Projevení lásky těm částem vašeho těla, které jsou nemocné nebo deformované – cvik

3.2.2010 v Bytosti 1

Poté, co jste s postupně zabývali celým tělem, zaměřte se teď na tu jeho partii, která je nemocná nebo deformovaná. Věnujte ji ještě více lásky, akceptujte ji takovou, jaká je, naplňte ji bezpodmínečnou láskou a esencí jádra vaší bytosti. Přijměte ji zpět, aby se nemusela cítit zrazovaná a byla znovu součástí celku – ve vás. Klíč, který k tomu vede, je nalezení účelu, kterému má tato část těla ve vašem životě sloužit. Můžete si být jisti, že vás má něčemu naučit nebo převzít zodpovědnost, kterou nejste schopni unést. Pomáhá vám žít. Pomáhá vám unést určité prožitky, které byste jinak nebyli schopni snášet. Například tumory někdy přinášejí energetické vědomí vyplnění prázdnoty (díry, dutiny) v osobním životě. Naplní člověka, který se cítí prázdný. Slabé nohy pomohou lidem, aby se mohli posadit, když už nemají sílu postavit se za sebe. Vybočení páteře v části zad a krku pomáhá lidem kontrolovat hněv, protože utlumí množství červené energie, které může stoupat páteří při záchvatu vzteku. Pokud toto onemocnění přinutí člověka ulehnout na několik týdnů na lůžko, je to proto, že potřebuje klid a odpočinek.

Jakmile přijmete tuto “cizí” část svého těla za svou a jste s ní za jedno, můžete také provádět pozitivní vizualizaci. Říkejte, že to určitě spěje k lepšímu, buďte konkrétní. Pokud máte tumor, který má sloužit k tomu, aby vyplnil prázdné místo ve vás, řekněte mu, že to už nebude potřeba. Může se rozpustit a stát opět částí těla. Požádejte tkáně, které jsou okolo něho, aby přijali jeho navrácení do celku. Nebo pokud se vaše zlomená kost nechtěla hojit, vizualizujte si, jak se spojuje a normálně roste – tak, jak je to pro ni nejpřirozenější. V případě chronického vyosení vizualizujte, jak se svaly uvolňují a jsou dost silné, aby držely kosti ve správné poloze, a čistěte strach a negativní pocity spojené s tímto fyzickým problémem.

Zdroj: Zjevení světla od Barbary Ann Brennan

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho M 2010-10-08 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je zajímavý, mám skoliozu (vybočení páteře), a je pravda, že jsem se hlavně dřív vztekala fakt extrémě… :D 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek