Provází mě UFO. Co chce?

23.9.2011 v Poradna 19

Vážení čtenáři,

dnešní článek z e-mailové poradny je velmi výjimečný a přistupujte prosím k němu s respektem. Není smyslem vás tu strašit UFO invazí, nebo vás zbytečně mystifikovat.

S dívkou, která popisuje zážitek níže, jsem stále ve spojení a po pozdějším základním vysvětlení ohledně talířů a možných bytostí (pokračování naší korespondence již tento článek neobsahuje), se posunula v komunikaci. Nejenže odhodila strach a požádala je o znamení, ale ten sen, o kterém se ještě dočtete, opravdu přišel. Právě jste svědky neuvěřitelného, nádherného fenoménu, který se stále ještě vyvíjí a je dost možné, že pokud všechno půjde hladce, může objevit něco převratného.

Pro skeptiky bude vždy vše jen povídání nějaké holky, která dopředu počítá s tím, že tomu nikdo neuvěří. Proč taky? Označit vše za fantasmagorii je jednodušší, než druhým opravdu naslouchat. Přejte statečné autorce tohoto dotazu mnoho štěstí.

Nebojte se o tyto zážitky dělit, pokud nějaké také máte. Tady najdete vždy prostor a pochopení.


Dotaz:

Ahoj Alue,

Už to trvá od července 2010. Na obloze jsem viděla velké modré světlo, které blikalo někdy do červena. Myslela jsem si, že to nic není, ale na obloze nebyly hvězdy, tak jsem si řekla, že je to třeba Polárka.

Příštího večera jsem se opět dívala na noční oblohu a světlo se tam objevilo znovu. Když jsem se na něho dívala déle (zaujalo mě), začalo se jakoby pohybovat ve vzduchu. Dostala jsem strach, protože najednou vylétlo nahoru opravu rychle.

Žeby letadlo?

Další noc jsem se na to dívala a u toho velkého světla se objevilo jedno malé, které sem tam bliklo. Potom, kdykoliv jsem někam jela na tábor nebo na dovolenou, vždycky se objevilo na obloze… Jednou se vážně hodně rozzářilo, ale to už sem se začala bát a nedívala se na to.

Potom jsem u babičky našla knížku o UFO (mimozemštanech), bylo tam napsané o šedivcích o pokusech na lidích. Zpanikařila jsem. Co když to jsou oni a jdou si pro mě?

Jenže až do téhle doby se mi nic takového nestalo. V tom jsem si řekla, co když to jsou nějací hodní, kteří mě prostě chrání, nebo pozorují?

Nevím a proto bych potřebovala poradit. Pořád mě sledují, není to hvězda ani letadlo. Pro skeptiky, nic takového bych si nevymyslela.

A ještě zajímavost, když se teď na ně dívám, vždycky se vzdálí začnou blikat víc a vyletí víc… Nevím, vážně…

Aluško, moc ti děkuji za odpověd, potřebuji poradit – mám se jich bát? Co ode mne můžou chtít a proč mě úplně všude sledují kam jdu? (Ukazovala jsem to jednou mojí kamarádce na noční obloze a usoudila, že to UFO bylo) za denního světla, když se rozednívalo, jsem viděla tohle světlo taky, ale blikalo. Nikdy ne talíř….)

Ještě jednou ti děkuji. Vím, že podkladů je málo, ale přece jen…

Měj se krásně 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Podle popisu by to mohlo být doopravdy UFO, ale já je znám v podobě talířů, pokud světlo, tak bylo bílé. Vím ale, že jsou zdokumentované popisy i červených, modrých a zelených světel, takže to nemůžu vyloučit.
Uvažuj logicky: Kdyby ti chtěli ublížit, už to dávno udělají, takže to nemají v plánu. Jestli tě provázejí, možná ti jen chtějí dát najevo, že jsou tady, něco ti třeba chtějí říct.
Až je znovu uvidíš, promluv na ně. Buď nahlas, nebo v myšlence, jako když se modlíš, ale nahlas to bude lepší, protože se na to budeš víc soustředit. Oni zachytí tvoje sdělení.
Řekni jim, že nevíš, kdo jsou a co chtějí. Řekni jim upřímně, že nevíš, jestli se bát, nebo se radovat. Takže jim vzkaž, že si přeješ, aby se ti o nich zdál sen, aby ti ve snu dali najevo, kdo jsou a co po tobě chtějí, aby se ta situace nějak posunula.
To je všechno. Je-li to skutečné UFO, ten sen se ti bude jednou zdát a ty poznáš, o co tady jde. Podle toho můžeš začít jednat, ale neboj se toho, když ti neublížili, tak budou logicky dobří. Tvůj vzkaz musí být upřímný, poznají, jestli lžeš, takže si to první nech projít hlavou.

Pokud žádný sen nepřijde, ani nezachytíš žádnou jinou odpověď, není to UFO. V tom případě ani já nechápu, co by to jiného mohlo být. Leda nějaká tvoje ochranná energie, kterou vidíš v této podobě na obloze, je to možné, ale i ta by ti to nějak dala najevo. A to by neviděla tvoje kamarádka, takže se ta možnost dá vyloučit.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Další díla od Adele Lorienne – ZDE

Otevřít rubriku ,,Poradna: Nezařazeno” – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pepa 2011-09-23 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skepse … to mate tak … v dobe globalniho rozsireni zaznamovych zarizeni (telefon s fotakem a moznosti tocit video) strizlive uvazujicimu cloveku nic jineho nezbyva … takovy telefon/fotak ma dnes kazde decko. Pokud nema, at si pisatelka pujci, nebo pozve par kamosek na vecerni session … jeste k tomu kdyz se jedna o opakovany fenomen …

Ikona diskutujiciho Alue 2011-09-23 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já bych třeba natáčení talíře, který mě provází, vnímala jako zradu ze své strany, bylo by mi to hodně blbé.

Ikona diskutujiciho Hi 2011-09-23 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

out of toppic , ale nedá mi  :

Ikona diskutujiciho Pepa 2011-09-23 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: a [3]:: tak v takovem pripade uz se samozrejme neda nikterak argumentovat 🙂

Ikona diskutujiciho Hanka 2011-09-23 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No teda Pepo, to není zrovna fér. Když měli lidé zjevení panenky Marie, tak u toho taky nikdo jiný nebyl a přesto tomu spousta lidí věří. Já UFO taky viděla a hodně zblízka, viděli ho i jiní a to poslední, co tě v té chvíli napadne, je vytáhnout mobil. V současném systému pořád všichni potřebují důkazy – důkazy lásky, existence čehokoliv, dotatku peněz, loajality. Je to tak težký jednoduše věřit bez podmínek?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-09-23 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To ano, ale jelikož tento dotaz měl konečné a to velmi dobré řešení, není důvod nevěřit. Kde jinde člověk najde pochopení, než tady? Aluška.org není od toho, aby byla skeptická. Tyhle stránky mají být útočištěm pro ty, kterým okolí nevěří.

Ikona diskutujiciho Mirek 2011-09-23 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. No důkazy sice nejsou, ale to neznamená, že to nemůže být pravda… Zajímalo by mě, ve kterém městě, vesnici se to světlo objevuje?

Ikona diskutujiciho Pepa 2011-09-23 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Hanko, ja to nemyslel nijak zle a je mi jasne, ze puvodni dotaz byl veden v trochu jinem duchu. Nicmene, pokud chces, aby ti nekdo neco veril, musis mu obvykle dat padne argumenty k tomu, aby veril.

Ikona diskutujiciho Autorka ,která se ptala mailem .) 2011-09-23 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Pro PEPU 🙂

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-09-23 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, tak to jsem zvědavá teda na ten sen, pokud tady bude také zveřejněn… Co tedy nakonec chtěli? Já jsem zvědavá a napjatá že asi prasknu jak struna 🙂 A ještě víc jsem nedočkavá na Aluščinu knížku :D

Ikona diskutujiciho Pepa 2011-09-23 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: nepripadalo by mi blbe je fotit … zkusil bych je kontaktovat, dali bychom speka, pivko, pokecali o vesmiru … hlavne by me zajimalo, o co jde …

Ikona diskutujiciho Kiki 2011-09-23 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to taky ani nikdo jiný než my sami udělat nemůže, uklidit ten bordel, co jsme si tu nadělali…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-09-23 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Považuješ talíř, který tě provází a odpovídá ti přes sny za channeling? Hochu, nechci se tě nijak dotknout, ale ,,dívám se dozadu a taky jsem byl jelito" je v tomto slovasmyslu skoro urážka.

Ikona diskutujiciho Martinka 2011-09-23 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ale někdo nám pomoct musí, někdo je musí probrat! 🙂 to si uvědom, a oni by měli také.

Ikona diskutujiciho Liu 2011-09-23 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: No Alue co je tohle za citaci :D ty mu tu větu totálně překopeš a pak řikáš, že je to skoro urážka :D.

Ikona diskutujiciho Kiki 2011-09-23 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: proč nám musí někdo pomoct? to jsme tak strašně ubozí? když si srovnáš dnešní dobu a minulost, tak můžeš vidět, že se spousta lidí probouzí…akorát někomu to probouzení trvá dýl…

Ikona diskutujiciho MG 2011-09-24 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dakujem

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2011-09-24 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já když vidím Vesmírnou loď(nebudu tomu říkat UFO, protože to neslyší moc rádi 😉 tak je taky nemám potřebu fotit… Ani mě to v tu chvíli nenapadne… Prostě k tomu nemám důvod 🙂

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-21 05:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: "Naší malé Alue" :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek