RAKOVINU ZPŮSOBUJE PŘEKYSELENÍ ORGANISMU!

22.2.2010 v Léčba 50

Než se dáte do čtení, chtěla bych vám v této souvisloti něco důležitého doplnit:

Z nadpisu už víte, že z překyseleného organismu vzniká rakovina.

Pamatujte si:

Všechno co je uvařené je kyselé!

Všechno co je syrové je zásadité!

– Možná léčba a prevence proti rakovině je jíst co nejvíce syrového jídla. Naše tělo a naše buňky jsou nařízené na zásaditou potravu, snažte se tedy přísun kyselých a zásaditých jídel vyvažovat!

______________________________________________________________

Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života.

Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba. Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně. Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví. Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá- ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací.

Pokračujte zde: JAK VYLÉČIT RAKOVINU? – PODROBNÝ NÁVOD / ŽÁDNÉ PRÁŠKY!!!!!

Další Víly – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-02-22 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak proto tolika lidem pomohla k vyléčení rakoviny čtyřicetidenní hladovka.. Prostě už tělu nepřidávali další toxiny a to se mohlo vyčistit 🙂

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-02-22 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jsem úplně zmatená z těch teorií o jídle. Už jsme si o tom jednou psaly, ale já kvůli tomu že jsem hubená byla u x různých poradců přes jídlo a diety a každý říkal něco jiného. Naopak mi třeba zase doporučovali, že jíst bych měla jen vařené věci, že syrové je studené a kazí to trávení. Atd. atd. no prostě v tom všichni mají binec a já upřímně řečeno nevím, čemu věřit. Asi svému tělu, co?:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-22 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Lum, tak se zamysli:

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-02-22 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: to je fakt, ale já zas četla, že lidi jsou chytří a vyvinul se jim mozek právě proto, že začli jíst vařené maso – protože na syrové potřebuje na trávení více energie, než na vařené. Ale taky mi přijde logičtější jíst více syrových věcí – je to jaksi přirozenější, líp mi to sedí:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-22 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Mno jo Lum, ale člověk se z ničeho nevyvinul, on už měl dokonalé tělo od začátku.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-22 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… tak dobrá zpráva, ptáčka jsem dala do kupy, zítra ráno ho půjdu vypustit 🙂

Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-22 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, vše vařené neznamená kyselé a naopak… taky to na každého člověka působí jinak. Ono dost záleží na tom, zda prožívá stres nebo ne, protože právě stres na to má hodně velký vliv (psychika) a tak i jídlo, které je normálně zásadité bude jezeno ve spěchu a stresu v těle působit kysele. Ono taky neexistuje zdravé jídlo. Jídlo je jídlo a každý potřebuje něco jinýho. Pokud bude člověk překyselený bude potřebovat zásaditou potravu a pokud bude zásaditý bude pro něj nejlepší vepřový řízek. A to zvlášť u detoxikace, kde se rychle mění váhy harmonie pH těla. Jakmile se očistíš, tak větěinou se vyplaví spousta kyselin, který je potřeba dostat co nejdříve z tela ven, jinak vzniká intoxikace a pak je potřeba nabrat co nejvíc zásad, aby se tělo neutralizovalo. V tomto případě to může fungovat. Pochopitelně, že je dnes spousta lidí překyselená, o tom není žádná diskuze, to je prostě fakt, ale taky si myslím, že třeba Ájurvéda, která se považuje za nejstarší medicínu na světě a vychází z ní třeba klasická čínská medicína, dává do svého jídelníčku vařenou stravu. Ono jak říkáš, člověk se z ničeho nevyvinul a tak právě proto je zde vše již takové jaké má být. Je zde několik prvků, několik chutí, atd… vše v harmonii, aby to dobře fungovalo a i tak je člověk složen z několika prvků tvoříc harmonii. Pokud nebudou prvky v harmonii, vznikne nemoc. A tak už na začátku tu byla energie ohně a oheň jako prvek a tak je to nedílná součást tohoto světa. A tak i vařená strava. Otázka je spíš její příprava a konzumace. Ono taky spousta obilovin se jinak nedá jíst. Ale v dnešním světě, kde je vše stejně už zamořené, minimálně z větší části, je jak píšeš velmi, opakuji velmi důležitá detoxikace a to hlavně v části prevence. Troufám si říct, že není nikdo kdo by ji v naší společnosti nepotřeboval, komu by to nepomohlo. A správně mluvíš o tom, že rakovina není nic šílenýho, tak jak je to prezentováno doktorama a dalšíma panákama, kterým nejde o to člověka zachránit, však mu ani neříkají jak. Jen ho drží v šachu až do jeho smrti a i z té profitují. Pochopte lidičko milí, tento svět – tito "lidé", kteří to tu "řídí" nemají zájem o člověka!!! Neposlouchejte to, co Vám říkají v televizi, v novincáh, v rádiu, to je jedno kde. Poslouchejte sami sobě, svému srdci, zdravému selskému rozumu. Vše co se děje je postaveno proti člověku!

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-22 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-22 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je to asi tak jako se vším. Zlatá střední cesta je nej:)

Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-22 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to prostě tak jak ty píšeš, ne úplně doslova. Netuším jak jsi na to přišla, ale je prostě fakt, že ne všechno co je syrové je zásadité. Moment, ještě mě napadlo taková otázka. Máš na mysli kyselinotvorné a zásadotvorné? Poku ano, tak to pochopitelně nemá nic společnýho s tím jak to chutná. Tzn, že citron je kyselý a přitom v těle reaguje zásadotvorně. Vím o čem píšu. Taky mi přijde, že některý věci bereš docela dogmaticky, když naprosto jednodušše se snažíš smést mů názor ze stolu a chováš se tak, že to jde proti tomu co tu jinak na webu uvádíš. A už vůbec nerozvíjíš diskuzi, když mi ani na to nedáš nějaké vysvětlení. To je stejná jako když někomu řekneš a názoru o kterým si myslíš, že musí být naprosto pravdivý, že ti ostatní jsou hlupáci a tupci a jen ty jsi ta, která všemu rozumí. To trochu zavání egem… Nicméně, tělo jako takové jede na kyseliny a tak se bez nich neobejde. Zásady je do těla nutno dodávat na neutralizaci kyselin, což je učivo šesté třídy, mimochodem. Protože zásady tělo vyrobit neumí. Takže mluvit o něčem takovým, čímž v podstatě říkáš, že kyseliny ne, je hloupost. Ale pravda, že ne v takové podobě a v takovém množství jako jsou dodávány. Třeba už jen lískové ořechy se mohou chovat kyselinotvorně.. Ono to není zas tak jednoduché jak to vypadá u lidí, kteří jsou překyselení.

Ikona diskutujiciho Ani 2010-02-22 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam pocit ze "vypestovat rakovinu" so stravou je len polopravda. Telesna uroven je iba jednou co mame, co dusa, duch…? A neuskodi nam to co ide cez nase usta do vnutra, ale to co ide cez neho von. Cize nase postoje, myslienky atd..

Ikona diskutujiciho Etellyen 2010-02-23 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bavil sem se s babičkou o detoxikaci jako sem o ní četl v Cestě pokojného bojovníka, a ona chvilku na to vyčetla někde v časopise že stačí pít 1 tejden 5x denně šálek kopřivovýho čaje 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 07:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-23 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ano, s pH papírky jsi schopna změřit v moči pH. Ale to neznamená, že když bude pH v normě, že člověk nemůže být překyselený. Myslím, že ty, což teda předpokládám, jsi neměla zkušenost s překyselením vlastního organismu a tak těžko můžeš vědět, že to není zas tak jednoduché. Avšak vzhledem k tomu, že nemáš zájem číst moje řádky, protože ti přijdou moc dlouhé, tak to nebudu ani moc roztahovat. Každopádně mi potom přijde, že si připadáš jako královna všech informací a když se někdo snaží o diskuzi a nesouhlasí s tebou, tak se ti to nehodí do krámu. Asi máš pocit, že s tebou lidé musí souhlasit, protože co říkáš ty přece musí být pravda. A pak jsou ovce přesně to, co hledáš a že jich tu na světě máme požehnaně. Pokud mi chceš zase napsat něco o tom, že vůbec nevím o čem mluvím a tak, tak tuto diskuzi ukončíme, protože mi nepříjde konstruktivní a věřím tomu, že víš co tím myslím. Dohadovat se nemá smysl. Ty prostě nenasloucháš, te nechceš naslouchat, ty chceš, aby ti lidi slepě věřili.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: A proč bych měla poslouchat jak na mě pliveš?

Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-23 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je supr, co tu píšeš o překyselení a o tom, co způsobuje, je to opravdu mor dnešní doby, stejně tak jako nedobrá psychika:)

Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-23 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: A proč máš pocit, že má snaha je na tebe plivat? Máš pravdu v tom, že tě neznám, ale mám tě v úctě. Mám rád tvé stránky, líbí se mi jak přinášíš lidem světlo a moje reakce v diskuzi měla rozvést diskuzi, aby se o tom lidi dozvěděli víc. Nevím, proč, možná, že máš pocit, že na tebe hodně lidí plive a haní ti tvé výtvory. Já jen chtěl diskutovat. Ty ne, ty sis vytvořila bariéru. Fajn, ale přes ni nepoznáš nic.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-23 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: jsou to mé vlastní zkušenosti. Mluvíš tedy o hodnotě pH dané potraviny předtím než vstoupí do těla? Nebo jak změní pH v organismu. Kdyby byla pravda to, že vařená strava je kyselinotvorná – překyseluje organismus, tak čiňani a indové jsou překyselený. Myslím, že je vaření a vaření. Co jíš ty teď v zimě z toho co ti nabízí příroda? Touto otázkou jsem si už hlavu lámal a moc na výběr mi přijde, že není.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-02-23 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to trochu off topic, ale všimla jsem si i tady v diskusi nového trendu, který se projevuje v češtině, a šíří se jak prasečí chřipka (ehm, ta se moc nešíří, tak dejme tomu spíš jako rýma 🙂 ) A sice – začínání věty slovem "ono".

Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-23 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže, jestli tě správně chápu, tak říkáš, že je důležité zásadité pH potraviny, ale pokud je potravina s kyselým pH přírodní (citron, jablko), tak to nevadí? A pokud je tedy potravina zásaditá, ale vařená, tak to také vadí?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-23 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O vařených potravinách se uvádí, že jsou pro tělo cizorodé a tedy na ně tělo reaguje zánětem. Pokud jíme vařené potraviny, a to množství převyšující 51%, tak je naše tělo v permanentním zánětu. Pokud jíme 51% a více stravy v syrovém stavu, tak podle řady zdrojů k tomuto jevu nedochází.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-23 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: nj, a taky co tady ještě není nějak poznamenáno… buď to má plíseň nebo to je stříkáno, chemicky upravováno, atd… co je dneska přirozené? I ta voda, běžná není moc dobrá. Člověk si ji musí filtrovat, aby splnila aspoň nějaký parametry.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-02-23 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Držím palce, taky bych se k tomu jednou chtěl dopracovat. A kolik se ušetří peněz! 🙂

Ikona diskutujiciho hledající a nalézající 2010-02-23 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: … fdh píšete to dobře, i když nepřečtu celý text, kraje jsou z nějakého důvodu posunuté … dále:  rakovina je otázka funkce jater, přes fungující játra rakovina neprojde … nemá význam se hádat v otázce stravy, když právě někdo zkouší nějaký stravovací experiment, který třeba on přežije, ale ostatní to může poškodit, protože budou dodržovat doporučení pro ně v tu dobu autority, kterážto zase někdy změní na základě svého vývoje názory, ale to už se dotyční už třeba nedozví a poškodí si zdraví :-)

Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-23 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možné to sice je, ale nevím o tom, že by jahly byli potravinou výrazně ohroženou obsahem plísně, ale vím, že třeba banány, pomeranče, ořechy a jiné syrové potraviny jsou mezi prvními na seznamu potravin ohrožených výskytem plísně Aspergillus flavus, která produkuje Aflatoxin, který dost poškozuje játra, což snižuje mimo jiné jejich schopnost neutralizovat kyseliny z jiných syrových potravin (jablko,citron), které jinak likvidují bezproblému.

Ikona diskutujiciho Axel Edelstein 2010-02-23 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Odkdy se síla měří v kilogramech? Kilogram je jednotka hmotnosti a patří mezi základní veličiny SI. Síla je definována jako součin hmotnosti a zrychlení a měří se v Newtonech – N (kg.m.s-2). Takže dlask dokáže možná vyvinout sílu 45 N, ale pochybuji, že jeho zobák váží 45 kg, nemluvě o tom, že hmotnost je skalární veličina.

Ikona diskutujiciho Etellyen 2010-02-23 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: k snidani voda k vobedu slunce a zbytek dne hladovka?:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fdh 2010-02-23 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: jj… ale pak taky, ať už jíme cokoliv a nejlépe co nejzdravěji, tak je potřeba provádět očisty a to především střeva a jater. To jsou nejdůležitější orgány a taky orgány, které odvádějí toxiny z těla pryč. A pokud nefungují je to špatné. Taky musím podotknout, že nefungují u většiny lidí (v podstatě u všech).

Ikona diskutujiciho ok 2010-02-23 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lumenn: pokud ti odborník radí jest na hubenost vařený, tak je to jednoduše vymytá hlava s diplomem. O jídle jsme se kdysi bavili u tebe, jen zopakuju zdroj vědění, ve kterým i po pěti letech nenacházím nic co by byla blbost: zdravinadlani.cz

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-23 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-23 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Očista a strava, to by bylo na dlouhé povídání. O tom jak se začne, tak by mě museli praštit palicí po hlavě abych přestal povídat. Do konce ledna chci uveřejnit na svých stránkách článek o prevenci a tam bude zmínka i o orgánech a jejich očistě, sic chvílema malinko komerční, ale užitečná.

Ikona diskutujiciho Axel Edelstein 2010-02-23 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: O tom dost silně pochybuji a pokud je to tam napsáno, tak je to špatně. Co se týče tlaku, tak ten se měří v Pascalech (Barech, mmHg) a jako podíl síly a obsahu plochy na který působí. Kilogram je znovu opakuji jednotkou hmotnosti. Hmotnost je veličina nezávislá na okolních podmínkách, 500 kg železa na Zemi bude 500 kg na Měsíci, lišit se bude pouze síla, protože ta ja závislá jak na hmotnosti tělesa, která se nemění, tak na zrychlení, kterým působíš. Měřit sílu v kilogramech je asi jako měřit délku v metrech za sekundu, naprosto stejná blbost.

Ikona diskutujiciho Axel Edelstein 2010-02-23 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Nemluvě o tom, že nejdříve hovoříš o síle…

Ikona diskutujiciho Axel Edelstein 2010-02-23 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale myslím, že je Ti to zbytečné vysvětlovat, když je pro Tebe fyzika zlo a pavěda.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-24 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-24 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-25 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Mám. Normální hnusná závist je to 🙂

Ikona diskutujiciho Granvin 2010-02-25 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Závist k čemu? Znalostí?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-02-25 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Anaj 2010-03-02 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alue, zdravim ze Svedska. Takze dnes to je 36. dne, co muj muz provadi terapii uzasnou hlivou ustricnou. Mame k ni a ke vsem elementum, kteri se na jejim rustu podileji krasny vztah, ale lehke to neni, protoze kase chutna nedobre, mirne receno. Ale zatim vsechny nastrahy prekonal a chce pokracovat, obdivuji ho za to. Horsi jsou pak jeho duchovni stavy, kdy se uvolnuji bloky, taky mirne receno, nekdy jsou to spis satani. Umim pracovat s energiemi a umim se ochranovat, casto vsak po takovem utoku jsem zcela bez energie a jedine stromy a priroda mne i jeho znovu nabije.

Ikona diskutujiciho Markéta 2010-03-03 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Asi bych nějaké PH moc neřešila, ale hlavně psychiku, nedostatek energie,jinou cestu uzdravování, než doktorama, tak to bych řešila.Protože když je člověk energeticky a psychicky vyrovnaný, může jíst to co mu chutná. Ovšem měl by vynechat takové ty brambůrky, tyčinky a tyhle uměliny. Taková diamantová voda, bylinkové čaje, a jíst podle biologických hodin člověka nebo se dívat do lunárního kalendáře a podle něj dělat detoxikační kúry, masáže atd. Jo a mám vyzkoušené detoxikační náplasti. Ty jsou opravdu dobré, nejlevnější jsou na Aukru.Používá je u nás celá rodina.

Ikona diskutujiciho Danička 2012-11-22 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek