Proč nosí Satanisti červené boty

24.5.2021 v Symbolika 23

Všiml jsem si, že mnoho celebrit, podezřelých z toho, že jsou satanisté, nosí červené boty. Proč je to problém? Červené boty jsou totiž satanský symbol, který se používá při jejich obětních rituálech.Během obětních rituálů nosí satanisté červené boty. Na veřejnost se dostala i prohlášení, že tyto rituální boty jsou vyrobeny z lidské kůže. Takže když se jim na červené boty dostane krev, neukáže se to.
Neříkám, že všechny celebrity, které nosí červené boty, jsou automaticky součástí tohoto satanského klubu. Jsem si jistý, že mnozí nemají ani ponětí o symbolice červených bot. Tento článek není o nich a jsem si jist, že pokud by věděli, co to znamená, okamžitě by červené boty vyhodili do koše.

Tady je Tony Podesta a někteří jeho vlivní přátelé, všichni obutí v červených botách:

A zde jsou některé strašidelné obrazy od jeho oblíbené „umělkyně“ Biljany Djurdjevic:
Na první pohled je zřejmé, že je tato srbská umělkyně duševně velmi těžce narušená a úchylná… A odkud asi bere inspiraci??

Na následujícím snímku vidíme Alexe Sorose, syna George Sorose, obutého v červených botách na ,,Spirit cooking dinner“ (to je večer, na kterém se pořádají satanistické rituály). Popis u obrázku je „Ďáblovo nebe“ a hashtag #TonightWeDineInHell!“ (,,dneska večeříme v pekle“)

Jeho otec, notoricky známý George Soros, je také spojen se skandálem PizzaGate. Bylo zjištěno, že Soros, mezinárodní multimiliardář, byl důležitým sponzorem malého obchodu s pizzou, nyní nechvalně známého jako ,,Comet Ping Pong“, který byl centrem skandálu PizzaGate. Jeho majitel, James Alefantis (který byl jmenován společností GQ jako jeden z 50 nejmocnějších lidí ve Washingtonu – prakticky neznámý majitel malé pizzerie, je jedním z nejmocnějších lidí v DC?) Také obdržel přímé platby od Američanů Bridge PAC, což je jedna ze skupin, které jsou významně sponzorované Georgem Sorosem.
Není divu, že George Soros byl identifikován jako vlivná síla, která stojí za cenzurou sociálních sítí a médií!

George Soros financuje také nadaci Open society foundations, která funguje i v ČR a pravidelně monitoruje všechna alternativní média, jejich autory a zjišťuje si jejich příjmy. Nedávno prasklo také to, že s ním spolupracuje donedávna tak opěvovaná DVTV! Jste alternativní autor? – Pak si buďte jistí tím, že jste na Sorosově seznamu, i pokud jste úplně malinké médium. Tento prachatý vřed totiž chce mít veškerá média pod svou kontrolou a chce veřejnosti diktovat, čemu bude věřit. 

A frontmanem tohoto útoku na svobodu projevu a demokracii není nikdo jiný než James Brock, Clintonovic šiml, který byl přistižen při praní špinavých peněz, a bývalý přítel Jamese „PizzaGate“ Alefantise. To jsou opravdu šokující souvislosti!

Další nechvalně známá osobnost, která nosí červené boty (údajně od stejné značky jako Tony Podesta, konkrétně Prada), není nikdo jiný než bývalý šéf katolické církve, papež Benedikt (rozený Joseph Alois Ratzinger).

Bratr papeže Benedikta, George Ratzinger, je v epicentru obrovského skandálu s pedofilií. V katolickém chlapeckém sboru vedeném bratrem papeže Benedikta bylo týráno až 500 dětí.

A to není všechno. Tom Hanks byl nedávno obviněn z nákupu dívky přímo od jejího otce, když jí bylo pouhých 13 let, kterou zneužíval. Pokud vám to ještě nestačilo, herec Isaac Kappy také obvinil Hankse (i Stevena Spielberga) z pedofilie.

Než budete pokračovat, uvědomte si ještě, že účet na Instagramu Toma Hankse je plný obrázků jednotlivých bot, ponožek nebo rukavic. Když byl Hanks mladší, hrál ve filmu s názvem „Muž s červenou botou“. To je docela divné. Chápeme symboliku spojenou s červenou botou, ale zajímalo by mě, proč je Hanks tak posedlý jednotlivými botami, ponožkami, nebo rukavicemi.

Tady je Bill Maher s červenýma botama… A ne, nebylo to jen jednou.

Nyní vám představím několik velmi znepokojivých faktů o Billovi Maherovi. Jeho filmová produkční společnost se jmenuje „Kid Love Productions“. Ne, nedělám si srandu. A během některých svých představení Maher opakovaně hájil pedofily.
A to je jen začátek. V roce 1991 natočil film s názvem „Pizza Man“, ve kterém si zahrál. Připomínám, že „pizza“/„pizza party“ je pedofilní kód pro „s** s dětmi“.
Zajímavé také je, že vyvrcholením zmíněného filmu je postava Billa Mahera, která zabije Donalda Trumpa.
To je velmi strašidelné! Je zřejmé, že Donald Trump nikdy nebyl součástí jejich satanského kultu a musel jim za ta léta způsobit nějaké potíže. Přál bych si znát celou pravdu, protože od chvíle, kdy oznámil svůj úmysl kandidovat na prezidenta, vypuklo doslova peklo. A když řeknu „peklo“, myslím opravdu „peklo“. Všichni tito hollywoodští pedosatanisté začali na Trumpa útočit, vysmívali se mu, pokoušeli se ho obvinit a dokonce „žertovali“ o tom že mu ublíží nebo že ho zabijí. Kdy se vtipy a prohlášení o vraždě prezidenta staly přijatelnými?!

A hádejte, kdo jiný také prohlásil, že zabije Trumpa? Byl to kuchař celebrit Anthony Bourdain, který řekl: „Uvařím bolehlav pro prezidenta Trumpa“ (pokud bude mít příležitost vařit pro něj). Bolehlav je jedovatá rostlina, která byla v minulosti používána jako způsob popravy.
Skutečně tedy řekl, že pokud by dostal příležitost, zabil by prezidenta Trumpa. Pokud chcete vidět fakt znepokojivé obrázky z účtů na Instagramu Anthonyho Bourdaina a jeho tehdejší přítelkyně Asia Argento, podívejte se sem. Jejich zprávy jsou plné satanské symboliky a nestydatých narážek na kanibalismus a pedofilii.
Asia Argento je samozvaná čarodějnice a nedávno byla také obviněna z pedofilie. Na svém účtu na Instagramu zveřejnila obrázek své dcery v červených botách s titulkem „červené boty“.

překlad © www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nini 2021-05-24 11:03:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za tenhle článek, je v tom spousta informací. Je to opravdu hrozný, co se to na téhle planetě děje a že jim to všem prochází. A nechápu, že ta „umělkyně“ tohle může volně malovat a sdílet a nesedí za to v base.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-24 11:22:53
Ikona diskutujiciho
sipka

… možná, že když je to ,,jakože umění“, tak se to podle zákonů jako dětská p****grafie nepočítá?

Ikona diskutujiciho Kateřina 2021-05-25 11:41:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ono tohle dětská p. není. Ty děti jsou částečně oblečené, mají zakryté intimní oblasti, na první pohled ten obrázek nemá sloužit k tomu, aby někoho vzrušoval, nejsou namalovány ve vyzývavých pózách. Proto se to jako tenhle trestný čin neposoudí.

Ikona diskutujiciho Vláďa 2021-05-24 14:11:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda, že to nejde sdílet, možná by to urychlilo, aby lidé začali konečně poznávat taky čistou Pravdu a nejen Lži, které pochází od satanistů v červených botách

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-24 17:11:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Články můžeš sdílet přes fb buď vložením url, nebo přes fb stránku aluska.org: https://www.facebook.com/aluska.org/
Na ostatních platformách to samé. Aluska.org má napojené i vk a twitter

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-24 14:24:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Boty z ľudskej kože vraj prinášajú šťastie, možno preto sa satanistom tak darí. V tv bol dokument o chlápkovi čo si dal spraviť boty z ľudskej kože a naozaj sa mu darilo a zbohatol ale už neviem podrobnosti napríklad kde tú kožu zobral (možno v márnici) a myslím že kedysi sa i obálky niektorých kníh robili z ľudskej kože.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-24 17:10:13
Ikona diskutujiciho
sipka

fuj… to ho s tím fakt pustili do televize? 🙁 to se dost divím

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-27 10:35:15
Ikona diskutujiciho
sipka

nepustili, chlapík je dávno po smrti, len o ňom hovorili a že tie boty z ľudskej kože sú niekde v múzeu.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2021-05-24 15:48:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Boty té dcery nejsou červené, ale růžové.

Ikona diskutujiciho ginze 2021-05-24 17:24:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, prosímtě, dneska mi kamarád poslal úplně příšerný kanál s morčátky, prý je to nějaká paní z Číny, co natáčí spoustu krátkých videí, ze kterých má views a tomu se nedá říct jinak než týrání zvířat 🙁
Například: https://www.youtube.com/watch?v=3zjl7M9hLXk , https://www.youtube.com/watch?v=ZkwZmWxGmFc , https://www.youtube.com/watch?v=lZj-iEcHo0A
Je tam toho hrozně moc, ale přijde nám to jakože to točí stejný člověk (protože jsou to stejné 5head nápady pořád dokola), který si prostě nakoupí plno morčat a v průběhu natáčení to nejspíš některá ani nepřežijí. Doufám, že pokud se kanál nahlásí za nevhodný obsah, tak by to nějak pomohlo…nelíbí se mi, že na to třeba kouknou nějaké děti a budou si myslet, že je to dobrý nápad a hrozně vtipné. Nevím, co by se dalo víc dělat než to nahlašovat, protože samozřejmě nikdo neví, kdo ta videa natáčí, ještě někde v ČÍně asi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-24 17:46:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Je potřeba hned nahlašovat přes nástroje youtube, když vidíš taková videa. Naklikala jsem všechny. Je tam přímo možnost nahlásit týrání zvířat pod odpudivými a násilnými činy. Někdy to youtube dá pryč, jindy ne… v tom případě by se na ni dala poštvat morčičí komunita a nahlašovat ve velkém. To můžeš udělat třeba tady, jsou tam nejzapálenější morčatáři: https://www.facebook.com/groups/180471548739052 Sestavit seznam která to jsou a klikat, klikat, aby vznikl větší nátlak.

Ikona diskutujiciho aneta 2021-05-24 23:44:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé jméno to James Alefantis, četla jsem že to znamená ve francouzštině J’aime les enfantes – mám rád děti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-25 08:20:22
Ikona diskutujiciho
sipka

:O strašný!

Ikona diskutujiciho Eiryn 2021-05-25 10:39:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujimave k tej symbolike cervenych topanok moze byt aj, ze znamy rozpravkar Hans Christian Andersen napisal tiez rozpravku Cervene topanky, kde mlade dievca nezdravo tuzilo po cervenych crievickach, a ked ich dostalo, nedokazala sa sustredit na nic ine, crievicky ju zacali ovladat a bola nimi posadnuta, musela v nich tancovat cez dni aj noci, cez polia aj trnie, cervene crievicky jej prirastli k noham a jedine oslobodenie bolo, nechat si utat nohy. Ta rozpravka sa pouziva aj v psychoanalytickej praci pri terapii zavislosti. A co sa tyka spominanej maliarky, treba poznamenat ze vyrastla v Srbsku, kde v jej generacii bola vysoka miera nasilia, a Srbi stoja za etnickymi cistkami viacerych balkanskych narodov. Jej podvedomie zrejme nasiaklo do seba mnohe z tohto nasilia, neustaleho napatia, tvrdosti, zneuzivania moci. Maliarka mi pride skor zrkadlenim toto, co sa v danej spolocnosti vsetko nahromadilo, nez ze by ona sama tuto realitu vytvarala.

Ikona diskutujiciho Tereza 2021-05-25 13:22:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Eiryn, díky za tu zmínku o Srbsku. O války v Jugoslávii, respektive na Balkáně se zajímám. V několika generacích tam zůstalo obrovské trauma, děly se tam naprosto strašný věci, někdy mi přijde, že to byla nejhrůznější válka vůbec. Djudrjevicovou neznám, každopádně v balkánském umění všeho druhu se podobná tématika objevuje dost často, společnost si zjevně potřebuje vyrovnat trauma.
Jestli správně koukám, byla tahle malířka během rozpadu Jugoslávie v pubertě, ve formativním věku vídala, nebo minimálně slýchala o těch nejhorších zvěrstvech, která se děla v její zemi… Ne všechny obrazy musí být krásné a ani nemohou, pokud mají zachycovat tíseň, strach a bolest.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-25 16:55:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vám neberu váš pohled, ale na těch obrazech vidím zjevnou úchylnost a pe**filii, ne hrůzy války… Kdyby tam leželi lidi v poli roztrhaní na krvavé cáry, rozstřílené baráky, matky pláčící nad hroby, nebo něco v tom stylu, tak jo.. ale toto jsou svlečené děti ve vykachličkovaných místnostech. Takhle přece nevypadá válka.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-05-29 10:14:04
Ikona diskutujiciho
sipka

V těch obrazech je vidět úchylnost a pedofílie. Kdyby Vás zajímalo, např. ohledně obrázku visícího chlapce v červených plavkách, za kterým jsou bílomodré kachličky, tak se podívejte na tohle. Tam byla asi vzata inspirace.

https://www.moreheadpools.com/blog/a-123-year-old-indoor-pool/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-27 10:33:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo sa týka tých obrazov není to detská p. a ani hrôzy války, je to prostě moderné umenie, ktoré musí šokovať, aby zaujalo (zaujalo trebárs i tých pedofilov a satanistov, ktorých je medzi vysokopostaveními osobnosťami asi dosť, aj keď nie každý satanista musí byť pedofil, pokiaľ je pedofilia niečo čo je vrodené). Mne tie obrazy zas pripomínajú nejaký tvrdý detský dievčenský nápravný tábor.

Ikona diskutujiciho Tinka 2021-05-29 08:46:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Moderní umění, které musí šokovat? No pokud má autor nedostatek talentu asi musí šokovat, aby zaujal. Po technické stránce je takové malování už přežité. Co se týče obsahu, vidím tam zkrátka mučení a nic jiného bych v tom ani nehledala. Je to dost jednoznačné….autorka skutečně nebude moc v pořádku…

Ikona diskutujiciho Marie 2021-05-29 08:26:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den všem, nedávno jsem objevila tyto stránky a moc děkuji….každopádně ty fotky na mne působí děsivě a o červených botách jsem netušila, děkuju…je to brrr…jen se chci zeptat, jak všechnu tu destruktivní sílu dokážete ustát? mnoho let se zajímám o duchovno, poznala jsem i svou temnou stránku a vím, že svět není jen dokonalý…občas mne popadne beznaděj

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-29 09:09:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem o tom slyšela poprvé, tak jsem z toho odpadla… pak jsem se nějak oklepala a od té doby je to celkem ok. Je to stejný pocit, jako když víš že babiš vykradl republiku, ale kupodivu je pořád v televizi a nesedí v krimu.

Ikona diskutujiciho Gabzz 2021-05-29 11:23:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je děsivé. Takže nevinné oběti, které se jim dostanou do rukou a obětují je pak jdou po smrti automaticky…. tam?

Ikona diskutujiciho Martin 2021-06-02 08:57:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujeme za vašu prácu ❤

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek