Proč se mi pořád zdá o mé smrti?

12.10.2012 v Nezařazené 14

Dotaz:

Ahoj Aluško,
mám na tebe takový dotaz, tak snad si najdeš chvíli na pár řádků ode mě 🙂
Jedná se o to, že už asi tak zhruba tři měsíce se mi dokola opakují sny o mé smrti. Co jsem vypozorovala tak pravidelně tak 3x týdně. Příčina smrti bývá vždy jiná, takže jsem ve snu zažila desítky různých „smrtí“ (ovšem v okmažiku smrti jsem se probudila strachem).

Snažila jsem se na internetu najít, co by to mohlo znamenat, ale snáře ve mně moc důvěry nevytvořily a ostatní informace byly takové kostrbaté. Jen mě napadlo, jestli to třeba není tím, že se teď hodně hledám na své životní cestě, jako bych si konečně uvědomila, jak chci žít já a přestávala se řídit pravidly ostatních (doslova mám pocit, jakoby přede mnou bylo něco pro mě „dokonalého“ a já se k tomu až teď pomalinku prokousávám).


Navíc mi přijde, že jsem teď postupila o výrazný krok dopředu co se týče chápání duchovna, přírody,…nevím jak přesně to říct či popsat:) . Díky tomu mne napadlo, jestli by to nemohla být snaha matrixu zahnat mne zpátky do kouta, odvrátit pozornost od důležitých věcí??

Opravdu nevím, ale už mi to jako náhoda nepřipadá. Jinak smrti se nebojím,vždycky jsem byla přesvědčená, že smrtí vlastně nic nekončí, ba naopak.
Moc děkuju za tvou odpověď:)
B.

Odpověď:

Ahoj,
Zemřít ve snu neznamená zemřít doopravdy. Většinou to bývá znamení přeměny. Když ve snu zemřeš, ačkoliv se to zdá být absurdní, jedná se o náznak nějaké výrazné změny, po které už nebudeš stejná jako dřív. Dokud se ti sen zdá, tak je téma té změny pro tebe aktuální.

Chápu, že není přijemné mít takové sny, taky mívám podobné zážitky. Hodně pomáhá spát při otevřeném okně, sny pak bývají klidnější. A také můžeš večer vzkázat svému vyššímu vedení, že už chápeš, že ti chtějí říct, že procházíš nějakou výraznou změnou, že se na to těšíš. Poděkuj jim a řekni, že už nepotřebuješ, aby ti tohle sdělení posílali, protože ho chápeš a jsi připravená na nová poselství. – Mělo by to zabrat. Já když před spaním poprosím abych měla klid, tak ho opravdu mám.

Tedy nejde o zastrašování matrixu, jde o upozornění na výraznou změnu. Určitě to souvisí s tvým zájmem o věci mezi nebem a zemí, jenom si ještě uvědomit, že něco v tobě umírá (staré vzorce) a něco nového se v tobě zrodí.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Další obrazy umělce Davida Delamare – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-10-12 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, promiň, že se ptám tady v diskuzi. Mě se už podruhé zdálo o taťkovi, kdy jednou o smrti někoho mluvil a psal mi to a dnes se mi zdálo, že sám umřel a já to viděla. S taťkou spolu nějakou dobu nekomunikujeme. Zároveň se mi nezdá, že by to měl být předvídací sen, nemám pocit, že by mu mělo hrozit nebezpečí. Nevíš, co to může znamenat?

Ikona diskutujiciho danielkad 2012-10-12 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho martina 2012-10-12 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jakobych ten článek psala já sama, to samý se děje v mém životě i mě. Sama na sobě pozoruju veliký změny, ledasco jsem pochopila a děkuju za odpověd na otázku, kterou si kladu dlouho. díky

Ikona diskutujiciho pavel 2012-10-12 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Často se říká, když jsme na někoho naštvaní, ty jsi pro mne mrtvej. A to může být právě ten sen. Všechno se dá logicky vysvětlit. :D

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-10-12 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se jednu dobu zdávalo o násilné smrti, nejen mé, třeba jsem ve snu koukala na televizi a tam jeden týpek dost morbidně ubližoval slečně… ale už je to pryč 🙂

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-10-12 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím nevím…mně se noční můry zdají tak od osmi nebo deseti let neustále (je mi skoro jednadvacet), vždycky je to upalování, hřbitovy, koncentráky, útěk před trestem smrti, střílení, pronásledování, občas k té smrti i dojde (ačkoli jakmile k mé smrti ve snu dojde, je to jako bych se stala někým jiným a pozoruju dění dál) a taky občas mimozemšťani a podobné věci. Deset let. Nějaký měsíc se mi noční můra nezdá, nějaký i víckrát do týdne…zvykla jsem si, ale už tomu vůbec nepřikládám důležitost. Žádné změny nepozoruju, žádné posuny necítím a naopak když se má něco důležitého stát (maturita, nástup na jinou školu, zkoušky, řidičák, prostě něco), tak se mi nezdá nic, nebo nějaká blbina bez smrti.

Ikona diskutujiciho Fenek Čeněk 2012-10-12 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo mazec, taky se mi před pár dnama zdálo o mé smrti a Aluščina odpověď k tomu naprosto pasuje! Z toho mi teď úplně zamrazilo :D krutý…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-12 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě se většinou sny se smrtí nezdají. Spíš se mi většinou zdá něco na téma bloudění. Jednou se mi zdálo, že jsem ve škole, a máme mít tělocvik. Chci se v šatně převléct. Když jsem hotová tak jdu do tělocvičny. Jenže tam si uvědomím, že jsem si zapoměla obléct tričko a že tam jsem úplně nahá. Tak tajně, aby si mě nikdo nevšiml, jsem se chtěla vrátit do šatny. Jenže já tu šatnu nemohla najít. A já chodila po škole a hledala ty správné dveře.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-10-14 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadá (a možná je tu něco na to téma napsané, ale nenašla jsem), nemůže to být třeba tak, že si ve snech řešíme nedořešené věci z minulých životů, které nějakým způsobem souvisí s tím, co teď prožíváme? Přijde mi, jako by bylo extrémně důležité mít v sobě uklizeno, mít srovnanou minulost, až přijde ten přelom.

Ikona diskutujiciho Petis 2014-04-16 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená, když se mi zdá o své smrti ?

Ikona diskutujiciho Wassik 2014-06-25 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také se mi dnes zdálo o vlastní smrti. Honil jsem nějakého psa, který utekl a když jsem přebíhal silnici u kruhového objezdu, tak vidím jak se tam řítí autobus velkou rychlostí. Ten nejprve srazil jedno SUV co chtělo vjet na kruháč, tak jsem se snažil utíkat co to šlo, ale srazil i mě. V tu chvíli se mi spomalil čas a já si říkal: "To je jako konec?". Koukal jsem na řidiče a na cestující. Cítil jsem, jak mi dochází dech a pak jsem si všiml, že opodál stojí má žena a dívá se na mě, tak jsem jí chtěl říct že jí miluju, ale nedokázal jsem říct víc než: "M" jelikož byl zpomalený čas. Pak jsem zřejmě umřel a zároveň se probudil. Přitulil se k ženě, sáhnul jí na bříško a poprvé cítil, jak Adámek kope. Takže ta změna v mém životě je více než jasná :). Jen bych rád vzkázal mému podvědomí, že na to nepotřebuju takto upozorňovat 🙂

Ikona diskutujiciho Helimode 2015-01-07 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take jsem ve snu umřela dokonce ve spánku a múj duch mi odchazel z těla.Nevím co to znamená. Vim jen,že nemám dobrý pocit

Ikona diskutujiciho Kristýna 2016-01-06 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj můžu se prosím zeptat co znamená můj sen? Byl to asi nejživější sen co jsem kdy měla, protože po probuzení jsem utíkala s brekem za přítelem:-). Něco mi bylo a hledala jsem pohotovost nebo někoho kdo by mi pomohl. Byla jsem asi nemocná. Tričko od krve a bouli která chtěla prasknout na břiše. No po dlouhý době jsem někoho našla…dotyčný mě vyšetřil a oznámil co mi je. Najednou se mi zamotala strašně hlava a postupně jsem přestávala vidět..takže můj konec. Začali mě oživovat a já viděla najednou mojí maminku jak čeká s kufrem za oknem a usmívá se na mě. Maminka zemřela před dvěma rokama rukama jejího ex přítele.:-( Nikdy se i nic takového nezdálo. Bylo to tak skutečné. Zdálo se mi párkrát i když mamka žila, že umírám ale vždycky jsem se probudila včas takže jsem to jakoby přežila, ale tohle bylo neskutečný.

Ikona diskutujiciho Peter 2018-05-25 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,mám takový dotaz stále se mi zdá o jedné slečně kterou znám jen tam stojí a kouká na mě co to může znamenat?Děkuji za odpověd

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek