace naší bytosti a tím přicházíme o své schopnosti.

A proč vám to celé vysvětluji?

Abych se konečně dostala k jádru věci. – Pokud si tohle uvědomíte, pokud pochopíte tento směšně jednoduchý princip, který rozhoduje o našich schopnostech, potom vám rychle dojde, že zasvěcení a kupování si vlastností za peníze je absolutní podvod. Kdyby fungoval, tak jsou všichni boháči velcí guruové, což nejsou.

Mnoho lidí si toto neuvědomuje. – Buď jsou prostě moc líní přemýšlet, nebo nerozumí skladbě vesmíru natolik, aby si to mohli sami poskládat dohromady a vyvodit logický záměr svým selským rozumem. – To ale není omluva.

Já vždycky říkám:

,,Všechno si ověř, všechno si zkoušej.“

,,Své znalosti zakládej na vlastním prožitku a na vlastním úsudku.“

,,Když něčemu nerozumíš, nestrkej do toho prsty, ale běž se o tom něco dozvědět.“

,,Když na tom neumíš, tak na to nelez.“

– Z toho vyplývá, že pokud si někdo nedokáže svým vlastním selským rozumem uvědomit, jestli je pro něj zasvěcení do např. Reiki dobré nebo špatné, tak se nemá nechat zasvěcovat!!!

– Ať si je propaganda jakákoliv, ať slibují cokoliv, člověk má MYSLET!

A pokud někdo hlásá, že vám za poplatek předá schopnost léčení a vy tomu věříte, aniž byste se pokusili zjistit něco dalšího, svědčí to o hlouposti, naivitě a obyčejné lenosti.

To se hezky poslouchá, když vám někdo vykládá, že k tomu není potřeba dozrát, že vám to udělá tady a teď.

Lidi co takováto zasvěcení dělají soukromě označuji vulgárními jmény, protože ubližovat lidem a lhát jim – ať vědomě či nevědomě, nebo dokonce za to od nich brát peníze, to je u mě jedna z nejodpornějších věcí, se kterou jsem se setkala.

Je to odporné, pro něco takového u mě neexistuje omluva ani výmluva.

Jestli někdo chce namítat, že třeba ten či onen mistr tohle neví, není to omluva. – Když něčemu nerozumím, tak to nedělám. I kdyby to někdo ve své nevědomosti dělal zadarmo. – Je to jedno. Když dělám něco co lidem škodí, jenom proto že jsem hlupák, beru na sebe zodpovědnost za situace, které natropím, stejně tak i lidé, kteří se nechají oblbnout.

Při samotném rituálu zasvěcení mnoho lidí cítí úžasné pocity, nebo energie. – Na tomto pocitu potom založí své přesvědčení, že to fungovalo. – Ale o čem to je? – Když ve vás vyvolají očekávání, že to bude úžasné a nabíjející, že se podruhé narodíte a potom tu myšlenku při zasvěcování společně s vámi ostatní lidé živí, samozřejmě že se budete cítit skvěle.

– Možná vám pošlou nějaké dobré energie, které na pár dní možná otevřou nějaké kanály, způsobí euforii a zajímavé vjemy. – Ale tento pocit časem vymizí, protože pokud vy sami nemáte energie a kvality, které by tyto energie ve vás vytvářely samy od sebe, tak si tento efekt prostě neudržíte a můžete se stavět na hlavu. Energie které nejsou na vaší úrovni vás opustí a kanály které nemáte správně mít otevřené se vám zase uzavřou tak, jak si zasloužíte podle zákonů Vesmíru.

Další neštěstí podobných zasvěcení je takové, že do nich jdou hlavně lidé, kteří se snaží prozřít. Nechají si nakecat kdovíco a věří tomu, že když se nechají zasvětit, tak se jim otevřou schopnosti, které zatím žádné nemají. – Tito lidé po rádoby zasvěcení nepoznají, co se ve skutečnosti děje. – Nevědí, že si naopak odřízli jiné věci, jako komunikaci se svými strážnými bytostmi, nebo výměnu energií. – Když to nikdy neuměli, nemají to jak porovnávat, protože jsou slepí ještě více, než byli před manipulací zasvěcujících, popř. zasvěcených.

Někdo je naopak tak moc zblbnutý, že si myslí, že něco umí, ale ve skutečnosti neumí vůbec nic. A když mu to řekne někdo, kdo cítí, nebo vidí jeho energie, myslíte, že se mu zavděčí? – Právě naopak.

Jinak co se týče konkrétních dat, ve stručnosti bych mohla přidat část toho, co mi zatím řekli lidé, kteří byli ochotni vysvětlit, jaké byly následky.

U reiki zasvěcení (ale pozor nemyslím šarlatány, kteří vás opijí rohlíkem. Tady je to o lidech, kteří vám udělají to ,,pravé“ zasvěcení) to bývají tyhle následky:

Ztráta schopnosti mluvit se svými strážnými bytostmi / Pálení na kořenové a korunní čakře, což je následek zablokovaných energetických kanálů, ke kterým se pojí i ztráta schopnosti pracovat s energiemi (tedy přesně opak toho co ,,ovečka“ před zasvěcením chtěla), díky zablokovaným energiím se dostavují deprese, bolesti hlavy, mravenčení v rukou.Také popisují, že cítí nutkání pořád někoho objímat. O tomto problému už jsem psala dříve. – Toto nutkání je touha nasát z lidí energii, kterou oni sami nemají, protože krom toho že byli odříznuti, také byli napojeni na temné entity, které z nich energii berou. / Staré nemoci se vracejí, staré rány začínají znovu bolet.

– Pokud někdo po zasvěcení nemá žádné následky, setkal se se šarlatánem, který žádné zasvěcení neumí. – To by měl opravdu děkovat Bohu, že ho ochránil před jeho vlastní naivitou. A protože každý člověk má přirozeně v rukou léčivé energie, které může kdykoliv používat, léčí tito lidé ostatní a mylně to přičítají zasvěcení do Reiki.

Tedy Reiki způsobuje hlavně energetické problémy.

Co se zasvěcení do Merkaby týče, bývají to rodinné problémy. – Rozvody, hádky, konflikty.

,,Mistři“ vám tyto problémy vysvětlí jako následky ,,energetického čištění“, což je ale do nebe volající lež!

– Když si lehnete v přírodě do trávy, automaticky se vám čistí zablokované energetické kanály, odchází z vás destrukce a jste nabíjeni a léčeni. – Toto čištění provází příjemné pocity, nikdo u toho nebrečí, nikdo se nesvíjí v bolestech a nikdo se nerozvádí!!!!

Léčba vztahů a energetických bloků prochází nenásilnou formou, ne cestou bolesti! – Pokud změny v životě doprovází bolest a ne pocity uvolnění, je to špatná cesta!

Když máte energetický blok způsobený traumatem a nějakým způsobem ho rozpustíte, začnete sice plakat, protože prožíváte zpětně své emoce, ale krom emocí se nic dalšího neděje, protože energie odejde během pár minut, potom se cítíte dobře. Navíc tento pláč bývá osvobozující. Je to přirozený ventil jak upustit určité energie. – Ale toto zbavování se nedobrých energií nikdy netrvá týden!!

Bolesti a potíže, které lidé prožívají nejsou žádné čištění starých špatných principů. Když vám do mozku nahrají všelijaké svinstvo (Merkaba), nebo vám zablokují energie a napojí vás na temné,,vysavače“( Reiki), samozřejmě, že vám bude příšerně, bude vám blbě, budete hnusní na ostatní a ostatní budou hnusní na vás, protože do vás přejde taková destrukce, se kterou se vypořádáváte pěkně dlouho a dost vám bude trvat, než se s tímto ublížením sami sobě vyrovnáte.

Když jsem já sama začínala s těmito věcmi, bylo mi 12 let. Za tu dobu jsem mnohokrát dostala pozvání a nabídky k zasvěcením, bylo to hlavně to nešťastné Reiki, kolikrát mi to bylo slíbeno i zadarmo. – Proč jsem všechno odmítla? Protože jsem byla dostatečně sebekritická na to, abych si uvědomila, že Reiki a zasvěcovacím rituálům nerozumím, nevím co tam se mnou ve skutečnosti budou dělat a když jsem si to představila, měla jsem velice nepříjemné pocity míchané s nervozitou a strachem.

Všechno jsem odmítla díky svému pocitu a uvědomění, že při svých 12-13ti letech prostě nemám dost zkušeností na to, abych o něčem takovém rozumně rozhodla. Stejné to bylo i v mých nejranějších letech, kdy se ze mě babička snažila udělat pánbíčkáře, následně v tom pokračovali i jiní členové rodiny. – Nechala jsem je ať si mě tahají kam chcou, ale nevěřila jsem věcem, které vykládali, protože jsem si uvědomovala, že jsem zatím moc malá na to, abych uměla posoudit, jestli to co říkají je pravda, nebo ne.

A dneska, kdybych se mohla vrátit o tu hromadu let zpátky, nejraději bych sama sobě vlepila hudlana, protože co se ke mě dostává za příběhy lidí, kteří po zasvěceních mají akorát problémy, to je opravdu šílené.

Takže znovu opakuji:

Ve Vesmíru se odvíjí naše schopnosti od stupně našeho uvědomění, od naší vnitřní kvality. – Máme jen to, co je na naší vibrační úrovni a to co je výš nikdy nemůžeme dostat, dokud se k tomu SAMI NEDOPRACUJEME.

Nikdo z lidí NEMŮŽE porušit tento princip. – Když máte uprostřed hrudi kruh a někdo vám tam nacpe čtverec, NEMŮŽE TO NIKDY PASOVAT.

I kdyby jste dostali tisíce zasvěcení zdarma, nikdy z žádného nemůžete mít užitek, protože tato zasvěcení neberou v potaz jednoduché vesmírné principy. A co nepočítá s těmito principy, TO NEFUNGUJE, PROTOŽE TO ONY ROZHODUJÍ O VŠEM, V JEJICH SYSTÉMU ŽIJEME!!!

Ke schopnostem se sami musíte dobrat, nikdo vám je nemůže dát, jen vy sami!

Ten kdo navštěvuje taková zasvěcení má u mě různá jména a ta rozhodně neobsahují označení ,,inteligentní“, protože ten kdo není líný myslet, si to umí sám svým mozkem odvodit. A když si to neumí mozkem odvodit, tak na taková zasvěcení nemá vůbec chodit. – Když něčemu nerozumím, tak to nedělám!

Znovu vám to říkám, říkala jsem to i dřív a budu to opakovat třeba tisíckrát, když to bude potřeba:

SCHOPNOSTI SI ZA PENÍZE NEKOUPÍTE, MUSÍTE K NIM SAMI DOZRÁT!!!!!

___________________________________________________

Související články:

Kompletní návod, jak pracovat s energiemi

– Díky tomuhle se mnoho lidí přesvědčilo, že umí pracovat s energiemi a nepotřebují k tomu nic jiného, než sami sebe.

Vypracovala jsem ho sama, pro vás a nic za to nechci, jediné v co doufám je, že to předáte dál, aby ani ostatní nemuseli vyhazovat peníze za něco, co jim akorát uškodí.

Česká verze Merkaby – téměř dokonalý podvod / DOPORUČUJI!

Zákony Vesmíru v kostce

Jak si pomoci při nedostatku energie

Podle čeho a jak se rozhodovat?

Další obrázky Jima Warrena – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho kattkaa 2010-03-03 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jojo taky mě nutili jako malou do kostela a na náboženství,a já se ptala co s stane s lidma až umřou,řekli mi,přijdou do nebe, a co zvířata,zeptala jsem se,ty umřou a nikam nejdou,tak jsem si řekla že takové nebe není nic pro mě…jojo chtěla bych vědět všechno jen nevím co, nemám se koho zeptat tak se ptám sama sebe a pořád hledám

Ikona diskutujiciho MichalM 2010-03-03 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak jednoduche a pravdive, dekuji ti za dalsi mily clanek (clanek= to jako ze predchazejici a nasledujici veci na sebe navazuji?:).

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-03 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-03 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To je rozhodně správná cesta. Jít vždy na vlastní pěst, vše na co příjdeš si sama ověř a postupně si poskládáš své puzzle.

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-03 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No tak ti to popíšu – je to záhada a ráda bych přišla na to, jak to je možný. Temný mág si nemyslim že by byl a slábnoucí schopnosti asi taky ne. Schopnosti: dobrá intuice, čtení myšlenek, neomezené množství energie, asi bere drogy, pořád pije alkohol, kouří velký množství cigaret, jí skoro pořát jenom maso, moc nespí – a na vzhledu to není vůbec vidět a to i přes to, že to trvá tak 5 let a víc. Špinavý blond vlasy a dobrej vzhled bez chybičky. Věří v Boha a komunikuje s ním a zároveň si myslí, že do něj vstupuje ďábel a ovládá ho (doopravdy to tak vypadá). Nekomunikuje s anděly ani ničim takovym, ani nevidí energie. Je mimo systém, ale na špatné straně. Divim se, protože nevim, jak je možný, aby se na někom nepodepisoval životní styl (jako v Obraz Doriana Graye) + mohl být na obou stranách?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-03 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-03-03 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jo díky, taky si myslím, že není možné být na obou stranách. Ale stejně pořád v tomto případě nemám jasno jak to s ním je.. Ale taky vím, že ty to  nemůžeš vědět, když ho dobře neznáš,ale stejně dík za rozbor:)

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-03 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je síla, už chápu.. Měla jsem po zasvěcení několik dní nesmírnou euforii, postupně se to začínalo vytrácet – to bylo bolestné, a já si tolik přála, aby to zůstalo.. Nezůstalo.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-03-03 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek, určitě je přínosný pro všechny.

Ikona diskutujiciho Markéta 2010-03-03 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s tím co tu píšeš, nějaké zasvěcování, když člověk neví co to je a o čem to je, není správné. Já ze svých zkušeností vím, že všechno uzdravování jde postupně a za jeden den, aby  člověk změnil svoje postoje a své staré programy,to prostě nejde.A někdy trvá dost dlouho než člověk připustí, pochopí a žije tím novým správným způsobem.A myslí tak. A člověk se učí krůček po krůčku a až je schodek pod ním pevný, tak se posouvá dál, jinak by se zbořilo vše co udělal.Energie nás zkouší, jestli už to nové zvládáte a tak dlouho dostáváte zkoušky, dokud to neuděláte správně.Tak dlouho zakopáváte o patník, než vám dojde, že máte zvednout nohu a překročit.A to že to za vás nikdo neudělá, že se musí vyléčit každý sám, to je také správné.Je hodně informací a když chcete, tak k vám přijdou, i léčitelé, záleží co vysíláte za myšlenky,takové se i pak vrací v materializované formě.

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-03-03 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je velice chytrý článek.Já sama jsem si tohle prožila, ale naštěstí jsem si včas uvědomila co jsou tady ti mistři reiki zač a ještě štěstí že jsem se nenechala zasvětit! Já mám navíc tenhle ,,dar" od malička. Na základce to o mně všichni věděli. Mé energie sice nebyli nějak extra silné, ale dokázala jsem vyléčit bolest hlavy a modřiny. Ale vždycky jsem si pěčlivě vybírala komu pomůžu a komu ne. Nějak jsem z těch lidí vycítila, jestli si to zaslouží a jestli ne a jestli mi to stojí za to riziko že to na sebe pak přetáhnu. Pečlivě jsem si vybírala každého komu jsem pomohla. A ti, kterým jsem pomoct odmítla se mě pak ptali:,,A proč mě taky nevyléčíš?" a bla bla bla a já jen odpovídala, že oni si to nezaslouží, nebo to nepotřebují. Ale rozhodně jsem za tu menší pomoc po lidech NIKDY NIC nechtěla.Odmítala jsem i maličkosti jako lízátko z bufetu atp. když někomu totiž skutečně chci pomost, tak mu pomůžu i zadarmo, kdežto pokud bych lidem jenom lhala, tak bych za to samozřejmě něco chtěla, protože jak vím z vlastních zkušenností, za každou lež platí OBĚ strany…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-03 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To je krásný, škoda že jsme spolu nechodily na základku, byla by jsi moje nejlepší kamarádka.

Ikona diskutujiciho Pavla 2010-03-03 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Dikša? Ta sem spadá též?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-04 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jirka 2010-03-05 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-03-06 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: :D Taky bych si dala!:D Já jsem strašný žrout, já jím skoro pořád!:D Jinak máš pravdu:)

Ikona diskutujiciho Kael 2010-03-07 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, nikdy bych na nic takového nešel. Vždycky jsem všem říkal, že je to podvod. Nezapomenu na ty pohledy a reakce lidí, kteří mi nepřímo říkali něco ve smyslu "jako co si to dovoluju vůbec něco dělat s energiema" když nemam reiki nebo tak něco.. jako oni :D Nebo tak něco… A když jim bylo zle, tak mě bylo potřeba,  žejo.. Protože jejich reiki jim bylo nějak naprd… najednou 🙂 Všecko je to podvod a já jsem rád, že jsi to tak hezky popsala. Svým způsobem tě obdivuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-07 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-07 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka, to, že zlo víťazí je len tvoj subjektívny pocit. Asi vidíš všade len veľa zla preto, lebo si zabudla, že šťastnými sme vtedy, ak sa naučíme vo všetkom hľadať len to dobré a vo všetkom vidieť najmä dobro. Žiaľ, v dnešnej dobe dobro nie je aktuálne. Odvšadiaľ k nám prúdia negatívne správy tak nečudo, že sme nimi sami nasiaknutí… Ako si písala: dobro a zlo MUSIA byť v rovnováhe a len keď sa tá rovnováha poruší nastane buď katastrofa, alebo osvietenie ;o) Takže zlo nevíťazí a ešte dlho nebude…

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-07 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milí moji, ak vám chce človek pomôcť skutočne od srdca a výlučne s dobrým úmyslom spoznáte to podľa toho, že nič od vás neočakáva. Žiadne peniaze, dary, či protislužby, žiadnu vďaku, skrátka nič. Keď ten, kto vám chce pomôcť nemá žiadne podmienky a nič za to neočakáva, oplatí sa mu dôverovať, lebo ten človek vie, že pomoc sama je najväčšou odmenou, inak nie!!! Dnešný svet je príliš podlý, preto je vo vašom záujme byť opatrnými.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-08 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chybí tady můj komentář, kde jsem psala, že jsem za zasvěcení ráda. Byl už tady vložený.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-09 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  [23]:

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-09 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Omlouvám se, mám ho tam =o)

Ikona diskutujiciho Luky 2010-03-28 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych psát přímo k autorovi blogu, chápu, že máš práva cokoliv cenzurovat, ale nemyslíš si, že jsi ve stejné řadě jako lidé, o kterých zde na blogu píšeš? Píšu o tvém ovlivňování;)! Zamysli se nad tím. Jestli se nad tím nedokážeš zamyslet.., tak jsi možná ještě horší:)!

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-28 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Ovlivnuje každý. – už jen tím že ráno pozdravíš svoji rodinu, ovlivnuješ realitu. – Je jen otázka, s jakým záměrem ovlivnuješ a jestli říkáš pravdu. Jestli máš problém s moderovanými diskuzemi, nezapomen si přečíst úvod, kde to máš vysvětlené a pokud ti to nestačí, je tam i odkaz na článek, který ti to rozebere. – Nesud mě, protože ty ani nevíš, že jsem ženského pohlaví.

Ikona diskutujiciho Milan 2010-04-08 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zabludil som na tento web, precital som si tento clanok – s mnohymi vecami by som aj suhlasil ale prve co som postrehol je isty stupen skrytej agresivity a nelaskavosti autorky.

Ikona diskutujiciho Milan 2010-04-08 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekny clanok od JanyJ. Mam len jednu vyhradu – pomahat ludom, aj ked Ta o to neziadaju je pomahanie nasilu.

Ikona diskutujiciho Ladislav Zelinka 2010-04-09 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, to je zajímavý článek. Ale ono to nebude tak zlé. Autorka si myslí, že všichni zasvěcovatelé jsou démoni a zločinci. Když ale pozáte lidi, kteří jsou mistři Reiki,Shambaly a Merkaby, zjistíte, že to jsou(alespoň v mé zkušenosti to tak je) andělé, láskyplní a soucitní lidé.

Ikona diskutujiciho Ladislav Zelinka 2010-04-09 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je tu více nepřesností: že každý dostane to, na co je připravený…to je hezké-ale jak to dostane? není jedním ze způsobů, jak může dostat to, na co je připraven, to, že mu bude nabídnuta možnost zasvěcení? kdyby dotyčný nebyl připraven, tak zasvěcení neproběhne, nebo nebude účinné, nebo ho osud nenabídne jako možnost.

Ikona diskutujiciho Luboš 2010-04-09 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluhe

Ikona diskutujiciho whisper 2010-04-16 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Citujem: "nikdo u toho nebrečí, nikdo se nesvíjí v bolestech a nikdo se nerozvádí!!!!" A to máš odkial? Takeho cloveka co ma reiki a taketo problemy som este nestretol. Neviem kto tu zase masiruje ludom hlavy hlupostami..

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-16 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Ty možná ne, já jich potkala mnoho a to osobně.

Ikona diskutujiciho Tiberius Julius Abdes 2010-04-17 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že o 10 rokov, by si tento článok napísala ináč. K tvojmu blogu som sa dostal cez článok – Jak pracovat s Energiemi a celom sa mi páčil. Dokonca som aj začal pracovať podľa I. kapitoly, aj keď som bol pred 15 rokmi na Reiki I. Súhlasím s (34) aj keď Reiki nezastávam. Aj to čo oponuješ v (35) skús to rozanalizovať, či to náhodou nemá inú príčin, ako to, že boli na Reiki. To, že tam niekto položí ruku na hlavu a niečo prečíta, ešte nepôsobí, že sa človek rozvedie. Vinu musíš hľadať v človeku a nie v energií. Každý je sám tvorcom svojho sveta a svojím myslení si ho vytvára.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-18 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Mít o deset let více, tak už tu s vámi vůbec nejsem.

Ikona diskutujiciho Luky 2010-04-28 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento clanek me pobavil, velmi velmi pobavil.  Je sice krasny nekoho kritizovat, a buzerovat, ale nenasel jsem v tomto clanku zadnou konstruktivni vec.  Cisi z tohoto clanku jen negace a frustrace.  Asi protoze dany autor se takto vnitrne citi.  Samozrejme, ze existuji v tomto svete cerne ovce, ale take ty prave.  A zadny spravny mistr reiki vam neslibi neco, a pokud ano, tak vam rekne, ze zalezi na vas jak rychle tam dojdete.  Je krasny vypustit kritku, ale na druhou stranku, i ja jsem si vsimnul, ze velka spousta lidi nevi!!!.  Vite snad jaky to je pocit stesti, jaky je to pocit se mit dobre, jaky to je byt zdravi.  V dnesni dobe, kdy vetsina obyvatelstva, zahlcena negacema s medii a sveho okoli, uz davno tyto schopnosti zapomela.  Podle meho nazoru, pokud se jedna o dobreho mistra, tak ten vas zavede na tuto cestu dobrych pocitu, ktere vedou k lepsimu zivotu.  Pokud ale zijete zivot ve kterym mate zakryte oci, tak pak vskutku neni snadne hledat, natoz najit cestu… hezky den vam vsem

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-28 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Tohle je jenom a pouze tvůj názor. Článek je napsaný v souvislostech a srozumitelně. Pokud z něj máš pocit frustrace, potom jediný frustrovaný jsi ty.

Ikona diskutujiciho Jaroslava Svadbíková 2010-05-12 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-12 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ahoj, bude to pravděpodobně nějaký skřítek, který tě doprovází. Skřítkové totiž občas barvy mění a mají špičaté čepice, už jsem jich pár takových potkala. Pokud není šedý/černý/hnědý, vůbec není důvod se ho bát.

Ikona diskutujiciho Jila 2010-05-12 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

milá Aluško…k tomu zasvěcení:neexistuje zkratka, nejlépe je když si  jedinec svým úsilím otevře vstup sám…když zná sám sebe…jinak mu takové zasvěcení může i ublížit

Ikona diskutujiciho Delfín 2010-06-01 02:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, srdíčko, jde vidět, že jsi měla obzvláště "štěstí" a narazila jsi pouze  na špatné zkušenosti se zneužitím reiki. Popravdě, i mne to hodně překvapilo, že i takové případy existují.

Ikona diskutujiciho chaluha 2010-07-27 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím,ale připadá mi tento článek skoro jako hon na čarodejnice.Těch vykřičníků co v něm je…to ve mě vyvolává představu velkého oportunisty.Daleko horší než Reiki je černá magie,i když někdo říká,že není rozdíl.Jde jen o to,jak se s tou energií zachází.Je to stejné jako s ohněm,je to dobrý sluha,ale ve špatných rukách zlý pán.Co je dobré pro někoho nemusí být dobré pro druhého.Ale nezatracujte to,čemu nerozumíte a s čím neumíte zacházet.Čištění skutečně obvykle provází zhoršení nemoci nebo situací,ale je to na chvíli.Je to jako když vás přepadne chřipka a provází to kašel,horečky a rýma.Tělo se čistí.S jedním ale musím souhlasit.Lidi MYSLETE,ale nepodléhejte vnucování cizích názorů.Podle toho co tady čtu i reakcích,spoustu lidí neví vůbec o čem je řeč,i když si myslí že ano.Jsou pyšní na to,že nepodlehli zasvěcení třeba Reiki…možná to vůbec nepotřebují a co tedy oni udělali pro sebe a ostatní?Pokud jste tak daleko,neměli by jste potřebu sem psaát.Včetně mě:-)

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-08-30 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda nevim 🙂 Ale ja to vidim naopak …vsechno tvorene svetlem je hmnotne a tudiz zle. Jedine dobro je jen v bohu a ten neni hmotny protoze ho jde videt jako tmu :). A schopnosti mam takze je kec ze jsou jen ve svetle ;).

Ikona diskutujiciho modroočka 2010-09-09 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

SCHOPNOSTI SI ZA PENÍZE NEKOUPÍTE, MUSÍTE K NIM SAMI DOZRÁT!!!!!

Ikona diskutujiciho Václav Urban 2010-09-20 01:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím jak vy, ale mě velice pomohl kurz www.relaxacni-kurzy.cz a mohu všem doporučit pana Frantu Malinu, který velice dobře osvětluje s paní Alenou tyto situace.

Ikona diskutujiciho Zoltan 2010-10-26 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

SCHOPNOSTI SI ZA PENÍZE NEKOUPÍTE, MUSÍTE K NIM SAMI DOZRÁT!!!!!

Ikona diskutujiciho Mates 2010-11-25 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Tvůj článek je v mnohém pravdivý do hloubky i do šírky, přesto si myslím, že v něčem pravdu nemáš. Diskuzi jsem pročetl, proto se nebudu zabývat problémem zmíněných typů zasvěcení, sám jsem se s nimi dosud nesetkal. Co mi ovšem nesedí, je to až nekriticky prosazované "zadarmo". Pozorně jsem si přečetl zákony vesmíru, které shledáváš za univerzálně platné a i ty mi potvrzují můj pohled na věc. Energie se vyvažují. Pokud někomu vážně pomáháš a už ze samé pomoci máš uspokojivý pocit, potom snad můžeš zůstat na energeticky vyrovnané hladině. Pokud ale člověk o pomoc požádá a je mu pomoženo, zákony vesmíru si žádají vyrovnání energií a k tomu dle mého nevyhnutelně dojít musí. Dar může být drobnost, ale člověk prostě musí mít možnost oplatit službu. Pocit milodaru vzbuzuje pocit lítosti a to je jedna z věcí, kterou jsi tu v článcích nedoporučovala. Byla tam snad i narážka na křesťanství, které je samo původcem ideje "dávání zadarmo". Charita je novinkou věku Ježíšova. Moudří snad všech jiných kulturních tradic, než je naše žido-křesťanská, věděli, že si energii vesmír na tom člověku stejně vezme a i ty to podle mě víš.

Ikona diskutujiciho t.k.Grey 2010-12-04 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Jan P. 2011-01-30 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skor by si mal clovek polozit otazku : k comu tie schopnosti ? Ludia celkove prahnu po tom,aby na tu svoju neutesenu situlaciu navrstvili mystiku a duchovno,pricom si neuvedomuju ze to vprvorade znamena zmenu sposobu života a nie ziskavanie nejakych schopností.

Ikona diskutujiciho Dušan 2011-02-10 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem dobrým duším,

Ikona diskutujiciho Dušan 2011-02-10 01:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inu bez práce nejsou koláče a na dluh se ve vesmíru nežije.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek