Reakce Alue na nově příchozí energie

30.6.2014 v Spiritualita 59

Tyto hodně diskutované energie, které se měří v Bovisech, sem začaly přicházet cca od května roku 2014 a od té doby se každým dnem násobí a zesilují. (Kdo neví o čem je řeč, doporučuji přečíst TOTO)

Jsem ráda, že to konečně někdo sesumíroval a vysvětlil, aby to mělo hlavu a patu (myslím nedávné články od tm). Konečně i mně to zapadá… Dějí se se mnou poslední dobou podivné věci.

Za sebe můžu říct, že ten květen (plus minus) byl pro mě dost přelomový a hodně se toho děje i teď. Mění se mi způsob uvažování a díky tomu i chování. Mám dokonce nový koníček… Možná jste si také všimli, že se mi trochu změnil obsah stránek, že jsem velmi aktivní v nové rubrice Přírodní krása. – Není to náhoda.

Začalo to u mne zesíleným zájmem o své tělo a přírodní prostředky péče

Někdy koncem dubna jsem se prostě jeden den probudila a začala přemýšlet a zkoumat, co by jak šlo se mnou dělat lépe, abych byla zdravější a co by tak ještě to moje tělo mohlo chtít. A jak jsem už jednou začala zkoumat, tak jsem pořád objevovala nové a nové věci.
Nadšení rostlo, založila jsem na to rubriku, dělám hokusy pokusy a čile o tom píšu. Baví mě to.

Po šesti letech mi najednou přecvaklo, nazadávala jsem si, zahodila jsem svoji vlasovou zesvětlovačku do koše a od konce dubna odrůstám zpět na svoji čistě přírodní blond. Už žádné oživováníčko, žádnou chemku. Přiznám barvu… A začala jsem se o vlasy celkově úplně jinak starat, i si doplňuji vitamíny a minerály, které mi podle mého chybí a výsledky skutečně jsou znát. Na stránky jsem zatím stihla popsat jen zlomek toho, co všechno už zkouším.

Občas to u mě vypadá jako v jedové chýši u čarodějnice a v kastrolku vařím různé zvláštní bylinné šmakulády… Pak do toho přidávám kde co. – Dřív jsem tohle nedělala. Maximálně jsem venku sbírala bylinky a pak si z nich v zimě dělala čajíčky. Poznám každý plevel už delší dobu. Vím která je jedovatá a ze které bych se naopak najedla, kdyby byla krize. Vím kterou rostlinu sníst nad zemí a kterou naopak vykopat a uvařit. Vím, která je na jakou nemoc a jaké má účinky… Sice ne vždy vylovím po paměti přesně název, ale alespoň vím, jestli se dá jíst/použít, nebo ne. – Ale byla jsem až donedávna jen u sbírání směsí na čaj, měla jsem to jako okrajový zdroj čaje zadara a jako zábavu. Dneska tu péči s bylinkami beru ,,smrtelně” vážně a jsem na úplně jiném levelu.


Teď jsem se také úplně zbláznila do za studena lisovaných olejů, zkouším se tím různě mazat, dávám to na hlavu, chodím ven lovit určité byliny a ty si každý den luhuju a popíjím, abych tělu dodala chybějící živiny.

Těším se z každého svého úspěchu. Z nových řas co mi rostou po ricinovém oleji, ze zpevněných nehtů, kterých jsem dosáhla už po dvou-třech týdnech své vykoumané bylinné kůry… Je toho moc.

Když si takhle hraju s bylinkami, s olejíčky, když si tak pořád zkoumám hlavu a těším se, až budu zase zpátky ,,all natural”, jsem šťastnější. Je to pro mě skvělá forma relaxace. Zapomenu na všechny starosti a mám jenom radost radost radost a jsem natěšená. Dodává mi to spoustu energie.

A pak přišla tato nová energie a já si říkám: ,,Panebože, proč to vůbec zesvětluju, když já mám přitom od přírody tak krásné vlasy”! Vylovila jsem ze starých složek svoje fotky v době, kdy mi bylo 14 a skoro jsem si až poplakala… A chemka letěla rovnou do koše. – Po šesti letech je to podle mého názoru dost velký zlom, alespoň pro někoho jako já.

Najednou jsem nechápala, proč si zesvětluju vlasy, když je mám od přírody přece krásné… Vždyť já to vůbec nepotřebuju. Nikdy jsem to nepotřebovala. A přišlo to jako rána z čistého nebe. Jestli za to nemůžou ty nové energie, tak už fakt nevím co… Škoda, že to na mě nepřišlo už dřív.

Mě totiž někdy v těch 14ti vlasy výrazně ztmavly a lidi za mnou chodili, proč si to nedobarvím. Nevěřili mi, že to je moje, že mi to takhle roste. A já byla prostě v pubertě a ten nátlak jsem po roce už nevydržela a něco na to prskla, přestože jsem se pořád dušovala, jak chemku nikdy… Škoda, že mi to nikdo moudřejší trošku nevysvětlil, ale co se dá dělat. Teď už je to jedno a je to za mnou. Začínám odznova…

Doplněním živin, křemíku, olejováním a hlavně vyhozením veškeré chemky jsem si jistá, že budu mít už za dva-tři roky zpět svoje krásné přírodní vlasy.

Takže na fotka nahoře v záhlaví je dnes už památeční… Teď už budete jenom sledovat můj zvětšující se odrost. Případné námitky že mi to nebude slušet, nebo že už nebudu tak výrazná, neberu a nebudu je poslouchat. Už jsem se rozhodla a jsem s tím smířená, že budu teď chvíli vypadat jako idiot, co nemá na svůj hnusný chemický zesvětlovák… Do té doby, než se mi to doplazí alespoň k uším a než to vyšisuje slunko, prostě vydržím.

Další věc, kterou sleduji, je chybová elektronika

Zhruba v podobné době, kdy mi to výše popsaným způsobem docvaklo a vrhla jsem se na přírodní péči o tělo a vlasy, mi začal stávkovat e-mail.

Na přelomu měsíce května/června, mi začaly chodit prázdné zprávy. Zjistila jsem to cca o dva týdny později, protože zpráv mám strašně moc a nestíhám je vybírat. Je to teda ale docela průšvih, když vám někdo napíše mail, čeká dva týdny na odpověď a po dvou týdnech mu dojde zpráva, že vám to má poslat znovu. Ale co se dá dělat?

Zajímavé je, že systémové zprávy a spamy mi chodily jak mají. Hromadovky – jak kdy – spíše prázdné než korektní.

Vyloženě soukromé maily, určené pouze mně od konkrétního člověka (žádní spamboti) byly prostě prázdné. Nejhorší je, že to nešlo předem poznat, protože v náhledu ta zpráva vypadá úplně normálně. Když to začalo, tak mi jich došlo prázdných bezkonkurenčně nejvíc.

Při psaní tohoto článku jsem si dokonce všimla, že zprávy co minule byly prázdné, se teď normálně zobrazují a naopak…

Jeden takový problém vám ukážu: V náhledu vidíte mail, (tento mi došel 29.5.) který má normálně vyplněný předmět zprávy, vidíte odesílatele a v náhledu začátek zprávy. (nefotila jsem celého odesílatele.. aby mi nedala za uši, že dávám veřejně její soukromý mail)

Když zprávu rozkliknete, vidíte… nic. Jen odesílatele, datum a že to poslal vám. Předmět a obsah zprávy jednoduše zmizel…

Tyto technické problémy se pak proměnlivě ukazovaly u zpráv zhruba do 6. května. Pak jsem myslela, že už je od toho pokoj. Ale v dalších zprávách se mi tyto výpadky staly znovu. – Mám tu samou schránku od svých cca devíti let, kdy jsem vůbec ,,objevila” internet. Teď mám na ni nastavené pouze přesměrovávání. Nikdy jsem s ní neměla podobný problém.

Už jsem z toho byla nešťastná, protože v takovém neskutečném bordelu se opravdu nedá pracovat a psát lidem pořád dokola jednu a tu samou větu, že mi to mají poslat znova? – Připadala jsem si už opravdu jako blázen.

Ozvala jsem se tedy operátorům, co mají mít mail na kterém jedu, na starosti. – Za chvíli tam skutečně našli chybu. Nebyla u mne, ani u odesílatelů, byla jejich.

Chyba, která se nikdy ještě neobjevila, že ukáže teď, po tolika letech a zrovna v období, kdy energie začaly gradovat? To mi nevykládejte, že je náhoda.

Jenom se modlím, aby se nevyskytla znovu, protože otevírat po sobě třeba 10 prázdných mailů, je opravdu demotivující.

To však ale není všechno z mých nynějších dobrodružství… Mám toho na kontě víc.

Nesnesu boty

Dřív jsem chodívala ráda bosky. Když byl dobrý terén, tak jsem na nějakých 10 minut sundala sandály, vzala je do ruky a šla naboso. Pak jsem je ale zase nazouvala zpátky… A snažila jsem se chodit tam, kde mě zrovna nikdo neuvidí. Dneska je to spíš naopak a je mi dokonce absolutně ,,u”, jestli na mě někdo divně kouká.

Nedávno jsem psala článek, ovlivněný touto mojí novou zkušeností. Najdete ho zde: Nenosit boty má velký smysl

Graduje to. Letos, začalo to právě v květnu, mám problém nosit boty. Byla jsem navyklá nosit vždy na doma nějaké nazouváky, i když bylo léto. Teď? – Mám troje papučky, ani jedny nenosím.

Když jdu ven, tak si sice vezmu sandály, ale ne na nohy, vezmu si je do ruky. Bosky už chodím trasy, které jsem před rokem vždy dávala obutá. Už nechodím bosky pomalu, ale mám normální tempo, zvládnu utíkat, jdu po šutrech, dávám štěrk, už se mi podařilo kvalitně prošlápnout bodláky. – Nemůžu si ale pomoct, protože cca od toho května mě bolí nohy mnohem víc v botách, než kdykoliv předtím.

Dřív se to dalo nějak ignorovat a v krajních případech nouze se zout. Teď vyjdu z domu naboso, před vstupem do autobusu se obuju (nevím proč, autobus považuji za více nečistý než chodník venku – ???), když z něho vylezu, zase si boty hned sundám. Pořád je nosím v ruce, už si dokonce říkám, jestli to není zbytečné, že bych je rovnou nechala doma. Co se s nima budu tahat..?

Možná bych si mohla koupit takové ty balerínky. Jsou ploché, lehké, ty by možná šly pak nacpat i do kabelky v případě potřeby. Hm? … No, ale aby na mě měli číslo… Podívám se po nich, až pojedu do města. Třeba najdu.

Dřív jsem chodívala bosky, když bylo teploučko. Teď i když se ochladí. Pořád mi to přijde mnohem lepší, než s botama. Prostě se neobuju, i když mi na ty nohy může být zima. Jak venku, tak doma.

Nevím, jak to budu dělat na podzim a přes zimu. Jestli se to zmírní a zase boty vezmu na milost. No, zimní kozačky mám rozťápnuté dobře, tak to by snad šlo. Ale teď když je teplo, nemůžu…

Není to můj vrtoch, není to změnou přesvědčení. Jakoby ty nohy začaly být extrémě senzitivní, mnohem více než předtím a to co se dalo dřív ignorovat, už se dneska moc ignorovat nedá.

A tráva? – Dřív jsem se na trávu zula, jen když jsem stála/seděla na jednom místě. Nechodila jsem v ní, abych náhodou nešlápla na včelu. Dneska dokonce radši trávu, než odzkoušený beton. Rejdím prostě i po terénu.

Před pár dny jsem si vyrýpávala z nohy pár ostnů z bodláku, který jsem neviděla. A říkala jsem si: ,,Sakra, že ti to za to stálo, mohla ses taky obout, když ten terén neznáš naboso, achjo…” Další den jsem ty boty po pěti metrech od domu zase sundala. Radši víc koukám na střepy a bodláky, než se znovu obout.

Vím o jednom pánovi z Čech, co chodí po celý rok bos, sandály si dá jen při tuhých mrazech… Dopadnu taky tak?

Mám dokonce dny, kdy boty snesu lépe a kdy vůbec. Je to proměnlivé a nikdy dopředu nevím, jak to ten den bude.

Jsem jiná

Už nemám takovou trpělivost s lidma. Když mě někdo štve, mám větší problém být ticho, spíš mu to kopnu zpátky, nebo mu nějak obloukem dám najevo, že je blb. Nikdy jsem se neuměla přetvařovat, ale uměla jsem se trochu ovládat, alespoň po omezený čas.

Dneska už mi to moc nejde. Tedy ono by to šlo, ale já už v tom nevidím takový smysl. Proč bych měla dělat, že je něco v klidu, když není a proč někomu něco schvalovat, nebo být ticho, když není v právu a fakt se chová jako blb?

(Tak jsem ještě pod vlivem těchto energií dala nedávno pěkně zabrat mladé pošťačce u okénka, když mi začala vykládat blbosti a chtěla po mě peníze za něco na co neměla nárok a ještě ze mě zkoušela dělat blbce. Přitom posílám balíky už 4 roky, vím moc dobře co jak funguje a na co mám nárok. Dřív bych asi tak akční nebyla a snažila bych se co nejdřív vypařit, nebo jí slušně řekla, ať si ty folie strčí někam, že si pro ně zajdu na jinou pobočku… Ale teď ne. Teď jsem šla do ní a pokládala jsem otázky, argumentovala, vysvětlovala jí jak se to dělá a že po mě nemůže chtít peníze za práci, kterou dělám navíc, aby ona pak u okénka nemusela. Že já jí prokazuji službu navíc a ona nejenom že si toho neváží, na rozdíl od jejích kolegů, ale ještě na mě bude zlá. A při jakém poplatku se co pokryje, takže nedává logiku aby se to platilo 2x… Ta byla úplně v háji, neuměla na nic odpovědět. Jenom lhala, nebo opakovala jednu větu pořád dokola.

Ještě bych mohla skoncovat s jedním úlisných pošťákem, toho to asi čeká taky brzo. Nelíbí se mi, jak na mě vždycky maká, když mi přinese balík a snad se to i začíná stupňovat…. Takže mám pocit, že tady za chvilku poletí facan jako dělo. Uvidím. Třeba ne… Ale jak se znám, tak se něco stane a líbit se mu to nebude. Už to začíná být na hraně a nejsem na to ani trochu zvědavá.)

Taky mě pořád něco ruší a jak to graduje, pořád víc a víc hledám ticho, samotu. Když není ticho na práci, štve mě rušení víc než jindy a po čase se seberu a jdu prostě ven.

Dřív bych si pustila na procházku hudbu, dneska si sice iPod vezmu ze zvyku, ale vůbec ho většinou nezapnu. Schovám do kabelky ,,kdyby něco, kdyby náhodou nuda”, boty si vezmu do ruky a mizím.

Skoro se až nepoznávám, dřív bych bez svého metálku na procházce nemohla, dneska to nechci, protože si venku jdu poslechnout ticho. Utíkám před hlukem a před neustálými řečmi a otázkami lidí, tak na co si ještě pouštět hudbu? Chci mít hlavně svůj klid. – Zalezu někam, kde nikdo není, kde na mě nikdo nemluví a odpočívám. Nebo rejdím po terénu a hledám byliny a přemýšlím si o svých věcech.

Lidé popisují deprese, fyzické problémy, údajně možná způsobeny přílivem nových energií… Já tohle nemám. Jsem spokojená a až na to že hůř nesu když mě někdo vyrušuje/otravuje/buzeruje/omakává, se cítím vlastně skvěle, taky díky svému novému koníčku a jsem na sebe hrdá, že jsem zase v něčem udělala pokrok. Tento nový životní styl mi dává spoustu nových věcí a jsem s těmito změnami vlastně spokojená. Jediné co mi dělá starosti, je to chození naboso. Nevím, jak to dopadne.

I mám dost energie na práci a různé restíky. Před pár dny jsem konečně vylovila tričko ze skříně, co jsem koupila před pár lety. Líbila se mi látka, ze které bylo ušité. Pak jsem ho ale měla na sobě asi 2x a přestala ho úplně nosit, protože mělo pytlovitý střih a schovávat svoji velkou přednost mi přišla škoda. Na co nosit nepadnoucí oblečení, že. Na co nosit triko, co schovává tlustý pupíky, když mám břicho krásné ploché a bez špeku… To je zbytečná škoda schovávat.

Tak jsem si pořád říkala ,,Jojo, až budu mít čas, tak si ho přešiju a zúžím, aby mi hezky sedlo na postavu.”

Je z částečně pružné látky, tak to nebyl problém přešít, i jsem věděla jak na to půjdu. Předtím jsem na něm už upravovala škrtící rukávy, dodělávala jsem na nich rozparky a taky to nešlo poznat, že jsem ho předělávala. (To je blbý. Něco si koupím a pak až doma po čase zjistím, že mi to vůbec nesedne… Pak babo raď.)

Uběhlo několik let a stejně nic… Nové triko, prakticky vůbec nenošené, a se mnou to ani nehlo. Nebyl čas, nebyla chuť.

A najednou jsem ho prostě vytáhla, oblíkla, stáhla látku kolem břicha, napíchala tam špendlíky, obšila na 3x, ustřihla co čouhalo a voalá.. Triko je jako nové a vůbec není poznat, že jsem si ho kompletně přešila v ruce, po obou stranách.

Asi jsem se minula povoláním, z fleku bych mohla být švadlenka.

Kam dál:

Zobrazit celou rubriku ,,Deníček”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-30 03:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobře že si nenecháš nic líbit, občas je potřeba rozsekat lidi argumentama. Já se taky asi díky té energii o stupínek víc zase přiblížil sám sobě. Stalo se to tak před týdnem, a má to možná i lehké pokračování. No, vlastně víc než lehké 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-06-30 07:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já zase trávím více času s lidmi a jsem více uvolněná… i když, možná to má za následek přijmutí na vysněnou střední 🙂 A prostě mi všechno vychází.

Ikona diskutujiciho Johanka 2014-06-30 07:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Balerínky ne! Sice mohou působit jako lehké pohodlné boty, ale je to fakt jen zdání. Podle mě jsou největším zabijákem nohou, mám jich několikery a ani jedny mě třeba ani po roce nošení nepřestaly tlačit/škrtit, i když mám správnou velikost. A není to jen moje zkušenost. Sice vypadají na noze hezky, ale k pohodlí a zdraví fakt moc nepřispívaj..:-(

Ikona diskutujiciho lenka f 2014-06-30 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já jsem zase tak před dvěma měsíci pocítila potřebu zrealizovat to(ono to bylo ještě dříve, jako by mi pořád něco říkalo pořiď si to) a koupila jsem si někdy v dubnu orgonity. Dneska mám na poště zbylé 2. A musím říct, že to je paráda. A taky se chodím koupat do léčivé termální vody – taky z ničeho nic jen tak s tchyní pravidelně. Vždycky se na ten relax těším.

Ikona diskutujiciho Irča 2014-06-30 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No člověče.. na mě ty energie padaj jak nejvíc můžou … mám strašný deprese  - tak jestli je to z toho ?..

Ikona diskutujiciho iriska 2014-06-30 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem jednu dobu používala na zesvětlení vlasů šťávu z citrónu – není to sice tak inzenzivní jako chemické zesvětlení, ale funguje moc dobře. Možná by ti to smazalo rozdíl mezi odrosty a barvenými vlasy 😉

Ikona diskutujiciho Katrin 2014-06-30 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to s tím mailem se mi děje taky, mám ho na seznamu od svých 14ti pořád stejný a v poslední době dostávám prázdné e-maily (přesně jako ty – v náhledu je vidět předmět a kousek textu a v obsahu není nic).

Ikona diskutujiciho Erika 2014-06-30 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I mně přijde, že nazrála ta správná doba.Dřív jsem si v sobě pořád něco řešila a dělala si jasno, teď je to tak nějak samo sebou a cítím vnitřní klid.Jo a taky mě začaly bavit bylinky:-), furt jsem si říkala, že se jim začnu víc věnovat a najednou mě to chytlo a baví mě to:-)A taky, to musím zaklepat se tak nějak sám od sebe zlepšil vztah mezi mnou a mámou, jako bysme pochopily a obě prozřely…Moc si přeju, aby bylo celkově líp, nejen v mém životě, přeju to všem:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-30 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Musíš jít na chat k administrátorům  a ohlásit svůj problém, opraví ti to. Dole v okně je proklik na technickou podporu:

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-06-30 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem docela v pohodě.

Ikona diskutujiciho martina 2014-06-30 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D  Alu , jj máš pravdu, že se s lidmi nepářeš, už sem si toho všimla taky))))

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-06-30 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fuh, ja som si myslela, že tá nová energia na mňa asi veľmi nevplíva – ale takéto pozitívne zmeny mám – najvtipnejšie bolo, keď mi šlohly čižmi (na odľahlom mieste som sa chcela prejsť bez nich, a aj som si dlho vyberala miesto kde si ich odložím, ale vhodné som si nenašla…), bola ich škoda, ale hlavne som si dala záležať na tom, aby som to doma vtipne oznámila a nebol z toho prúser (dobrá správa! dneska nebude treba čistiť špinavé čižmy! 🙂 ), no a ďalší deň som išla už z domu bez topánok, keďže som deň predtím cestu zvládla nadmieru spokojne – jop, len ma deprimovali ostatný ľudia, že im zase prídem divná…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-30 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Tybr'do měla jsi ho oslovit, bosky po ulici už nechodí jentak někdo, možná se i znáte z netu :D

Ikona diskutujiciho benetka 2014-06-30 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, k tomu chození na boso. Jarda Dušek taky velmi nerad nosí obuv a v jednom ze svých pořadů Duše K, doporučuje speciální boty VIVOBAREFOOT, které se maximálně bosé chůzi přibližují. Moc si je pochvaloval a jiné by už neobul. www.vivobarefoot.cz

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2014-06-30 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Filip 2014-06-30 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím se přiznat, že ty energie taky začínají mne nějak měnit. Dříve jsem si o sobě myslel, že jsem heterosexuál, ale díky těmto novým energiím poznávám, že se ze mne stává bisexuál. Nevím proč, nedovedu si to vysvětlit, ale od června mne začali silně přitahovat zženštilí chlapci – Tuhle jedu jednou lanovkou na Petřín a v něm nastoupí asi 19 letý kluk a já z ničeho nic jsem k němu začal pociťovat silnou náklonost. Srdce se mi rozbušilo.  A teď ke konci června je to doslova mazec. Třeba minulý týden jsem byl na Palmovce a do metra vstupuje jeden klučina, sedne si na proti mne a já jsem cítil silné energie lásky vůči němu. Pozoroval jsem ho od hlavy až k patě a působil velmi zženštile, snad to nebyl gay.:-) Takže ty energie hodně působí na mou sexualitu a orientaci. Mladé holky se mi taky líbí ale spíše teď se koukám po pěkných chlapcích a cítím neuvěřitelnou lásku k nim. Jakoby bych to nebyl ani já. :-)

Ikona diskutujiciho Lori 2014-06-30 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška,

Ikona diskutujiciho avespasseri 2014-06-30 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem zvědavá na tebe s tmavšími vlasy :-)

Ikona diskutujiciho Monika 2014-06-30 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky na sobě pozoruji, že jsem dost netrpělivá a co bych dříve zvládla trpělivě, dnes nedám.Dříve jsem se vůbec nezajímala a ani nic nevěděla o Keltech a druidech, teď mě to k nim žene pěknou rychlostí a to jsem moc ráda.:)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-30 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Když o ně bude zájem, tak mám nějaké publikačně použitelné fotky se svými přírodními vlasy. – Akorát teď budou trošku do teplejšího odstínu, už jsem se naučila pracovat s heřmánkem.

Ikona diskutujiciho 2014-06-30 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško a nemůžou být změny ve tvém chování, v tvých potřebách, nárocích atd. způsobené prostě přirozeným zráním osobnosti? Jak víš, že je to způsobené zrovna energiemi z vesmíru? Řekla bych, že vývoj a proměny v psychice a chování jsou přirozené, asi jako když se s věkem mění tělo…

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-30 21:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Může být, ale na podobné hromadné kvantové skoky nejsem ve svém případě zvyklá. Jsem typ pomalého tichého taktika, co dělá kroky postupné, dobře předem promyšlené a ne že najednou hrc prc hodím do koše barvu, zuju boty, napatlu na vlasy heřmánek a pošlu pošťačku s grácií a slušně do pr., přitom bych jindy hned vyklidila pole.

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-06-30 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se v poslední době cítím naprosto dobře :). Asi je to taky těmi energiemi, nevím. Dokonce se mi i víc věcí daří než dřív. Dřív jsem byla strašné nemehlo, někde jsem šla, zakopla a natáhla se, pravidelně jsem se vždy svetrem zahákla o kliku dveří, když jsem jedla, vyklouzávalo mi jídlo z ruk, nebyla jsem schopná normálním způsobem sníst avokádo, sushi mi pravidelně celé padalo nechtěně do wasabi nebo do toho odporného zázvoru, ze kterého je mi zle jen to cítím… Pak přišel zlom a já všechno zvládám s přehledem, hůlkama jím naprosto zkušeně a už se mi sushi neválí ve wasabi, když chodím nebo běhám tak nepadám a zvládám věci, které jsem dřív nezvládala. Bosky chodím ráda odjakživa, i na náměstí, bydlím ve Zlíně a mám pocit, že tady vídám vícero lidí chodit bosky, takže nevím jestli jsou tady na to lidi víc zvyklí, ale nikdo na mě nikdy divně nehleděl, když jsem šla bosky. Na základce v tělocviku jsme dokonce (když bylo teplo) museli povinně běhat bosky po venkovní běžecké dráze, kterou jsme měli z takového zvláštního materiálu, já vůbec nevím co to bylo, ale bylo to červené a když po tom člověk běhal, bylo to jako běhat po jehlách. Ale bylo to příjemné, sice jsem pak měla pocit že mě někdo bodá jehlama do noh ještě alespoň pět hodin a další den jsem téměř nemohla chodit, ale jak se z toho nohy vzpamatovaly, tak jsem pak strašně dlouho neměla problémy, že by mě nohy bolely. Rovněž jsem se začala mnohem víc zajímat o přírodní kosmetiku, ačkoliv bez nějaké té chemie se neobejdu (například miluju kosmetiku Ryor, ani nevím proč, je mi šíleně příjemná a sympatická, je sice přírodní, ale ne čistě přírodní, chemie v ní je, ale ta kosmetika mi strašně pasuje a mám ráda vůně jejich krémů a mají například krémy s mořskýma řasama, což u Saloosu neseženu, jinak ale používám výhradně ten Saloos). Jinak na vlasy je super čistá přírodní henna, udělá to s vlasama divy, ale já si ji stejně nedávám, měla jsem ji jednou a stačilo. Nějak mě nebaví mít hlavu několik hodin obalenou igelitem… Takže radši jdu a na hlavu si prdnu hezky chemický Loreal Casting :D.

Ikona diskutujiciho Lucka 2014-07-01 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm dobrý no,jediný co mně zaujalo jsou ty emaily :D Jinak si myslim,že chceš spíše přilnout s přírodou, o tom jsou možná ty energie.Jo taky bych se už nejradči nebarvila,ale mám šedivé vlasy.Taky bych nejradči chodila bosky.Taky bych nejrdači všechny odpálkovala.Jediny co pozoruju je to,že jsem neměla chut na jídlo ani na sladkosti a při tom to jím.Spíše mám chut na zeleninový nápoje a tak.A jsem ráda na zahradě.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-01 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: To je sice hezké – o henně mám načteno hodiny a hodiny – ale blond henna neexistuje 🙂

Ikona diskutujiciho Foxie 2014-07-01 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky :D Já se naopak vyhecovala a vlasy si obarvila, pořád jsem tvrdila jak barvu ne-e, jak mám super tu svou přírodní barvu, pak jsem se jednoho dne probudila, došla do drogerky a přetransformovala se na brunetu 🙂

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-07-01 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč si na přirozeně blond vlasy používala zesvětlovač? Ten je snad pro zesvětlení tmavých vlasů ne?

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-01 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Šedé nebo šedivějící vlasy nejsou žádná ostuda, nemusíš je schovávat jen kvůli tomu, že spousta lidí to dělá. A hodně žen se barví, jen co zpozorují, že začínají mít šedé vlasy, a ani nepočkají, jak to bude vypadat, že to třeba vůbec nemusí vypadat špatně.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-07-01 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to nějak podobně. Najednou mi všechno chemické (jídlo, kosmetika) dělá hodně špatně. Taky jsem si všimla, že nezvládám lhát a dělat věci "jak se nemají", to se mi pak dělá už vyloženě fyzicky špatně a jsem více citlivá i na křivárny jiných lidí. Mám silnou potřebu dělat vše v souladu s vesmír. zákony. Nevím, jestli je to zvýšeným přísunem nějaké energie. Možná, že to je jen logické vyúsťování mého životního stylu, co já vím… Každopádně z toho mám dobrý pocit, cítím se nějak více ve své kůži. A taky mám v poslední době hooodně deja vu. Takových hodně dlouhých deja vu a v různých situacích si vzpomínám na sny, které se mi zdály už před 2 lety. A vůbec, občas jsem v urč. situaci, koukám a říkám si…jo sakryš, tak tohle to, jako bych si to snad už někde naplánovala, vše je jak má být. Ale jestli je to díky obrovského přílivu nějaké energie… to netuším:)

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-01 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Asi nebyly tak světlé, jak chtěla a jak mívala dřív, vždyť to tady napsala, že jí vlasy ztmavly ve 14. Někteří mají hodně světlé vlasy jako děti, ale s dospíváním jim trochu ztmavnou, asi hodně málo lidí má i v dospělosti přirozeně tak světlé vlasy jako třeba Alue na těch fotkách tady.

Ikona diskutujiciho Marta 2014-07-01 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povzbudivý článek :).

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-07-01 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli to s tím nějak souvisí, ale v posledních cca 2 měsících mám čím dál živější sny. Dřív jsem si své sny vůbec ráno nepamatovala, většinou ani jeden a teď každou noc a čím dál zvláštnější.

Ikona diskutujiciho Michaela 2014-07-01 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Pak ale nejsou blond. Já měla jako malá také blond vlasy po prvním ostříhání mi pak ztmavly na hnědou.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-01 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:[33]: No, pokud se mi od doby mých 15ti let nezměnil nějak výrazně vlasotyp, tak by to měla být pochcaná sláma / myšina, co na slunku po nějaké době šisuje do pěkné blond. Cca za rok a půl max. Takže u hlavy tmavo, v délkách světlo.

Ikona diskutujiciho Gilraen 2014-07-01 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Existuje bezbarvá Henna, jenom na zábaly pro zdraví, když nechceš barvit 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-02 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to podobně jako Ty, taky se snažím nezkreslovat – nelhat. A nedávno jsem měl brutální dejavu, které trvalo asi tak dobrých 10 sekund. Nebylo obyčejné, na konci jsem viděl sám sebe jak si sedám na židli, zatímco jsem stál :D nedalo mi to a začal jsem to zkoumat, a konečne jsem pochopil že čas je jen teňounká iluze, ale jako takový neexistuje. Já to tušil už dřív, ale teď teprve jsem to pochopil a vstřebal.

Ikona diskutujiciho stenly911 2014-07-02 04:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak opravdu nevím, jestli je to těmi energiemi,ale sám na sobě už od října pozoruji nárust zájmu o rukodělné činnosti. A zájem je až neskutečný. Dokonce se mi už několikrát stalo, že touha něci si stvořim mi nedala spát. Třeba jsem někomu pletl košíček z proutí a po jeho dokončení mě jaksi popadla taková chuť zkusit si ještě jeden vzor, že jsem to prostě musel udělat, byť byla jedna hodina v noci :-). Ale krom proutí mě nesutečným způsobem chytla i práce se dřevem. Nejdříve to byla jen práce se dřevem na soustruhu, a nyní už doknce sem s začal dělat svoji první plastiku do dřevěvé desky z lípy. A to jsem dříve dřevořezbu hodně odmítal, jako něco, co není pro mě dostatečně zajímavý. V současnosti mi to ale přijde hodně relaxační a taky jao taková výzva. Zajímavý je, že mi hlavou hodně víří nápady, na náměty a mám jich už taky hodně napsaných v deníčku. A krom pletení z proutí a dřevořezby a soustružení mám taky už pár námětů z oboru výroby drátěných šperků a nožů. Zajímavá je intenzita toho, jak to v posledních dench ke mě přichází, je těch nápadů docela hodně. Někdy se doknce tak zamyslím nad tím, co by se dalo udělat, že zapomenu, co jsem chtěl a proč :-)

Ikona diskutujiciho Patrik 2014-07-02 04:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Během minulého měsíce jsem neměl jediný problém s počítačem ani mobilem…

Ikona diskutujiciho nina 2014-07-02 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by ty starši fotky docela zajímaly… :-)

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-07-02 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Já myslela, ze ta přírodní je i na blond vlasy :D Tak asi ne no, trošku chyba :D.

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-07-02 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No konečně, to ti to trvalo to s těmi vlasy přiznat, přitom to všem bylo úplně jasné a když se tě na to ptali, tak si byla ještě zbytečně protivná:D takže si myslím, že i kdyby ti tady někdo chtěl dávat nějakou radu,v tomto směru jak píšeš, tak bys ho poslala vřele někam a přitom na tom nic není;)Chce to jen to přiznání si no…Vlasy jsem také měla mnohem hezčí když jsem byla malá, úplně výstavní a lidi co znám kolem sebe také, myslím, že je to hodně i tím věkem. Jinak vidím změnu i v psaní, teda spoň v tomto článku, je to takové víc free. Napsalas to tak jak ti prostě jely myšlenky bez nějakých úprav a danejch norem…Je to hezčí, upřímnější, navazuješ tak s návštěvníky užší kontakt, stejně tak jako ve svých komentářích;)Tyto změny o kterých se píše ohledně s tou energií zaznamenávám už několik let,jak u sebe tak u druhých takže to pro mě není nic za tak moc nového. Takže větší citlivost, přecitlivělost tak nějak na vše, jídlo mi už tolik nešmakuje, když je doma rušno, tak jsem hotová, nemůžu už dokonce ani spát při sebemenšim ruchu, dokonce mám tendenci si říkat, že snad půjdu spát ven na zem, že by to bylo to nejlepší:D a když jsem venku, tak taky moc už hudbu nevyhledávám, užívám si té vůně všeho, zpívání ptáků, pohled na řeku atd…a klidně jdu i sama, venku je to prostě tisickrát lepší než vevnitř a vše se tam má tendenci lepšit.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-03 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Existuje i pár druhů henny na blond vlasy, pro ozdravení a snad i zvýraznění barvy, ale nemá zesvětlující účinek, takže musíš být blond už předtím, než ji použiješ, na tmavší vlasy to nejspíš nebude mít efekt.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Víš Lenko, já nemám potřebu o sobě psát každý prd na internet a upřímně, pokud já sama nemám zájem ani důvod o sobě psát jestli si barvím vlasy, tak do toho lidem na internetu vůbec nic není. Je to moje soukromá věc, stejně tak jako spousta jiných věcí, které prostě na internet nepíšu. A pokud se rozhodnu to do článku napsat, je to z toho důvodu, aby se mě pak lidé každý den 20x neptali, proč mám předěl na hlavě. Jinak bych to sem samozřejmě také nepsala, jsou to moje vlasy a všem může být jedno, co na hlavě nosím nebo nenosím. Každopádně napsat to rovnou do článku je jednodušší, ušetří mi to práci a vysvětlování navíc každému zvlášť. Skalních čtenářů mám nějakých 1300+-, takže to se sakra hodně vyplatí.

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-07-03 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Náhodou ten předěl na hlavě je teď moderní ombre hair, které si hodně lidí nechává dělat i chlapy jako např. Jared Leto. Stačí zadat do googlu, obrázky, Jared Leto ombre a vyjede to 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-03 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: To prý ale už není nějaké dva roky ,,in" 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-07-04 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: To jsi četla článek o Gottové ne? Tak ta nikdy „in“ nebyla. V zahraničí to má každá druhá holka 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-07-04 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:Když do toho lidem nic není, tak po nich nemůžeš ani chtít aby ti v tomto směru poradili, jak píšeš v článku;)

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-07-04 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Moje sestra jednou použila přírodní barvu Khándí nebo jak, že se to píše. Mají všechny barvy – na blond, černou, zrzavou a i tmavě hnědou. Hezky jí to zvýraznilo její vlastní barvu vlasů a i zlepšilo stav, strukturu vlasu;)

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-07-05 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když to tak čtu… od začátku května jsem měla těžké deprese. Naštěstí přešly, když jsem po silném zážitku přišla na příčinu a naučila se s ní žít. Zdá se mi, že takhle vyplouvají kdejaké věci, kterých se musíme prostě zbavit, očistit se od nich a jít dál. A například včera – to bylo zase neskutečné! Sílilo to tím, že jsme si o tom vykládali s kamarádkou, co se teď děje… Ale začlo se mi dít to, že se mi nejdřív hrozně točila hlava, ztuhly nohy, nemohla jsem jít dál. Pak brnění a pocit, že tu jsem ale nejsem, jsem, ale nejsem….. Musela jsem se opřít o strom a říkala jsem si: Vše je dobré, všechno zvládnu, v tomto je veliký potenciál. Stromeček mě nejspíš uzemnil a mohly jsme pokračovat v cestě. Uzemňovat je teď asi potřeba. Když se mi dělá blbě, musím jít bosky…. A za chvíli je mi líp 🙂 takže souhlas, taky chodím bosky a je mi u prdele, jak kdo blbě čumí! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-05 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Ocituj mi prosím, kde žádám čtenáře tohoto článku, aby mi poradili, co mám dělat se svými vlasy. Nejsem si toho vědoma, že bych něco takového napsala. Bylo to oznámení nového faktu, ne dotaz na čtenáře.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek